• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

19. září 2017 
@erikasadek joj to som v zivote nerobila, teda pamatam ako to robila mama, ale to vtedy asi aj ine mlieka boli.tu ani neviem kde by som cerstve mlieko kupila:slight_smile:
26. únor 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bianka234 mozem ti ho pozriet u nas v meste v bio obchode ci nemaju, aby si nemusela objednavat. co ty na to?
26. únor 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rancuzkaf nevies, ci sa mozu mrazit varene bataty?
26. únor 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bianka234 ten kvasok, co si dala nan linku obsahuje aj kvasnice-levure, nevadi to malemu?...alebo to uz mas odskusane a je to ok?
26. únor 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon nemam to odskusane, ale myslim ze by to malo byt ok. :wink:
26. únor 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasavi nemate u vas nejake trhy, kde chodia farmari priamo s cerstvym mliekom?....alebo v bioobchode (u nas je Satoriz) tam kupis tiez cerstvo nadojene s trvanlivostou asi 4 dni......a z toho je uzasny pravy poctivy tvaroh, ako od babicky :wink:
26. únor 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rancuzkaf a ako ho robis?len nechas skysnut mlieko a potom ho zavesis odtiect?
26. únor 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rancuzkaf tak viem ze normalne zemiaky sa nemaju mrazit.... nakoniec to budem musiet zjest ja, ten moj maly cuciak nic nechce
26. únor 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasavi ano, necham skysnut mlieko a potom ho trochu ohrejem, fakt staci len kratko, ked sa zacne zrazat, prelejem cez sitko a necham odkvapkat, to je vsetko :slight_smile:
26. únor 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicimon ahaaa, zacinas s prikrmami u mensej :wink: .....vsak skus tie bataty niekde pouzit, do polievky napr.
26. únor 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rancuzkaf tak uz "je" skoro 2t ale este ani 2 lyzicky nezjedla... fakt radost
26. únor 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, viete poradit nejake fr. stranky na bazare? nieco na styl konika, mimibazar a pod?
26. únor 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasavi tak nektery i posilaji postou, kdybys tam treba objevila vic veci :wink:

@erikasadek my to chapem, mlada mamicka :wink: :grinning:
26. únor 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon obr se trpelivosti, my se takhle trapili 3 tydny, nez pan pochopil :slight_smile: hodne mu to red bud mlikem, nebo vodou. Ty bataty muzes smichat s jablickem, treba mu to bude chutnat vic. Mrazit muzes, mam vyzkousene.
add Bazar - nas oblibeny leboncoin.fr :wink:
26. únor 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny no ja mam podobne skusenosti s prvou... je to vesele potom to vyhadzovat
a dik za www, pokukam
26. únor 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon to nevyhazuj, muzes to dat do tvoritek na led a zamrazit a vytahnout vzdy jen jedno, nez se slecna uraci jist vic :wink:
26. únor 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasavi Ja robim tvaroh z Fromage Frais. Aj viacere zienky tu v teme. Normalne ho len trochu povar kym z neho nie je tvaroh
26. únor 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cicimon ja co nezje maly, tak zjem ja :slight_smile: ved su to paradne mnamky :slight_smile:
26. únor 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 ahoj,povarim ho a potom co?len ho necham tak alebo ho tiez treba nechat odkvapkat?

Inac baby ste super, moc vam dakujem za rady, nieco vyskusam a potom sa pochvalim :wink:
26. únor 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasavi ano to sa ti oddeli od vody, tu vodu zlejes alebo aj trosku vytlacis ale nie velmi lebo ti ostane suchy<. Ved zists sama kolko ti vyhovuje. Inak tento navod som sa aj ja dozvedela tu v tejto teme. :wink:
26. únor 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 super, tesim sa.a budu origos palacinky tvarohove...mnam
26. únor 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rancuzkaf nevedela som že obsahuje aj kvasnice asi som slepá, pečiem z neho už 2 roky, a je v pohode, som teraz vygulena z toho lebo som mu teraz týždeň dozadu dávala na skúšku klasický chlieb a vyzerá hrozne chudatko moje samy ekzem, diky za upozornenie
27. únor 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bianka234 tak ako, mam ti to pozriet u nas v bioschope?
27. únor 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rancuzkaf dakujem za krasne vysvetlenie ako varit cicer. Este mam otazocku. Malemu 10 m. je lepsie dat kuskus blanche? alebo taky celozrny (tusim "complet" ma na obale)? A co sa tyka ryze, v nasom bioobchode jej maju asi 10 typov, som zmatena. Ktoru mam kupit? Dakujem za rady.
27. únor 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza nemas za co, aj nabuduce :wink: ....co sa tyka celozrnnych obilnin, su 2 tabory: jedni vravia, ze davat malym detom rafinovane, lebo su "nestravitelne" a su dokonca aj take nazory, ze poskodzuju crevo (co je samozrejme nonsens) a druhi: celozrnne, maju vacsie mnozstvo vitaminov, su sytejsie a vhodne posobia na peristaltiku creva (pravidelne vyprazdnovanie).....a teraz si holka vyber :grinning: .......ja som za ten druhy tabor....u vsetkych mojich deti som zavadzala od zaciatku obilniny celozrnne, kuskus celozrnny je fajn, taky jemny....napr. ryza celozrnna, s nou maju niektore male deticky v tvojom veku problemy, vacsinou ju maminy najdu celu v plienke, je dobre si to odsledovat a ak je to problem, existuje ryza demi-complet, taka zlata stredna cesta, alebo na isty cas podavat sem tam ryzu bielu a ked vyzreje traviaci system, bude v pohode aj ta complet ryza......pises, ze mate 10 tipov ryze: to je asi gulata, dlha, complet, demi-complet, basmati, thai, rizotova, diva a pod.....oni sa odlisuju bud v tvare alebo v chuti a to si musis zistit v svojej rodinke, co komu chuti, ono to je niekedy zlozite vyhoviet vsetkym chutiam :sweat_smile: .....u nas je jednicka gulata demi-comlet, ku indickym a curry jedlam je fajna basmati a thai.
27. únor 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bianka234 veru tak, tie susene kvasky nie su to, co je pravy prirodny kvasok, ktory si vyrobis sama kvasenim muky vo vode 4 dni....oni vlastne do sacku daju desaktivovany kvasok, vsetky bakterie mliecneho kvasenia su mrtve, a na to, aby chlieb vykysol, musia pridat asi 20% drozdia......ten "mrtvy " kvasok doda akurat tak kyslu chut chlebu, ale nie tu pravu kvalitu kvaskoveho chleba, je to taky maly podvod zakaznikov :frowning2:. tu je nieco o tom vysvetlene aj vo FR, aj v EN

http://painbio.com/levain-en.php

......tym som ta, ale nechcela nejako znechutit, hlavne, ze mas odsledovane, ze to tvojmu synovi robi dobre a nema s takym chlebom problem :wink:
27. únor 2013 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasavi cesrtve mlieko kupis v kazdom supermarkete v ladnicke plnotucne, polotucne, a aj nepasterizovane;;; :wink:

staci ze das do mlieka par kvapiek citronu a nachs postat a potom uz len rychlo uvazris a zcedis d gazy v sitku mas super domaci tvaroh :wink:
28. únor 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek no u nas v ziadnom supermarkete nepasterizovane mlieko nekupis tzv. lait cru, vy ste tam v Parizi nejaki privilegovani :grinning: :wink:
28. únor 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rancuzkaf fakt nee? :grinning: :wink:
28. únor 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny no fakt :grinning: , jedine, ktore sa ku nemu najviac blizi je lait frais (ale je nejako osetrene homogenizovanim)...z toho by este mozno bol dobry tvaroh, lebo z tych trvanlivych tazko clovek nieco vykuzli!
28. únor 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek