• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Viete, ako robi kacka, hus a moriak? Mame to v knizke a nikdy neviem :unamused: kacka koan, koan a moriak glu-glu-glu?
19. únor 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už na 9 kíl ťaháme, ale našťastie máme sedačku do 13kg, len teraz riešim ten istý problém ako Tini kedysi - či rovno zobrať tú do 36kg, ale asi nie... 18kíl je zhruba do 3 rokov, tak na dva roky kúpime takúto a potom tú väčšiu... len ešte neviem značku.. ja by som brala Maxi-Cosy, ale tie ceny sú fakt "úžasné"....
Verveine je bylinka - teraz som hľadala, ako sa to povie po slovensky - je to železník, česky sporýš, verbena...

No a zvieracie zvuky sú u nás vždy pri porovnávaní zdrojom srandy - MM sa smeje slovenčine a ja fr.
19. únor 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame tu vacsiu autosedacku od decembra, pretoze sa v bundicke uz nevojde do vajicka, v mikine to este zvladneme, ale uz z neho vytrca. Mame 2 auta a je to ostara teraz to stale prekladat, vykladat, je to aj s isofixom, pomerne lahko to ide, ale vajicko bolo ovela jednoduchsie. Pisu, ze je do 18 kg - do 4 r, verim tomu, lebo sice sme priberali strasne rychlo, teraz od novembra snad len 600 g pribral, takze len 10.3 kg mame, uz to nepojde tak rychlo, tak snad nam vydrzi na 3 r. Mna na tych do 36 kg odraza fakt, ze je to velke rozpatie a tym padom nemoze byt bezpecna pre dieta 9 kg aj 36 kg, neviem, nezda za mi to. Maxi-cosi vyjde zhruba rovnako ako Roemer a su porovnatelne urovnou.
19. únor 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes poobede sa mi podarilo vypatrat, ze nemecka HUmana (um, kase,...) vie dovazat do vsetkych statov Europy svoje produkty, napisala som, uz mi aj odpisali,ze nie je problem!!! hura!!! to znamena, ze mam na vyber uz 2 mlieka pre Alexa :dizzy_face: a maju aj cereals s jablkami bez mlieka :dizzy_face:
19. únor 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
super Tini - ja som dnes na kostovku kupila to jedine bio croissance mlieko pre bambuliatka - tak uvidime, ci im chuti
inak som doteraz nepochopila - naco robia tie kakaove a medove a VANILKOVE prichute v prasku, ked vsetky mlieka su aj tak vanilkove
19. únor 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Tini tak mne filipko ukaze aky velky narastie tak ze sa pozrie hore ale zakloni sa az tak ze ked sedi spadne do zadu :frowning2: A uz vieme ako robi havo a vie najst v knizke macku a prasiatko :wink: aj zakrochka, pokrci nostek a prska :grinning: . inak autosedacku prave riesime aj my, objavila som od bebe confort taku co sa da dat aj troska poleziacky ked babo zaspi, tak neviem. a vy uz ucite na nocnik alebo na WC?
19. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme koupili Ferrari 9-36kg a jsme s ni spokojeni.
Lea umi ukazat jak je velka, dela rucickama paci paci a tleska jakoze "bravooo", krouti rucickama "tak tak vselijak" i po francouzsku "un chifon fon fon.." :grinning:
S tema zviratkama jsme na tom blede, pozna jen psa a kocku a krokodyla :grinning: , ale jeste neumi ty zvuky ... Ukaze kde ma vlasky, nosik, pupik... Je to sranda :grinning:
Na nocnik ji posadim jen sem tam, libi se ji a vzdycky mi tam neco necha :slight_smile: ...az bude tepleji, tak koncem jara bych chtela zacit pravidelne, aby byla na konci leta bez plin.

Tini, krasne videa :dizzy_face: Alex je kouzelny a tobe to teda taky strasne moc sekne! Jak to delas? Ten klip - svacina o desiatej ... Ja v deset hodin rano vetsinou jsem jeste v pyzamu a nemam ani vycistene zuby...v lepsim pripade uz mam za sebou sprchu a jsem v zupanu..... :sweat_smile: a ty hezky oblecena, namalovana, usmevava :slight_smile: A krmeni u nas taky neprobiha takhle v pohode, Lea je hrozne ziva, porad mi bere lzici, krmi sebe i mne, popripade jeste krmi nejake zviratko - hracku, no des, miva obrovsky bryndak, ale jidlo je vetsinou vsude kolem.... :sweat_smile: :pensive: :grinning:
Normalne mam z vas depku,jak to u vas probiha v klidu :grinning:
19. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se tekutin tyce, nemame problem... Porad jen doplnuju ten jeji hrnicek, at je to voda, nebo smichany dzusik s vodou - u nas vede framboise/pomme od nestle. Pokud mame z cech, tak cajiky jakekoliv, proste vyzahne vse :grinning: Tatinek uz rikal, ze Lea urcite bude po nem - nejvetsi pijan na vysoke :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute, babule! Ako dnes??? My sme boli v Cannes, totiz dcera 1 znamej chcela pozicat nejake teplejsie veci pre jej este len 7-mes synceka, idu lyzovat, tak som jej to sla hodit. Ale naposledy, nemam z nej dobry pocit, sa tvari, akoby vsetku mudrost a krasu sveta pobrala, taka dolezita jedna, este si chcela sama urcit, ze kedy, kde, a ze ked dojdem na cas, tak nech jej este zavolam a ona pride... :astonished: ta ma ale moresy! som jej to zatrhla, a este som dosla ja pozde, nech si pocka, ved ona ma potrebuje :angry: mame to za rohom, ale trvalo mi to presne 1 hodinu tam dojst!
Alex nic take nevie, ako zvieratka, oko, pupik, ale je pravda, ze ho asi vela neucim, alebo mu to neukazujem dobre? Pri kazdom zvieratku predvediem aj zvuk, ale on stale svoje: ata, papa, kaka, baba, mama, koniec.
Na nocnik som posadila parkrat, ale plakal, asi mu nie je dobry? Tlaci na stehienka alebo studeny???
Ale v com je kuzelny: asi 2-3 dni to robi, ked dokojime, tak vypluje prso, chyti mi bradavku medzi prsteky, stiska, hladka a naramne blazene sa na nu usmieva :dizzy_face:
Lucija, diky za komplimenty! ale neboj, to u nas takto nie je pravidelne, my vstavame o 8.00, ale snazim sa o nejaky rezim, ale obcas som v pyzame aj na obed :slight_smile: toto video bolo 'na objednavku' pre moju babicku, oco ju doviezol k nim domov v nedelu, nech konecne vidi vsetky alexove fotky aj videa. a jasne, ze takto sa normalne neobliekam, ani nemachlim :sweat_smile: ale sa musim pochvalit, ako sme sa raz bavili o malovatkach a tak, MM mi na Valentina kupil nejake sminky, asi mi chcel naznacit, ze fakt taka roztahana doma chodit nemusim a nech skusim aj nieco vyraznejsie ako obvyklu spiralu, lesk na pery... takze od minuleho tyzdna doma skusam sminky, az sa mi smeje, ze som ako 15-rocna pubertacka, no zase chcem ho potesit aj ja, ze ten darcek beriem, (lebo z toho narodeninoveho som dostala zachvat smiechu) som naozaj rada, preto som si dokonca nalakovala aj nechty v nedelu asi prvykrat od svadby :grinning:
S papanim nemame naozaj ziadny problem, zje vsetko vzdy a s chutou! a ked doje a ja nahodou jem, tak ma hypnotizuje ocami a hmmm, hmmm a natahuje ruku, no nedajte mu! len keby tak aj chcel pit :confounded:
20. únor 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mne Filipko tiez dako nechce pit vypije asi tak pol flase cajiku a to je vsetko :frowning2: dzusiky sme prestali kupovat, mne pediater povedal ze to je zbytocne presladene a pritom pisu ze to je vsetko bez cukru :angry: :unamused: tak neviem ale asi zase zacnem kupovat, dam mu raz za cas a zriedeny s vodou.
ozaj, dnes sme robili odlacky nozky , vlastne ten sadrovy otlacok, ci ako sa to povie.a bolo treba pockat 5 minut kym sa urobi ten otlacok do hmoty,a nesmel vobec pohnut nohou, no to teda bolo, aby nas hyperaktivny syn vydrzal 5 minut v klude.tak sedel vo svojej stolicke a jednu nohu namocenu v tej hmote a krmila som ho piskotami a na plne pecky zapla DVD bebe lilly, ani to nepomahalo tak som zacala pred nim tancovat so vsetkymi jeho hrackami a zvieratkami :grinning: :grinning: :grinning: no nakoniec sa podarilo a este mi aj mobilny telefon spadol do sadry, tak nejde :frowning2: :astonished: a ked pride David vecer z roboty tak pozrieme hotovy vysledok; uz sa tesim, potom napisem ze ako to dopadlo :wink:
20. únor 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute - tak som napisala - aj odoslala - lenze ma to zrusilo :angry: - moja chyba - mala som si sledovat cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz si nepamatam, ze o com som popisla - tak zacnem znovu - a len tak z brucha :grinning:
Tini - bola si uz cvicit? - ja som tiez chcela toho pilatesa - len neviem, ze co to je - je to ako strecing, ci joga, ci aerobic - alebo kalanetika - k comu sa to da prirovnat? - nepochadza to nahodou z nejakej vychodnej filozofie?

Adi - a ten telefon to fakt neprezil? :frowning2: - ale mozno dostanes novy :wink:

Nguyen - a u vas ako s pitnym rezimom? si jedina, co sa nezapojila do temy :grinning:
20. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktovie, kde je Janka klokanka ( :sweat_smile: - ufam, ze sa nenahnevas - to len kvoli tej fotke z AUS :wink: ) - uz dva dni sa neozvala - tak hadam sa ma (maju) dobre :wink:
20. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale, nebola som este cvicit, to este len buduci pondelok mam randez-vous s tam jednou, aby mi ukazala to fitko, naco robia take caviky okolo toho??? A mozem len v pondelok, len som zabudla, ze v pondelok o 2 tyzdne mame pediatricku prave v tom case na 1-rocnu kontrolu a dalsi tyzden budu prave nasi odchadzat...takze az potom pojdem.
Taka som na.... Vcera som bola dat Alexove veci tej jednej znamej, my viac pozname jej mamu, ona je zlata, robim to kvoli nej, prave ma snubenca (nadejny 4.manzel) s novozistenou rakoskou a ma prognozu 2 roky zivota a takisto aj syn ma rakosku pluc, tak kvoli tomu som pozicala veci jej dcere, ked ma poprosila. Taktiez ma poprosili o balik veci hned po porode, aby nekupovala, nezamestnana, bez vzdelania...predvcerom mi tie novorodenecke veci vratila jej mama po MM, az dnes som ich vybalila, ze odlozim, no boli citit za cigaretami (to neznasam z celej duse), spinave a hlavne krvave flaky na body od nezahojeneho pupika :astonished: no to ma tak na.... ze som jej poslala velmi stiplavu ironicku sms, na co odpovedala, ze nechape. Tak som jej to nafotila a poslala do mailu. Krava, co si mysli? Hlavne tie jej moresy ohladom vcerajsieho stretnutia. A este som nenapisala, ze vcera ked pozerala tie veci, mimochodom pozicala som jej nadhernu kombinaison pilote, tak ju tak opovrzene premeriavala ocami, ci je vobec vhodna!
21. únor 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, za dobrotu na žobrotu? pekné.... to by som si asi nezahryzla do jazyka :rolling_eyes:

Adka, som zvedavá na otlačky :grinning: Možno by to bolo jednoduchšie, keby si skúšala otáčať v spánku, ale teraz je to aj tak jedno :wink:

No. ja sa doma väčšinou pohybuje veeľmi naľahko, takže mám pripravené oblečenie pri dverách, keby náhodou zazvonil poštár alebo suseda :sweat_smile:

Inak, baby, v nedeľu asi letím :dizzy_face: Môj drahý mi kúpil 30m na paraglajde nad pobrežím, tak som zvedavá, čo z toho bude :sweat_smile:
21. únor 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte k pitnému režimu - včera sme kúpili filtrovaciu kanvicu a strašne sa z nej teším :grinning:
21. únor 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak, za dobrotu na zobrotu :angry: Ja som ani len chvilu nevahala nieco pozicat, a stacilo by, aby sa ospravedlnila, ked mi predavali tie veci... a este vsteky krasne svetlo-zlte bodynka su zrazu hnusne sivo-zelene :angry: To nie je o tom, ze my mame peniaze a ze si mozem kupit celu vybavu novu pre druhe dieta...
Bihan, a to sa nebojis??? Ked som to zacala citat, najprv som myslela; ze fakt niekam poletis lietadlom, ze ti drahy kupil letenku :wink: ale aj tak dobre, potom popises pocity!!!
21. únor 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej super bihan tesim sa s tebou, ja by som sa tam hore isto pototo :sweat_smile: ale obdivujem ludi co sa na to daju
tak prijemnu zabavu

mimochodom ked si napisala 30m som si lamala hlavu ci 30metrov vo vyske alebo 30metrovu vzdialenost a potom mi doslo ze su to minuty :grinning: :grinning: darmo profesionalna deformacia :sweat_smile:
21. únor 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nguyen, ty si prof. deformovaná a ja zase materskou.. som tom napísať aj lepšie :grinning:

No, keď tak nad tým uvažuje, tak paraglajding je ten miernejší spôsob letu vzduchom.. pred dvomi rokmi mi kúpil zoskok padákom, ale nič sa nekonalo, lebo som ešte nebývala vo Fr a vždy keď som tam bola, tak bolo blbé počasie a nakoniec som otehotnela :grinning: No a bungee ma veľmi nechytá, Jean-Yves si skočil, ale sám povedal, že by už do toho nešiel :sweat_smile:

Tini, jasné, že to nie je o peniazoch, ale o prístupe.. ja keby som niekomu požičala oblečky, tak je to z dobrej duše a kôli tomu, že ich v najbližšej dobe potrebovať nebudem, ale osobne keď mám niečo požičané, tak na to dávam pozor a ak náhodou niečo poškodím, tak aspoň si otvorím ústa a poviem, že ma to mrzí :wink:
21. únor 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, tak mne to nedoslo, ze to je 30 min :sweat_smile: tiez som bola v tom, ze snad v 30m vyske poletis .. no kazdopadne to moze byt zaujimave, ale ja sa bojim vysok, takze nic pre mna.
Inak, ja hlava derava, vsetko naj k utornajsim narodeninam :wink:
My sme stihli poobede prechadzku, a na zajtra uz mam dohodnutu prechadzku v Cannes s mojou profesorkou franiny, boli na tyzden v Alicante, tak budeme trosku kecat, kedze je mam Spanielsko velmi rada.
Pocujte, co davate drobcom na ranajky??? My kojime a tot vsjo a tak za 2 hod ma ovocie+vlocky, ale dnes rano som mu dala na kocky nakrajany chlebik s maslom a pekne spapal vsetko. Co by jemu nechutilo :grinning:
21. únor 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, takze otlacka sa podarila :wink: :slight_smile: je to fakt super, sranda.mame krasnu pamiatku a este by sme chceli rucicku ale to jedine ked bude spat :wink:
Bihan ja som tiez myslela ze V 30 metrovej vyske :grinning: ale nic ani pre mna, aj ja sa bojim vysok.
Viete co sa mi dnes stalo? tak sa hanbim ale vam poviem :wink: hanbim sa ze som nedala pozor, ale maly je taky rychly ze som nestihla zabranit :frowning2: Nasiel na policke calgon a zubkami otvoril sacok a ochutnal :astonished: ale mozem vam povedat ze to muselo byt otasne ked take ksichty hadzal :sweat_smile: nechapem a pritom je ta policka vysoko a on sa natiahol a podal si krabicku. vam sa tiez zavse stane nieco take?
21. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adka, tak super ze se vam povedla ta nozicka! My jsme si tu sadu taky koupili, ale mam strach se do toho vubec poustet, protoze Lea fakt neposedi. Ale asi to zkusim, jak pises, v zidlicce a delat 5 minut divadlo, treba to dobre dopadne... :sweat_smile: A tu rucicku teda zkusime ve spani...Ja musim ve spani i strihat nehty, normalne me nenecha...
S tim calgonem, to se stane, nic si z toho nedelej...Nam se toto sice jeste nestalo, ale zase jine veci, snedla treba kousek novin, spadla mi z postele :sweat_smile: Jednou na sebe prevratila barovou zidlicku, pred par dny rozbila vazu na tisic kousku...Vecne mi neco schovava, co pak dlouho hledame, strka ruzne predmety do pracky treba ... Yann se me vzdycky pta, jakto ze ji necham delat takove kraviny??? ale nechape, ze ji proste nemuzu sledovat 100% casu, ze taky treba varim, myju nadobi, peru, zehlim, jdu na zachod ... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tini - pekna krava, bych ji priste uz nic nepujcila :wink: Na vecicky pro maleho nema, ale na cigara jo :angry:
Na ranajky ma Lea vetsinou mleko plus potom dopoledne ovoce. Nekdy se stane, ze se probudi na mleko uz brzy rano 4 - 5h...a pak jeste spi, tak potom rano dostane treba chleba se syrem nebo jogurt s ovocem... Na obed porad stejne zelenina, priloha, maso, dezert nedavam, vezme si misto toho trochu mlika pred spanim. Odpoledni svacina je ovocna, nekdy pridam jogurt nebo susenku, podle toho jaky ma hlad. A na veceri jsem ted zacala davat zeleninove polivky plus pak jeste mleko. Mamka mi doveze kase, tak budu stridat polevky a kasi.
Jeste me napadlo, kdyz Alex nechce pit, neni to hrnickem? Nektere mi totiz pripadaji hrozne slozite na piti. My jsme jich par vyzkouseli a nakonec se osvedcil hrnice od NUBE se silikonovym pitkem, z toho se ji pije moc dobre.
21. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, musim ti pochvalit tvoje nadherne dite nejprve :dizzy_face: a pak ty prekrasne obrazky co vytvaris, jsem snad jeste hezci nevidela, fakt ti to moc jde! :wink: Ja uz digiscrap nestiham, tak dva mesice jsem to nevidela.... :sweat_smile:
Kdy jdes do toho paraglidingu???? Pak napis jake to bylo :wink:

A Janka z Tours uz nejspis rodi,ne??? :dizzy_face:
21. únor 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne..bne ma? Zase sa blíži nejaký cyklón - tentokrát je to Hondo a zdá sa, že nás nelízne ako tie doterajšie, ale namieril si to presne medzi Reunion a Mauríciu.. takže ak sa nebudem pár dní hlásiť, vypadol net... No a samozrejme, že môj let sa odkladá :angry:

Adka, hoď otlačku do albumu :wink: Som zvedavá :grinning:

Lucia, ďakujem :dizzy_face: Ja si ešte užívam, že mám na scrap čas, lebo Sára toho stále dosť naspí (dnes spí celé dopoludnie - nechápem :confused: ), ale keď začne loziť, asi to už bude v prdeli :grinning:

Janka Tourovská zrejme rodí, som zvedavá na fotky :dizzy_face: Tie novorodeniatka sú také rozkošné! Maličké, milučké.. Sára je už poriadny macík, už ani neviem, ako vyzerala po pôrode. (teda viem, minule sme pozerali video, ale fakt mám pocit, že odvtedy ubehol minimálne rok :grinning:).
22. únor 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda opravujem, nie medzi ostrovy, ale má to namierené rovno cez Maurícius na juh Reunionu (myslím tým oko cyklónu) - cca o 22h zajtra večer.. takže sa asi super vyspíme :sweat_smile: a musíme dnes skočiť na nákupy a zásobiť mrazničku...
22. únor 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, ja by som sa asi od strachu po...la.tuto zimu boli aj tu v bretonsku riadne vichrice ale mi sme tu neboli, nastastie :wink: ale na reunione by som sa zblaznila od strachu. :astonished:
22. únor 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby toto mi neuverite, ja neviem cim som si zasluzila takyto zivot ale na uvod musim povedat ze v zivote som bola chora asi 3 krat raz na oci - operacia zvyskov po zapalenych vieckach, zaludok - podozrenie na vredy - nervovy povod a raz som mala chripku. No a odkedy som tu vo fr nic mi nebolo co je normalne lebo ani nemam cas byt chora. No a dnes rano som sa zobudila o piatej s pocitom ako ked ste totalne na mol a vsetko sa vam toci no zavrat zvracanie nevedela som ani chodit. Prva vec tehotensky test, po negativnom /pre nas skor pozitivnom :sweat_smile: /vysledku som zacala hiscit ako idem do prace ale fakt sa nedalo svietit lebo tento tyzden som sama s kolegom a to by som mu neurobila ze ho necham sameho. Tak sme sa sa do siedmej prechadzali po cerstvom vzduchu a trochu to preslo ale iba trochu. V robote som bola nemozna som sa potacala ako opita a sef sa ne to uz nemohol divat /ma paniku ze teraz otehotniem kym je dalsia baba na materskej bol by to gol by ostali 2 :sweat_smile: darmo ho presviedcam ze sa nema co bat/ a vzal ma k svojej lekarke, kedze som si za rok nebola schopna najst lekara. Tam som pre zmenu zistila ze mi nefunguje carte vitale :angry: ale to bolo to najmenej. Ked som jej vykoila svoju vec zatvarila sa ako keby som uz bola mrtva. Neviem mozno je to moj pocit ale pri tomto pracovnom strese je jedna vec ktorej sa bojim ako cert kriza a to je nador na mozgu alebo kdekolvek inde a ona mi dotoho zacal robit neurologike vysetrenie ako vo filmoch kde sa vacsinou konci tym ze hrdina zomiera na tumor :confounded: NO a vysledok celeho vysetrenia dobre pocuvajte: tie male kristaliky co mame v usiach - /tini asi isto vie o com hovorim/ co nam davaju signal o polohe teda urcuju rovnovahu neviem uz ako sa to odborne povie dakedy pred 7 rokmi sme to mali na biole :sweat_smile: tak jeden z tych kristalikov sa odtratil a plava si sam od seba a to mi dava pocit zavrate. Doktorka bola vo vytrzeni ze sa o tom ucila v skole ale ja som bola prvy pripad co vysetrovala. Tak ma poprehadzovala zo strany na stranu skoro som ju pri tom ovracala a uz je mi super ale chapete to????? :astonished: Keby mi toto niekto rozpraval si myslim ze si eo mna robi prdel :grinning:
Nehovoriac o tom ze v robote uz uzatvarali stavky ci to bude chlapec alebo dievca :sweat_smile:
22. únor 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, neviem, či mám gratulovať k negatívnemu testu alebo k takejto zriedkavej diagnóze :sweat_smile: Normálna chrípka sa na teba nalepiť nemôže, že? :grinning:
Ako to teraz idú liečiť, aleob len čakať, kým sa kryštálik zase doplaví na miesto? :sweat_smile:

my sme dnes boli na poslednom očkovaní (teda dočasne) a náš macko má 8,6kg a 68cm :grinning:

Adka, nezbláznila, oni sú tu na to zvyknutí, tak vedia, ako stavať domy :wink:
22. únor 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte, babule, ja som dnes mala krasny den, dufam, ze aj vy! Teda, okrem Nguyen, vies co, moja mamka trpi podobnymi pocitami zavrati, hocikedy sa jej zamota hlava, najprv mysleli, ze z krcnaj chrbtice, ale raz ju poslali na ORL a ma poruseny vestibulokochlearny aparat. No nic s tym, brala nejake lieky, ale presny nazov ani genericky neviem, ale mozem zistit? Ale to je dobra doktorka, ked na taku vec prisla; klobuk dolu :astonished:
Bihan, tie cyklony nezavidim, ja som mala dost,ked bola ta velka povoden v Prahe, prave v ten den som bola podpisovat zmluvu a utekala som hned na vlak, nedali sa ani kupit listky, lebo spadla siet na stanici... ale vy ste na severe, ak sa nemylim, nie? Sarinka je teda kus :wink: myslim, ze v polroku by malo zdvojnasobit porordnu hmotnost, my sme to tiez presvihli a nic sa nestalo... no ale co, niet nad materske mlieko :wink:
Adka, Lucija, aj nam sa stavaju rozne nehody, pady, ale zatial nic take nespapal, ale vsetko moze byt. MM ma podobne zmyslanie ako tvoj Yann, ze nech mu nedovolim chodit do kuchyne a otvarat skrinky! Chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stravujeme sa nakoniec velmi podobne, akurat nejeme jogurty a nasi mi takisto donesu kasu, objavila som od Humany jablkovu nemliecnu, tak ak bude chutit, objednam z netu.
My pijeme z Avent magic hrnceka, neviem, ci je silikonovy ten sosak-pitko (?), teda skusim najst ten vas NUBE, moze byt, uvidim. A mlieko jej davas tiez z toho hrnceka s pitkom??? Lebo to si neviem predstavit,; ako budeme pit mlieko my :confused:
My sadrove odtlacky nemame, ale videla som uz tu supravu v obchode, mne to pride uz pozden uz ma taku velku tlapku...aj vam sa zda, ze ste zabudli, ake boli malinke, ked sa narodili??? Ja som vcera prala tie vecicky a su tak prtave :dizzy_face:
22. únor 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dovolim si bonznut na Janku-klokanku, ze su este vzdy 2v1, nasla som ju v inej diskusii :slight_smile:
22. únor 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nguyen - teda :astonished: :astonished: :astonished: to jsou veci :sweat_smile: A jak se to leci???

Bihan, to je teda Sarah kus baby!!!!! :dizzy_face:

Tini, mleko ji davam od zacatku z lahve "dodie" , teda ona si ji drzi sama, takze ja jen koukam jak pije :wink: http://www.dodie.fr/
22. únor 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek