• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
@rosny asi skor hory ale aj more je super, jazera a bicykle moc nie :slight_smile: niekde kde by aj maly z toho nieco mal.
12. únor 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika navic to jezero, co jsem ti posilala, je kousek od vas :wink: tak hory moc nevim, ani more, pac my mame "chatu" u more, takze jezdime jen tam
To Theo pujde na brusle, i kdyby nechtel. cekam jen na dobry pocasi. On uz teda loni byl, mel svych prvnich 15km :grinning:
12. únor 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny dakujem za tip ;) a on je v kociku ci ako ho das na brusle :slight_smile:
12. únor 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika je v kocarku, mame BB confort high trek, kterej je na to delanej :slight_smile:
12. únor 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rosny nekdo mi tady psal, ze je z toho rakovina? ne, do pusy ne, ma nejakou mykozu...dr mi rekl, at to nedavam, a ze pry se to uz neprodava....
12. únor 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielka ted jsem si vzpomnela, ze kdyz to syn mival hodne, vzala jsem normalne vlhcene ubrousky a temi to slo dobre, ale nikdy ne moc hluboko...tak nevim, co ti poradit...

tak 93 slysim opravdu poprve (stydim). :sweat_smile: ale o nepokojich jsem samozrejme slysela. No....nezavidim lidem, co tam musi zit. Tady na venkove chybi kultura takze za tim obcas jezdime, ale spis davam prednost lesu, horam, konim a rece...a taky kvuli detem prulizky....ale chybi mi opravdu centrum mesta, kde bych se podivala na obchody, to je jednou dvakrat do mesice.... :unamused:
12. únor 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
mate nekdo zkusenost s timto? HERPES CINCERE. Pry je to od zvirat z farmy. maly to ma vsude na rukach na nohach, nemuze se toho zbavit, mazu vsim moznym od dr, dneska jsme dostali doporuceni na dermatologii. Jenze se to komplikuje tim, ze jedeme do CR takze bude muset jit tam....
pry je to ze zvirat.
12. únor 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri to jsem taky slyselaa ze to snad i ve Francii zakazali, nebo minialne nedoporucovali
nemas se za co stydet, bydlis uplne jinde :wink:

hele, tak to neznam, ale sla bych asi spis tady, aby ho sledoval od zacatku stejnej doktor, nevim teda, na jak dlouho tam jedete...
12. únor 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rosny jo jenom na dva tydny ale tady me daji rdz jen koncem brezna, coz je blbe, byla byh rad a kdyby se to vyresilo uz brzo...

jo bydlim v dupe sveta :sweat_smile:
12. únor 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri a odkud jsi vubec z Cech? No, nevim, jak u tebe, ale v Liberci jsou taky desny cekacky na kozni :frowning2:
12. únor 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika aha co som nasla :wink: http://www.familiscope.fr/resultat.php?search_region=8&search_dpt=&search_commune=Ville+ou+CP&search_activite=50&search_activite_2=&search_keyword=RECHERCHE&se
mam niekde knihu-sprievodcu, kam s detmi vo fr, ale kedze som zacala balit (mali sme sa stahovat), odpociva zatial v pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri som to googlila, takze to je nejaka mykoza, hm :confused: ja som take nieco podobne mala ako tehotna pred piatimi rokmi, dostala som to od nasho kocura, ktory to mal na uchu. dali mi krem, kortikoidy a preslo to (mala som to na stehne). ale je to svinstvo, treba to urcite rychlo podchytit, aby sa to nerozsirilo. nemozes nejak nastojit na rdv skor ? ved ide o dieta ...
12. únor 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny jej, v liberci som brigadovala ako studentka, robili sme kable do skodoviek :grinning: a s buducim manzelom sme boli v zoo, doteraz si pamatam pristupovu cestu !
12. únor 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
su momentalne vo FRA nejake prazdniny?
12. únor 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka fakt??? tak pokud si pamatujes cestu, tu krasnou ulici s lipama po stranach a velkyma vilama, tak tam jsem do 20ti let bydlela :slight_smile: babicka pracovala v zoo a dokonce se asi na 4sec mihne ve filmu Terezu bych kvuli zadne holce neopustil, krmi tam lachtany :slight_smile:

@ikuza http://www.education.gouv.fr/pid25058/le-calendrier-scolaire.html?annee=9&zone=0&search_input=%A0D%E9partement%2C+Code+postal+ou+ville
12. únor 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky,nemate nekdo knizku Rozvíjej se, děťátko... ? odkoupim.
12. únor 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza myslim ze buduci tyzden su
@gabrielka pozriem to vdaka ;)

Kocky nemate niektora nieco podobne ako Spievankovo, kde sa spieva, tancuje a ma to naucnu formu? alebo nahodou spievankovo 2?
12. únor 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika ja mam dvojku aj trojku a chystam sa doobjednat jednotku cez gorila.sk, posielaju aj do fr. potrebujes napalit ?
12. únor 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny :grinning: :grinning: :grinning: jej, to je perfektne, ty si asi bola velmi casty navstevnik zoo ! pamatam si, ze je to trochu na kopceku, vsak ? to bolo pred 12 timi rokmi ... nadherne miesto. a co su lachtany ?
12. únor 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
irdxdxtg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: t'hghifggggitrjiotritijriyy-juju-ji-uj-uji-uiijijijiijgfgmhhnghjkloi mljhgdfezzaqswxchbtyngbhgk papa emmal maman bvcxwftcdtfybvcxdsfgzrtyjjkjhgllkopiuu rfdyeygtrryfd

emmal abi papa maman hfggfhghghutrjhu(uyfruhiy( jgbhnjhhyhytkhyihyfdgddcnbbcvbnvvfcnjb,jnuyniyniuyjdffdssshfezguyjrfijyhthpo lrhgfdsqwxcvvbbnjhyytrezaaoojjsslllddffhytezwwbghdzruyfegjcyruyre'è_r''yèt-y_ç-t
12. únor 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
joj, sorry baby, to emma uradovala
12. únor 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka jeee,diky za tip na gorila.sk! hned jsem si to tam objednala! myslela jsem,ze za to zaplatim strasne moc,ale postovne jen za 8euro!! ja jsem ctenarsky maniak a francouzky sice ctu,ale musim se do toho vzdy nutit:slight_smile: a tak si budu objednavat ceske knizecky:slight_smile:)
12. únor 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romamo no super, tak sa tesim, vidis mne vobec nenapadlo, ze by tu knihu mohli mat na gorile :sweat_smile: tak teraz len dufat, ze to rychlo poslu !
12. únor 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka trva to dlouho?:(
12. únor 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielka ne, jsou t o svine, rekli ze koncem brezna! nic je nezajimalo. je to bordel. mamka zatelefonovala na kozni a pristi tyden jak dorazime, tak nas vemou, dokonce primar. jo ma to bohuzel uz skoro vsude!
kortikoidy? a pomohly ? jako znicily to uplne? jo to same mi rekl ten dr, ze to mmusel chytit od kocky jenze my kocky nemame, nejakou snad nekde hladil ale je to mozne za takovou chvilku to chytit.....
jo taky jsem se divala na google, je to ta nejdivnejsi vyrazka jakou jsem videla...

pred dvemi mesici mel zlateho stafilokoka...dasne do krve, ted zas toto...jenze on furt vsechno strka do pusy..ma uz za chvili dva roky a nestiti se snist zizalu, ptaci hovno, hlinu, proste nekdy ho neuhlidam a dela to fuj....
12. únor 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rosny jsem z Ostravy. ne v pohode, mam tam prijit pristi tyden, karticky mam tak je to ok..jen skocim na pojistovnu pro papiry abych nemusela platit....
12. únor 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romamo mne posielali dvd 3 tyzdne, ale to bolo na prelome roka, vraj boli inventury :stuck_out_tongue_closed_eyes: hadam do 15 dni to budes mat

@meleri to je fakt svinstvo, oni urcite maju moznost zobrat pacienta, muz tak isiel k pneumologovi dnes. povedali mu, ze maju miesto v juni ! a on ze ale to ma posiela medecin de travail. jaj, prave sa nam uvolnilo jedno miesto :grinning: a bolo ... kortikoidy zabrali, zislo mi to rychlo, tak drzim palce aj vam
12. únor 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka jo, presne tak! na kopecku :wink: no jo, babicka byl delala na vratnici, takze jsem tam byvala dost casto. Jinak lachtan je otarie.

@meleri no vy si teda uzivate! Tak to je super, ze mas hned rdv. Proc papiry, evropska karticka ti staci.
12. únor 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabrielka jej tiez dakujem za tip, pozriem co maju ;)
12. únor 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielka takze se vymlouvaji! :angry: svine....no, diky tomu, ze jedu do cr tak to nastesti nemusim resit, a nemusim se s nikym hadat...takze to zabira a rychle? super, snad nam to pomuze. nechapu odkud to dotahl...chapu, ze ty mas kocku a tak to mela ona, ale my nemame nic! jen chodim k tem konim, ale maly na ne vubec nesaha, ma z nich desny strach....
dik za zkusenost! ani nevis jak jsi me uklidnila.... :dizzy_face:

@rosny jo, tak ja se s tema svyma detma nenudim.... :sweat_smile: nemocni jsou skoro porad...jediny mesic, kdysi dali pauzu byl srpen.....
13. únor 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek