• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

13. října 2017 
Cafte, babky, ja som mala taky zapal prsu ako este nikdy :astonished: Ale uz to je ok :wink:
Co tu citam ? O Sarkovi... co som ja pochopila a videla v TV, tak Sarko si mysli, ze je poloboh a kazdy si s nim musi chciet potriast packou, a ked tu packu podaval tomu typkovi, tak ten zahucal: ne me touche pas toi ! Alebo tak nejak, proste mu tyknul a Sarko to nezvladol :unamused:
a co sa tyka moderatorov, ja milujem PPDA aj Claire Chazal, ja ju dokonca volam Claire Chabal ! Ale ten cernoch to je kus :dizzy_face: A este sa mi paci ten pan, co vysiela cez vsedny den o 13.00 na TF1 :slight_smile: jasne, nasi su ovela sik, ale zrovna sledovat milostny zivot Durianovej s Honzikom... alebo ceska sexica Borhyova a jej aferky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak uz mam HA mlieko doma, este som neskusila, dnes vecer bude. Normalne sa mi nechce prestat s kojenim, este to asi trosku potiahnem, uvidim.
26. únor 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej Bihan, mala je v tych okuliaroch podarena :grinning:
26. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - aky bol den?
u nas to zacalo velmi pekne - a ked sme sa vybrali von - tak sme ku koncu aj zrychlili krok - kedze som si nebola ista ci sa na nas z tych tmavych mrakov nieco nerozprsi ale nakoniec sme to dobre dobacovali az domov a pekne v suchu

inak mne je v podstate jedno - kto je pred obrazovkou, kym to posobi lahodne oku - skor sa niekedy zabavam na ich obleceni - ako Janka pisala - ta harley-acka bunda - fakt nema chybu :grinning: :wink: - alebo na tych tnt kanaloch su obcas (podla mna) fakt dohabani az hroza - a to tusim su sponzorovani - ci ani nie? ci zalezi od velkosti a bohatstva tej ktorej stanice?
doma sa mi viac pacilo - ze muzi vzdy pekne v oblekoch a zeny v kostymkoch - teda tam az na tu blondinku z jojky - ktorej vytrcala pushupka z vystrihu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ; doma mi skor vadilo - ze sme z kadekoho hned urobili celebritu a "vzor pre narod" - toto ma vzdy privadzalo do vyvrtky, kedze som mala tu cest pracovat s ludmi, kt (samozrejme nie vsetci) mohli byt vzormi pre mladych a nie nejaka odfarbena silikonova ....... - ale asi sme doma mali, coho sa nam ziadalo :sweat_smile:
ale s tym Harrym si splhli - ani neviem, ci su tuto v metopole aj ini tmavsi moderatori - samozrejme nemam na mysli ani Magloire ani Vincent McDooma :grinning:
inak ku nam by vo stvrtok mal dojst kolega MM aj s priatelkou - a podla MM je to taky isty typek ako Harry zo sprav - tak uvidime, podam hlasenie :wink: - ze ci sa oplati ist napapat do ich restiky :wink:
co sa tyka hlasenia - tak to urcite podam - lebo to bude prvy krat, co moje deti uvidia "nazivo" cernocha :sweat_smile: :confused: - ten kolega sa sam pytal MM, ze ci su nase deti bojazlive, lebo ze on ich urcite rozplace (kvoli farbe pleti) - tak uvidime :unamused:
26. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viete, ze Claire ma dieta s PPDA?
27. únor 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked sme este chytali JOJku (uz je davno tiez platena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak sme s MM pozerali spravy a jemu sa ohromne pacila Kmotrikova, ze to je taka 'ladova kralovna'. Zenske na TA3 vraj nic-moc.
Ale uz mi kupil na nete, ako to vysvetlit, taku kartu aby som mohla chytat ceske platene stanice, ja som si nejak zvykla na Primu, Novu, CT1 :wink: tak sa smejem, ze moja franina bude tatam... a nebolo to ani drahe, tusim nejak 70e na neobmedzenu dobu ! len aby to prislo, vcera to bolo poslane.
27. únor 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co hovorite na oscarovu Marion? Mne sa velmi paci, podla tych ukazok, co som videla, si to zasluzila!
27. únor 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini - o tom PPDA som vedela (ale zabudla) - on ma tusim x deti s x partnerkami - prve dieta mal tusim v 16
film o Piaf som este nevidela - ale mame ho stiahnuty - a kupili sme ho aj muzovej sestre - ona je dost fajnova - tak dufam, ze oceni, ze mal oscarov
a teda Marion - to muselo byt asi poriadna praca - videla som este pred tym, ako bol az taky slavny - ze herecka studovala az uplne do hlbky zivot Piaf - a tusim vravela - ze chvilami akoby aj prestavala byt Cotillard a bola Piaf - a asi si tu sosku +vsetky ostatne naozaj zasluzila
idem asi od PC - bo mi drobci obzuvaju kable :angry:
27. únor 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne PPDA je stary cassanova len neviem co na nom vidia, teda ja ked som ho minule videla do pol pasa vyzleceneho ako sa hojdal na tych lanach co ja viem a vzdy sa s alom smejeme ze teda nevieme presne kolko ma rokov a je nam to fuk ale ked sa tak na nho zadivate vyzera ako par rokov po vlastnej smrti :grinning: Me osobne pripomina jednu postavicku ak sa pamatate na rozpravku o princeznej fantagiro tak v jednej epizode tam jej milovaneho romualda premenil tarabas ci kto na takeho zobraka zohaveneho ci co no ako keby D'Arvorovi z oka vyletel :grinning:
no a marion je moj milacik uz od taxi, la mome som videla este v predpremiere asi takto pred rokom v kine a bol to zazitok, odvetdy som ju videla asi 5 krat a stale sa pri tom rozplacem :sweat_smile: no a samoska ze tam hra moj Pascal tak som to nemohla zmeskat :grinning: ale je fakt ze si to zasluzila uz len preto ze si dala vyholit pol hlavy, a to drzanie tela a vobec kto ste to videli viete o com hovorim
27. únor 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
videli ste niektora ten novy film od D Boona - Bienvenue chez les ch'tis? - ja by som aj chcela - len sa obavam, ze nic nebudem rozumiet :sweat_smile:
ved ked sme aj pozerali s MM Asterixa a kleopatru - tak mi kazdu chvilu zastavoval dvd - aby mi vysvetlil kulturne dvojzmysly - lebo inak by som ho pochopila iba tak povrchne - a teda si myslim, ze v kine asi tazko stlaci "pause", aby mi co to vysvetlil :stuck_out_tongue_closed_eyes: - a ked to uz bude na dvd - tak si viem predstavit - ze o cely vecer mame zabavu postarane - lebo aj ten asterix vtedy u nas netrval 90',ale 150' :grinning:
27. únor 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to videla aj noveho asterixa a ten je super sme sa nasmiali a nebolo tam nic comu by som nerozumela hadam taky mozno zaludnejsi bol zizou numerodix :grinning: ako brat numerobisa ale kedze mam doma futbaloveho sialneca to numerodix mi doslo hned. No a chtiti boli trochu zlozitejsi ale ja mam dvoch kolegov zo severu a vobec tieto severske kecy su dost rozisrene po celom teritoriu fr a casto sa na tom v robote smejeme takze ja som rozumela vsetkemu ale myslim ze aj bez toho to nebolo postavene tak aby tomu rozumeli len ludia z Nord pas de Calais bolo to vseobecne vtipne dojemne a mile zaroven, odporucam je to pekny film. No ked sme pri tom, videli ste niekto Paris s Binochkou a Durisom? Lebo ja osobne neznasam Durisa ale ten film vyzera dobre tak ideme kuknut v nedelu tak ak niekto videl dajte vediet ci stoji za to :wink: No a vsetci su mimo z Casty a Jeunne fille et les loups ale ja neviem....ja ju fakt nemusim a cele mi to pride take divne :unamused: aspon podla ukazok by som asi skor sla na nieco ine ale v robote su z toho vsetci prec tak rozmyslame :confused:
27. únor 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - ten s Durisom som nevidela - ale zase minule s nim davali Arsene Lupin v tv - a ten sa mi celkom pacil;
noveho asterixa som este nevidela - ja si pockam - az to bude na dvd - a dufam, ze to vyjde skor ako zaciatkom maja - aspon by som mala darcek pre MM :wink:
ten druhy - s tymi vlkmi som tiez neto - ale iba ukazky a potom aj trosku z rozhovoru s tou babenkou, kt inspirovala rolu dievcatka a teda celeho filmu - tak mna skor zaujima ten pribeh - ze ako je to mozne - ale viem, ze v historii bolo viacej pripadov spoluzitia deti a divych zvierat (rozpravala nam to docentka na pedagogickom) - tak snad by to mohlo byt zaujimave - ale ako poznam MM - ten si pocka najprv n kritiky a hodnotenie v "les annees laser"
27. únor 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez na zaciatku tak asi 4-5 rokov dozadu tiez nicomu nerozumela, ked sme pozerali fr film s tiulkami nemusela som ich citat ale boli filmy ktorym som nerozumela z kulturneho hladiska. Potom som bola 2x po 3 mesiace vo fr rodine stretavala som sa s kopou ludi, zila v podstate ich ziviotom a kopa veci sa mi objasnila no a potom ked som na slovensku zacala pracovat pre jednu firmu ako tlmocnicka a kazdy druhy tyzden sme chodlili na pracovane obedy a vecere s klientami ci na sluzobky tiez som pochytala ale zas ine veci, lebo je rozdiel starat sa o male dieta a lietat s tackou po bare niekde v Ardeche a kecat so starymi stamgastmi ako stretavat obchodnikov a metalurgickych ci inych inzinierov z uplne ineho prostredia ono sa to nezda ale brutalne to formuje pohlad na kulturu a aj jazyk krajiny a dava to komplexnejiu ideu o narode no a ked som sem prisla tak to mam dva v jednom - kuchynsku francuzskitu praktizujem doma a s kamosmi a tu verejnu v robote a asi som to uz spominala mam neskutocne skvelych kolegov a to ze komunikujem mi sice nezlepsuje pravopis :sweat_smile: ale s kinematografiou a ponovom aj s knihami uz problem nemam, ale verim ze aj bez tohto vsetkeho sa chtiti daju pochopit, neboj nic :wink:
27. únor 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty hovoris o survivre avec les loups nie?

no a v arsenovi lupinovi tiez hral moj pascal :wink: :sweat_smile: no mne sa to az tak nepacilo, som cakala viac a ja osobne neznasam thomasovu, ide mi an nervy, podla mna posobila rusivo v anglickom pacientovi ale to asi preto ze ju neznasam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. únor 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidis - som si ten film asi urcito sekla :sweat_smile:
inak - ani ja castu - az tak nemusim - neviem, co na naj vsetci vidia - ved pekne fotky - to je zasluha fotografa a celeho stabu (ale mozno jej kivdim - mozno je symposka - ale o neviem posudit - v zivote som ju nevidela v ziadnej talk show)

mna zase este vzdy mrzi - ze mi tie dvojzmyselne veci niekedy uniknu - aj kvoli slovnej zasobe :frowning2: - doma sa mi to nestavalo - tak je to pre mna taky nezvyk
27. únor 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeminenky,; tak sa na vas zase nechytam :confounded: Boze, naposledy som bola v kine snad v Prahe na Cache, uz to slo minule aj v telke, tak som si to pozrela este raz, inak filmy u mna 0 bodov, nestiham :cry: Jzfr, odkial ste stiahli tu Piaf??? To by som rada videla kvoli Marion, ani ziaden jej film som doteraz nevidela, v tomto som kus analfabet.
MM mi este povedal dalsiu pikosku o PPDA, ale taku smutnu, ze mu zomrela dcera-teenagerka na anorexiu :cry:
27. únor 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no - Tini - ta anorekticka - tu mal v 16. :unamused:
ale ako tak vidim - zas mi strajkuje klavesnica - ale zase to mate na precvicenie fantazie ked stale musite domyslat, ze co tym chcel basik povedat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohas, ja mám pocit, ako keby ste hovorili inou rečou :sweat_smile: Po prvé, lebo sem nič nedorazí naraz a podruhé, lebo kino nám momentálne fakt nehrozí :rolling_eyes:
Ale Piaf som videla a revala som pri tej scéne, keď tam behá po byte a plače za svojím chlapom... to ma fakt dostalo, ale inak fakt klobúk dolu, Marion si Oskara zaslúži :dizzy_face: Ak ste nevideli, fakt odporúčam... Mne sa hrozne začala páčiť po Jeux d enfant - hrá tam s Guillaumom Canet a ten film bol fakt skvelý. Z Taxi si ju absolútne nepamätám :sweat_smile:

Baby, dnes svokrovci poslali JY mail, že jeho takmer 17-ročná neterz zdrhla z domu a týždeň bola v paríži.. mala byť totiž so svojím otcom v Bretónsku, jej matka s priateľom boli v Pyrenejách a otcovi povedla, že ide za nimi, matke, že ostáva s otcom a zmizla do Paríža so všetkými svojimi cakmi-pakmi.. a dievča je dôledné, vymazala celú históriu z počítača, len si zabudla vypnúť mobil, tak ju lokalizovali podľa neho.. no a samozrejme volali policajtov, tak to teraz bude mať dohru.. malá to asi nedomyslela, lebo majú doma kontrolu z nejakého service sociale a plus ona bude nejako "encadré"... Nuž, takto to dopadne, keď má niekto doma enfants-rois.. a to som zvedavá, čo začnú vyvázdať tie mladšie decká, lebo už teraz k starým rodičom chodia bez pozdravu s vetou: "Čo si mi kúpila?"

Ozaj, dnes som vygracala 92€ za očkovanie a kontrolu mačky :angry:
27. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne jani kazdy je z casty mimo aka je krasna no podla mna je tak plus minus - nie je vyslovene skareda ale ze by som z nej odpadavala to sa neda povedat a ked otvori tlamu a vytasi tie tesaky :grinning: neviem mam inu predstavu o zenskej krase, podla mna pekna je napr monica bellucci alebo isabelle adjani alebo aj marion maju nieco v sebe, ale to som ja a ako hovoril moj otec ked si vypil : nazor zeny na zensku krasu je absolutne irelevantny :grinning: :grinning: :grinning:
ale mne sa velmi pacia francuzske filmy, to je jedna z veci pre ktore som rada ze som zakotvila prave tu a mam moznost vymetat pozicovne a kina. Niekdedy ked tak nad tym premyslam ja som videla za posledny rok viac fr filmov ako moj chlap za cely zivot :grinning: :grinning: :grinning: ale lepsi sa :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
92???? :astonished: al skoncil so psom, ak, tak cez moju mrtvolu :grinning:

no jasne jeux d enfants je uzasnee mam to na dvd (ako vacsinu canetovych filmov :sweat_smile: )a tiez to kukame en boucle ked nic nejde v telke. Presne bihan ta scena ja ju volam "MARCEL!!!!!" a potom este na konci kde sa to cele miesa a ona umiera a vsetky tie piesne bombovo napasovali napr v mrcel scene ak si si vsimla je hymne d amour co ta podla mna rozplace aj bez filmu a super je aj Padam, padam scena, moja mama sa kine na nej smiala nakolko nerozumie po francuzsky tak to foneticky super ladilo so scenou, ja viem som hnusna :sweat_smile:. No a takto by som tu asi opisala vsetky sceny ale fakt baby ak nezozeniete stiahnut oplati sa to aj kupit stoji asi 20 euro je to dvoj dvd s bonusmi mame ho doma za svet by som ho nemenila, niektore filmi proste stoja za to mat ich doma aspon pre mna. Al sa mi smeje ze tak za 5 rokov si aj pozicovnu mozem otvorit :grinning: :grinning: :grinning:
nepamatas si ju z taxi???teraz neviem presne ale asi v taxi 3 bola tehotna s danielom a pozri si hlavne scenu s tehotenskym testom alias teplomerom, ja som sa v kine skoro pocurala :grinning: :grinning: :grinning:

baby ktora ste videli ensemble c est tout? zasa ako vzdy to by som nebola ja keby som nesomrala ale nemam rada audrey :sweat_smile: ale citam knihu a je skvela a nechcem si este kupovat dvd lebo knihu uz nedocitam :grinning:
27. únor 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nguyen - videla jsem a libilo se mi to, je to takovy docela hezky pribeh...nic akcniho, ale mile :wink:

Ja jsem letos z oskaru byla unesena z cesky, Markety Irglove, doted ji nikdo neznal a bum, hned oskar, to je super, musim si co nejdriv sehnat ten film Once.

Babulky, co jste vdane, jak jste to resili se zabavou na svatbe??? Bavili se francouzi s francouzema a slovaci se slovakama anebo jste vymysleli nejaky zpusob, jak se bavili vsichni dohromady? Prave nad tim tak premyslim....
A taky hledam nejake pekne ale nevsedni svatebni oznameni...
27. únor 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to len tu sú ceny za veterinárov také šialené.. v Loriente som platila 55 eur aj za europreukaz...

Inak Marcel scéna (som si nevedela spomenúť, ako sa ten chlap volá :sweat_smile: - teda ja mám všeobecne mizernú pamäť na mená) bola skvele urobená... hneď mi napadlo, že by sa mi mohlo stať niečo podobné :frowning2:

Luci, my sme to nejako neriešili.. frantíci boli u nás štyria a tí sa zabavili s nami a s kamoškami, čo hovoria po francúzsky.. a keď si čo to popili, tak sa všetci bavili spolu aj bez jazykových zručnosti :grinning:
Keď budeš mať nejakú predstavu o oznamku, tak sa ozvi - rada urobím návrh :wink: (naše som robila tiež ja a malo úspech, ale to som ešte nepoznala scrapbooking, teraz by som ho urobila ooooveľa namakanejšie)
27. únor 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas bude frantiku asi 20... musim to nejak vymyslet s hudbou a tou zabavou teda...moc kamaradek, ktere mluvi francouzsky nemam, leda ze bych holky pozvala vas :grinning: :wink:
Luci, ty bys mi fakt pomohla s tema oznamenima? To bys byla zlata... :dizzy_face: Jsem si jista, ze jste meli krasne oznameni, kdyz vidim co vytvaris ve scrabu, uplne zasnu, nic hezciho jsem jeste nevidela, ale to uz jsem psala ze? :grinning: :dizzy_face:
Mne zatim prave chybi ta predstava, musim nad tim poradne popremyslet, jaky styl vubec zvolit...Jsou holky, ktere uz vi odmalicka jak budou vypadat jejich svatebni saty, jakou budou mit kytku, barvu dekorace atd...Ja jsem nad tim v zivote nikdy nepremyslela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Mimochodem, supr fotka s brylkama :dizzy_face:
27. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka nic si z toho nerob u nas je to rovnako, ja som sa povodne nikdy nejak velmi nehnala do vydaja, nebolo to pre mna dolezite ale potom som stretla ala a pre nho to dolezite je. takze nas to caka niekedy buduci rok ale presne ako hovoris mam sice aku taku predstavu co sa mi paci a co nie ale ze by som mala vybrate saty ci kyticu od neviem kedy to isto nie, mam ine veci na robote a verim ze aj ty :wink:
ale ja som si uz obzerala nejake veci a mam album na mojasvadba tak ak budes mat chut pozri si ho, mozno ti pomoze alebo ta aspon inspiruje :wink:
inak drzim palce a potom poreferuj lebo my budeme mat asi 40 az 50 vietnamcov 10 fantikov a 20 slovakov tak si to ani neviem predstavit ale zatial sa na tom iba smejeme a dufam ze to tak ostane. celkovo je to planovanie take vesele, teda aspon zatial kedze mame este kooopu casu.
27. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, predstavy sú super vec, ale keď sme začali zariaďovať svadbu, na veľké množstvo vecí som zmenila názor :grinning: A v živote by mi nenapadlo, že budem mať zeleno-krémovú svadbu...
Tu je môj prípravný album aj s oznamkom :wink: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=5369&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Jani, tak nakoniec to nebude stovka, ale iba 80 :grinning: :grinning: :grinning:

Baby, ja som sa včera tak vytočila.. Sky europe zrušilo na leto ranné lety - lietajú len raz týždenne (v pondelok) a ja nemám zase nočný let odtiaľto v nedeľu :angry: Takže asi odlietame 26.6. a ráno prestup - z Orly do Viedne.. mám 2h20m na prestup, tak snáď to bude stačiť... No a samozrejme zatiaľ netušíme, čo s Bagatelle, lebo vláčiť ju cez polku sveta asi nie je najlepšie riešenie :sweat_smile:
28. únor 2008 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan nie to som len neratala deti lebo za tie neplatime :wink:
28. únor 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja sa opat nechytam na ziadne filmy :cry: v tom som nacisto analfabet!
Lyonske dievcata, ste OK po tom vcerajsom vybuchu??? Dufam,ze ano a rovnako aj vasi blizki.
Lucija, my sme mali hosti pol na pol, bolo super, ze sme pozvali na hostinu aj naseho farara, ktory nas dvojjazycne sobasil, takze prelozil pripitok a dolezite veci. Zabava sa rychlo rozprudila, ked sa este pocas naseho fotenia na terase hotla podavala prava slivovica, hned zacalo byt vsetkym veselsie. Stoly boli oddelene, ale pri tanci sa to pomiesalo, aj v paroch, aj pri 'vlaciku', ... ludia chodili spolu aj na cigu von, dalo sa a to nehovorim, ze od nas nevedel nikto po fr, neboj sa, vsetci sa budu dobre bavit.
Ja som uz dleho nesledovala sky lety, dostalo ma, ze zrusili nice-budapest :angry:
29. únor 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - my sme v poriadku, ale zase ku nam ujo ako harry z tv nedosiel - a ani sa mu nevieme dovolat - MM predpoklada, ze sa ku nam nemal ako dostat - kedze ta, cast, kde sa to stalo mala byt uzavreta cca 2hod pred vybuhom - a teda asi mu nesla elektricka, aby sa dostal na metro ku nam a podla MM nam telefon nezdviha - lebo ho asi nechal v robote - ale toto su zatial iba domnienky - presne to zistim az po vikende

inak u nas nic nove - ja by som si sla lahnut- totizto cela rodina konecne chrni - ale o pol hodinu idem na jazdu - takze si nemozem :angry:
29. únor 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte francuzsky :grinning: jzfr tak kedy ta mozeme prist pozriet? inak moj manzel pracuje pri tom mieste vybuchu a museli ihned opustit budovu. Isli na obed a v tommomente to vybuchlo...vraj to bola riadna rana. Nastastie sa im nic nestalo ale toho poziarnika mi je hrozne luto :pensive:
29. únor 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, u nas to bude boj s UM :frowning2: vytrvalo odmieta, nema to ktovie aku chut, ale zase az tak odporne to nie je, s cumlom ani tuk, so sosakom snad 20 ml vypije, to je uspech :fearful:
Vcera som ale dostala balik este k mojim narodkam, teda dosiel 4 tyzdne neskor, ale o to viac potesil, od mojej dlhorocnej kamaratky :dizzy_face: Knizka od Tani Keleovej-Vasilkovej, piskotky pre Alexa a mne este cokoladky :dizzy_face: Tak uz je jasne, ze nasi budu robit donasku pre jej deticky. Knizku som do polnoci precitala a spraskala celu cokoladku a tak mi bolo dobre na dusi.
29. únor 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hello aj ja zijem, ja mam zasa kolegu hacica a tiez z roboty fakt malokedy odchadza na zasaha le tentokrat bezal tak nam bolo jasne ze je to vazne, ten hacic co umrel bol mimochodom jeho kamarat. :frowning2:

inak skladame mezzanine :wink:

pekny vikend
29. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek