• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
baby, neda sa urobit nejaka tabulka, kto kde vlastne vo fr je ? ja mam tiez "trochu" chaos, ziadna panika @blanblan
:grinning:
1. únor 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gabrielka Asi by stacilo keby si to kazda hodila do profilu. Alebo ze by to bolo tajne? :grinning:
2. únor 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte. rada by som sa spytala na ockovanie. syncek ma mesiac a o mesiac chcu zacat ockovvanie s prevenarom a hexou.ake su vase skusenosti s tymito vakcinam, nazory ... dakujm
2. únor 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cau zienky, @ikuza, nebyvam v Lille, ale v toulouse.Pariz asi odsuniem, prave som si kupila letenku do bangkoku (egoisticka matka :confounded: ), ale potrebujem trochu zmeny len ja sama daleko od vsetkych :sunglasses: skoda, ale musim sa trochu krotit v cestovani, kopa planov na tento rok...
mohli by sme si hodit do profilu kde byvame, tak aj ja si hodim :wink:
2. únor 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivcatko cim menej ockujeme, tym sa mi lepsie spi. a je jedno, ci je to prevenar, hexa alebo nieco ine. mam dve deti a ani jedno som nedala zaockovat ako dvojmesacne, ale neskor. v carnet de santé mame sice zaznam, ze rodicia odmietli ockovanie vtedy a vtedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze moj nazor je ten, ze by som povinne ockovanie oddialila a nikdy nic navyse nedavala (rotarix a pod) . ps : akurat mi prisla kniha http://www.martinus.sk/?uItem=135302 , este si tak najst cas ju precitat
3. únor 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcatko ja som ani jedno dieta ockovat nedala a za ziadnych okolnosti ani nedam
3. únor 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivcatko Aj nas tak skoro ockovali infanrixom a prevenarom :unamused: maly nemal ani 2mesiace ako pozeram v carnet de sante a potom znova v 3 a 4mesiacoch..tak ked citam ze idealne 3mesiace medzi ockovaniami... :confounded: nam to nejako nahusto podavali :angry:
@evuliky A Evi citam akurat v tej zdravotnej karte toto: Les vaccinations contre la diphterie, le tetanos, la poliomyelite et la tuberculose (BCG) sont obligatoires. Un certificat de vaccination vous sera demande lors de l'entree de votre enfant dans une collectivite (creche, ecole..)
Takze asi bude povinna, ale nikto nam to nespominal zatial, najnovsie nas chce pediatricka natlacit do ROR (rougeole, les oreillons et la rubeole) a to aj ta "nasa" generalistka chcela uz davat v 9mesiaci, ale pedina v 11mesiaci
3. únor 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huterika tubera uz nie je povinna v carnet sante to stale nie je opravene :wink:

ror sa dava tu uz od 9 mesiaca pre deti v kolektive je tu iy vakcinacny kalendar :wink:

ja osobne som josha davala neskoro povinnou a teraz aj emilie dostane len povinne dtp a i to az po roku!!!!! :wink:

baby nikto vas nebude nutit dat nepovinne tlacia na vas lebo ste cudzinci!!! povedzte nie a tym to hasne verte mi;;; :slight_smile:
4. únor 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivcatko vypytaj si pentavac a nie hexu bez hepatidy b :wink: prevnar je nepovinny nedavaj ak nie si presvedcena o ockovani daj len jedine povinne dtp co je pentavac :wink:
4. únor 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenka600 ahoj tak ako ?

blahozelam!!!!
4. únor 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby.viete mi poradit, ci vo fr existuje nejaka mineralka podobna fatre?lebo jedina ta mi pomahala na kyselinu
4. únor 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasavi Ahoj ja kupujem mineralku Cesar, je taka slansia, ostatne mi vacsinou pripadaju skor ako soda. Aj ine sme uz mali ktore boli slansie ( nazov si nepamatam) ale ostali sme pri tejto. Je relativne lacna oproti ostatnym - 0,34 Eur. Mne vzdy pomohla pri zlom traveni aj v tehu aj inokedy. Ak ta vsak zaujima zlozenie a ucinky hlbsie, kukni si tuto tabulku. http://www.fisix.fr/new3/31eaux.pdf
5. únor 2013 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simi251 dakujem, vyskusam a dam vediet ci mi pomohla
5. únor 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka my jsme v terminovce mivali takovou podrubriku, kde jsme si davali takovyhle info, ale jak je novej MK, tak mam pocit, ze uz to nejde :frowning2:
tak holky, kde bydlite? @sasavi @meleri @romamo @bihan @evuliki @gijar @alenka600 ty jsi v Kosicich, nebo tady?
5. únor 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja som ste maxime-var
5. únor 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny uz som si dala do profilu-Brest,Bretonsko
5. únor 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@rosny ahoj bydlim v Coinaud, Rhone Alpes. Kdo nevidel Coinaud, nevidel Pariz... :grinning:
5. únor 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rosny ale tady tabulka uz davno je, i fotky. na slovenskym konikovi napis France, heslo taky france a v blogu by to melo byt..jenze uz tam nikdo nic nepridava.....
5. únor 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@meleri jej, tak som nasla vase stare fotky, deti boli krpateeeeeeee :grinning:
5. únor 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielka co je krpate? :grinning: jako male? jestli jo tak to jo, hrozne to leti....samson ma 4 apul roku, adrien bude mit 23 mesicu...
5. únor 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny Ja byvam v Yvoire,Haute Savoie, Rhone Alpes. V profile mam Kosice, lebo predavam nejake veci, co su u rodicov a potrebujem, aby si to ludia v bazare vedeli najst podla bydliska
5. únor 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielka prozrad, jsi muj jediny tajny zdroj, bude nejaka stavka s letistema v unoru? neletim sice s air france, ale i poradna letistni stavka muze pekne pokazit let.... :slight_smile:
5. únor 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenka600 ako sa tam byva?

nas kamos hokejista ma ponuku ist hrat do Morzine a pytal sa, MM tam hravaju,tak to pozna, vraj mala dedinka, no zaujimalo ho ako je to tam s pracou, vzdialenostou,nemocnicami,skolkami, atd. proste pre rodinny zivot ci je to aj vhodne alebo len na lyzovanie :grinning: (a ten jeho hokej).
Pozeram, ze tvoje mestecko je najblizsie tuto z konika prave tomu Morzine,nikto asi nebyva blizsie, niekde v Cluses alebo Annecy (Annecy viem,ze je celkom vacsie mesto).
dik,posunieme mu info prakticke :slight_smile:
5. únor 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri no sklamem ta, lebo netusim :confused: ono niekedy aj ked ohlasia greve, tak sa to moc neprejavi, ako naposledy ... a ano, krpate = malinkate :grinning: si spominam este, ked ste daaaaaaavno rozoberali svokra = cvokra = tchyne. a to, ze cas leti rychlo, uf, si tu riesila pred piatimi rokmi akvarium a pozri, uz mas dvoch super chlapov namiesto rybiciek, pamatas ?
5. únor 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme cca po velkej noci v Prévessin-Moëns (teda mm tam uz je)
@gijar kamoska co ma mm hokejistu su v Gap
5. únor 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar mam pocit, ze francouzka (nevim presne ten jeji nick) je od Annecy....

@meleri je, ta to jsou hezky vzpominky! No jo, kdyz o tom albu clovek nevi! :wink: Tak by se dalo nejak ozivit. Pac kolikrat nekam jedeme a rikam si, jestli tam neni naka ceskoslovenka....
Tak si to dej do prifilu, to tvoje mesto, nebo nechces?

Jestli chcete, jsem ted v praci dost nevytizena, tak muzu hodit nakou tabulku se jmenem, mistem bydliste, @ a kdo chce tak telefonem a dat to na toho sk konika.
Tak kdyztak posilejte do IP.
5. únor 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@cicimon dik, on sa zaujimal skor o ten rodinny zivot, neviem ci maju zaujem sa nejako stretavat, GAP poznam,to je velke mesto, ale Morzine je krpata dedinka,kde sa v zime asi zdesatnasobi pocet obyvatelov sice, ale co mimo tychto mesiacov. Ci su tam skolky,garderie nejake pre dieta, ci je tam nemocnica/lekari, moznost prace trebars v bare pre jeho zenu alebo ci tam proste ''skapal pes'',nevedeli sme mu povedat,lebo my sme byvali len vo vacsich mestach,nikdy nie v dedine a neviem si predstavit ako to tam je, vyzera to podla googlu,ze ani dialnica nie je nablizku,cize vsade trva hodinu cesta, no neviem,ci je to prakticke, na zimne prazdniny a lyzovanie super,ale na zivot?
nevies poradit? poznas ten region okolo Svajcu?
5. únor 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielka jo minule strasili a nakonec to bylo uplne v pohode! uz fakt nevim....jo dik no nemohli jsme ty deti mit a pak se zadarilo....ted zas budu zakladat i akvarko :grinning: je to moje vasen...
5. únor 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny @rancouzkaf nie je od annecy ak sa nemylim, ona je blizsie k svajc. hraniciam, blizko zenevy @gijar aj ona by vedela mozno poradit ... my sme hladali skor v oblasti Thoiry po ch hranice nieco
5. únor 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny teda spravne malo byt @rancuzkaf
5. únor 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek