• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
@efci evka kam sa stahujete?
@simi My chodime s malym k nasmu generalistovi a ten zatial s nasim neockovanim nemal ziaden problem. Snad mu to vydrzi :slight_smile:. Predpisal nam vakcinu, my sme povedali, ze nedavame ockovat, tak nam zapisal do karty, ze sme odmietli ockovat.
30. kvě 2013 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ikuza smer juh :slight_smile: Sete.
31. kvě 2013 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi251 kedy budete vo ZV? By sme sa mohli aj stretnut :slight_smile: Ale najlepsie aj vecer bez deti, lebo ja si s Dominikom velmi nepokecam :sunglasses:
31. kvě 2013 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simi251 odpoviem ti prepac az v pondelo am toho vela a tak nestiham, v nedelu robime krst malezj tkaze toho je fakt na mna prevela tazke az v pondelok.. :wink:
31. kvě 2013 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@efci jeeej,takto krasne na juh idete? Zavidim!Ja chcem opat moj oblubeny Montpellieeeeer :grinning: A co tam idete? Mas tam pracu?Ci TM?

Ozaj baby,kedy pride danove priznanie?Ved vacsinou okolo maja,nie?My stale nic nemame,teda nie ze by sme sa tesili,to vobec veru.
A davnejsie ste to tu niektora pisali,ako si mozem odratat z dani kupu bytu? To sa tam da napisat cela suma,ci len splatky za ten dany rok?Neviete?
31. kvě 2013 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@evuliki evi nam uz prislo a uz sme aj odovzdali, ved do dnesneho dna ma byt papierova verzia odovzdana! internetova az do 16 juna tusim,ak vam neprislo,chodte sa informovat,asi kvoli stahovaniu nenasli adresu. dnes je ozaj posledny den papierovej!
31. kvě 2013 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@gijar Kua to mi ani nehovor,ved sme menili adresu aj tam,zas maju frantici v tom bordel :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2013 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@gijar sakra tak mi je jasne,ze dnes tam bude asi miliarda ludi na danovom,MM robi len do 13h tak uz viem,kde chudak stravi cele volne piatkove popoludnie :confounded:
A ako sa mate? Co mate nove? Chystate sa na svk?
31. kvě 2013 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@efci Evi kam sa stahujeteeee? zeby niekam "vychodnejsie"? :slight_smile:
31. kvě 2013 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@efci beriem spat, neaktualizovala som stranku :slight_smile:) a co pracovne?
@evuliki Evi a cez net nechcete podavat priznanie? N. bude tak podavat, a za mna uz podal v pondelok papierovu verziu. Tiez uz nejake papiere ma doma k danovemu, takze asi fakt zasa niekde pobludili :confounded:

Joooj baby to pocasie mi tu lezie na nerf, na SR sice tiez prsalo ale obcas aj slniecko vykuklo a boli aj dni ked bolo do 30stupnov v maji, nuz tu na nas asi zabudli s tym letom
31. kvě 2013 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@huterika uz to mozem poslat len cez net,ale nedostanem sa tam kvoli pristupu,lebo niektore udaje su napisane na tom,co nam neprislo. Uz som sa tam po hodine dovolala a preposlu mi to,samozrejme ze to poslali na staru adresu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2013 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evuliki
@huterika mm praca :slight_smile:
31. kvě 2013 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@efci , tak to budeme susedky, my bývame hneď vedľa v Marseillan :wink:
31. kvě 2013 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evuliki evi,hm, vravela som, bolo mi to jasne, dementi ,co uz :angry: cez net podat mas este cas, tak pohoda.
Hej,ideme teraz ku kamoske do Bordeaux v piatok na vikend a odtial rovno na SR az do augusta :slight_smile:
konecne! to pocasie uz ma tak depkovalo,ze hroza.
1. čer 2013 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@efci Evi jasne ze sa mozeme stretnut. Ved budem le rada. aj chlapi sa poznaju tak by to bolo fakt super. A tiez bez deti lebo ani my toho nenakeciame pri Martinkovi a ani ,,nenasedime,, To by vzdy musel jeden sediet a druhy chodit okolo. hihi
A domov do ZV sa chystame teraz cez vikend ale uvidime ci nam to neprekazia zaplavy. Nechcela by som ostat niekde v Nemecku v hoteli. a ostavame doma az do konca praznin takze urcite sa mozeme stretnut. Vy kedy odchadzate naspat do FR? Inak Sete ... Sete je sice take zvlastne mestecko s pristavom ale region uzasny. Montpellier sa vam bude pacit urcite. My sa chystame raz tam vratit.
3. čer 2013 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simi251 ahooooj,ako sa mate? Takze idete na cele leto na svk? Zavidim,v dobrom :sunglasses: Toto je velka vyhoda hokejistov,ze mate cele leto volno.... A ako sa mate v Nantes? Stale teda rozmyslate na MTP?
3. čer 2013 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@evuliki Ahoj Evi. Montpellier je nasa srdcovka. Nam sa tam velmi pacilo. Coskoro sa tam urcite vratime. Momentalne ideme na SK ale je to asi posledne volne leto. Vraciame sa sice do Nantes v auguste ale Marcel uz na 99 % nebude pokracovat v hokeji. Takze volne leta uz nehrozia. Tak si to chceme este tohto roku uzit. A vy idete kedy a na kolko? Daju Martinovi volno?
3. čer 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby, mohla by som sa ku vam pridat?? volam sa Katka a byvam v Arras na severe Fr. vo Fr som len nieco cez dva roky a este stale sa tu citim byt stratena!! citala som si vas asi 15 stran dozadu, a vy ste tu uz totalne vzite - citala som vas ako navod na prezitie. :wink: . som vo 4 m tehotenstva a vobec nechapem co sa to tu okolo mna deje. ze Caf a sec.soc. no ja tomu system teda absolutne nerozumiem.vsetko za mna momentalne vybavuje moj nastavajuci, ale uz mu to pomaly zacina vadit. ako dlho vam trvala adaptacia?
3. čer 2013 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lille59 aha, dalsia severanka :slight_smile:. Vitaj v klube :slight_smile: Ze vadit, :slight_smile: len nech pekne maka, ked ta chce mat za zenu :slight_smile:.
3. čer 2013 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simi251 Palo pojde niekedy v polke augusta a my asi az na zaciatok sk. roku. Tak podaj echo ked budete doma :slight_smile:
4. čer 2013 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simi251 MM sa tam tiez velmi pacilo, vravel hned prvy raz, ze tu by si to vedel predstavit :slight_smile: ja som tadial len prechadzala,ale velmi pekne, len ti Arabi vsade mi vadia :unamused:
Vladi, vy odchadzate z Nantes? Ste postupili do D1 teraz,nie? :dizzy_face:
Co planuje TM robit po hokeji? ale on uz asi popri hokeji pracoval v D2,takze ma experiences,vsak? to je vyhoda.

Evi,vy nejdete v lete na SR? aspon ty s detmi?
4. čer 2013 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi251 @gijar baby ja idem s holkami uz 26.6 na cele leto (kurnik nestihnem soldy tento rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a MM sa ku nam pripoji koncom jula,pojdeme spolu do chorvatska a potom este ostaneme dva tyz na svk. Tak co keby sme dali niekdy rande,hmmm??? :wink:
@simi251 fakt uz TM nejde do hokeja?A neostavate v Nantes? AK by potreboval s niecim pomoct s pracou,nech sa ozve MM
4. čer 2013 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ikuza jeej dakujem, je vas tu viacero zo severu ?
4. čer 2013 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lille59 ja posobim v Cambrai, do Arras to mam cca 50 km. Urcite dame niekedy kavu :slight_smile: @rosny ma tabulku - prehlad, kto kde byva. Tusim aj @huterika je na severe. Kto este?
4. čer 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte dievcata,chcela som sa len opytat ,ci materska mi pride automaticky alebo treba deklarovat nejake papiere na SECU okrem declaration de grossese?od 2.6. som oficialne na materskej ale neviem ako to tu funguje...dakujem pekne....a inak aj my sme zo severu Hagondange nedaleko Metz(asi 20km) penky dnik
4. čer 2013 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lille59 ahoj vitej! vidis, ja tady ziju uz deset let, a porad se tady citim stracena, prijde mi, ze jsem tu rok a ne deset.
je to asi o povaze. preju ti, at jsi na tom lip jak ja. :slight_smile:
4. čer 2013 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evuliki Evi,no tie soldy vzdy aj mna stvu :grinning: ale tento rok budeme na Mallorce koncom juna a dufam,ze uz tam tie soldy budu :grinning:
kde by si navrhovala stretko? :slight_smile:

@lille59 prve 2 roky som v tom mala tiez bordel,potom som sa zorientovala a teraz som papierovy a uradovy expret tu pre cely hokejovy tim,dovolim si tvrdit :grinning: treba sa do toho dostat, ale tak nie vsetko ovladam,to tak postupne pride cele. ale ako pise meleri-ako kto, moj manzel je tu uz 8 rokov a je strateny doteraz v tych papierovackach :grinning:
4. čer 2013 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikulqa Ak si dobre pamatam, materska nepride automaticky, musis si poziadat a zdokladovat bulletinami. Aspon u mna to tak bolo. Takze radsej by si mala ist co najskor na SECU.
@lille59 Nepotesim ta, mne trvala adapacia 10!!! rokov. Az teraz som sa rozhodla ze asi ostavame vo FR a aj tak neviem ci natrvalo. Ale MM nie je francuz, mozno aj preto.
@efci Jasne ze dam vediet ked budeme vo ZV. Inak mozem ti poslat cislo na mobil cez IP.
@gijar Ano v MPL bolo arabov vela, v Andrejkovej skolke boli asi len 5 belosi ale vsetci ti ,,farebni,, boli slusni v tej stvrti. Ale su tam aj divoke stvrte asi ako vsade. Niektori tvrdia ze MPL je nebezpecne mesto. Ja som ten pocit nemala ale je fakt ze po veceroch a nociach sme boli doma. Nie v baroch a na uliciach.
@gijar @evuliki Ano Nantes postupilo, maju striebro a vobec sme necakali taketo jednanie od klubu kedze Marcel bol jeden z najdolezitejsich hracov a pilier obrany. To su trenerove slova. No ale co uz. Niekto zjavne nechcel aby Marcel ostal. Uplna klasika ved viete ako sa to v kluboch robi. ...Dokonca si nechali odist aj najlepsieho hraca resp. hraca ktory dal najviac golov. Inteligentne, ze???Marcel robil velmi malicko popri hokeji a ked robil, bolo to interim takze ....skor take brigady. Aj teraz momentalne tak robi. Ziadna seriozna robota sa nedala robit kedze sa hodiny bud kryli s treningami alebo to vychadzalo tak, ze by bol cez den do pol siestej v robote a vecer od siestej na treningu. A to sme nechceli. To by ani nevidel svoju rodinu. Len v nedelu a to nie kazdu kedze sa chodilo niekedy aj daleko na zapasy. Ved to poznate. Takze teraz ideme na leto domov, potom sa vratime a kedze uz nejde hrat, moze si konecne najst normalnu pracu. Alebo bude doma s malym a ja pojdem do prace; Uvidime, kto si prvy najde. A popri tom mozno bude trochu trenovat ale len tak zadarmo pre radost s D3. Evi a TM by vedel pomoct?
4. čer 2013 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi251 dakujem skusim tam ist v piatok snad nieco vybavim...
4. čer 2013 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@gijar Ak sa mozem opytat v ktorom klube TM hrava?
4. čer 2013 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek