• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
@nikulqa Ja ta uplne chapem. V niektrych kluboch su fakt blbci. My sme sem dosli v roku 2001 a vtedy by sem nikto za 600 nesiel. To bola ina doba. MM sa podarilo az doteraz si udrzat svoj standard. Nastastie. Mali sme asi stastie . Ale nikdy nemusel podpisat znizenie. Ale fakt je to cim dalej horsie a uz su funkcionari spekulanti a vyuzivaju to ze su mladi chalani ochotni podpisat par korun. Nezalezi ci je dobry ci zly hrac, oni podla toho nedavaju plat. Ide o to ci sa nechas presvedcit. Su ,,vychcani,, Aspon taku skusenost mame my. Tak ako pises. Zly hrac ma viac ako dobry lebo mal stastie pri vyjednavani. Je to biznis nie sport.
4. čer 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 ale tak v nasom klube to bola politika trenera. on si rozhodol komu kolko da...ale to je uz jendo tutp sezonu sa meni aj trener aj prezident klubu tak dufam ze sa to zmeni k lepsiemu...
4. čer 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 jaaj no tak to som nevedela že tehu knizka tu neexistuje . :dizzy_face:
4. čer 2013 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 no v ligach su platy nizke, tu nam chodia hraci za 1300-400e. aj kanadania,aj slovaci ked pridu novy. a to aj teraz do Magnus tolko ponuka manazer. inak v D1 je 1100e cca standart,proste SMIC no. v MPT bol nas kamos za 800. a podobne.takze hrozne.
4. čer 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je tu dolezite aj,ci uz ma hrac vo FRA odohrane nieco, to je logicke,lebo nie kazdy dobry trebars aj zo svk extraligy sa tu presadi,vsakze, zalezi ako sadne system a podobne.
4. čer 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar Fiha, som netusila, ze tie nizke platy su az take bezne. . Marcel mal teda aj v D1 v MPL a aj tu v D2 v Nantes Magnusovy plat podla toho co pises. :slight_smile:
4. čer 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar Ze v MPL za 800? To kedy? Ked sme tam boli my tak mali vsetci SK a CZ hraci viac ako 1000.
4. čer 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza @lille59 neviem ci je to povazovane za sever, ale sme v Reims tak ako aj @evuliki
.
4. čer 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika no to su od Arrasu necele 2 hodky. Mohli by sme vsetky 4 naplanovat rande niekedy v buducnosti ! :slight_smile:
4. čer 2013 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Baby poradte mi kde by som si mohla kupit dobre bylinkove caje? A neviete nahodou ktore su vhodne v tehotenstve ?
4. čer 2013 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 to by bolo super :slight_smile:
4. čer 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 nieco sa mi mari ze tak celkovo bylinkove caje nie su velmi vhodne v tehotenstve, ale ruku do ohna za to nedam :slight_smile: inak urcite v nejakej cajovni ak predavaju aj caje, to som ti asi velmi nepomohla co? :D ale napriklad som aj v lekarni videla nejake bylinkove a ked som zhanala pre lahsi porod caj resp. listy z ostruziny malinovej tak mi v lekarni objednali.
4. čer 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika ale pomohla :slight_smile: minimálne ze na bylinky do pôrodu zabudnem !
4. čer 2013 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 ja som si dávala overeovať diplom, je ti to uplne na nič, je to len zdrap papiera a zamestnávateľ ti tvoje sk vzdelanie môže uznať aj bez neho.

Inak čaf kočky, som tu nebola ani nepamätám, mám kopec roboty teraz, kočky sú zapísané do petite section a cp, mi to take zvláštne príde, ze už sú take veľké :D
5. čer 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melri kočka, drž sa a bojuj, daj si vypracovať posudok ze Sam sa otca boji a nemá ho rad, výťaž maximum zo soc pomoci

@janka_fr máte niektorý víkend voľno v júni alebo júli? By sme radi skočili pozriet vašim smerom :D (alebo dáme rande u Hanky)
5. čer 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 Vladi,ten chlapec tam bol cca 3 roky dozadu, teraz tam normalne tolko ponukaju,detto v Nice, vzdy slubuju robotu k tomu,ale nie vzdy sa zadari,resp.niekedy sa na ta jednoducho vykaslu.V Bordeaux je to tiez tak, v Reims snad este horsie. takze vsade v D1. ale zas ked uz si vo FRA hral a si znamy, nedovolia si ti ponuknut menej ako 1000,ale ajtak je to zalostne malo a fakt sem ti chlapci za to chodia hravat :confused: :zipper_mouth:
5. čer 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar
V MPL slubili robotu ale nikdy nic nezohnali. Teda pocas tych 2 rokov co sme tam boli. Predtym co tam boli chalani, mali nejaku robotu. Viem ze v Nice robia na stavbach ale platy su polovicne a to iste je teraz aj v Tours tusim.
5. čer 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 @ikuza nestiham holky, jsem v robote a zitra rano odjizdime na tyden na Cap Vert, jupiiii. Poslu ti zadost o pratelstvi z profilu france, kde najdes tu tabulku, tak mi posli i info o tobe a ja te doplnim.
Paaaaa
5. čer 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny no jasne gabi, pracujes, sa flakas kade -tade, ked je take fajne pocasie, cooooooo ? :grinning: :grinning: :grinning: uzite si cap vert, poriadne si oddychni, tesim na fotky !

inac baby mne pada sanka, ked tu citam, kolko hokejistov slovakov je vo francuzsku ! som bola stale v tom, ze hokej tu v podstate ani neexistuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze menim mienku, diky ! a potom, ked citam o tych platovych pomeroch ... no, nie je to sranda. ale je fajn byt plateny za konicek a pripadne robit nieco popri. hoci idealne by bolo dostat 4 tisicky, z ktorych by manzel poskytol polovicu manzelke na bezne vydavky :grinning:
5. čer 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marseillka vitaj v teme !

@lille59 tehotenska knizka fakt neexistuje, skoda, som sa tesila pri prvom tehu a houby :frowning2: zamestnavatel ta nemoze tlacit na rizikove, ani ti dat teraz vypoved. ak mozes, pracuj co najdlhsie. ak ale nemusis, oddychuj doma. ked sa narodi babo, bude to uplne iny zivot :wink:
5. čer 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 a ake bylinky mas na mysli ? ja vobec nepijem kavu, len caje, aj pocas tehu, ale take "normalne", urcene pre konzumnu spolocnost :grinning: zelene s citronom a pod. a ano, ku koncu tehu som si v lekarni objednala listy ostruziny malinovej a porod bol jedna basen :wink: teda ak zabudnem na tu bolest, kedze som rodila bez peridurale

inac ak pomoze, tot som nasla http://www.la-wicca.com/La-Grossesse-les-plantes-utiles-et-les-plantes-a-eviter_486____225.html
5. čer 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabrielka ja som tiez ficala na "ostruzinach" :D a taky akysi mega balik ze doteraz ho mam kdesi zasantroceny :slight_smile: a teda porod bol jedna basen ale ja som mala epi, takze mozno aj preto :D
5. čer 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika haha, ja tiez nachadzam mega baliky absolutne " nevyhnutnych" veci, napriklad taku lipu minule, kupenu pred tromi rokmi :grinning: boze, ja som mala epi pri prvej dcere a teda porod nekonecny, katastrofa, epi nezabrala tak mi potom pichli este raz a to som ku koncu dopadla tak, ze som necitila nic a museli pouzit klieste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka lipu mi posli :D z tej mam rada caj :D mne nastastie epi zabrala fajn a islo to celko rychlo
6. čer 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 ahoj , bylinkove caje mozes vsetko zmierou ale niektore sa nemozu v tehotenstve pretoze sposobuju kontrakcie...
mata je uplne zakazana v tehotenstve a aj ked kojis, znizuje tvorbu mlieka.. sennovka lekarska je super na mlieko , ale v tehotenstve zabudni sposobuje vyvolava kontrakcie!!!! :wink:
lipovy cas, mozes bazovy caj mozesn echynaceouvy caj mozes, ibistek mozes... a podobne.... praslicka..... zihlava... :wink:

kupis normalne v obhocde, specializovanom ak byvas v blizskosti pariza tak najdes a potom vo velkych mestach ak nie tak na nete.. dam ti priklad zvysok najdes , je toho dost... :wink: http://www.francois-nature.com/produits-naturels-herboristerie-les-plantes,27.html?gclid=COC4mLLrz7cCFUfLtAodSgkAqg
6. čer 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kocky co mate hokejistov, otazka tie male platy, chapem tu je hokej uplne podceneny sport... ale otazka dostavju premieje , bonusy a co s atyka ubytovania mate zabezpecene pretoze si neviem predstavit ze vyzijete z 600 €.. na mesiac;. :sweat_smile:
6. čer 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek erika, treba citat poriadne, ani jeden z nasich manzelov nema taky plat :grinning: mame niekolkonasobne vyssie :grinning: mas pravdu, to by sa nedalo vyzit,nieto setrit na dom,ako to robime my tu :grinning: a dievcata co maju manzelov v nizsich ligach,ako pisala o Amneville-tak ich chlapi pracuju vsetci :wink:
hej, tu deklaruju len SMIC napr., ale na ruku mame inu sumu, plus premie plus cestovne,plus byty zaplatene a auto :slight_smile: inak by sme tu neboli a zili v klude na SR a nie panubohu za chrbtom (pisem o sebe) :grinning:
6. čer 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hokej tu nie je podceneny sport, ked tak v Parizi, ale trebars v Rouen a Angesr je to TOP,sport c.1 a platy sa pohybuju od 3000NET vyssie :wink:
6. čer 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar osoben je podceneny samotni frantici to tvrdia kazdy celosvetove majstrovstva ake je to biedne co musia francuzska reprezentacia vsetko robit v poorvnani s futbalom tenisom alebo atletikou,ved si zober boli majstrovstva sveta v hokeji od kedy tu zijem ani raz som nepocula v spravach dnes hrali nasi a prehrali alebo vyhrali!!! boze tento rok hrali, a nikdy v spravach nebudes o nich pocut.... e to podcenovany sport len lokalne sa hraje , nie je to sport ktorym zije cela krajina ako u nas , alebo v inych krajinach tu sa uznava tenis futbal, judo, teda atletika, basketball a este hadzana.... inak je to uz slabe... :wink:

neviem citala som vas zbezne a videl asom tam ze ponukaju slabe 600 a 1000€ tak som sa cudovala..
druha vec budte radi ze vas deklaruju len na smic, inak by ste nie take dane platili a ziadna caf pomoc .. a podobne.... :wink: radsej sa velmi tym verejne nechvalte nikdy nevies.... kto uda.. pozor na vec;. :wink: myslim v dobrom.. :wink:
6. čer 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika-platime dane a caf nemame,nakolko ja pracujem tiez :wink: erika-mna absolutne netrapi kto co uda,to je problem klubu,ze to takto ponuka,nie nas zamestnancov,klub by mal problem a to mam vies kde :grinning:

hej,francuzsky hokej je slaby,to ano, nepochopili sme sa. fra hraci nie su hraci,ti nevedia co je hokej a cudzinci s nimi hrajuci v patke mozu len bezbozne nadavat na takych tupcov. cize to ano. myslela som to tak,ze v mestach kde nie je futbal hl.sport, trebars Rouen,tam to hokejom zije, tam hra x cudzincov,Kanadanov a pod. :wink:
6. čer 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek