• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

14. listopadu 2017 
@bihan leboncoin , vide grenier v drahych stvrtiach a stane sa ze v mistigrife najdem dior kalvin klein za male ceny...
nakupila som uplne nove veci aj s vesackou :grinning: od ludi s 16 pariz alebo levallois perret, surenes, putaeux, neuilly sur seine a podobne verssailes.... proste hladala som a ver mi nasla som veci ze mojmu muzovy doslova oci svietia ked vidi co som malej nakupila normalne sa uz nevie dockat kedy tu ta mala bude a bude oblecena.... :grinning:
9. led 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzao orchestra bola moja srdcovka, ale odkedy zaviedli tu ich celorocnu 50% zlavu, ak si clenom klubu, vypredaje uz nie su az take zaujimave. ako lucka pisala, ak mas ich clensku kartu, vsetko je za polovicnu cenu. pocas vypredajov ale polovicnu cenu platia uplne vsetci, takze neziskas clenstvom nic. samozrejme, ak su zlavy len 30%, ty stale platis len 50%, ale ak je zlava 70%, 70% platia clenovia aj neclenovia. kedysi mali 1 acheté, 4 gratuits, mmmm, to sa nakupovalo :grinning:

@gijar my sme tak cosi vyse hodiny od pariza a 45 minut od remesu, aisne je oproti inym departmanom velmi lacny na nakup, aj prenajom nehnutelnosti, ale my byvame uplne v keli na dedine, kde je 200 obyvatelov, na zoznamenie deti so srnkami, zajacmi, jezkami, liskami, diviakmi a bazantmi je to idealne prostredie, ale uz mam dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ideme sa stahovat do mestecka, kde je 10 tisic obyvatelov, posta, skoly, banky, zivot :grinning: kde nemusis vsetky presuny robit autom. amiens moze byt fajn, nepoznam
9. led 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bihan dakujem za ochotu, luci ! teoreticky chcem toho urobit vela, co sa fotiek a albumov a pozdravov atd tyka, len si neviem najst cas. musim nahovorit pierra na rodinnu fotografiu, uf, to je iny challenge :grinning: nebudete niekedy byvat niekde pri dunkerque ? :sweat_smile: tam je tiez more, brrrrrrrr :grinning:
9. led 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabrielka
aha, takže takto to funguje. Aj som si myslela, že v tom bude nejaký háčik. Ja kupujem u iných, len ma tam zaujalo niečo pre Simonku...Osobne sa mi zdá, že lepšie akcie bývajú hocikedy cez rok, ak človek natrafí na tú správnu. Výpredaje v kamenných obchodoch v Paríži, to je len pre shopaholikov a frotérov :grinning: Zlatý internet...
9. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabrielka ti hovorím, pridte dolu na prázdniny, niečo vymyslime :D
11. led 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosny Ahoj, kde kupujes tie letenky za dobre ceny? Aky to bol link?
13. led 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza www.bdv.fr
vim, ze to je uchylny, ale doporucuju ti koupit letenky mezi 4 a 6 hodinou ranni, to neplatis zadne poplatky za dossier. Jinak cenik poplatku mas uplne dole na strance.
13. led 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rosny uchylne to urcite to nie je tou sa hovori zdravy rozum naco platit ked nemusime;. :grinning: :grinning:

uz si sa vratila naspat ??

asi uz pracujes ze, takze uz sa neuvidime....
ja idem zajtra znova na echographiu a zajtra sa rozhodne ci na druhy den bude cisarsky alebo ci nechame este malu trocha narast tak mi drzte palce.... moja 15 echographia uz mi to ide na nervy... :sweat_smile: :cry:
14. led 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek ahoj, moc se omlouvam, ze jsem se neozvala, ale nak jsem nestihala. Pred odjezdem uz jsem se k tobe nedostala a myslela jsem si naivne, ze se za tebou dostanu minuly tyden, ale meli jsme tu malire, ktery na misto do stredy tu byl az do patku :angry: Dneska jsem mela nastoupit do prace,a le o we vysoky horecky, nechutenstvi a dneska srajda, takze krasna gastro....
Ale tak aspon bych mohla nekdy pak treba o we...
Tyy jo, to je rychlost!!! To je sileny, jak to vzdycky utece :slight_smile:
14. led 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosny gabi netrap sa, nevadi , ja viem ake to je ked cas nedovoli a vsetko sa vali na cloveka..

jaj gastro tak len sa liecte hlavne cim rychlejsie.....;
neviem ci to stuihnes mozno uz v stredu pojdem pod noze!! jedine ze prides na kliniku za mnou hihi :wink:
14. led 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny no to mi je zahada, ono to vazne funguje. Usetrila si mi cca 600 CK.DAKujem :slight_smile:
14. led 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prosim zazili jste to nekdo? mladsi syn, ma necele dva roky, ted v posledni dobe ma velmi silne cpici moc. Nevim, jestli je to normalni nebo mam radsi jit k doktorovi, proste kdyz se vycura do pleny tak to desne smrdi, vubec ne jak moc, ale jako nejaka chemikalie, misty snad i jako uvarene kafe, neda se to popsat. nosi jeste pleny ale cura i na zachod, a v zachode to citit neni, ale teda v te plene. kybl musim skladovat za oknem protoze jinak smrdi cely dum. tak nevim, neni to divne? starsi syn takhle nesmrdel kdyz cural do plen......zazili jste to nekdo? muze to byt tim ze treba malo pije? za den vypije tak 200ml a to same v noci. jeste chci rict, ze to neni ten chemicky smrad z papirovych plen, protoze ja je nepouzivam, mam bavlnene plinky a tou bavlnou to neni...
14. led 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek no tenhle tyden to ani nepripada v uvahu! Str, ct mela hlidat mm segra, ale musela na zaskok do prace, takze to vypada, ze prijedou tchanovci uz zitra vecer misto v patek a to se pujdu obesit. Mame malej byt, kuchyn spojenou s obejvakem a oni prespavaji v obejvaku na gauci.
To asi spis, az to budes mit za sebou, tady se to zklidni, u vas si to najde nakej rezim, tak pak bych se treba stavila nekdy o we...

@ikuza no vidis, neni to moc, ale kazda kacka dobra! Ja kupuju uz letenky jen tam a vzdy super a vetsinou tam jsou levnejsi, nez nizkonakladovky.

@meleri sla bych k doktorovi. Malej byl o svatcich nemocnej a jedna z veci, na kterou se me ptali na pohotovosti bylo, jestli mu nezapacha plinka. Jinak mi prijde, ze strasne malo pije.
14. led 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek uffff, tak jsem vas konecne docetla a tak uz i vim, ze mala krasne pribira, tak to je super!!! :dizzy_face:
14. led 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek erika drz sa! ja uz som na nervy z toho vsetkeho tiez
14. led 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte baby,neviete mi povedat ci by mi zobrali maleho do skolky aj ked este nema 3 roky?
14. led 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monik87 ahoj, asi podla toho kde zijes a aka je tam obsadenost skolok.
Co sa nas napr. tyka, zoberu ho do sukromnej, ktora ma volne miesto a berie deti od 2 rokov, my taku jednu mame za rohom a prave teraz v januari sme menili creche za tuto matenelle privé, maly ma 2,5 roka a chodi.
Kriterium je,aby uz nemal plienky :slight_smile:
14. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtezienky,chcela som sa opytat, ci mate niektora skusenost s tym ze babo v brusku bolo vacsie ako je norma. som v 15tt a bolo mi povedane ze babo je vacsie o 5 dni,a preto mi zmenili datum otehotnenie aj ked to praktocky vobec nebolo mozne,ale nenechali si to vysvetlit. myslite ze to je problem ked je babo vacsie? dakujem pekne ...pekny vecer
14. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa je to normalne, my sme boli vacsi dokonca o 2tt :slight_smile: a aj sa tak maly narodil, oficialne v 37tt, ale bol donoseny a tak akurat spravne velky (3100g), cize mi povedali,ze sa sekli v termine asi trochu....ono je to tym,ze kazda zena ma iny cyklus :slight_smile:
14. led 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar dakujem pekne :slight_smile:
14. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa
ja som mala veľkých oboch, v 20tt bola malá väčšia o 2 týždne, v 30tt už o 3 týždne. To sú tie ich blbé tabuľky, kam sa každý jednoducho nevprace. Výsledok je ten, že sa narodili obaja väčší/ťažší. A ani odhadov na ultrazvuku by som sa moc nedržala, niekedy to dávajú od buka do buka...
14. led 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikulqa Ahoj, vacsie babatka este mozu mat zeny s cukrovkou, ale neviem od ktoreho tyzdna sa uz prejavuje, ze je dietatko vacsie, len mam sestru diabeticku, preto si to pamatam..
15. led 2013 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabrielka ahoj, nevies aka je situacia na letiskach? nasnezilo, aspon u nas :slight_smile:. Lietaju lietadla? Znami maju prist teraz vo stvrtok, tak ci to nahodou nezrusit. Dakujem
15. led 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny ahoj netrap sa nad tym v piatok idem pod noze!!!! na cisarsky/.. takze si dame nase stretnutie na neskor!!!
prave som sa vratil as echographie.. inak krasne vidno aka bude vlasata!!!!! :grinning: :grinning:
tazke v piatok na mna myslite....
@alenka600 ahoj drz sa aj ty!!!! uz to nebude dlho trvat... :wink:
@monik87 jasne ze ti zoberu...; :wink: tu neexistuje zle vychadzajuce roky ako na slovensku.... moji nemali 3 roky a isli normalne v sepembri... :wink:
@meleri ak citit silne moc tak znamena ze malo pije pokial ho neboli ked cura, a nema teplotu tak jedine ze malo pije..; 200ml nie je vela.. :sweat_smile:
15. led 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikulqa my jsme byli taky vetsi, ale jsme oba dost vysoky, ja mam treba 188cm :sweat_smile:
15. led 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek no jej, tak to budu na tebe myslet, jeeee to se tesis, co :dizzy_face: hned bych sla znova!!!

Jinak dneska prvni den v praci, poprvy tak dlouho bez myho broucka :frowning2:
15. led 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tesim neviem pomyslenie ze to bude znova cisarsky a bolest prvych 48 hodin ma nenadchyna ale tesim sa ze konecne uz bude s nami a konecne skonci cely ten cisrkus monitoricg bolesti, echgraphia kazde dva tyzdne a celkovo stres!!!! tazke ano tesim sa i ked mam strach. pred bolestou ale inak pohoda....
15. led 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikuza prepac za neskoru odpoved, az teraz som sadla k pc ... vela lietadiel meskalo, zopar letov bolo zrusenych, ale katastrofalne to na letisku nebolo. islo hlavne o lyon, geneve a amsterdam, ale poobede sa to malo dostat do kvazi normalu (robila som rano, tak neviem). let by som nerusila, ziadna panika. letia z viedne ? este ti napisem zajtra, co sa deje, dobre ?

@erikasadek takze v piatok je ten D day ! nech vsetko prebehne hladko, budem na vas dve mysliet
15. led 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte mamicky a snazilky, chcem sa k vam pridat, pristahovali sme sa do FR v oktobri 2012, manzel tu dostal pracu, nevieme po francuzsky ani jeden, takze veselo, ale da sa to tu aj tak... ale ucime sa samozrejme. Ja chodim strazit deticky slovensko-cesko-francuzskej rodinke dva krat do tyzdna, keby ste nahodou niektora potrebovala postrazit aj prilezitostne, mozete dat vediet :slight_smile:. Ale hlavne som chcela, ze sa snazilkujeme, len si to tu este neviem predstavit ked sa nam podari, ze co budem ako vybavovat lekarov, to budem na vas mat asi vela otazok potom. Uz sa nam raz zadarilo ale skoncilo to MA presne pred rokom, od vtedy vela zdravotnych problemov a snazilkovat sme mohli zacat az teraz....
16. led 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@erikasadek jo, asi to bude tim, no je fakt ze co zacla zima, tak pije malo, pijou oba dost malo....ja pujdu radsi k dr, protoze navic ma nejaky exem, jen se modlim, aby to nebyl ten atopicky!
a jak se dari?
16. led 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek