• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
@milli3377 Postovne je 3,95 € ale casto mavaju, ze na 30 € zadarmo. Treba sa zaregistrovat a budu ti chodit tie ponuky, a vratenie je do Relais colis vzdy zadarmo. Pokukaj, jaaaj ja by som teraz pokupovala v soldach :wink: Len sme uz na SK http://www2.hm.com/fr_fr/index.html
5. čer 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 no je to tusim tyrolean airlines... nieco od lufthansy... my letime prvy raz, doteraz sme chodili len autom a aj budeme, len kedze ideme len na vikend autom by to bolo o drzku... cez budapest to bola cesta na cely den a takto sme este pol dna v ke ww.gva.ch a tam si najdes
5. čer 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377
@milli3377
ahoj prepac, dlho som tu nebola.tak co nasll si ma.?pekny den
5. čer 2014 v 19:29  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valthorens Ahoj no nejako nenasla... :slight_smile:
Pisni IP ak mas cas :slight_smile: A ako babo v brusku?:slight_smile:))
5. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erikasadek Ahoj Erika!
Clovek by nepovedal ze si mala negativnu skusenost s lekarmi ako si pisala. Este dobre ze ta zachranili, lebo si nam poradila uzasny jogurt ktory dostal u nas meno : bratranec sabi jogurtu :D Aj ked mm to musel ofrflat ze sabi to nie je :D a ze mame lepsie jogurty ale ze mu dava 1 minus :grinning: Dakujem za radu aj ked to nebolo priamo mne ale jednej mamicke, ozaj je to velmi podobne a cenovo 1,50 cca za 2ks uplne v pohode :wink: Mali sme karamelovy, griotkovy a malinovy :grinning: Karamel mi osobne chutil ako karamelovo kavovy :D bol uzasny...Erika maju prosim ta aj cokoladove? Kolko maju asi prichuti?Zevraj mm nasiel tieto tri tak nevieme ci maju aj ine :slight_smile:)) Este raz dakujem!
10. čer 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efci Dakujem,nieco pokukam :slight_smile: aj ked onedlho zacinaju vypredaje a mame este veci z minuleho leta takze je co nosit, ale aj tak dakujem!

@cicimon Dakujem pekne hned to aj mrknem, posledne dni sme mali hits a fofry :D

Vseobecne vsetkym: Da sa vo Francuzsku zohnat kozmetika ELF, MILANI, ESSENCE, NYC, CATRICE, ZIAJA, JORDANA ?
Daju sa tie veci kupit v drogeriach ako u nas? Alebo vobec nie? Pripadne ak hej kde?
10. čer 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 ja som dnes nasla nugatovy a truffle
10. čer 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky, ktore ste tehotne alebo ste nedavno porodili, mam 1 prosbu. potrebovala by som vediet kolko stoji v labaku rozbor krvi na Toxoplazmozu. Resp. kolko stoja kompletne testy z krvi, ktore sa robia ako prve v tehotenstve. Myslim tym komplet cenu, nie to, co ste doplacali. Dakujem.
14. čer 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pred casom bola tato stranka presmerovana na modrykonik.cz ak vam vypadava ako mne, staci sa prihlasit pod svojimi udajmi na modrykonik.cz a ukaze vam celu skupinu a prispevky v nej. Mam pocit ze toto neocakavane narusenie , podla mna narobi viac skody ako uzitku, lebo vela zien to mozno uz nenajde! :cry: Posledne dni je to tu mrtve a tipujem ze to bude tym nemoznym presmerovanim na cz :angry:
16. čer 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 dik za tip, ako sa sem dostat :D som to skusala, ale prvykrat mi to neslo, az teraz... mas pravdu, ze je skoda, ze sa to "rozdelilo"
17. čer 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
tak je pravda ze odkedy sa to tu rozdelilo je trochu neprakticke sa prihlasovat zvlast na stranku a cloveka to ani nenapadne... mohli sa pred tym skvelym napadom spytat, ci o to maju ludia zaujem...
17. čer 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby, viete pls poradit na akom programe a kedy chodia nejake kreslene rozpravky v telke? mala je chora, spievankova mam plne zuby, Trotra tiez a nic ine pozerat nechcu...
18. čer 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon nasli sme rozpravky na Gulli, rano TF1, France 3, France 5
18. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no konecne som vas kocky nasla. To co bol za skvely napad to rodelit!!! @rosny kde ste sa rozhodli usadit? My sa nakoniec vraciame spat do Cambrai.
20. čer 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi251 gratulujem :slight_smile:,cakate 3. babatko?? :slight_smile:. Hmmm, s tou sumou ti asi neporadim, zrejme som uz vsetky dokumenty vyhodila, ale skusim popozerat.
20. čer 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simi251 mrknu se ti a dam vedet. Pokusim se nezapomenout :sweat_smile: Jinak gratuluju!!! :dizzy_face:

@ikuza zatim, jak rikaji francouzi "silence radio"..... Nic se nedeje, od Lille nic noveho. Ted dela pohovory do Totalu, ale to se mi taky nelibi, pac total je na La Défence, takze bysme zustali v IDF a to ja nechci. Moc toho ted neni, naka okurkuva sezona, ci co :wink:
Jinak neco mi priletlo z SK, tak jestli to bylo od tebe, tak moc dekuju :slight_smile:

Holky, mam tu uz v praci zastup a zazadam si za dva tydny o predcasny nastup na MD, takze bych mela mit vic casu, tak se pokusim napsat vsem holkam, at se naloguji na CZ konika.
23. čer 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milli3377 drogerie tu neexistuji a z tech znacek mi tu nic nirika...
23. čer 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza
@rosny Dakujem dievcata.
30. čer 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mna to iba tak napadlo ked ma to stale vyhadzovalo a mala som z toho uz riadne nervy!!! Pred casom tu pisal aj admin ze sa presmeruje na cz tak som mala zablesk ze sa skusit lognut cez toho ceskeho. A ide to... :sunglasses:
@rosny Vdaka za odpoved pokukam sa po tom az budem na SVK za cca 6 tyzdnov :slight_smile:

@cicimon Aj ja som ich nasa tie iste co ty v carrefoure a v geant casine som nasla tie ovocnickove a moju srdcovku CARAMELOVY :D Dnes mi ich mm kupi tal som zvedava kto sa na ne vrhne skor ci ja ci deti :D:D:D

@katkagreganova zevraj skoda!!! Hej ale keby aspon dali navod ako sa tie slovenske zenusky tu maju prihlasit...no nakoniec to nedopadlo az tak zle. :grinning:

Inac dievcata tie co byvate pri Geneve ale na francuzskej casti. Je nejaky rozdiel v najmoch pripadne v cenach potravin, oblecka?Dane su vyssie ako vo FR? A co zdravotne poistenie? Pytam sa len tak informacne cestu mame otvorenu vsade, ktovie kde nakoniec skoncime. :slight_smile:
1. črc 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 ja by som povedala ze ceny su podobne len v inej mene
1. črc 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,

Idem si po radu, absolvovala niektora z vas prvu echographie mimo FR? budeme zrovna v tych datumoch aky vypisali na SR a dnes nam povedala sekretarka u Dr. ze mame teda ist na to echo, co sa robi v 12-13tt na SR, ale nevie ci nam to preplati secu. Mate niektora skusenost? Hlavne aby to potom sedelo vsetko na secu a caf, pretoze netusim co by mi aj dali na SR za papiere, aby to fr uznalo potom. Mam napisane to absolvovat od 30.7.do 14.8. no vraciame sa 16.8. a sektretarka tvrdila ze to treba uplne presne v tychto datumoch kvoli secu :/ Co myslite? robia na SR to iste ? daju mi nejake papiere aby to fr akceptovalo potom?
12. črc 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huterika v prvom rade gratulujem zo srdca :slight_smile:. Krasne sa nam to tu rozrasta :slight_smile:. Ja som pri prvom tehu absolvovala vsetky prehladky na SR asi do 5 mes., tzn. aj 1 echo. Ale ja som v tom case bola zdravotne poistena na SR. Svojej gynekolog. vo FRA som len ukazala vysledky echa zo Slovenska a bolo. Takze neviem ci je to porovnatelne a ci som ti vobec pomohla.
13. črc 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huterika My sme toto co sa stane tebe nechceli riesit tak preto sme vzdy casoch na tie 3 sona boli tu. Ak by ti aj dali slovaci papier treba to dat prelozit. Asi som ani ja nepomohla :confounded:
15. črc 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikuza vdaka Ivka, no uvidime ako to dopadne, dnes sa pojdeme spytat na secu co nam povedia na to.
@milli3377 Dufam ze sa v cislach vyznaju a ine im treba nebude :wink:
17. črc 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim vas dievcata surne! O 4 dni ideme necakane k moru na juh ku priatelom! Ako sa povie resp. ako mam pytat v lekarni betakaroten? Maju ho vobec? Pripadne betakaroten so zmesou s niecim? Nemam ani sajnu ako sa to povie. Dakujem!
24. črc 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli3377 "Beta Carotene" Zkus lekarnu, ale ja bych spis vsadila na nejaky bioobchod.
24. črc 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny Dakujem velmi pekne o chvilku idem tak aspon viem co zapytat. :slight_smile:
24. črc 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Francuzky :wink: , tiez som tu dlhsie nebola, nasla som Vas opat len vdaka Cicimon, inac som nechapala preco mi na Sk konikovi vyhadzovalo ze tema neexistuje, mohli tam dat aspon ze "tema pokracuje na Cz" alebo nieco podobne ...
Viem ze su letne prazdniny a vacsina ste rozlietane a prazdninujete, ale mam na Vas prosbu, tie co lyzujete, ci mi viete poradit nejake fajn lyziarske stredisko, ktore mate odskusane, pripadne nejaky vas znamy, za nejaku rozumnu cenu. My sme v Alsasku, takze kludne aj vo Svajciarsku alebo na zapade Talianska. Viem ze je relativne zavcasu, ale ak si nieco nenajdeme do konca prazdnin, ja uz potom ked zacne deckam skola na to zabudnem a preberiem sa ked bude neskoro a vsetko bude v case zimnych prazdnin obsadene .... Pozerala som aj cez nejake vyhladavace, ale osobna skusenost je vzdy najlepsia ... Takze ak niektora viete poradit, budem velmi vdacna :dizzy_face:
3. srp 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielka
@bihan
@lucija76
@barbuc
@lenkalela
@nikulqa
@hoffa
@meleri
@jzfr
@evita266
@evuliki
@janka_fr
@cicimon
@zuzanka.zuzu
@erikasadek
@hanuk
@tosa
@helennkap
@michele11
@rancuzkaf
@monik87
@blanblan
@charllota
@hanyba
@bambi2
@eev
@sonka31
@alenka600
@mia258
@lulu318
@fatas78
@katkagreganova
@simi251
@lenka_zd
@kiribaby
@idul
@fnova
@ikuza
@huterika
@gunarova
@efci
@zinhka
@myschell
@hviezdicka2024
@miminy
@dankjusa
@janullienkafr
@modrazaba
@josefina79
@lada35

Ahojte,

vsem, co nas nemuzou najit, musite se nalogovat na ceskeho MK, abyste meli pristup na skupinu. MK delal zmeny a toto je bohuzel neblahy dusledek.
Tem, co jsem oznacila a vedi, se omlouvam, ale pisu vsem, co maji stranku v oblibenych.
13. srp 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aimable znamy chodia do chamonix, my sme chodili do Mijoux Col de la faucille, take nevelke lyz. stredisko ale tak my to mame blizko, asi 30km cca
13. srp 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek