• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

14. listopadu 2017 
@erikasadek @huterika vy ste sikulky, baby ! nabuduce dajte vediet, kurnik, to sa fakt oplati :grinning: ja kupujem akurat cez ebay, fr a uk, tu v "province" (02) baby dior a burberry asi tazko najdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie zeby som sla za znackami, ale 1 euro .... hm hm hm

@jania023 ja na severe, aisne (02), ale mame aj maminu v svajci
8. říj 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huterika
@rosny tak uz je aj diskusia k problemu, mozno bude pre vas inspirujuca http://www.modrykonik.sk/forum/do-auta/dieta-same-nesedi-ale-vajicko-je-uz-male/
8. říj 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanblan ved to ze slovenske bazariky su pre mna drahe!!!!

nie vazne na buducu nedelu zase ja budem predavat uz sa tesim ako mala.... i ked to bude poriadna unava cely den od 6 rana, ale zboznujem.... :grinning: :grinning:

co sa tyka ulovkov tak to ano muz len ziral vsetko je uz vyprane dnes vsetko je vybrate zo susicky a uz aj ukladam , v podstate mam vsetko, prave sme skonstatovali smuzom mame novy kocik red castel, koplet , nacelle, maxi cosy + kocik za necelych 100€ novy matrac red castel odporucam kazdej novej mamicke tuto uzasnu vec pre novorodencov!!!! za 1/ cenu noveho!!! mam kolisku uzasnu novu komplet za 60 € nova stoji 200€ zo vsetkym aj tour de lit proste parada... detske veci a pyzama, , nositko moje stare v pripade nudze hracie skrinky na postel a kocik... a proste koplte ked pocita tak som neminula ani 300e za vsetko aj s oblecenim!!! tazke parada chyba uz len jedno zienky a to kupim nove////

http://www.youtube.com/watch?v=7Xds-5z_lkE

aj moj muz uplne podlahol toto bude jedine co kupiem nove!!! tazke asi tak na nete som nasla za 200e normalne vsade je za 250!! pokial nenajdem na bon coin za 80 ako minule ten somar mi nedviha co to predava.. :rolling_eyes:
8. říj 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,som tu nova.len minuly tyzden som sa dozvedela, ze cakame. Inac som na cote d azure.najde sa tu nejaka kocka v okoli?
8. říj 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka uz som jej volala, skoda ze nedvihla nic to nechala som odkaz ak je stale v obehu tak hned po nu idem!!!!!!!!!! dakujem.... :wink:
8. říj 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac saty s ktorych sa tesim od vcera na krst vyzeraju dost podobne ako toto tazko nachadzam ten isty model..;

http://www.tati.fr/mariage-fille-garcon-bebe/bebe-naissance-a-2-ans/robe/robe-bapteme-et-manteau-brodes/66351.html
8. říj 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cappucinko takze to si blizucko-juchuu :slight_smile:
8. říj 2012 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka a kde je mamina vo svajci?
8. říj 2012 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 uf, si mi dala, jedna babula, co tu prispieva, byva v svajciarsku, dufam, ze sa ti ozve skor, ako ju vypatram :grinning: so pseudami mam mensi problem ...
8. říj 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek drzim palce, bola by to super kupa ! saticky su princeznovske, a teraz indiskretna otazka : rafat je tiez krestan ?
8. říj 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 a ty si presne kde?
8. říj 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cappucinko ja som v lausanne ak poznas
8. říj 2012 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka :grinning: tak dufajme ze sa ozve :wink:
8. říj 2012 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka hi poriadne indiskretna otazka.. :grinning: :grinning: :grinning:
jasne ze je!!!! ano je to egyptsky kopt... :wink:

ja muslim nikdy!!!! :wink:
8. říj 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 jasne, ze poznam, ale to zas az tak blizucko neni :wink:
8. říj 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cappucinko ale da sa ak mas auticko :grinning: do geneve je to 56km tak neviem kolko je geneve anecy asi 30min autom nie?
8. říj 2012 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 mam auto jasne, z annecy do lausane je to nieco cez 100km :slight_smile:
8. říj 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cappucinko no tak to sa da..mozeme dat niekedy kavu...mozeme si to spojit niekde v geneve :wink:
8. říj 2012 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cappucinko pisem ako tatar :grinning:
8. říj 2012 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 jasne mozme :slight_smile:
8. říj 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cappucinko ty si vydata alebo slobodna?nejake deticky?praca?vidis mam vela otazok :grinning:
8. říj 2012 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabrielka myslis na @alenka600 ?
8. říj 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza yeeeeeeees, diky moc :grinning:
@jania023 vypatrane, @alenka600
8. říj 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek vy ste uzasni :dizzy_face:
8. říj 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. říj 2012 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 ja si ta pamatam :wink: , v juni si sa pytala, kto je tu od zenevy, ze?.....ak by si mala chut pokecat v rodnom jazyku, tak od soboty do piatku som kazdy den v Lausanne (v centre, hore nad vlakovou stanicou), napis mi IP, mozeme sa dohodnut :wink:
8. říj 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek tak ty by si sa mala dat do kopy s mojim manzelom, ten tiez lubi vide greniers, ja to teda moc nemusim, aspon teda par krat co som videla tak same haraburdy, no urcite zalezi od miesta ako vravis. Ale ja uz fakt na to zacinam byt alergicka lebo jeho cela rodina koby tym zila, ked dostademe nieco od krstnej, teda muzovej sestry, je to ale zo 10 obnosenych veci z blsaku, kolko krat som jej vysvetlovala nech radsej kupi jednu vec novu za tie peniaze lebo mne sa to tam potom nakopi v skrini a posuvam do emaus.... :rolling_eyes: Detto od papiho, ale to je este o to horsie ze pre neho cim starsia vec tym lepsie (zberatel) a uplny top bol nejaky stary autobus akoze zberatelske auticko a vnutri bol nejaky zasuseny pavuk! (na vianoce!) takze myslim ze moja nepriazen k blsakom je opodstatnena :grinning:
9. říj 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanblan tak to ti verim ver mi jedno ze ked sm pre drokmi tu videla po prvy krat vide grenier tak som nechapala preco sa tak tesia, a co na to m je dobre moj tiez super fanusik a stale osm krtila hlavou , pred 4 rokmi sme my po prvy krat robili mala som vel aveci detskych vtedy sme s uzasom prisli nato ze sme urobili super trzbu!! a medzi tym muz mi povedal chod s apoprechadzat s detmi apozri sa ci nieco nenajdes!! ja nato to urcite ale kvoli detom idem..

co som nenasla uplne novu raketu na tenis wilson pre pata aj s taskou teda obalom, ked si zoberiem ze nova raketa stoji okolo 50€ a +obal 20 e a ja som to kupila za 5 e tak som bola rada

pato si vtedy kupil prve sachy ktore zboznuje do teraz uplne nove a nasla som knihy encyklopedie detske, este v obale celofanovom, !!!! za 1€!!!! v obchode min 30 € tazke na dalsi rok sme vzdy isli len zo zvedavosti tento rok som kupila seb parny hrnies ktory stoji 150 € novy ja som kupila za 5€ uplne novy, dotycna dama dostala darom a nie je to jej styl varenia... proste ale ako pises raz som bola na dedine teda mimo mesta a to bolo vazne o haraburdach.... :rolling_eyes:
vo velkomeste treba ist tam kde su bohate rodiny.. :wink: :wink:
9. říj 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek