• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Prajem pekne veterne rano, nechapem,; co sa tu u nas deje, taky fujales :angry: Takze von sa nejde, aj tak je doma tolko veci co robit... a dnes mam aj hodinu franiny poobede :dizzy_face:
1. bře 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Aky ste mali den??? Asi rusny, kde ste nestihli konikovat :wink: U nas sa vsetci certi zenia, na balkone nam zhodili kytky v tazkych crepnikoch... a ja som sa dnes konecne odhodlala k tomu, ze ostriham Alexa, uz mal take dlhe smiesne vlasky, riedke, hlavne ofinku, tak som to smykla a je teraz taky smiesny chudatko, sila zvyku.
A budem mat pozicany ten film s Marion o Piafke, ani neviem, ako sa vola... uz sa tesim!
1. bře 2008 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte - tak my sme prezili vikend, a ja som dnes prespala pol dna - to mam za minuly tyzden, co ma tak obaja vystavili - a k tomu ta autoskola :stuck_out_tongue_closed_eyes: - keby som nepotrebovala soferovat a mala na to - by som si poriadila sofera - ale kedze ani ja ani MM sme banku nevyto, takze sme bez sofera - teda ked je MM doma - ja mam o odvoz postarane - horsie je to vtedy, ked doma neni

Phevy - mozete prist kedykolvek - dajte vediet vopred a dojdite
ak chcete prist vtedy, ked je doma MM - tak najlepsie v piatok - kedze vo stvrtok dospava sichty (zas je od rana od 9tej do polnoci bez prestavky v praci - a zajtra opat - a potom az do stvrtku vyse 10 hodin denne - niekdey ma to fakt uz nebavi- ze ich ti majitelia tak zneuzivaju - prepacte ze ten vylev zlosti - ale niekedy mam toho komunizmus=vsetkeho dost)
a ked chcete dojst aj ked nebude doma - tak je to potom jedno - len sa ozvite vopred, aby som nelabzovala po okoli, alebo nevymetala pekarne :grinning:

Tini - ty furt o piskotach basnis - keby si ty vedela - ako ja lubim piskoty :dizzy_face: (zlate) s kavou - a u maminky v kuchyni - opreta o lavicu a nohy vylozne na stolicke - hmmmmm - musim povedat mamine, ze nech nakupi zasobu, ked dojdeme v lete
:dizzy_face:
1. bře 2008 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, ja som dnes letela!!! A bolo to úplne perfektné.. trošku sme si pobehli a bola som vo vzduchu.. absolútne žiadny strach, závrate.. fakt parád.. taká prechádzka vzduchom nad pobrežím.. fakt odporúčam :wink:

No a potom sme si skočili na pláž, keď sme už museli vstávať o štvrť na šesť a precestovať 3/4 hodiny... ale dlho sme sa nezdržali, bojím sa slniečko hlavne kvôli drobcovi.. A teraz obzvlášť, urobili sa jej na lýtkach také malé fialové akoby prasknuté žilky.. ale fakt drobučké a absolútne netuším z čoho.. ak to do zajtra neprejde, klusám k lekárovi... Už sa jej to raz urobilo, potom to zmizlo, tak rozmýšľam, či to nie je nejaká alergická reakcia (ak je to reakcia na chlór, tak sme s babyplávaním asi skončili)...

Tini, film sa volá La Mome... a ak to budeš mať na DVD, tak si zapni titulky, lebo sama Piaf mala hrozný akcent, mala som čo robiť, aby som chápala :sweat_smile:
2. bře 2008 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte - dnes tu bolo peknucko slnecno - tak sme sa trosku von vytiahli - MM vravel - ze v meste su uz od vcera terasy - takze sa nam zjarieva :wink: - dufajme, ze zima uz nepride - lebo podla toho, co hlasia doma - tak im prichadza druha zimna varka :unamused:
uz sa tesim,, kedy sa pojdeme rodinkovat na tie nove nabrezia :dizzy_face: na rhone - ked som takto takme pred rokom v porodnici lezala - tak uz sa tam kopec ludi prechadzalo - a tak ma tahalo ist vtedy von - aj bolo presne takto krasne teplucko tak uvidime - jej a potom snad ukecam MM na zmrzku v St Jean - lyoncanky - neviem ci ste tam boli - je to velka zmrzlinaren na brehu Saony - je fakt super - ja som si dala kvetinkovy tanier - a fakt nelutujem - snad tam skoro opat pojdeme (aj ked cenovo je jeden pohar drahsi ako jedlo v restike :angry: , ale zas to stoji za to :slight_smile: )
2. bře 2008 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Bihan, psala jsem ti na IP, můžeš mi prosím odpovědět? Díky moc :slight_smile:
3. bře 2008 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jani jasne ze pozname zmrlinaren na st jean :wink: uz sa tesim, tiez sa odtial iba gulame ked odchadzame :sweat_smile:

ja som la mome videla v kine tu vo fr takze titulky nehrozili ale rozumela som v poho uplne vsetko, mne robia problemy ine veci napr detektivkova logika guillauma caneta v ne le dis a personne :sweat_smile: , alebo aj vcera sme boli v kine na femmes de l ombre, a tiez som mala nejaku nechapaciu 5 minutovku ale ta bola sposobena odlisnou logikou autora. Inak odporucam pozriet, uzasneee, Sophie Marceau a mlada Depardieu fakt super vyber hereciek a pribeh no comment. Som mala vcera den 2 svetovej, rano zeny fr povstania a vecer na dvojke pianista, tiez jeden z filmov co som videla 10ty krat a 10ty krat som revala :sweat_smile:

no a odhalila som zahadu preco sme vsetky v lyone, pravdepodobne sme pritahovane nekonecnou pritazlivostou Andreho Manoukiana :grinning: ja ososben ho teda doslova zerem ale len min tyzden som sa dozvedele ze j elyoncan, no budemu sa musiet lepsie obzerat na ulici :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2008 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
Jani - ja som to ne le dis a personne este stale nevidela - a pritom to mame doma - ale akosi nestiham - teda, nie zeby som nestihala, ale ked uz vecer vypinam - tak pri nejakom filme, kde nemusim vela rozmyslat - napr taky american pie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a s MM sme este nemali taku slinu na ten film - doteraz sme ficali na 24 hodin chrono - uz sme videli vs 5 serii - ostava nam siesta a potom aj siedma - ale tu este nemame - a predpokladam, ze z praktickeho hladiska na chvilu zatrhnem aj tu siestu - lebo to fakt uz nemame cas na nic - kedze je to take chytlave :angry:
- takze rozumnejsie bude asi sem tam kuknut na najaky film, co trva 90' a nie 24x40' - snad sa raz dostane aj na ten ne le dis a personne :sweat_smile:

inak fuj - uz som zabila 2 pavukov :angry: - br a to su potvory, kt asi najviac neznasam - ale s prichodom jari - sa im nevyhnem - a to som rada, ze uz nie sme dole v Embrune - lebo tam boli teda riadne kusky - a kedze sme byvali na spodku (bytik s terasou a mini zahradkou) - tak si to ku nam hasili takmer vsetky pavuky ake existuju a to snad vsetkymi moznymi otvormi :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

este nabonzujem na synatora - odkukal od Ani vyberanie ponoziek zo suflikov - lenze on ich potom aj upratuje - prisiel na to, ze nam vojdu asi do 2cm skary pod skrinou :grinning: - takze uz tam mam asi tretie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2008 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jani - a manoukian nebyva v lyone - ved on predsa byva v telke :grinning: - vazne - som ho tam minule videla - a zase pojde tusim v stredu :dizzy_face:
my ho s MM volabe "bisounourse" - kvoli tomu, ze je taky gentil :slight_smile:
3. bře 2008 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani (jzfr), tak to by si si užila na Reunione :grinning: Minule nám Bagatelle jedného rozflákala po celej obývačke (šelma jedna :sweat_smile:) a druhého zbadala na terase a vohnala nám ho rovno do obývačky (v živote som tak rýchlo nevyliezla na gauč :grinning:)... tu sú také "krásne" veľké banánové pavúky (aj keď neškodné)...

Jani (nguyen), Pianista je skvelý :dizzy_face: Toho som tiež videla niekoľkokrát.. nevideli sme ho náhodou raz spolu? :sweat_smile: (a s pianom mi napadá La lecon du piano - tam je zase úžasná hudba :dizzy_face:)
3. bře 2008 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe tak nie som sama, fuuu, my mame doma lost, 4400, heros, vsetky mozne manga a ja si postupne pomalicky kupujem sex and the city a mas uplnu pravdu s tym ze ked zacnes tak neskoncis kym nedopozeras co mas doma :sweat_smile:

inak ked uz pretriasame fr fimy co tak fr hudobna scena, mate niekoho oblubeneho? Ja milujem stareho Darmonda a album dancing kde prespieval deana martina a ine legendy a mam slabost pre christophea maeho a paci sa mi rose a zazie a aj novy album od vanessy paradis, a vy? co tu pocuvate ak pocuvate? hmm? :wink:
3. bře 2008 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
bihan aj mne sa zda ze sme ho videli spolu ale vies co, tolko filmov co sme my videli spolu, napr tie jeux d enfants som bola na 100% presvedcena ze sme na tom boli spolu, potom myslim kruh, vidocq-tiez odporucam uplna pecka, no proste co ja som videla filmov na vyske s tebou a dobsou no a samozrejme s geby a kety :sweat_smile: boze to si pamatam dodnes ako som bola na ne nabrusena lebo sme povodne isli do kinoklubu na fridu a oni tam zbadali piratov z karibiku a jonnyho deppa a orlanda blooma a ja som mala po fride a 2 hodiny som sa v kine nudila a oni mali zabavu z toho ako som somrala na americky bombasticky filmovy priemysel o nicom....jaaaj niekedy by som sa tak vratila na UMB, na trohjodinoveho Varinskeho v stredu rano na nultu hned par hodin po V-ecku :grinning: :grinning: :grinning: ale uz som asi mimo, hmmm chvilka nostalgie :sweat_smile:
3. bře 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no kedze mam dnes one man show :grinning: pridam este jeden bon plan do kuchyne prave som robila tomates farcies od charalu, balenie po 6 a fakt za facku a su vyborne takze zaneprazdnene gazdinky vyskusajte fakt su super.
3. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
one woman show? :grinning: Ty, ja som si spomenula na jeden filmový maratón, čo sme absolvovali u Veji a tvojej tety... to sme prišli zo školy a odchádzala som asi o desiatej večer alebo tak nejako :grinning: Inak som si spomenula na hodinu s Olivierom, tiež to bola nejaká prvá alebo druhá hodina a my sme s Geby išli do školy rovno po brigáde v Harmanci, tak sme tam obe zaspávali na stoličkách.. to bola fakt sila :sweat_smile:

Inak u nás sa už iné mleté mäso ako Charal nekupuje... v porovnaní s ostatnými je to pomerne drahé, ale neoplatí sa šetriť :grinning: Minule sme skúšali aj boulettes de viande s nejakou paradajkovou omáčkou a bolo to super :dizzy_face:

No.. a čo sa týka tunajšej hudby, tak počúvam tak pár kúskov, ale doma väčšinou fičím na našom fanku cez internet :grinning:
4. bře 2008 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm oli, bez komentara, sledujes aka som vycvicena? :grinning:

btw som vcera vecer pozerala tvoje parapentove fotky, klobuk dolu, trop forte :sunglasses: ja by som urcite dostala zachvat panickeho strachu a odpadla este pri vziletani, pre mna je uz lietadlo vyzva a to lietam v priemere 2x do mesiaca a stale som pototo :confounded: ale tie tvoje fotky su naaadherneeee :dizzy_face:
4. bře 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
caute filmove maniacky - tak to teda ja s vami nestiham drzat krok :frowning2: - nedobehla by som vas tusim, ani keby ste mi oproti utekali :grinning:

Luci s tym lietanim - teda ja neviem, ci by som si trufla :sweat_smile: - aj ked ma let balonom a zoskok s padakom vzdy lakali - neviem, ci by som sa odhodlala :pensive:

z tunajsej hudby mam rada "M" - a aj nove veci, co zlozil Vanesse a Jenifer, Oliviu Ruiz a celkom tortue a niekt skladby od placebo
- inak - u nas je pekny vyber hudby - MM je velky fanda - takze u nas je od Mozarta az po NTM snad zo vseho - teda vyhyba sa extra dance hudbe, ale inak tu mame z viacerych zanrov (7 polic z ikei - tusim sa volaju benno - a do kazdej vojde po 188 cd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - a to este nespominam, co mame v podobe platni - platni ma doma si 3 metre (ked som to preratala na dlzku policky :grinning: ) a este neviem kolko veci ma v pc - takze keby sa tu nasiel nejaky hudbychtivy posluchac - moze skocit ku nam :wink: - s MM sa budu mt iste o com bavit - no a ja zatial skocim s detmi na prechadzku, lebo ja zase az tak velmi nemusim - mne hudba kludne staci ako kulisa z radia :grinning:

inak ktovie, ci je uz Tourovska Janka so syncekom doma? - dufajme, ze vs prebehlo OK a ze su obaja zdravi a ze sa im dari :slight_smile:
4. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak vy tu zase pre zmenu o hudbe a pocuvani... ja si zvyknem pustat nase Radio expres :wink: A z fr. spevakov sa mi paci tak Raphael a z tych starych nikto, nemam taky vztah k ich kulture ako vy, vystudovane fr., no snad sa to casom podda, ale tato krajina a ludia ma s... cim dalej tym viac :angry:
Boli sme vcera u nasej skvelej pediatricky, zase mi stupol tlak. Ako sme sa tu bavili o mliekach, ci existuje vobec nejake bez prichute, tak som sa jej spytala, ci mi vie doporucit, ktore presne lait de croissance je bez umelej prichute, tak odpoved znela: vsetky znacky! Je bezdetna a v zivote nemala v ruke ziadne mlieko, netusi, ktora bije. No inak mame k 1.roku 10.470 kg a 75.5 cm, a 10 zubkov! Uz vykukol 1 hrbolcek z kazdej dolnej stvorky, taka biela bodka, ale uz to je novy zubok :wink: Nepaci sa jej hmotnost, ze malo pribera, a to mu davam jest 6-7x denne a nie doporucenych 4x . Na pokozku samozrejme podal ocakavania nic nepovedala, na zubky mame cmulat tie mini-tabletky, uvidim, nechce sa mi do toho, ked si predstavim,ze mu to zabehne a sme dosli.
Dievcata, zajtra mi pridu rodicia, takze sa dlhsie asi neozvem. Snad sa nam podari 'oslava' 1.narodenin v nedelu, aby nebol chory po ockovani, moze byt reakcia :frowning2: a vychadza to casovo na vikend.
Lucijinej Leusi prajem vsetko naj k 1.narodeninam 7.3. :wink: a Luciji prijemny pobyt v Cechach!

Lucka, to si sa fakt ani trosku nebala???
A zn. Charal si zapisuejm za usi, ked budem nabuduce bludit v supermarkete a dumat nad polotovarmi...
4. bře 2008 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tini - vies co som dnes spravila na obed? - take nieco ako nase francuzske zemiaky (vlasten si ma aj trosku inspirovala tym struhanym syrom :wink: ) - vymastila a vystruhankovala som misku, zasypala troskou syry, postruhnym zemaiakom, nakrajanou sunkou, zase zemiak a syr na vrch a sup do rury - tak toscapali, az sa prasilo :wink:
inak som rozmyslala, ci by tvoj Alex papal tie ich gratin (cuketa, mrkva, zemiak ci ina vhodna zelenina) - a zalievat by si to mozno mohla tym HA, ak je teda vhodne na varenie a ak nie je vanilkove :unamused:

ozaj ved to vlastne aj Leuska bude mat rok, ale aj Alex a tusim aj Filipko :slight_smile: - vidite to, ako to rychlo ubehlo :slight_smile:

co sa tyka priberania - tak neviem, co vase detska chce - pozerala som tabulku z mamy a aj a Alex je uplne ukazkovy - presne v strede :slight_smile:
samozrejme, ze sa mu priberanie spomalilo, kedze sa urcite a cely den pobehuje po celom dome :wink: (ved nebude iny ako ostatne deti v tomto veku :slight_smile: )
to skor u nas bude poplach - kedze uz teraz od oka vidim, ze z bambulky uz je iba asi jedna polovica z toho, co bola - lenze oni si to hasia cely den a po celom byte a vsade sa stavaju atd - ja robit toto iba 2-3 hodiny denne - tak je zo mna twigi :grinning: :sunglasses:
4. bře 2008 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, ano, hmotnost je teraz asi v strede, ale pri narodeni bola vysoko nadpriemer :wink: ale, neriesim to, ja si myslim, ze je ok, tak akurat. a nadalej sa budem riadit svojim zdravym rozumom a presvedcenim ako mudrymi radami nasej pani doktorky :confounded:
prave chrni, idem o chvilu varit na zajtrajsi obed, kedze idem po rodicov na letisko ja,; lebo MM bude sam v obchode, predavacka ma dovcu, tak maka sam. Musim ho pochvalit, cez obed pokosil zahradu, nech nejako vyzera. A viete co? Co som sadila tie tulipany vlani, vsetky nakoniec vysli a dokonca uz zacali aj kvitnut!!! :dizzy_face: Nasi sa pustia do roboty, radi zahradnicia :grinning: a vsetko nam to daju zase do poriadku, nestiham este aj pliet burinu a navyse bola zima.
Tie zapecene zemaiky mozu byt dobre, skusim aj ja, pochutna si.
4. bře 2008 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tini, prečo ste už dávno nezmenili doktorku :confused:

Jani, M mám rada aj ja :dizzy_face: A Raphaela tiež... okrem Calogera sú to jediné fr. CD, čo som si poctivo kúpila..

Inak, Jani (nguyen), neuveríš, čo práve ide na reunionskej TV.. Pianista :grinning:

baby, s paraglajdom je to fakt pohoda... môj monitor (vždy sa z toho slova hrozne smejem) mi hovoril, že rozdiel v zoskoku s padákom a paraglajdingu je v tom, že paraglajding je o výlete vo vzduchu, zoskok o adrenalíne pred zoskokom a o tom, aby si sa nerozčapila na zemi :grinning: Srandista :wink:
4. bře 2008 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt srandista :sunglasses: - jemu je hej, ked sa neboji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak ja som tiez toho pianistu prerevala, podobne ako zivot ja krasny a sindlerov zoznam - ja take filmy zasadne pozeram iba raz - druhy krat uz nevladzem :sweat_smile: (lebo smoklim uz od zaciatku) - podobne som na tom s jednym velmi peknym filmom - le monde de Therabita (neviem presne ako sa pise :sweat_smile: , ani ci sa tak presne vola :sweat_smile: ) - odporucil nam ho kolega MM - tak sme si ho pekne jeden stvrtok pozreli - velmi milucky filmik, ale tiez mi pri nom zvieralo hrdlo - tak aby som to rozchodila - tak sme si supli nejaky kresleny :slight_smile: :grinning: - tie ja teda mozem - aj na kila :grinning:

ozaj neuverite mi - ze Cokoladu s Binochkou som videla asi iba pred dvomi tyzdnami - totizto, ked to islo v kinach - som to nejak v tej BB nestihla :sweat_smile: - tak ten bol pre mna takym balzamom na dusu :dizzy_face:
4. bře 2008 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sme na tom podobne aj ja mam rada aj raphaela aj placebo aj calogera a este ma napadlo KYO a meste indochine bihan :wink: a zerem ich spevaka :sweat_smile:

cokolada sa mi az tak nepacila a tiez ani schindlerov zoznam ale zivot je krasny radim medzi vobec najkarsie filmy tout court

no a mam novinku neviem ci som spominala ze ked som zacinala v robote na nasom civilnom useku sme boli piati, jeden kolega odisiel asi tyzden po mojom prichode a dalsi asi pol roka na to, ten druhy sa dal nahradit takym 20 rocnym chalaniskom ale zato sikovnym, okrem toho sme mali jedneho kvalitara a jednu babu ktora robila cele approvisionnement vyroby no a ja co som sa starala o cenove ponuky a prototypovu vyrobu. No takze sme presli na 4 osoby, v decembri si baba odisla na matersku a my traja - mlady, ja a kvalitar sme si rozdelili jej robotu, to uz bolo o drzku a dnes nam kvalitar oznamil ze ma toho plne zuby a odchadza :astonished:
ked vezmem do uvahy fakt ze mam 25 rokov ziadne technicke vzdelanie a moj kolega 20 a skoro ziadne skusenosti by som povedala ze je to prinajmensom samovrazda firmy nechat to tak, ale sefovia tvrdia ze nam veria a ze to zvladneme takze ak sa v buducnosti tak tyzden neozvem prepracovala som sa :grinning:
v kazdom pripade plat nie je ten isty ako na zaciatku a po odchode kazdej osoby sa znacne zvysuje tak sa snazim nestazovat ale toto nam uz s maldym pride trosku tvrde, no uvidime co to da :sweat_smile:
4. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasné, zabudla som na Indochine a ich Birthday album! :grinning: a teraz sa mi ešte celkom páči Renan Luce a Olivia Ruiz... ale ešte nie sú takí vymakaní, aby som si kúpila CD :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nguyen, držím palec.. vyzerá to u vás na poriadnu hustotu :sweat_smile:

Inak môj najobľúbenejší film tout cour je klasika - Forst Gump... ja ho milujem :dizzy_face: Vždy ma tak nádherne optimisticky naladí napriek tomu, že Jenny na konci umrie...
4. bře 2008 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hej presne milujem la lettre :dizzy_face:
4. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ale neviem ako u vas ale u nas je Luce za 9 euro... zvazujem :confused:
4. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
bihan, lebo nemame na vyber :fearful:
4. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babulky, ako?
tu tak strasne duje - ze sme uz 3 dni z domu ani nos nevystrcili - dokonca sa bojim aj okno otvorit, aby som poriadne vyvetrala - lebo sa bojim, ze mi ho rozbije - ved ku nam prefukuje z kazdej strany - aj po celom nasom vchode si vietor spaciruje - raz po schodoch a raz vytahom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - ja som videla (sice iba v telke) koncert Olivie Ruiz - a ten teda stal za to :wink: - cd ani my nemame - ale kebyze v lete dosla na amfik - tak MM by sa urcite nechal ukecat (potom uz len zabezpecit niekoho ku detom) :wink:

Jani - drzim paste, aby ste to teda v tej dvojke zvladli :slight_smile: - aj ked ako tak vidim - roboty mas asi viac ako vyse hlavy :sweat_smile:
5. bře 2008 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! Nemela jsem tento tyden skoro vubec cas, jsou tady rodice, porad neco delame, musim jim varit, chodime ven, no proste neni casik...taky jsme oslavovali troje narozeniny, proste porad neco... :dizzy_face:
A zitra rano odjizdime vlakem do Parize, nasi totiz uz byli asi 4x ve Francii, a jeste nevideli Eifelovku, tak je tam musim zavest cestou na letiste, no a vecer odletame.
Nemam vas vubec cas docist, tak jsem jen chtela poprat Alexovi od tini vse nejlepsi k narozeninkam, hodne zdravicka, stesticka :dizzy_face: a moc zdravim vsechny ostatni!!!! Snad budu mit cas se tady ukazat,az budu doma (na morave) :grinning:
7. bře 2008 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babenky. Aj ja som vo Fr. Zijeme s mojim priatelom na Korzike, tak tych sloveniek tu vela nemam :unamused: teda asi tak ziadnu :rolling_eyes: . Iba ak v lete na nejakych turistov nadabim. Tak hladam ludi v podobnej situacii ako ja :wink: . Majte sa krasne
7. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
vitaj karolin, dufam ze sa s nami budes citit dobre :wink:
ani ja nemam cas, straaaasne vela prace ani nemam cas vas citat v robote :sweat_smile: , ale uz sa to krati uz sa nam vrati nasa nadege, taaaaak sa na nu tesim odbremeni nas vsetkych :slight_smile:

luci tak stastnu cestu a prijemny pobyt v parizi

a ostatnym babam pekny vikend :wink:
7. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek