• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
@milli3377 no ten fialovy maju vsade, ale my chceme ten zeleny.... za chvilu ideme na sk tak si donesieme :slight_smile:
28. bře 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa
@cicimon Ahojte dievcata! Pisem opat, lebo proste musim :D Dnes som bola v bio obchode satoriz ze na vlocky a petrzlen...A napravo od petrzlenu kukam ci dobre vidim... ZELENY KALERAB!!! :sunglasses: :grinning: Hned som si vybrala najkrajsi a najvacsi bolo ich tam asi 7ks. V zivote som ho tam nevidela...Ale zase do satoriz chodim len na iste vytipovane veci co sa oplatia viac ako v marketoch. Samou radostou som zabudla aj bulgur a pozriet co stoji HENNA. :grinning: :grinning: :grinning:
Vola sa ze chou rave stal kusok 1,35 co sa mi zda celkom fajn cena.
Chcem sa opytat dievcata kde zozeniem kvalitnu HENNU na vlasy za normalnu cenu? Tusim v bio obchode aj ked som ju dnes zabudla kuknut tak pred casom som ju mrkla tusim 7-8eciek balenie...ako v satoriz...Pekny dnik vsetkym a dakujem za odpovede!
2. dub 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 hm prepac ja ti asi neporadim s hennou lebo ju nepouzivam...a ja klasicky karelab kupujem v nemecku kedze byvame nedaleko...tak asi tolko moja skusenost...pekny dnik
2. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 teraz bude vela kalerabov v Satoriz, v podstate ich maju cely rok, ale teraz tie jarne nemaju chybu, stavnate a mlade :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........henu som videla tiez len tam, este by mohli mat v parapharmacie, ak tam nejaku mate......no a hena je dobra iba pre nesedive vlasy, to je moja skusenost, mne vobec neprekrylo to co som potrebovala :frowning2: ......ale mozno to nie je tvoj pripad :wink: (my "postarsie" rocniky potrebujeme ine farby :slight_smile: )
2. dub 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rancuzkaf Ahoj! Dakujem pekne za odpoved! Vo FR sme uz nejaky ten cas a farbila som len normalne a henu chcem skusit, ale aj ked som mladsi rocnik sediny su uz cez 10 rokov...A ano mame nedaleko nas aj zo tri parapharmacie, skusim i tam. A ja len tolko ze za cely ten dlhy cas co sme tu som zelene kaleraby nikde nevidela, ani na trhoviskach iba teraz prvy krat v satoriz... dnes vecer pojde pod noz tak som zvedava ci maju tiez pikantnu chut ako tie nase slovenske zelene :slight_smile:
2. dub 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 v kazdom orientalnom obchode kupis ich hennu ak chces kvalitnu prirodnu farbu tak chod do lekarne henna moze ist do prdele oproti tejto farbe
http://www.bzzpharma.com/phytocolor-blond-venitien-8cd-b5150.html?gclid=CMO9sPzFwr0CFWbLtAodP08A9A#ectrans=1

neznici ti vlasyprekryje aj sediny a zaroven ich osetruje vlasy su hebke
2. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, kupim vo FRA napr. v lekarni hroznovy cukor? Ak ano, co mam pytat. DAKUJEM
3. dub 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!
mam takovy dotaz: nakupujete nektera v Orchestre? Jsou to kvalitni hadry?
Otevrelil tento obchod a strasne se mi libi, jsou tam fakt hezke oblecky. Do tedka jsem nakupovala bud v CR nebo v Kiabi, to Kiabi je levne a pekne (na deti, pro zenske to je hruza dle meho nazoru)ale vyperu to petkrat a vypada to jak sto let stare. A kdyz to podedi druhy syn tak je mi ho kolikrat i lito ze v tom musi chodit.

Tak jsem uvazovala o te Orchestre. Je tam nejaky klub, ze kdyz zaplatite 30 eur tak mate na cely rok 50 procent slevu. Tak nevim, vyplati se to? Protoze jinak mi to prijde dost predrazene....

dik.
4. dub 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri my mame par veci z orchestry, vacsinou oblecko co sme dostali ako darcek, pekne, aj kvalitne alle ja ked vidim tie strasne ceny tak idem dalej
4. dub 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cicimon prave ze kdyz mas tu kartu tak je to skoro stejna cena jako v tom Kiabi. ale musis zaplatit 30 eur. :unamused: tak nevim, jestli se to vyplati.
ale v Kiabi kdyz neco koupim, tak druhy syn uz to prakticky moc nevynosi, jako tricka a svetry jo ale kalhoty ne. ty musim kupovat casto.
4. dub 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri Ahoj, nam ked sa narodil maly dostali sme par drobnosti z orchestry od znamych francuzov a ako bopnus kartu na rok na moje meno. Krasny darcek! Optalilo sa, nakupovala som tam s tou 50percentnou zlavou, veci tam maju krasne hlavne pre dievcata do 5 rokov podla mojho nazoru. Teraz nam clenske vyprsalo a neviem ci by som za to dala opat ten rocny poplatok. Poznam aj Kiabi a kvalitovo orchestra sa mi zda lepsia. Ale materialovo podla mna vo FR je asi najlepsie HaM pre decka...Orchestra sa mi pacila s tymi zlavami na kartu, celkovo po clenskej zlave sa dalo. Rozhodne do orchestry nabehnem hned na letny vypredaj. :grinning:
4. dub 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek Dakujem za odpoved :slight_smile:
4. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri no podla mna sa cenovo neda orchestra porovnavat s kiabi
4. dub 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte! Som inac strasne rada ze je tu taka skupina...idem opat ku vam po radu. Zhanam take sacky do ktorych napchate oblecko a stiahnete vzduch vysavacom a sa to zminimalizuje. Kde to kupim za normalnu cenu? Kludne mi mozete napisat aj spravicku ked chcete. A este taka podotazka...sme v zahranici, my ked mame znamych tak slobodnych a bez deti, max.zadanych...Co robite s deckym obleckom co je detom male? Pripadne s vasimi vecami co uz nechcete? My sme uz asi 3 krat dali nase do charity, ale detske by som chcela predat...len neviem kde?Poradite? Dakujem.
4. dub 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 skus le boncoin.. :wink: alebo cez e bay.. :wink:

@meleri tiez musim suhlasit s @cicimon orchestra je vyssia kategoria kvality ako kiabi
4. dub 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri ak chces orchestru a ine znacky kupuj bud cez zalando alebo vente prive.. :wink:
orchestra jacadi a cantimini.... vsetko super veci a spokojnost.. :wink:
4. dub 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuji holky!

@milli3377 takze ta karta se ti vyplatila?

@erikasadek hlavne mi jde o to ze kdyz mam dva kluky tak bych byla rada kdyby to jeste mohl vynosit i druhy. Ja moc nejsem na nakupovani po netu, hlavne to musim vzdycky videt, i vyzkouset.
no, zaplatim tu kartu a uvidim...:slight_smile:
4. dub 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@milli3377 HM je fajn, ale bohuzel ho tu nemame, mame tady C A a nekdy je to fajn, ale ted co jsem se divala, tak mi to prislo nic moc, jako teda na kluky, meli jeden ubohy regal a tam nejake kalhoty tricka takove nic moc....
4. dub 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri Myslim ze ano. Mali sme ju ako dar, ale mozno si ju obnovim. Nakupovala som iba tam a obcas HaM. Vyplatila sa lebo mam 2 deticky a ked bolo nieco treba kupit sla som iba tam...A tento rok som nakupovala dost, lebo bolo treba.
4. dub 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek Len s mojou franinou...cez to sme strelili kociar. A neviem si predstavit vies korenspodenciu s niekym po FR...a ci by zapaltili za tovar dopredu na cislo uctu...
4. dub 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 bud cez paypal alebo ti poslu sek :wink:
tu je to uplne bezne na ucet malokto prevadza :wink:
4. dub 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 neblazni dnesna technologia robi zazraky cez mobil zacnes len prve pismeno pisat a hned ti pise slova a frazy a ani nevies a uz mas napisane vety

ludia volaju na tvoje cislo takze neboj zvladnes oplati sa ja si bez bon coin uz ani moj zivot neviem predstavit :grinning:

@meleri mioja vyhoda netu ze kupis za tretinovu cenu na nete vsetko pekne vidis a ak sa ti nepaci tak vratis zadarmo nic sa nedeje nebud staromodna :slight_smile: :slight_smile: skuz zmenu v fr kupis prekrasne veci :wink:
mimocodom uz si bola v parizi ci este len pojdes? :wink:
ak tu prides tak si urob nakupny den :wink: :wink: :wink: :wink:
4. dub 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 C&A a tusim aj HM maju online shop,
4. dub 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@milli3377 ok, ja to zkusim. My meli od nich kdysi gate, pro batole, a i po druhem diteti byly jak nove, krasne sametove....
akorat teplaky treba nakoupim v Tescu, na ven na litacku, valet sudy v gatich z Orchestry nemusi :grinning: .

ale jinak mam jeste rada v cesku Lindex, je to drazsi ale maji krasne barevne oblecky pro deti do cca 8mi let.
4. dub 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dievcata maly sa z kiahni vylizal a kto ze by ich nedostal no predsa mamka...ked porovnam maleho a mna tak on mal dokopy na celom tele 5 oproti mne co ich mam na 3ti den asi 200...katastrofa a cela zufala....neviete poradit nejaky chladiaci gel co sa tu da kupit v lekarni bez receptu?dakujem
5. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, existuje tu vo fr, nejaka stranka ako sashe.sk alebo etsy.com? dakujem :slight_smile:
5. dub 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulqa jedine studnee kupele ladove..... :frowning2:
@cappucinko ja tieto slovenske stranky ani nepoznam... takze nepomozem... :wink:
poznam vela fr ale slovenske ziadne.. :wink:
5. dub 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@erikasadek ved ja chcem fr. stranku na nejake handmade veci a tak , inak etsy je americka :slight_smile:
5. dub 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, trochu zanedbavam konika z nedostatnku casu...

Chtela jsem se zeptat tech, co maji holcicku, jak jste resily nausnicky?

@milli3377 Henu nedoporucuju, ma tu uzasnou vlastnost, ze krasne jakoby obali vlas, takze vlasy pak byvaji splihlejsi, nedrzi uces a pokud se pak rozhodnes dat nakou ne-Henu, tak ti nebude drzet.
7. dub 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny asi velmi neporadim, my sme davali nastretlit doma na sk ked mala asi 3mes
7. dub 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek