• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
@josefina79 no ja nehovorim o pschymot vyvoji a viem ze su cumle na kasu, ale zas preco..?
ale tak kazdy ako mu vyhovuje
16. led 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, chcela by som sa spytat, ci by si ste mi vedeli doporucit nejaku baby vysielacku. Dakujem pekne za tipy.
20. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza my mame toto a spokojnost, mame to v dome, jedna cast dole, mala spi hore na poschodi a pocut dobre
http://www.talkive.sk/produkty/elektronicka-pestunka-philips-scd-505-00.88911.html
20. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza my mame tenhle a super dostupnost. Kocarek je na zahrade, ty ve vedlejsim baraku a porad super dosah.
http://ventes-privees-bebe.fr/philips-babyphone-promotion-chez-darty.html
21. led 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby moze pls poradit, co znamena pri mase ze "bovine" a v kozmetine "baume" je balzam?
@rosny
@ikuza ja som napr bola prekvapena s tou vysielackou - na silvestra sme ju pozicali susedom, byvaju o 3p vyssie, bolo pocut vsetko, aj vo vytahu (fajn sposob ako nechat deti doma spat a ist niekde nedaleko :slight_smile:
21. led 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon bovine je hovezi a baume je balzam :wink:

No byli v lete na dovoleny, malej spal v pokoji a ja s vysilackou a koktejlem u bazenu :slight_smile: A u tchanovcu tam maji dva baraky vedle sebe, malej byl v kocarku pred jednim barakem, ja spala v patre v druhym baraku a taky pohoda.
21. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby este ina otazka... neviete ci je podobne forum ako tento kon ale francuzske?
21. led 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, tak na ambasadu sme sa dostali o 10h30 takze super sme to zvladli hoci lialo ako z krhli ale uz papiere podane a uz len cakat zhruba 2 mesiace... dakujem vam este raz....

a teraz na inu temu snad niekto vie, tu vo fr jazdime na sk znackach na aute ale ideme teraz no asi buduci mesiac menit na fr znacky a tiez kupit nove auto tu vo fr,takze moja otazka znie ake potvrdenie zo sk poistovne potrebujeme aby nam tu vo fr uznali nas bonus teda to ze sme uz dlhsie jazdili a nie sme uz zaciatocnici lebo vsetci nam tvrdia ze je to poistenie na auto velmi drahe.da sa to nejako vybavit? a co este by sme potrebovali na ten prepis auta nasho stareho?

dakujem velmi pekne za odpovede

pekny dni
22. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nikulqa Ahoj, mne pri prepisu auta koupeneho v CR tady bonus neuznali. Zkus se informovat rovnou u te FR pojistovny, tam ti urcite reknou co a jak. Mne nejprve rekli, ze uznaji, a ze potrebuji justificatif od ceske pojistovny, a kdyz jsem ho donesla, tak s tim delali problemy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na prefekture k prepisu chteli tyto dokumenty: justificatif d'identité, justificatif de domicile, ancien certifiat d'immatriculation de vehicule, certificat de conformité, quitus fiscal, facture d'achat de vehicule..... snad jsem neco nezapomnela.
Zalezi taky, jestli to vase auto je neuf nebo occasion, pro jistotu bych se zeptala primo na prefekture.
Info najdes i tady: http://vosdroits.service-public.fr/particuliers/F20780.xhtml :wink:
22. led 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 dakujem velmi pekne idem mrknut
22. led 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa ahoj,nam uznali bonus na zaklade vypisu z poistovne slovenskej (prelozeny),bezproblemovo :slight_smile:
22. led 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar super tak predsa si to vypytam z poistovne a necham prelozit pre istotu...dakujem
22. led 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa my chceme taky kupovat nove auto, ale chci ho prihlasit v CR, pac pojisteni vyjde daleko levneji
23. led 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikulqa my sme to urobili tak ako pise @rosny. Je to ovela lacnejsie.
23. led 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aimable ja kupujem obycajnu Semoule fine od Panzani, maju bezne v obchodoch. A je to krupica ako nasa.
29. led 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efci Ahoj, diky za radu, ja som to nakoniec vyriesila tak, ze som si urobila jedny nakupy v Nemecku, ktore mam cca 30km, a tam mali griessu plno, aj dva druhy, takze chlapci mozu papat mesiac v kuse :grinning:
30. led 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aimable ja kupujem tiez semoule ako krupicu... kupujem v auchane, tam je to v ulicke kde su arabske potraviny... strukoviny, cous-cous, aj tarhonu som tam nasla a podobne... alebo som kupila v arabskom obchodiku, taku viac zltu kukuricnu kasu - chutila rovnako ako krupicna, len trosku viac zlta bola...
31. led 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte babule. Ste tu niektora z Grenoble ci okolia? A este taka otazocka da sa vo Fr niekde kupit tvaroh?:slight_smile:)
4. únor 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivec16 a ako sa vola ta zlta? Nasa krupica je psenicna to zlte je isto kukuricna:slight_smile:)) Nam nasa coskoro dojde a chystam sa robit pohankovu vraj je super bez lepku..vola sa ze sarrasin, zatial mame od vcera len sarrasin muku;)
4. únor 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 ahoj, poslala jsem ti zadost o pratelstvi od uzivatelky france. Prijetim se dostanes na fotoalbum, kde najdes nasi tabulku. Posli mi dle tabulky i tve udaje, at te muzu dopsat :wink:

Obligatni otazka tvaroh :wink: Kup si La Faisselle a nech ji odkapat. V kelimku je jeste jeden kelimek s dirama. Cim dyl odkapava, tim je tvaroh hustsi. Dobra znacka je treba Rians.
V bio obchode najdes rozmaslovany pohankovy vlocky, ze kterych jde taky kase.
4. únor 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 no s tvarohom tazko... Ten hrudkovy nenajdes... Nasla som cotagge chesse, ak by nevadilo, ze je trosku slany, raz som ho rozmixovala ponornym mixerom, ocukrila a pouzila miesto tvarohu na kolac, bolo to dobre. Nie je lahke najst, obcas ho maju v carefoure a obcas vo franprix.
4. únor 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 ta zlta bola isto kukuricna... a myslim, ze nazov bol "semoule de mais" okrem auchanu, a arabov isto najdes aj v bio-nature obchodikoch :slight_smile:
4. únor 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá niečo pre dieťa na hrdlo a vykaslavanie. Dakujem pekne
5. únor 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza cibulovy sirup? co sa tyka liekov tu tak nemam sajn
5. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza jak pise cicimon, udelej si cibulovej sirup a davej mu pit tymianovej caj

@ivec16 kup si tu faisselle, jak pisu vyse, to je jako nas tvaroh
5. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivec16 nevim, kde bydlis, ale jinak veskere druhy tvarohu najdes v polskych obchodech
5. únor 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny hmm v Parizi byvam, polske obchody som davno pozerala a sa mi zda ze neboli v mojej dostupnosti.. a kupis tam aj taky hrudkovy? viem, ze kupim kremovy, ale chcem ten hrudkovy :slight_smile:
5. únor 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivec16 premyslim, co je hrudkovy.... :confused: Maji ten klasicky vanickovy, pak ten baleny v tom alobalpapiru a pak na strouhani.
A kde byvas, ze o tobe nevime? Nechces se nam pridat do tabulky, abysme o tobe vedeli?
5. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny jj mozete ma pridat... byvam v Nanterre a kde si tu tabulku pozriem?
5. únor 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek