• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
@gabrielka Emilie, mala od @erikasadek :wink:
20. led 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte na skok... Alenka napisem ti ked uz budem doma z kliniky v utotok cez pc.. Ano porod bol vo stvrtok na poslednu chvilu zmena Emilie sa narodila 17.1 o 10 rano 2840g 47 cm musim povedat ze moja lekatka sa trafila uzasne vahoi este vpovdelok posledna echog...predpokladzna vaha 2850g.......
20. led 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Kocky, snad sa Alenka nenahneva ked vam sem hodim info ze malicky sa narodil dnes rano o 10.37, obaja su OK a Alenka bude na nete az ked pride z porodnice.
@erikasadek Erika blahozelam k dcerke a zelam vam obom vela zdravicka a malej Emilie dlhy a stastny zivot. :wink:
20. led 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@erikasadek erika gratulujem ! drobatku emilie prajem do zivota len to najlepsie :dizzy_face: ps: krasne meno ste vybrali
@alenka600 gratulujem k nedelniatku, alenka !
21. led 2013 ve 04:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alenka600 gratuluju, bylo to zaslouzene! Ale tak to je vzdy. tak ted jen, at jste oba zdravy!!!

@erikasadek proc ta zmena? drz se, cetla jsem ty kojici trable... :frowning2:
21. led 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek erika,gratulujem, vybrala si takmer moje vysnivane meno pre dievcatko (Emily) :dizzy_face:

alenka-tebe tiez blahozelam!

nech ste vsetci zdravi a stastni :slight_smile:
21. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, nevite jestli se da ve Francii koupit nejaky bylinny cistici caj (jatra)? Dik.

Novopecenym maminkam gratuluji a preji hodne radosti z detatek.
22. led 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte predstavujem vam Emilie....
Dakujem za blahozelanoia
Alenka blahozelam.......ozvy sa mi potom....
Helenka na ladviny je najlepsia praslicka..
Potom zihlava-ortie...
Borievky. Bazovy kvet najdes s bio obchodoch v supermarketoch
A hlavne v sypanej forme hladaj herboristycky obchod...
22. led 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@erikasadek blahozelam k malinkej, prajem hlavne vela zdravicka....je krasna :slight_smile:
22. led 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosim vas zienky, akym sposobom prebieha tu vo Fr platba, ked kupujem nieco ces LeBonCooin a je to na druhom konci FR? Nerada by som niekomu posielala peniaze skor ako dostanem tovar. Ze vraj na dobierku sa to poslat neda? Je to pravda? Dobierky tu nepoznaju, ci?
22. led 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simi251 ahoj dobierka sa da vola sa to contre remboursement ale zaplatis min 13 euro a viac . Normalne si ludia posielaju sek v obalke a potom ti posielaju veci pokial nejde o mobil ine drahe veci tak sa fakt nemusis bat

Nikola dakujem velmi pekne za blahozelanie
22. led 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 ahoj dobierka sa da vola sa to contre remboursement ale zaplatis min 13 euro a viac . Normalne si ludia posielaju sek v obalke a potom ti posielaju veci pokial nejde o mobil ine drahe veci tak sa fakt nemusis bat

Nikola dakujem velmi pekne za blahozelanie
22. led 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek aj od nas este raz félicitations ! na 2840g ma emilie krasne licka :dizzy_face: nadherna babika, drzte sa obe. verim, ze vsetko prebehlo hladko ... prepac, ak nie, na FB nechodim ...

@simi251 contre remboursement je dost drahe, bud posli sek alebo sa da platit aj cez paypal. riziko, ze tu kupenu vec ti neposlu mas vzdy, ked kupujes cez internet, treba jednoducho dufat :slight_smile: ja som stara ebay -acka a zatial ziadny problem nebol, na leboncoin som platila cez paypal ...
22. led 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek
@gabrielka Dakujem za odpoved. Praveze ide o viac ako 300 eurovu zalezitost takze 13 eur za dobierku by uz nebolo dolezitych. Sek nechcem posielat. A na to contre remboursement som sa raz pytala uz davnejsie a tvrdili ze sa to neda. Asi sa im nechcelo s tym zaoberat. No ale asi sa radsej na to vykaslem lebo vlastne ani pri tej dobierke clovek do krabice nevidi, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dakujem za radu aspon viem ako sa to vola po francuzsky teda.
22. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 nemusis sa nicoho bat, my kupujeme denne cez LeBonCooin, este sa nam nikdy nestalo, ze tovar nedosiel.
22. led 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek malicka je nadherna, z uprimneho srdca gratulujem.
22. led 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek to uz??? nejak sa mi zdalo ze niekedy na jar...:slight_smile: Blahozelam, dufam ze sa tvoji chlapi o vas pekne staraju :wink:
baby v Parizi, nechcete si dat nejake stretko? Budem tam asi 23 -26.2...nemate nejaky typ ze kam zobrat malu ak bude zle pocasie? Disneyland som zavrhla, je to priserne drahe, dva dni pomaly tolko ako tyzdenna dovolenka, to si mozu nechat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka600 taktiez blahozelam, ty to ale stihas, este sa pamatam ako si vyberala meno pre malu :slight_smile:
23. led 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek naaaaadherna, nech je zdrava a cely zivot stastna. Gratulujem, Erika.
24. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Babulky neviete ani jedna ako sa dostat po nejaky papier/potvrdenie ktore by hovorilo ze som nemala ziadne zdanitelne prijmy v roku 2011? proste nejake danove priznanie, kde bude napisane ze som neodvadzala ziadne dane, neviete ako to chodi? Nieco ako je tu "impot sur le revenue"
25. led 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka600 @erikasadek Gratulujem baby k novorodeniatkam, nech su hlavne zdravucke a pekne priberaju :slight_smile:
25. led 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dakujem vam baby..... vsetkym uz sme doma od stredy....
@huterika
ten paier si daj uribt na danovom normalne vypln formular na tvoje meno vsetky udaje a ze si nebola zarobkovo cinna.... normalne ti pride danovy paier na nom tvoje meno a velka nula kao prijem.. :wink:

aspon ja som to takto raz urobila;. :wink:
25. led 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek vdaka za odpoved, spoliehala som na teba ;) taky papier mi zatial neprisiel,a asi nemaju ani dovod mi nieco posielat, myslis ze si ho mozem ist vypytat aj v "centre des impots"?
25. led 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika urcite... mne to prislo normalne postou pred rokmi ale vies co si nevypytas to nemas, skus tam skocit...; urcite ti daju... :wink:
ja teraz riesim dojcenie ludia hlava ma boli z toho<;; :rolling_eyes:
26. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nahodou neviete, ci existuje nieco podobne "naucne" ako twinkle twinkle little star http://www.youtube.com/watch?v=yCjJyiqpAuU vo francustine? Dakujem za tipy :slight_smile:
26. led 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek A coze mate za problemy s dojcenim, pre mna to bola tiez jedna velka veda... az sme nakoniec skoncili v 4.mesiaci uplne. Dakujem skusime tam zajst a popytat sa.
26. led 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza ahoj, no z francuzskych pozname bebe lilly, moj syn ma tie pesnicky velmi rad. A este mame riekanky vo fr.
27. led 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@erikasadek Eriko, gratuluji!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Preju ti, at se problemy s kojenim vyresi! zacatek je tezky, ale nevzdavej to :slight_smile:
27. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanblan no rada! Jen teda nevim, kam zajit :frowning2:

@erikasadek jeste porad :frowning2: ach jo.... @huterika ja se toho taky desne bala a nakonec parada! Kojime dodnes, akorat v jeslich si nechce brat odstrikany mliko, takze celej den nepije :angry:
jeste jsem ti chtela rict, ze mate nadhernou zavinku!! Taky na ni tak koukali v porodnici? Ja mela taky klasickou zavinku a byli tam z toho paf :grinning:
28. led 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ikuza neviem ci naucne ale v inej teme som dostala link http://ladictee.fr/contenu/cp/les_contes_pour_enfants.htm
28. led 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek