• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

14. listopadu 2017 
@erikasadek
@zuzao ja som priamo v Beauvais, cesta z letiska na Porte Maillot je 60 km a autobus stoji jedna cesta 13 EUR. Dakedy ked spustili linku to bolo velmi vyhodne, moj otec sem za nami prisiel "aller" 5 € "retour" 2 €, bez batoziny. Potom neskor sa uz clovek ak vystihol velmi dobru akciu vosiel bez batoziny do tych 50 €, ale vacsinou viac. Skoda, ze to zrusili, my sme origos zo stredneho slovenska, takze mame rovnaku vzdialenost ak do BA na letisko, aj na letisko do Budapesti a odtial to stale lieta, takze sa nas to az tak nedotkne, ale aj tak psychologicky to uz kazdy berie, ze ide z Madarska...
17. říj 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek ved to,ze ked si clovek spocita,ze kolko ho stoji cesta na letisko,a ja ked idem od nas tak pekne 4 hodinky v aute mam niekedy dost a to este ani nesedim v lietadle :grinning: .@zuzao uz som letela asi 3 krat do Viedne s CDG a raz som aj nestihla lietadlo dostali sme sa do zapchy :angry: .Aj teraz som pozerala spolocnost air berlin a maju fajn ceny.U ryanair ma trochu stvalo,ze si uctovali pomaly za vsetko ale tak nizkonakladovka.
17. říj 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@efci dakujem lebo mne to pisala kamaratka a som nevedela,ze ci je to len nejaky vymysel alebo pravda.Ale hned sa mi to nezdalo ked mali letenky len do 26.octobra
17. říj 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiez som skusala booknut letenky a od novembra sa uz neda, no skoda. Tak som pozerala airfrance a nemaju az tak horibilne ceny,akurat ze je to do viedne....

@viki_fr od septembra bola nasa J. uz 4x na party a do vianoc este min na 3 pojde. Uz to zacina ist do penazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pre dievcata kupujeme vzdy Barbie a pod., tak max do 15 eur. A kedze mala velmi rada kresli,ona kazdemu vzdy vyrobi aj papierove prianie. Ale je pravda,ze jej nikto nic podobne nedal....

Baby pomooooc,ja uz explodujem!!!! Ale kedze slecna pohodlna nechce ist von,v utorok mam naplanovany cisar :rolling_eyes:
18. říj 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuliki Az v utorooook? ja ze zajtra uz ides :/ mala chce tusim ozaj pockat az sa vratim zo SR :grinning: ale nie dufam, no tak este do utorka mozno sa sama rozhodne..drzim palce.
A k letom ...este nam ostava charleroi, cesta nam trvala teraz 2h 20min a v pohodicke aj cesty... az na to ze hned v Reims sme skoro zramovali jednoho debila co si v tom najvacsom kruhaci co tam je..zastavil na cervenu a otvoril dvere v krizovatke a vystupil z auta presne zrovna vtedy ked sme vchadzali na cestu, takze N. mal co robit aby vykluckoval a netrafil aj dvere aj jeho!!! ist o sekundu skor uz ho mame na kapote.
18. říj 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak prazdniny zacinaji 27 a 26 uz budou vsude stavky.....sncf, airfrance.....supeeer...... :confounded: kdo ste chteli letet jako ja, tak jsme si to pekne podelali....
18. říj 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efci ja ti verim ale ako pozera tak pozeram aj cez google cesta min vzdialenst porte mailot je 90 km a s A1 az 107 km; takze 60 km ; je malo ste daleko ked siporovnam s letskami klasika tak je to polovicna vzdialenst j eto letisko velmi vzdioalene...

teraz nove listky navette stoji 15 e vsetko ide hore. :grinning: :rolling_eyes:

ale verim ze pre jednu osobu j eto vyhodne, ale ked je uz par osob tak je to o hubu a vyhodne brat taxik alebo predpaltene navette taxiky ktore s aobjednavaju a maju fixnu tarifu...

ono netreba zabudnut ze s porte mailot s atreba znova prepravit na dalsie miesto a znova idu eurace... :wink:

@evuliki ja na teba myslim drz sa!!!!!!!!!

ja som na tom zle mùam skratenu maternicovy krcok mam byt v klude.!!!! problem je ze od rana lietam praca patriock + josh tazke oddych je asi tak okolo 21 hodine :sweat_smile: :cry:

no a drz mi palce vo stvrtok idem na 4 echographiu aby mi nebolo malo a to zacinam 7 mesiac :pensive:
19. říj 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri ani mi nehovor zaklad nikdy necestovat v case prazdnin!!! :wink:

inak @bihan; dufam ze vas sa nedotyka problem co sa tyka vyplat vojakov urcite vies o com hovorim ked o otom rozpravaju teraz tak hned na teba myslim;. :wink:
19. říj 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@erikasadek no tak zas budu delat bezdomovce na letisti...
19. říj 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meleri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: smejem sa ale v uvodzovkach to ber.. na buduce len mimo prazdnin!!! a teraz ked je este lavicova vlada tak to bude len horsie.. :rolling_eyes:
19. říj 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@erikasadek je to naposledy co letim s airfrance, priste jedine easy jet. ja bych tady sama o prazdninach zblbla! mit je oba dva porad doma, tak jedu k nasim a je fajn. no nejak se tam snad dostanu.....
to preavis je jenom jeden den tak snad to dodrzi....a treba me to poleti :slight_smile:)))),ale silne pochybuju...uz jsem to zazila...ctyrikrat!
19. říj 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri no vidis, my letime 23 az 31, takze snad bude vse ok :wink:
19. říj 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri nechcem ti brat iluzie, ale v air france cgt vyzyva na strajk od piatka 26.10. az do pondelka 29.10., vratane . ale keby nieco, tak vas ubytujem :wink: letite do viedne ? sama som zvedava, co sa bude diat ...
19. říj 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek 4. echografiu ? :confused: ja som mala vzdy len 3
19. říj 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek @ikuza @huterika chcem sa opytat ako je to vo FR s glukozovym testom. V prvom tehotenstve som ho nemala. Ako dlho to trva? Nemozem chodit pocas toho cakania? Pred tym nesmiem jest?
(nasla som na nete, ze na SR su to min. 2hodiny, pred tym nejest a pocas cakania nechodit, nehybat sa)
Neviem kam dam Juliu, vsak ona neobsedi ani par minut....
19. říj 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielka odkud mas ty informace? z internetu? na airfrance mi rekli ze preavis de greve je jeden den, co si pamatuju tak to dodrzovali, na to je zakon. ale internetu jsem videla taky ze pry do konce mesice, ale podle airfrance to neni pravda. ne letim do prahy z lyonu. prinejhorsim proste pojedu domu...o to nejde ale cekat s dvema detma treba cely den na letisti sama je zahul. uz jsem to zazila a je to strasne vycerpavajici...
19. říj 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri robim v air france, ehm :sweat_smile: teraz mam dovolenku, ale pred tromi dnami boli infos take, ze strajk od 26. do 29.10. povodne mal zacat az v sobotu, ale to by sa nemohli pripojit ti, co robia v po- pi. ak sa ti bude dat, let bud vo stvrtok alebo potom v utorok; ide o vela, tak to bude pravdepodobne greve tres suivie
19. říj 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
253brielka nemuzu to zmenit, chtela jsem, jenze za to chteli trista euro. a odkud mas ty informace?
19. říj 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri robim v AF, tak odtial tie informacie. cgt vyzyvala zamestnancov zapojit sa do strajku od 26. do 29.10. , cize predpokladam, ze tak aj bude. netusim, co sa bude diat, doteraz som robila na long courriers, tam sa strajk nejak moc neprejavil, teraz som na moyen a court courriers, teda kratsie lety a vyzera to na poriadny bordel. rada by som sa mylila ... 300 eur za zmenu je dost ...
19. říj 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka600 Alenka ja som rano prisla do labaku na 8mu hladna, doniesla som si glukozu z lekarne, vzali mi krv z jednej ruky a dali vypit uplne plny pohar tej glukozy a ponukla mi sestricka aj vodu to zapit potom a kazali si sadnut a cakat..za hodku ma zavolala a vzala krv znova z druhej ruky a zasa cakat dalsiu hodku ktoru skratili lebo ponahlali a znova vzali krv. Takze ano bola som tam cca 2hodky a vzali mi 3krat krv. Inak o pohybe nic nehovorili ale viem ze som nemohla ist domov co bolo 5min pesi odtial, tak myslim ze moc fyzickej aktivity vyvijat nemozes. Ale bolo mi celkom dlho tam, tak som si citala
19. říj 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenka600 neporadim, mne ho nerobili. :unamused:
19. říj 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka600 to sa mi zda prehnane s tym sk glukozovym testom :astonished: ......moj svajc. gynekolog mi dal este v ordinacii sacok s glukozou.....doma som si ho jedno rano nalacno zarobila a o hodinku som klepala v labaku na okienko nech mi zoberu krv, tym to zhaslo.....ziadne obmedzenia!
19. říj 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huterika
@ikuza
@rancuzkaf
Dakujem! Tak som si to nakoniec odkrutila - prisli sme s J. zobrali mi krv, dali mi vypit glukozu a po hodine znova krv. Dalo sa to, ale len tak tak, tie posledne minuty uz boli na nevydrzanie, Julia uz bola nervozna dost...
20. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikuza mne v prvom T. tiez nerobili, ale teraz mam zle vysledky - vela cukru v moci, tak kvoli podozreniu na t. cukrovku...
20. říj 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielka dekuji za radu, zrusi-li mi let, zarezervuji teda na utery. Jistota je jistota, radsi priletim pozdeji a odletim pozdeji nez tam zase lezt v nedeli a bude to stejny. jo to jsem si uz vsimla, ze "trpi" nejvic lety na kratke vzdalenosti. takze me to v patek nemine...
20. říj 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rosny stastny let, to bude v pohode....:slight_smile:
20. říj 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
co se jeste letenek tyce, tak ja kupuju letenky na bdv.fr a musim rict, ze nejlevnejsi leneky jsem nasla vzdycky tam. pac kdyz je treba naka stranka, ktera je levnejsi, "dozene" to pak poplatkama za platbu kartou. Doporucuju kupovat letenky mezi 4 a 6 ranni, je to bez poplatku za vyrizeni
20. říj 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny tyka sa to aj ryanair?
20. říj 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka600 sice neskoro ale predsa su dve sposoby , glukozovy sirup ako ti robili alebo jednoduchy, prides na lacno zoberu ti krv hned nato oddides a najes sa doma dobre ranajky a navrat znoav ti zoberu krv.. :wink: jednoduche..

kedze ue to mas za sebou tak len pre info..
@gabrielka 4 pretoze nemam lahke tehotenstvo prve som tiez mala 3 echo; druhe som mala 4 kedze josh bol velky a neschadzal dolu tak len pre istotu zachranilo to josha mal obtocenu snuru okolo krku takze lekar ma netrapil a ani josha rovno cisarsky...

a teraz no je to ine teraz idem na 4 kedze mala princezna je na spodnej hranici velkosti.. tazke kontrola ako rastie a po druhe kedze su komplikacie necakane vdaka mojej unave a vycerpanosti.. tak mam skrateny krcok maternice takze lekar to nenechava len tak.. :wink:
21. říj 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek hm, aj som si myslela ... :unamused: ale neboj, vsetko dobre dopadne, budete mat vodnarku ?
@meleri uz som sa chcela minule opytat, ako samson v skolke ? lepsie ?
21. říj 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek