• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
Ahojte, som tu na MK nova a tiez cerstvo prestahovana do Fr, cast Alsace. Manzel tu zije a pracuje uz viac ako rok, my s detmi (11r a 13r) sme prisli az teraz po skonceni skolskeho roka. Jazyk vobec neovladame :frowning2: , co mna nesmierne trapi, lebo som dost komunikativna osoba ... ale nevadi, verim ze sa co to casom naucime. Zatial aspon nemecky alebo anglicky skusam. Fr som uz zacala, zatial samouk, ale od septembra zacinaju tu v meste kurzy, tak potom zacnem tam. Deti sme zapisali uz do skoly na dalsi rok tu, vobec nebol problem ze nevedia jazyk, je pre nich pripravena vyuka tak, ze zo zaciatku kazdy tyzden ich budu brat do inej skoly cca dva-tri dni len na fralinu a ku tomu po troche ine predmety a vraj za dva tri mesiace hovoria po fr a potom stale viac sa budu ucit uz len v ich skole. My sme si vybrali podla odporucani domacich najskor skolu, kde sme chceli aby deti chodili a potom sme v tej stvrti aj nasli byvanie, co ulahcilo zapis prave na tu danu skolu. Zatial to je tazke hlavne pre mna, v obchode sa mocem niekedy aj dve hodiny, kym nakupim aspon zakladne veci :grinning: kedze vyrobky maju popis len po francuzsky .... chcela by som poprosit, ak sa tu niekde uz pisalo a diskutovalo o potravinach a ich nazvoch apod. ak by ste hodili link, aj sukromne, budem velmi rada. Budem to po troche citat, ale predsa viac kao 600 stran .... Nieco okolo druhov muk som uz nasla v nejakej diskusii, a musim povedat velmi mi to pomohlo :slight_smile:
21. črc 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzao ahoj,my sme zili 3r v Normandii a teraz 5r v Bretonsku :slight_smile: za zhliadnutie jednoznacne stoji Cote de Granit Rose,je to velka nadhera!pozri na nete obrazky :slight_smile: Je to hore v Bretonsku,pri Lannione,nie tak daleko od St Malo,ked ides z Normandie (ako si napisala, St malo a Michel su povinne jazdy,krasne obe:slight_smile: ).
V Bretonsku z druhej strany je potom este pekny Fouesnant (krasna p^laz siroka a biely piesok) a mestecko Concarneau, je to smer Lorient. Niekde tam sa nachadza este aj nejaky les s roznymi peknymi vecami,ale tam sme este neboli,bihan to ma prejdene uz myslim :slight_smile: planujeme tento rok.
No a k nasmu mestu (Brest,kde neni nic :grinning: ) je najblizsie pekne miesto Porspoder (tak sa to pise nejako, utesy a skaly,kone sa tam premavaju a tak) a Crozon-poloostrov,kde najdes tiez velke utesy,majak,atd. a potom rozne ostrovceky.
23. črc 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar
díky za tipy, Gitka. Celkom som zabudla, že ty trpíš v Breste :grinning: Už som pozerala to Cote de Granit Rose, vyzerá to sľubne, asi tam skočíme.
23. črc 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tie co ste z Alsace, alebo to tu aspon poznate, neviete nejake tipy na vylety? Zacinam sa nudit, decka sedia len pri pocitacoch a MM do vecera v praci. Ja nemam problem sadnut do auta a niekam vypadnut, takze potesi akykolvek tip. Zatial som nasla len na nemcekej strane, to si viem vyhladat po nemecky, ale kedze po fr neviem, netusim co mam zadavat do vyhladavaca ...
A na margo mojich nakupnych schopnosti, cez letak som si prelozila pripravok, co mi nadpis na nom prelozilo ako "umyvacka riadu", co som ja pochopila ze je pre umyvacky, hladala som len gel, aj som ho nasla v regali, hned pri tych tabletach, tak som vzala vyhodne dvojbalenie. Nadavkovala "gelik" a zapla program. Po cca 10 min umyvacka pipa jak blazniva a ukazovalo mi nejaku chybu na displeji. Tak som do nej nakukla a teda bola do polovce plna peny!!!! :grinning: :grinning: Skoro ma piclo. Takze som miesto gelu do umycky kupila nieco uplne ine. Nevadi, naucime sa :wink:
26. črc 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aimable Ahoj, ja sice nie som v Alsace, ale ak hladas inspiraciu na vylety: http://www.tourisme-alsace.com/fr/villages-typiques/ alebo si daj do vyhladavaca nieco ako "endroits a visiter en Alsace" a vyhodi to to kopu zaujimavych miest, kam sa da ist. Pripadne sa skus popytat susedov, Francuzi radi rozpravaju o tom, co maju v okoli pekne a zaujimave, urcite ti poradia. A co sa nakupov tyka, ak si este nevies rady s francuzskymi nazvami, skus nakupovat cez internet, obzries si, co ti treba, mozes si to dat prelozit a potom uz len prides po nakup do obchodu. A ak budes potrebovat nieco prelozit, tak napis.
26. črc 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michele11 Ahoj, dakujem za stranku, vyzera to tam super a hlavne sa tam da vybrat jazyk. Urcite nieco poriesim aj ked decka mam v puberte a su lenive jak vsi, len zalezene doma pri pocitacoch by sedeli. My s MM sme to tu poblizku uz pochodili, okolite mestecka a miesta co za nieco stoja, este mam nejake tipy od jeho kolegov, ale ja mam rada ked si aj sama viem pozriet a vybrat z viac moznosti.
Tie obchody sa uz lepsia, aj vdaka tejto komunikacii, uz sa celkom do toho dostavam a tiez pozeram teraz poctivo vsetky letaky co nam nosia a prekladam si, takze ak budem potrebovat fakt nieco speci, co som este nenasla, isto pisnem a poprosim o radu.
Ved stranku aj komunikaciu som nasla prave pri hladani toho, ako sa povie spaldova muka :dizzy_face: takze super vediet, ze v pirpade nudze sa mam kde opytat.
26. črc 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aimable tak mne sa tu na zaciatku stalo, ze som namiesto gelu na pranie kupila avivaz a par tyzdnov som tak prala az kym ma niekto nevyviedol z omylu :slight_smile:
ja mam napr stale chaos z tych x druhov smotan a framage co tu maju
26. črc 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon ja ked som sem prichadzala z Sk, MM mal hned zelanie sosovicovu polievku na kyslo. Ja som naucena davat do mliecnych polievok sladku slahackovu smotanu. Tak som mu nakazala nech mi take nieco kupi, nech teda hned mozem varit. Pred dokoncenim varenia, ked ju tam pridavam, mi vybral s chladnicky velky kelimok takej dakej "smotany", nieco medzi kyslou a syrom a este aj take horkaste sa mi to zdalo :confounded: akoze samo o sebe pre mna chutovo otras, ale som mu to svacla do tej sosovice, a na pocudovanie sa to tam pekne rozmiesalo a polievka bola uplne v pohode jedla. Ale odvtedy si uz smotanu kupujem radsej sama. Ako vlastne vacsinu potravin, lebo napriek tomu ze on tu bol uz viac ako rok, ja za ten mesiac a pol poznam viac co sa tyka potravin... tak ale chlap, co dodat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aimable tak ja uz som kupila niekolko smotan... 15,18,30% a vsetky sa mi zdaju sladke len niektore su huste a niektore riedke.... a kysla ani neviem aka je
26. črc 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon inac nad takou klasickou kyslou smotanou som aj ja rozmyslala, ze sa budem musiet povyzvedat, lebo by som chcela robit nepecenu smotanovu tortu s piskotami a malinami a cucoriedkami, a tam presne idu kysle smotany. No skusim povyzvedat a dam vediet ako to dopadlo ...
26. črc 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicimon @aimable Baby tak ja som zasa naopak chcela...slahacku som potrebovala urobit a moj mi vzdy doniesol kyslu smotanu :grinning: takze to viem isto ze je Creme fraiche epaisse a vacsinou je v kelimkoch a super az 30% takze je super husta (u nas su tusim max. 18%???) napr. tato http://www.coradrive.fr/typo3temp/600x600/600x600-1273242999-6598db23da.jpg a slahacky byvaju vzdy tusim pri tych sprejovych slahackach a mlieku a toho je mensi vyber sa mi zda no a vacsinou kupujem taketo krabickove creme entiere no tusim su max 30% a dost dlho trva ich uslahat preto kupujem vzdy znacku a nie znacku obchodu.... napr http://www.proxicaddie.fr/45300/images/produits/lightbox/1225122018.jpg Ale potom pozor Creme entiere epaisse zrovna tento v linku je slahacka ale akoby uz tuha neviem na co to pouzit, ci by sa to dalo uslahat na tuhsiu :slight_smile: http://static1.dailyconso.com/articles/5/39/72/5/@/310946-creme-fraiche-epaisse-entiere-elle-637x0-1.jpg
Neviem ci som pomohla ale tie
27. črc 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aimable a teda netusim napriklad ako sa povie spaldova muka a ani som ju tu nenasla :slight_smile:

A kocky poradte...rada by som urobila tuto mnamku, no ake ingrediencie a co presne mam kupit, aby som nizkotucny tvaroh vytvorila a ktore keksiky by sa dali zuzitkovat? http://static1.dailyconso.com/articles/5/39/72/5/@/310946-creme-fraiche-epaisse-entiere-elle-637x0-1.jpg
27. črc 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika nie su vsetky tie smotany rovnake? slahacky? skor tak ze ked chces nieco len poliat - ovocie a pod.... este som riadnu slahacku neskusala robit- teda nie tu. na SK je najvyssia 30 alebo 33% - slahackova
tu napr co som skusala 18% bola uplne husta, ale sladka.... tak neviem aka je kysla smotana
a co to chces skusit robit? ja mam v plane toto http://www.gustoe.sk/index.php?page=recept_detail&id=419
27. črc 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika ja som prave otvorila toto http://www.ooshop.com/courses-en-ligne/ContentNavigation.aspx?TO_NOEUD_IDMO=N000000013069&TO_NOEUD_IDFO=81006&NOEUD_NIVEAU=3 a mne to chuti ako nasa kysla smotana... a to som potrebovala slahackovu
27. črc 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika , dik za tu smotanu, buduci tyzden urcite urobim, v utorok mame trh tak nakupim cerstve ovocie a sup na to.
A ak som dobre odpisovala z tejto komunikacie, ja mam poznacene, ze spaldova muka sa povie farine d`epeautre alebo ze tam moze byt napisane aj grand epeautre. (snad je to spravne napisane). Este som ju nehladala, mam este trochu z domu, ale budem musiet popozerat ci ju tu v obchode maju bezne. Sladku smotanu kupujem v takej pollitrovej plastovej flaske ako su balene aj mlieka, neviem ci tam nie je aj spomenuta alebo nakreslena slahacka, ale zatial som ju kupovala dva razy do mliecnej polievky, takze som tie percenta az tak neriesila, ale sa mi zda ze tam bolo 30%. Ja nizkotucne nekupujem nic.
27. črc 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
upsss...dala som zly odkaz... toto chcem robit a nemam tvaroh a ktore kekse su podobne bebe? http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=52395
27. črc 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon Viem ze na SR su aj 33% slahacky a to sa uslaha jedna radost :slight_smile: tu som skusala napr tieto od Elle & Vire je tam aj pisane ze idealle en chantilly :slight_smile: http://www.elle-et-vire.com/scripts/resizeImage.aspx?width=444&height=0&filename=/EB_medias/product/1351.png takze slahacku ked chcem tuhsiu tak kupujem jedine znackovu, skusala som aj ine znacky obchodu ale to pouzivam len na varenie. Tu je celkom dobre vidiet aj kyslu smotanu nalavo aj slahackovu vpravo (aspon dufam a nemylim sa) http://www.pana-cotta.com/photos/large/ingredients-panacotta.jpg
Ten recept pripomina dost ten moj :grinning: takze mame podobne chutky :slight_smile: tak az sa ti podari najst obdobu tvarohu :slight_smile: daj vediet. Inak Fromage blanc je podla mna obyc. biely jogurt to ma podla mna od tvarohu daleko. Ja som ho malemu zarabala s ovocim namiesto ovocnych jogurtov. Potom mam odskusany aj faisselle a to neviem k comu prirovnat.. mozno by sa celkom aj dal vyuzit namiesto tvarohu, aj ked mi pride taky jemnejsi a opat skor ako jogurt http://www.testntrust.fr/img/itemimages/avis/20000/12777/rians---faisselle.jpg
Inak ten link co si sa pytala ze co je toto, tak tam mi vyhodilo vela produktov skus konkretnejsie
27. črc 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aimable ani ja nekupujem nizkotucne :slight_smile: ale zrovna do receptu ide nizkotucny tvaroh :grinning: kedze tam ide aj slahacka aj kopec cokolady :slight_smile: a to dobre kupujes, aj ja obcas taku kupim, ale skor v takych malych krabickach so "stuplom" :slight_smile: a na varenie % nie su dolezite: )
27. črc 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika ja som do toho mojho receptu dala maslove keksy migros, take obyc...zajtra uvidim ake to bude
ja som hladala nejaky poriadny husty biely jogurt.... zatial som nic poriadne nenasla... teda nic na styl slovenskych smotanovych kde stoji lyzica..... fromage blanc som este neskusala.... strasne ma irituju tie balenia po 4-8ks.... zatial ako kompromis beriem grecky biely a este od danone Fjord...
mam nejaky fromage z carefouru, taky 500g kelimok, nenasla som na nete. tak trochu pripomina nas tvaroh, hladky, ale nie je to celkom ono, je to take mokre
27. črc 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika tak kukla na som kelimok a je tam to faissele/quark
27. črc 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika a aky je rozdiel medzi fromage frais a f. blanc?
27. črc 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viem ze baby tu davnejsie spominali ako si pripravit tvaroh doma, nejako zohriat ale uz si nespomeniem ktory jogurt ci faisselle ci co to bolo...tak nam snad niekto poradi :slight_smile: no a biely jogurt v ktorom stoji lyzica tak to asi ozaj tu kyslu smotanu 30% :grinning: ale hej grecky biely jedine inak ostatne nie su take huste.. aspon co mam vyskusane
27. črc 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika tak celkovo tu tie jogurty aj ovocne ako voda... a nevies, tie ovcie a kozie su tiez take vodove?
27. črc 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon asi velky rozdiel nebude no vo fromage frais je aj slahacka pridana ak som dobre citala.. no pozri si toto ale ja som z toho ovela mudrejsia veru neni :slight_smile: http://thymeforcooking.com/kitchen/dairy.html
27. črc 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
raz som mala ovci a raz kozi :slight_smile: no ovci mi dost smrdel po ovci :sweat_smile: a bol cca ako asi ten fromage blanc a kozi si uz nespomeniem ale ani jeden nebol taky mega kremovy. Snad sa ktosi ozve a poradi :slight_smile: nech to tu nezaspamujeme :slight_smile:)
27. črc 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huterika tak kolac sa podaril uplne super, dokonca aj z toho akoze tvarohu a smotany
28. črc 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cicimon mnaam ten vyzera prudko jedle :sweat_smile: a pouzila si nakoniec ten faisselle namiesto tvarohu?
28. črc 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika tak na krabici je napisane quark, co by mal byt tvaroh.. ale chutovo vyborne ... toto je prvy tvaroh co som tu kupila, takze neviem porovnat
cesto a krem z tohto http://www.gustoe.sk/index.php?page=recept_detail&id=419 len na tortovu formu by som dala menej keksov, 1 hrncek staci (cca 2,5dcl) a smotana slahackova 30% a vrch lesna zmes ovocia trosku povarena s trochou vody, cukrom a agar zelatinou
28. črc 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon prave tuto smotanu vpravo co mas na foto pouzivam ako kyslu smotanu :slight_smile: je tam aj pisane creme fraiche epaisse, a entiere asi znamena to ze je akoby plnotucna cize 30%, dedukujem teda podla konzistencie a chuti :slight_smile:
28. črc 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek