• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
@simi251 tu tie lepsie maju nad 8
1. bře 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon Ja viem. Poznam. Najradsej mam Zvolensky. Ale pre dieta je OK aj 3,4 ci nie?
1. bře 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 tak idealne je nad 8, 3 je uz taka z nudze cnost.... su take vodove... ze fakt najhorsia znacka je danone
1. bře 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 od tort, cez chlieb, k natierkam, az po toho pribinacika :slight_smile:
1. bře 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicimon Ano Danone vseobecne mi nechutia ale tato francuzska Activia Nature a aj ta Vanilkova su super. Na Slovensku napriklad nedokazem zjest biely jogurt. Vsetky su prikre kyse. Tato francuzska nature je fakt lahodna. A moje dieta je stale kojene tak si myslim ze aj Activia mu staci pre prestriedanie. Ale na Slovensku ked sme v lete tak vzdy kupujem tie smotanove Zvolenske. A ty kupujes ktore konkretne na SK? Lebo napriklad v Lidli sa mi zda ze sa tu predavaju tie iste jogurty a su aj smotanove. A teraz ste na SK ci vo FR? Nemam cas citat vsetky prispevky tak prepac ak sa pytam blbost ale zda sa mi ze ste este na SK?
1. bře 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 no mm je uz vo FR, my by sme mali ist po velkej noci.... ja kupujem malej zvolenske, dobre su aj tesco, aj niektore lidl ... ziadne danone,jogobely a pod nekupujeme... a teraz sme mali parkrat take fajne z rakuska ... no nic, budem to tam potom musiet preskumat co tam maju :slight_smile:) ... moja zje cez den aj 3 jogurty, asi kravu kupime :slight_smile:)
1. bře 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicimon ja ti mozem odporucit tieto jogurty z bioobchodu, ktory budes mat nedaleko, predavaju sa v pollitrakoch a su vynikajuce aj chutovo, aj zlozenim a hlavne velkostou:grinning:

http://www.andechser-natur.de/en/bioprodukte/produktsortiment/jogurt_dessert/

....sice vsetko toto nemaju, ale aj tak dobre :wink:
1. bře 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rancuzkaf pekneee..... lebo tu co vidim co je pod 3% tak je to dost vodove, to skor ako dezert a nie ako jogurt
1. bře 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon Ved uvidis ked sem prides, vyskusas. Lebo ak ti nejde o obsah tuku ale skor o to aby neboli vodove, tak v Lidli maju aj take ze su len 1,8% a su celkom chutne. Ale skor pre nas mamicky co chceme mat stihly driek, nie pre deticky hihi. Urcite si svoju znacku najdes aj tu. A ja osobne mam aj z tych obycajnych jedny oblubene od Nestle a su robene podla roznych druhov znamych francuzskych kolacov. Na SK sa nepredavaju.
2. bře 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kupujeme takmer zasadne bio z leclercu, nemám rada smotanove jogurty, len mlieko a mliečna kultúra, chlap ma rad ovocné, ja biele.
2. bře 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon ktora ti zje tolko jogurtov mensia ci vacsia? :slight_smile: ma riadny apetit :slight_smile:. Vo FRA maju dobre kozie jogurty. Podla mna si vo FRA mas z coho vybrat. Ja prave riesim opacnu otazku, ktory jogurt budem davat malemu, ked prideme na SVK. Takze ty davas zvolensky?
2. bře 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikuza ta mensia okrem mlieka prakticky nic este neje... ta vacsia, dnes mala jogurt aj namiesto polievky.... neviem, aky typ jogurtov mate radi, tu sa detom odporucaju davat min s 8% tuku, dobre su banovecke, zvolenske, tesco - hlavne take v hnedom kelimku, aj kaufland tusim vian znacka ma take, daco je aj v lidli - rozhodne nie danone, jogobelly a pod
2. bře 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bihan Aj ja som jedneho casu kupovala tie Leclercovske bio biele. Su fajn.
2. bře 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza Davas malemu ovocne alebo biele jogurty? Ovocne su na SK fajn ale biely som nenasla taky, po ktorom by mi nekrivilo usmev. Kysle su ako fras. Tu vo FR su biele lepsie.

Jaj a teraz ma napadlo ze velmi chutne su ovocne jogurty z ALDI. Poznate to niekto?
2. bře 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza presne tento problém mám na sk aj ja :D všade samé konzervanty, glukózovo-fruktózový sirup.
2. bře 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simi251 no ja som po dlhom case kupila tesco biely - v takom modrom kelimku - a teda mi chutil ako dakedy co boli take dobre komunisticke,
http://potravinydomov.itesco.sk/sk-SK/ProductDetail/ProductDetail/2002016054358
2. bře 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My na Slovensku kupujeme zvolensky jogurt, MM aj malemu velmi chutia, tesco sme neskusali, dik za tip.
Moji chlapci jedia prirodne jogurty a ja mam velmi rada ovocne a hlavne ceresnove :dizzy_face:
2. bře 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janka_fr Ten Zvolensky ceresnovo cokoladovy je dobry, ze? :wink:
2. bře 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rancuzkaf prosim o radu, pod akym nazvom mam hladat v bio obchode spaldovu muku. DIk
3. bře 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon jo, vian z kauflandu je dobrej a pak jeste v Cechach hodne kupujeme Hollandii. Tady docela tapu, takze kupuju Activii (coz neni vylozene jogurt) a manzel dela domaci jogurty, ktery jsou nejlepsi.
3. bře 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza farine d'épeautre
3. bře 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosny sme s receptom na domace jogurty :slight_smile:
3. bře 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny Preco Activia nie je jogurt? :confused:
3. bře 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
super vikend za nami s @huterika a jej Matiaskom a tyzden pred nami ...kto sa k nam nabuduce prida???
3. bře 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ikuza este upresnim, ze tu klasicku spaldovu muku volaju aj grand epeautre, lebo mozes vidiet v obchode este aj inu petit epeautre a to je muka z jednozrnky- prvej obilniny domestikovanej clovekomn (tiez odrody psenice, ktora sa pestovala uz 7500 pred kristom) :wink:
3. bře 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkalela pochvalte sa, kde ste ho stravili?
4. bře 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny
@rancuzkaf a celozrnu muku mam hladat ako farine complet :sunglasses: ?
4. bře 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza a mas jogurtovac? Ja bych rekla, ze farine complete
@rancouzkaf a ktery z nich je lepsi?
@simi251 neni to z me hlavy, ale pry to nejsou ty stejne bakterie, jako v jogurtu, je to pry jina kultura
@lenkalela a jak jste to udelaly, kdyz ty jsi na severu a Erika v Reims? :slight_smile:
4. bře 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny ano, ma svokor na Slovensku. A zachvilu sa tam chystame na dlhu dovolenku :wink:
4. bře 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza ja se poptam mm. Vim, ze do toho dava mliko a suseny mliko a jeden jogurt, aby ziskal kulturu a pak do jogurtovace a je to. Ale poptam se na mnozstvi.
4. bře 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek