• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
@simi251 tak aj nase mali vselikde, starsia celkomv poho a mladsia od zadku az po... no vsade... ale bez teplot zato s kaslom
23. bře 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon Hlavne ze sa neskriabali. Tej malickej by si asi nevysvetila ze nesmie, ze? :wink:
23. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 no asi nie.... aj ked pocuva celkom dost ale niektore veci asi clovek nevysvetli..
23. bře 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simi251 dakujem pekne ....nam dali sirup Primalan a pod nim napisane mequitazine,tak neviem ci to je histaminikum....dnes su jednu stihol odskriabnut tak hysakujem ze bude mat jazvu,no co uz :(
23. bře 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa Kvoli jazve sa netrap. Mozno mo neostane. On je este malicky, casom moze uplne zmiznut alebo ju vobec nemus mat. Nie je to pravidlo. Ten sirup je antihistaminikum. A to ze ti nechce spinkat moze byt jednym z neziaducich ucinkov. Pri takomto lieku byva bud ospalost alebo naopak moze byt nervozny a nabudeny. CHod sa poradit s lekarom este raz. Naozaj staci skusit ine histaminikum. Nam sa osvedcil AERIUS. Lekari ho dobre poznaju a bezne predpisuju. Primalan sa mi zda ze dali aj mojmu Andrejkovi na kiahne ale tiez mam pocit ze svrbeli dalej.
23. bře 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 no predne strasne je nervozny z toho,az tak dakedy sa prepina od nervov...no katastrofa...tak zajtra skusim zbehnet,len nas pediater ma dovolenku tak sme boli u generalistu a ona najprv ako viete ze to su kiahne a ja ze tak ved vidim,ale nema na tvari ja ze ano ale ma inde a ked som ukazala ostatne tak az vtedy mi uverila...dakujem este raz
23. bře 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa Nemas za co. :wink: Ano aj my sme boli u jednej s tym ze mame komplet priznaky 5.choroby, uplne typicke a este aj v skole bol obeznik ze je rozsirena a tiez doktorka mala taketo blbe pochybnosti ze to nemusi byt ono a ze ako to vieme. Ja viem ze vela rodicov si vopred sami urcia diagnozu a potom idu za lekarom, chapem ze to lekarov hneva. Ale zase nemusia z kazdeho cloveka hned robit blbca, ze? A mam pocit ze niektori, ked pocuju prizvuk, tak nas automaticky radia medzi nevzdelancov a dobre ze nevysvetluju este aj ako si treba umyvat ruky.
23. bře 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 hej presne mne asi 4x povedala ze ale rozumeli ste ze nesmiete mu davat advil len doliprane a ja ze ano ziadne starosti a este pred odchodom este raz a ziaden advil...a ja ok...a aj tak som doliprane este nedavala lebo nema teplotu,len 37,2 cize zatial nedavam....len pri tom sirupe bojujeme lebo ho z neho trasie a nechce ho vypit ,tak rev a boj...musime vydrazat dnes je to 6ti den tak uz nech sme z toho von,lebo o necele 3 t ideme na sk :slight_smile:konecne
23. bře 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa ja akurát mozem poradit to, co som vycitala na nete: Pokozka by mala dychat a nepotlacovat to do vnutra tela. Cize nenatierat nicim. Ale odporuca sa kupat v repikovych odvaroch, lebo repik ma protizapalove ucinky a ukludnuje pokozku. No a potom postupovat ako pri akejkolvek chorobe - vitamin C, bylinkove caje, alebo vytazky z byliniek, lahsia strava, cize vylucit maso a mliecne vyrobky a jest ako keby dietnejsie, aby sa telo mohlo sustredit na liecenie a nie na travenie. No a celkovo podporovat imunitu, cimkolvek. No a vraj kiahne maju detoxikacne ucinky na organizmus a posilnuju imunitu emoticon Aj ked chvilu po kiahniach mozes mat pocit, ze je imunita horsia, ale z dlhodobeho hladiska ju posilnuje. Okrem kiahni maju taketo detoxikacne ucinky aj osypky, ale iba pri prekonani v detskom veku. Preto sa aj volakedy volali tieto choroby detske.
23. bře 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. bře 2014 ve 20:31 • 9puma999
@ikuza dakujem pekne
23. bře 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa ano,aj my sme mali Primalan ,takze je to ten isty :wink: a v pohode fungoval,my sme ani nevedeli,ze ma maly kiahne, vobec sa neskriabal,chodili sme normalne von. mal ich dost,aj vo vlasoch a absolutne sme nepocitovali,ze ich ma :grinning: asi ako komu,nam fungovalo traitement perfektne.

simi, aha, to som nevedela,ze ta len tak mozu vylucit zo skoly a potom zase prihlasit. ale nemusia aj zobrat uz o rok do rovnakej skoly,ked si riaditel postavi hlavu,ci?
23. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar Musia ked je to publique skola. Nesmu nas odmietnut ak tam patrime podla adresy.
24. bře 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa Idete na cele leto? Tak super. A kde tvoj manzel bude hrat buducu sezonu?
24. bře 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 nie nejdeme na leto,ideme teraz 12. aprila a vraciame sa 2.maja, myslim si ze 3 tyzdne na sk nam staci, potom chceme ist na tyzden v lete niekde na juh a tiez moji rodicia dojdu na tyzden v juli...no manzel asi tu ostane v amneville,ked bude sezona, este sa nevie stale su problem financie...no pravdepodobne tu pretoze ma tu aj pracu a moze tam robit 3 dni a popri tom aj hokej,cize nam to tak vyhovuje...a tvoj sa nechysta vratit?
24. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa jej, my ideme presne takto teraz na sk :slight_smile: uz sa tesim
24. bře 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon a ako idete letecky?
24. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa tiez odchadzame teraz okolo 12.aprila :grinning: ale vraciame sa az cca 15.maja.
24. bře 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar :slight_smile: sranda ,my ideme autom do prahy a tak autovlakom z prahy do kosic,menej unavna cesta pre mojho manzela vraj,lebo vo vlaku spime....takze sviatkovat sa bude o dusu cez tu velku noc :grinning:
24. bře 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa no ideme autom, cestou prespime.... na velku noc ideme na tyzden do ke :slight_smile:)
v juni ideme letecky na 4dni do ke
24. bře 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon mate rodinu v ke?
24. bře 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa jo, sa som povodne z ke
24. bře 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon jej sranda aky je ten svet maly :slight_smile:
24. bře 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikulqa jasne,mate to dlhe na vychod,ale zas my ideme uplne z cipu FRA,takze 2000km autom, vy ste blizucko Slovensku z Amneville :slight_smile: my tiez prespavame 1 noc vzdy niekde.
24. bře 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar vy za kolko date tu cestu? my sme sli takto na jesen do ke ale to sme spali v mnichove a potom este v BA
24. bře 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gijar hej viem z brestu to mate kus sveta:D my mame okolo 1300km, a to autom spravime okolo 750km co sa da v pohode...prvy krat ideme s malym tak som zvedava ci nam vydrzi v aute tak dlho,lebo on je uz zive striebro a vsade by len lozil :slight_smile:
24. bře 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon no dali sme uz aj naraz za cca 21-22 hodin :grinning: vratane maleho 2rocneho. ale ptoom mal 3tt problemy s kakanim,lebo on sa na benzinkach nie,potrebuje klud a ten nemal,ked sme sli vkuse, plus to bolo po Vianociach,cize bol plny cokoladiek. takze uz radsej delime vzdy. Teraz uz ma 3,5roka takze uz to dava bezproblemovo, tych 10h v aute je malina pre neho,dava to aj bez DVD-cka niekedy,ma rad kamiony a kuka cestu :slight_smile:
Takze vzdy po 1000km spime v hoteli,co je vacsinou nejaky stred cesty,takze v Metz alebo tak.
24. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak kto vie odporucit dobru dovolenkovu destinaciu na juhu a tiez hotel alebo apartman spolahlivy :slight_smile: dakujem,vyberam dovcu ale neviem kde,chcem slnko more dobru naladu a pokoj :slight_smile:
24. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa to je fakt malina,mat to tolko, vyskakujem az do neba (1300km)-zavist! :slight_smile: ale je pravda,ze 8mesacny, to je este take zlozite, ani s nasim to nebola sranda,ked bol taky maly, v 1 roku sme boli v CRO cca 900km a teda boli aj revy v aute vtedy,ale zas nie extrem. ale od tych 2 rokov to dava uplne bezproblemovo,bez muknutia :slight_smile:
24. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa my sme boli dole v Collioure (pri Perpignan), je to na skok do Barcelony autom a bola to krasna mala dedinka a zaroven vacsie mesto (Perpignan) asi 10km, takze fakt super :slight_smile: plaz ale kamienkova,nebol piesok.
Potom sme boli klasika asi 2 dni v Nice este,takze tam sa o pokoji neda pisat :grinning:
ale v tom Collioure sme mali normal apartman cez nejaku fra stranku apartmanovu objednanu,normalne cez domacich priamo,len uz si nepamatam nazov.
24. bře 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek