• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
@huterika na odpadove rury sme kupili "pistol" ,ktora je pod tlakom,prefukne to az 4m rury,cize sme ich vycistili celemu vchodu :grinning: Na konci je taka gumenna hlavica,ktora sa prisposobi kazdemu umyvadlu (raz sa nam dokonca zapchal zachod a ide to aj na to :wink: ) . Kupili sme ju v nejakom brico obchode,urcite to maju vsade. Stala asi 15 eur a myslim,ze je na 6 pouziti
S dalsimi otazkami ti neporadim
22. bře 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evuliki nakoniec nema kiahne maly, ale anginu virusovu (Dr. spravila aj vyter kupodivu)!
su tu nejake pripravky v lekarni volnopredajne, ktorymi by som mu to mohla zmiernit? ATB na virus nefunguju,cize nemame, dala len homeo a samozrejme Dolipran na teploty. idu mu aj ocaky do toho :unamused:
@bihan mozno ty budes vediet nieco?
vdaka :wink:
22. bře 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar ale ved neboj,raz vas tie kiahne neminu :grinning: Nasa Jasmi mala min,tyzden najprv gastro,o par dni na to chripku a ked mi v stredu dr povedala,ze sa jej zda,ze chytila aj zapal pluc,tak som uz fakt nevedela,co na to povedat. Podstupili sme hned rontgen,no nastastie sa to nepotvrdilo,no priedusky ma chytene.,takze nas ATB neminuli...
Drzte sa a nech je krpcek rychlo fit :wink:
Ozaj,kedy idete na svk?Pojdete autom?
22. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar Na bolest v hrdielku existuju lieky v lekarni. teda ak chces klasicke lieky; Pytaj si sirup Maxilase. Je aj pre deticky od 6 mesiacov. U nas zaberal.
22. bře 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa Ahoj moja. Teraz som nahodou natrafila na tvoj prispevok , vobec mi ho neukazalo v upozorneniach lebo nebol spravny nick. Preto pisem az teraz. Ale je to stale aktualne. :slight_smile: Pre nas bude tento zapas este tazsi lebo sa hra u vas. Osobne tipujem vase vitazstvo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ako sa mas?
22. bře 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar
pre moje decká na hrdlo (ale aj na mnoho iných vecí) zaručene zaberá koloidné striebro. Striekať to môžeš koľko chceš, je to na prírodnej báze. Len neviem, či to zoženieš tu, ja si to nechávam posielať zo SR. Máme v lekárničke aj Maxilase, ale to striebro sa mi zdá účinnejšie.
@evuliki u nás rovnako, gastro. Tentokrát Simonka. Neviem, čím som si to zaslúžila, ale u nás gastro zásadne začína nadránom okolo tretej, kedy decká kompletne ovracajú postel, seba vrátane vlasov a tentokrát aj mňa. Takže som včera deň začínala tým, že som o štvrtej sprchovala Simonku, seba a menila komplet periny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 ahoj:slight_smile: pisala som pred tyzdnom,ale zase bude tento duel uz zajtra.pre nas bol zapas u vas strasne tazky ,uvidime ako to zvladnu "nasi" - tvoj a moj,chlapi zajtra. tak drzme si palce. inak sa mem fajn, po tom vsetkom zlom trosku nastal zvrat a nasla som si pracu,dokonca dve,takze nemam stereotyp a konecne aj ja zarabam...a vy sa ako mate? ako malicky stuplik? rastie ako z vody?:slight_smile:
23. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuliki evi, no tak ono to tie decka maju v kolektive asi stale nieco a ja som si myslela,ze prekoname tento hnusny prvy rok,co je furt chory a bude, ale ocividne to nie je tak lahke.
Domov ideme v polovici maja na 2tt (beriem si dovcu) a ideme lietadlom vsetci 3ja, potom ideme na konci juna na cca 5tt znovu autom, ale my s Maximom este neviem, asi lietadlom z Pariza.

simi, zuzao-dakujem za radu, skusim ten Maxilane, striebro som tu uz zhanala v 4 lekarnach a nikde nic, na SR si kupim a prinesiem sem, uz tu nemam bohuzial.
23. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar koloidne striebro tu kupis v bio obchode alebo cez internet... :slight_smile:
23. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek daj link prosim ta,ak vies cez net je to pre nas momentalne jednoduchsie.Neviem najst nikde.
23. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar popozeram z ova mala som to zaznamenane, ale stratila som , musel asom vybielit pc a tak niektore data su stratene, inak mozes kupit v lekarni ale je to slaba davka mne tostaci vzdy je to zlato striebro a med v jednom na takto veci berie sa to ked je orl problemy alebo po operacii a ine.. slabsia davka ale nam to vazne staci.. :wink: ukazme ti neskor balenie ak mas mutueel ktore pel=placa oligo .. tak mas aj preplatene, staci len lekarksy predpis.. :wink:
23. bře 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek erika a ako sa vola ten pripravok kde je aj zlato a med? lebo ja som sa v lekarnach pytala aj na daco podobne koloidnemu striebru, ale nic mi neevdeli dat, len,ze o tom poculi, ale nic take nemaju!
23. bře 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar http://www.labcatal.com/produits1coa.htm je ich viac ale takto vyzeraju vsetky ta ista znacka je toho menj podstane menaj ako ciste koloidne striebro, ale tu je aj koloidn zlato a neviem u nas super zabera.... :wink: uz roky.... nie je to iste ele super vec.. :wink:
23. bře 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabudla som tu je jedna stranka kde s ada kupit ciste koloidne striebro je ich viac ta moja co som mala uz neviem nasjt ale nevadi pohraj sa googlom urcite nieco zaujimave najdes.. :wink:
23. bře 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nechcem spamovat, len niktora z vas nereagovala a deticky mate, tak neviem ci sa hnevate :slight_smile: urcite ste pouzivali nejake prasky ci gely na pranie pre drobcov, tak by ste mi pomohli ak mate nejaky odskusany co aj vonia. A nejaky ten ekrazit na precistenie odpadovych trubiek, niktora z vas napad nema co je ucinne? @evuliki dakujem za odpoved, predstavovala som si skor nieco ako gel alebo prasok, tekutina co rozpusti aj vlasy a take. Ale ak vam aj celemu vchodu to pomohlo preco nie :wink:
23. bře 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika ja sa urcite nehnevam len neviem co ti mozem .. radit;; :sweat_smile:

na vlasy ja pouzivam super vec je to vo forme prasku puder , zarucene vycisti je to silne ako nic ine na trhu , vola sa tarax ak sa dobre pamatam milovnickam prirody a akologie teraz radim ztvorit oci.. :grinning: das a hend bude spocut ako to vrie doslova azacne penit a ide dym trebva ist von a nebyt tam normalne staci 30 minut ak chces hlbkovo najlepsie celu noc je to ako kyselina, ak sa pamats na stary film cesky rozpusteny avypusteny tak toto je to prave co hladas najdem foto ako to vyzzera a hodim ti... co sa tyka praskov ja pouzivam akologicke alebo klasicky ariel akologicky ma rada od carrefouru pekne vonia aperie alebo klasicku ekologicke znacka le chat.. :wink: pytala si sa na pudingy jasne ze existuju , zlaty klas je Crème pâtissière a klasicky puding si orubis s toho staci ze pridas rozpustenu cokoladu do toho amas super puding.. :wink: alebo kupis toto http://www.google.fr/imgres?imgurl=http://img21.xooimage.com/files/0/9/3/flan-1961bf5.jpg&imgrefurl=http://dukan.et.nous.xooit.com/t14293-ENTREMETS-ALSA.htm&h=300&w=400&sz=53&tbnid=B0tkuG37EL8ftM:&tbnh=90&tbnw=120&prev=/search%3Fq%3Dflan%2Bentremet%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=flan+entremet&docid=n5HIK1pjcMN8GM&hl=fr&sa=X&ei=ucpsT8DgMsLJ0QW99fzFBg&sqi=2&ved=0CGwQ9QEwCQ&dur=583
23. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek Kazda rada sa mi hodi :wink: dakujem Erika
23. bře 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsme na tri mesice ve Francii u more kvuli exemu. nevite nektera prosim, da se tu koupit nejaka ryzova instantni kase (u nas ryzova instantni krupicka od nestle). syn ma alergii na spoustu potravin, prikrmy jsou boj.predem dik!
26. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika Ahoj takze na odpad pouzivame nieco podobne ako erika a je to ozaj super.A praci prasok-ariel sensitive,skip,le chat.a pozeram ze,si z Myjavy.Ja som z Noveho Mesta n/V :slight_smile:
26. bře 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek erika, vdaka za radu, kupila som ten Oligosol a pouzivame. Maly uz je ok,okrem ocakov co idu stale.

este som sa chcela spytat,ked uz sa o tom bavite, ze co pouzit na vodny kamen vo WC, ocot,ani Cola nezabrali uplne. Na SR je na to tiez nieco riadne silne, co ma mamina doma, ale ja to tu nemam.
26. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek @gijar
Jej baby vy pouzivate koloidne striebro? Moj manzel ho vyraba, aj koloidne zlato. Ma aj web shop "vo vystavbe":slight_smile:
Ak vam nevadi len pre zaujimavost by som sa opytala na co vsetko to pouzivate (pripadne cez IP).Ja som to striebro uzivala pred operaciou napr. Mojmu ocovi strasne pomohlo pri problemoch so zubami (zubarka mu povedala, ze mu ich uz musi vytrhat a po pol roku povedala, ze nechape ako je to mozne ze sa mu to zlepsilo). A mama zase skusila zlato a popisala to takto"ako ked na jar vonku prsi a potom otvoris okno a pride taky cerstvy vzduch" :slight_smile:
Pytam sa, lebo ja som skeptik realista, a okrem toho som vlastne zdrava a neviem posudit ucinok. Pri tej operacii to bola prevencia.
26. bře 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka600 ja som to teraz kupila vo forme sirupu a davam malemu na celkovu imunitu,lebo je kvoli creche stale chory. inak je to super pri soploch vraj, ale to nie sirup.
A zacnem to pouzivat aj ja asi,lebo moja imunita je tiez v cudu!
26. bře 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka600 to co som dala gijar je koloidne zlato + striebro a med. je to slabe nie je to take silne kao ste zvyknute doma ale staci ja to davm detom a brala som to ja ja pred mojou operaciuo ako aj po mozem len poklopat.. :wink:

gijar skoro som zabudla tu je ten vyrok co pouzivam je to super nic ine tak dokonale nevyciti kanalizaciu!!! ako toto!! skus a uvidis je to v praskovej forme a uvidis len sa zadymi.. :grinning: avsetko zmizne dokonaly odtok ostane toto vydrzi balenia na mesiace. :wink: stoji okolo 4 € :wink: na vodny kamen musis kupit kupit tento styl je to velmi sile ale zarucene vycisti aj tu najhorsiu spinu a vodny stary kamen.. :wink:
26. bře 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monik87 Jeej z NMNV? :slight_smile: to je nahodicka, a kde si vo FR? co ta tu zavialo? Ja mam kupeny ten Le Chat tie mydlove lupienky len to nema vonu nejaku. Tak skusim ine poskusat, ktore ste mi poradili.
30. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky, prave rozmyslam co vypisat ake trvale bydlisko dietata, ked sa maly narodi... asi zrejme FR adresu? len ja mam napriklad trvaly pobyt stale na SR. A nebudu s tym problemy potom na SR ked maly bude mat FR adresu? napriklad na zapisanie do mojho pasu je tusim potrebne aby mal maly trvaly pobyt na SR sa mi zda. VIem ze sme sa tu o tom uz kedysi bavili, len ta moja tehotenska demencia :angry:
30. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika Ano z NM.Byvame v Normandii a vlastne som sa sem vydala,manzel tu byva uz 12 rok a ja som sem prisla za nim.A s tym zapisanim do pasu si vobec nelam hlavu,ja som si tiez robila starosti.Aj ja mam trvaly pobyt na SR,maly nie a normalne bez problemov som mu vybavila pas :slight_smile:
30. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Babulky este keby nahodou niektora z vas mala taku krasnu skusenost s FR postou ako ja a vedela na koho sa obratit...
Uz 2. tyzden cakam ako na spasenie na 10kg balik s vybavickou pre maleho (aj do porodky), ktory posielala mamina 19.3. a balik by podla informacii na strankach colissimo mal byt niekde na Plate-forme Nord (lenze uz od 23.3.!!!) Cez telefon nam jeden chlapik povedal ze ich uzasny robot ci citacka ci co... zle naskenovala kod a vymenila cislo 8 za 2jku, takze by to malo byt v meste so smerovacim 02200. Takze sme obvolali postu v tom meste, tam to nie je... dali nam cislo na nejaky sklad alebo regionalnu centralu kde ich rozdeluju tie baliky, tam to tiez nie je :cry: Takze ked to nie je ani v meste 02200 ani v tej centrale , tak mozno stale je to v tom Plate-forme Nord blokovane (pravdepodobne pri Lille niekde v meste Lesquin mozno :confounded: ) ale na to nam nikto nevie dat odpoved ci je tam alebo kde je balik a ani cislo na ten sklad Plate-forme Nord, uz sme skusili uplne vsetko x-krat na poste, pretelefonovali kopec cisel a nevieme sa pon dopatrat.
Mamine povedali na slov. infolinke ze to letelo z BA do VIedne a z Viedne do Pariza (Charles de Gaulles) a ze je tam pri tom nejaka skratka ze CY MA, neviem presne ako to je napisane... akoze hned ich napadlo ze to poslali mozno na Cyprus :rolling_eyes: akoze ja uz nemam slov, som uz zufala a unavena z tolkeho hladania a nikto nic nevie...
Aby na regionalnej centrale nemali ani cislo nejakeho skladu alebo miesta co je nad nimi kde to triedia tak to je uz vrchol....to ako keby krajsky urad nevedel povedal cislo na ministerstvo ... ved to musi mat nejaky system ... :unamused:
Akakolvek rada mi pomoze
30. bře 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@huterika to me mrzi...takove stresy a jeste kdyz jsi v jinem stavu....nikdy jsem to nezazila ...teda..dvakrat mi ukradli zasilku jednou co putovala co cr a jednou tady k nam...ale my to meli jako obycejny balik..

ja mam zas stres jineho razu....jak je to baby s tou stavkou v Parizi na letisti?ja jsem cetla ze to neni nic vazneho?vim ze se casto tady stavkuje na letistich pred prazdninami aby lidi nemohli letet ....se na to vyseru a co budou decka vetsi tak zacnu zas jezdit busem....je to otrava ale aspon jste si jisti ze odjedete....
30. bře 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek