• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
4. říj 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek diky! nebola som tu dlhsie na konikovi, ale urcite pozriem, este raz diky!
5. říj 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evuliki anona dve deti dostanes automaticky 127 € + alloc base pre malu do 3 rokov je teraz mam pocit 187€€ tazke spolu ti to da 300€ mesacne :wink:
5. říj 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek koukala jsem na kocarek a vypada suprove! akorat ja jsem jeste porad nepochopila system tehle kocarku, nak mam porad problem tam najit klasickou korbicku :unamused:
Jinak ja tu manducu taky lovil dlouho, ani uz je prodavaji od 50e, kdyz mas stesti, ale jsou behem sekundy pryc a navic, ja chtela cervenou, tak jsem si holt musela priplatit :angry:

@huterika @ikuza vcera jsem byla v bébé 9 na kukacku na sedacky a meli tam jen Romer, tak jsme ho zkouseli a musim rict, ze super, moc se mi libila. Ptala jsem se na rozdil mezi touto sedackou a jinyma, treba levnejsima a bylo mi receno, ze nejzasadnejsi rozdil, krome bezpecnostnich prvku, je ten, ze treba Romer ma sedacku celoplastovou ze vstrikovanych plastu, ze neni duta, jako u levnejsich verzi. Takze tim padem je i tezsi a cim tezsi, tim lepsi. A ve vajicku muze dite zustat do ty doby, nez mu neprecuhuje vrsek hlavy pres horni cast vejce a samozrejme pokud se vejde do prezek. Precuhujici nohy nevadi. A zse plati pravidlo, ze cim tezsi "clovek" v sedacce, tim lepsi.
Jinak jsem se rozhodla pro nakup nove, pac ty, co se prodavaji na le bon coin, maji jiz tak 3-4roky a od te doby doslo k urcitemu vyvoji vyrobku.
5. říj 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosny ale ten kociar ma vsetko sysytem je ze menis od narodenia mas nacelle, klasicky kociar nasich starych mam vyhoda ze je fixacia do auta takze dieta krasne lezi , ako v postielke a je v plnej securite...;
potom ho odklipsnes od 6 mesiaca klasicky kociar ako poznas..; a mozes nato nasadtit maxi cosy , co je detska autosedacka, vyhoda tychto drahych znaciek ze tieto su super pohodlne, a polohovatelne...; :wink: kdezto klasicka autosedacka okrem talianskej firmy ktora je uplne polohovatelna, ale stoji 800€ nemaju vzdy su v polosede..;;;;;

ja nie som zastanca maxi cosy v kociku.... :wink:

zabudla som n apôslednu chvilu som kupila tento;...; vysledna cena 80€
5. říj 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny No my sme tiez boli v Aubertovi a Bebe9 a tiez len ten Romer mali, aky je to presne? kupili ste ho nakoniec? Ja by som nechala kludne "vajicko" ale my mame matrix a ked sa da do sedu, hlavicka je stale vovnutri, len matrix je tak blizko sedacky ze tie nozky skrcene by mu asi vadili, ak by sme cestovali takto az na SR. A navyse je len tak tak aj do sirky ramien ked ma este napriklad svetrik. Inak my mame tiez manducu a poviem ti ze uz ma riadne bolia krize po takej prechadzke s 9kg dietatom :D
5. říj 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek aha, takze stejne jako u meho bb confort, ja jen ze jak tam vidimvzdycky ty dve boudicky naproti sobe a nevidela jsem to nikdy na zivo, tak jsem nevedela :grinning: taky mame necelle, co se da pripoutat do auta misto vajicka, procestovali jsme tak hodne km
ja jsem totalni odpurce parizske mody mit vajicko v kocarku!!!

chybi link :wink:
5. říj 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huterika hele, nevim presne jaky, byla to kategorie 1, tedy do 18ti kg, meli tam 2 z lonske kolekce a jeden z letosni. Ptala jsem se na rozdily a je pouze v designu a polstrovani ksir, takze to mi klidne postaci lonsky model a byl v akci za nakych 220E tusim
Ja jeste kupovat nebudu, pockam, az Theovi preroste hlavicka pres vajicko, nebo az nam dojdou nervy, pac kdyz mame vajicko v aute, tak te, co ridi, se tam sotva vejde a s nasima vyskama v Cliu je to dost komplikovany. Ale chapu, ze na cestovani az na sk je to pohodlnejsi.
No, ja uz mam zada zvykly, od mala nosim v satku, na rychly vybehnuti z baraku na nakup mam Baby Bjorn, ale s tim nejsem spokojena, pac tam visi jak opicka, takze jsem snila o Manduce a mame ji, uz tyden :dizzy_face: :grinning:
5. říj 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosny jj kategoria l je do 18kg. Ja este chvilu budem patrat po autosedackach. No teda tak to si neviem predstavit pri vasich vyskach v Cliu :grinning: Malemu sa v manduce celkom paci ...olizuje popruhy :slight_smile:, satku som nemala tak mi asi chyba trening :sweat_smile:
5. říj 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika ja si ho kupovala, kdyz jsem jeste byla svobodna a sama, jako "nakupni tasku", pozadavek byl, abych se tam vesla a ono ma vyskove polohovatelnou sedacku a nastavitelnej volant, takze super, jen si uz dozadu moc lidi nesedne :grinning:

no tak Theo neoluzuje, Theo zere, ja mu koupila toto http://www.outdoorkids.cz/?446,chranice-popruhu-manduca mrkni, maji tam i softshelky
5. říj 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny
@huterika dievcata vraj tie nove autosedackyROMER su bez isofixu. Kupujete ich aj napriek tomu?
6. říj 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim, vysvetlite mi, ako funguje v supermarketoch to "DRIVE". Prvykrat som sa s tym stretla. To si mam nakupit cez net a potom si uz len po to prist? Alebo ako? Dik
6. říj 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rosny manduca je super, odnosila jsem starsiho a ted i mladsiho syna a je to pohodli.
@ikuza
6. říj 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ikuza mam obe sedacky romer bez isofixu, my to v aute nemame. a v pohode. v obchode jsme jich zkouseli nekolik a jediny romer mi prisel mekky ty ostatni byly tvrde na sezeni. a taky se rika ze romer je kvalitni.
6. říj 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza fakt? tak to my by sme skor isofix chceli
6. říj 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza presne tak ako pises :slight_smile: oni ti to tam nachystaju a ty si pre to prides autom.
6. říj 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika a ceny?
6. říj 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza drive vyuzivam, ked mam kupit vodu, mlieko a podobne tazke a objemne veci a hlavne, ked sa mi nechce chodit po obchode s detmi, lebo casto to konci tak, ze mam nervy v kybli :grinning: ceny su presne take iste ako v obchode, jedine, na co by som si dala pozor su cerstve potraviny, pri ktorych nevidis dobu spotreby, pripadne ovocie a zelenina ... dokonca, ked maju nejake promos, tak to mas aj na web stranke. ale niektore vyrobky maju len priamo v "kamennom" obchode. ale inak je to rychle, do minuty ti cely nakup pekne nalozia do kufra a je to. tak sup sa do drajvovania !
6. říj 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka takze rano doma objednam cez net a poobede si po to pridem? Alebo hned?
6. říj 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza daju ti nejake créneau, kedy to bude hotove, hned asi nie, lebo kym to vsetko najdu v obchode a pobalia do tasiek ... vacsinou byva taka tabulka s rozpisom od rana az do vecera a ty sama si potom zvolis, kedy ti to vyhovuje. ale trochu casu im treba nechat :wink: ja som skusala raz leclerc a raz cora a celkom ok
6. říj 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek vide grenier to su tie blsaky, ktore Francuzi tak oblubuju? Kto co ma doma, to predava?
6. říj 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek Uz ked sa Ivka pyta na tie "blsaky" tak aky je rozdiel medzi brocante a vide grenier?
6. říj 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza ano to su tie ja ich tiez oblubujem pretoze na vide grener kupis super veci za haliere!! na bazari to stoji aj 10 krat viac...

brocante tam je to skor o starozetnictvo.. stary nabytok a vsetko s tym spojene.. :wink:
6. říj 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza aha, tak to jsem si nevsimla, ja bych radsi s isofixem

@ikuza @huterika a byvaji vetsinou na jare, v Parizi teda castejc, ale mimo to byva spi na jare, takhle jsme loni nakoupila Theovi veci az do pristich vide greniers (mame tchanovce v Burgundsku) a fakt tam koupis obleceni treba pyzamka za 0,30 - 1eur, proste za hubicku a casto to maji maminy uz srovnane podle veku, takze mas vse naservirovane
Nicmene stoji za to jit i na brocante, mluvim ze zkusenosti, co mam z nasi strany a z Burgundska, pac uz se to zacina dost prolinat s vide grenier, nicmene jak rika Erika, tech strozitnosti je tam vice a muzes tam i sehnat zajimave kousky domu. Pak mas jeste EMMAUS, kde lidi daruji to, co jiz nechteji a ty si to pak muzes za dobry peniz koupit. Je to jakoby spis pro chudsi, ale chodi tam vsichni.

@alenka600 promin, zapomnela jsem na tebe.... no, ted uz jsme asi uz tyden ve sportaku, ale predtim se mi otacel uz v korbicce, takze jsem se bala, aby nevypadl a tento tyden jsme stali frontu na bagetu a z nudy se zacal tocit ve sportaku a kdyz se nudi ve vajicku, tak i ve vajicku, viz. dneska

Jinak poznatek z vajicka, konec hlavy mame na horni urovni vajicka a je tam jak zapadlej vlastenec, takze pujdu zacit intenzivne zkoumat kramy a porovnavat ceny, abych neco koupila.

Taky jsme se dneska vratili od ostheopatky, ta ho trapila, chudacka, ale byl statecnej a prezil to :wink:
6. říj 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
baby ja som sa dnes vratila unavena s vide grenier, s vedlajsieho mesta nakupiala so uzasne baby dior a baby gap uplne nove!!!! za 1€ a dokonca uzasnu supravu pre 3 mesacne teda saty pre princeznu na krst!!!!!! jedna nadhera cena 10 € nove toto bolo pouzite len raz !!!!!! min 100€ takze s atesim krasne satocky gap a ine pre princeznu tak s atesim ako mala!!! drobcom teda pato si hlavne nakupil karty pokemon!!! :grinning: :slight_smile:

plna taska veci znackovych ako novych baby blueberry a ine no muz skoro odpadol!!!! vyhoda ze zijem v burzuaznej casti a tam sa oplati robit vode grenier!!

no ja som uz od 5 rana hore bola som sa zapisat na buduci tyzdne je u nas a mam co predat!!!! :grinning: pred dvoma rokmi som urobila trzbu s vide grenier 600 e tak dufam ze tento rok nebudeme zaostavat.. :wink:
@rosny ostehopat je jedna uzasna vec ked je super!!! hlavne u deti... :wink:
7. říj 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@erikasadek Erika aj my sme dnes pochodili dost velky brocante vdaka Evi :slight_smile: @evuliki a tu sa mi zda, ze je to skor o veciach ako o starozitnostiach. A super som tiez asi tak nadsena ako ty :slight_smile: za 35eur sme nakupili kopec veci pre maleho ako nove, hraciu deku, paplonik s hniezdom na postielku, saty pre mna za 50centov :D lampicku do izby, mixer a naparovac 2v1 za 5eur starsi model, ale novy sa predava po 130eur, takze maximalne spokojni :slight_smile:
7. říj 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@erikasadek ta nase je vyborna! :slight_smile: ale ja se u toho krouceni desne trapim, kdyz vidim ty uplakany ocicka toho myho broucka :cry:
Jinak hezky ulovky!!!
7. říj 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte kocky kde sa nachadzate vo Francuzku?Ja som vo Svajciarku blyzko Geneve
7. říj 2012 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek teda ja cumim, ved take veci sa predavaju v sekacoch za ceny co by som za to nedala!:slight_smile: Takze ty uz takto obliekas babiku v busku, buducu miss dior :slight_smile:
inak ja vdaka vam som kukla na ten boncoin, nikdy som to predtym nepozerala, a kupila som malej bicykel (kedze zacala bicyklovat bez koliesok, zaskuzi si to upgrade :grinning:) a som teda velmi spokojna - 2minutky od nas v dobrom stave a za vybornu cenu. Bude na narodeniny:slight_smile:
8. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jania023 ahoj, ja som v Annecy :slight_smile:
8. říj 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek