• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

24. listopadu 2016 
Tini, aj ja chcem koláč :dizzy_face: my sme sa dne boli čvachtať v bazéne a Sára si to skvele užíva... chipie jedna malá :grinning:
No a Jean-Yves sa pustil do prírpavy obeda, tak kurča je už skoro ugrilované, opeká k tomu zmiaky... občas sa prekoná :grinning:
12. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A MELERI, ZMEŇ SI PROFIL!!! :wink:
12. dub 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adka, ja som bola okrem korziky aj pri Parizi v Rambouillet , ale to sa neda ani porovnat, lebo tam to bola gastronomicka restika, neviem kolko hviezdiciek v jednom starom klastore prerobenom na hotel. :sweat_smile: No a na korzike som bola v pizzerke na plazi :grinning: A mas pravdu, ze vela ludi si to potom uz len cez Champagnola vybavovalo. Sak to bolo zdieranie :confounded:
Bihan aj ja sa chcem kupaaaaaaaaaaaaat :unamused: tu u nas stale fuka, slniecko vyjde na 2 minuty, tak sa na 3 min. skryje. Fakt take aprilove pocasie. :unamused: Co uz, pockame si trosku s plavanim :dizzy_face:
12. dub 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Karolinko,

dík moc! Jo to znám, návštěva-večeře-bordel v kuchyni...pak je to jedna radost to uklízet.

Bihan,
no s tím profilem, ale nevím co tam napsat, no vrhnu se na to..:slight_smile:

mějte se a dobrou chut, jestli jíte! :slight_smile:
12. dub 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme uz dojedli, spravila som Alexovi podla mna taky fajny obed: zapecene zemiaky s karfilom, petrzlenova vnat, rozslahane vajicko a navrchu tvrdy syr a on to nechcel :angry: tak som to sama zjedla a bolo. Mimochodom kolac sa da jest, ale nabuduce uz spravim lepsie, prvykrat to bolo na skusku a uz viem, co bolo zle a co sa da lepsie.
Chlapi uz chrnia, a ja asi skocim do zahradky daco robit, uz je to zase hotovy prales, nestiham vsetko.

Peti, si spominala bolesti panvy, to je normal, to uz zacinaju hormonalne zmeny a tie sposobuju roztahovanie panvy, uvolnovanie spojeni, aby malo mimi miesto v brusku. Este som ti chcela napisat, ze daj si pozoraj na vsetku chemiu okolo, aj v strave, teraz sa zacinaju zakladat buduce organy a to je dost citlive obdobie.
12. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som uz napapana. Mala som kuracie prsia s ryzou. Ale jedla som len sama, lebo drahy pracuje :unamused: do nejakej 17h. Takze aspon v klude poupratujem a sem tam kuk na konika :wink:
Tini tvoj obedik musel byt fakt chutnucky, ale co uz, ked Alex nechcel. Ved musi predsa ukazat, ze je to chlapina a bude jest co chce :grinning:
12. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potom som mu nedala nic, MM jedol svoje oblubene cestoviny a ALex zvykne po svojom obede chodit medzi nami a zobrat, ale nedali sme mu.
ADka, si sa pytala na nas spanok, tak my sa furt budime a najradsej spi pri mne, my v noci este kojime :pensive: nie sme flaskovi, ziadne UM nam nevyhovuje, pisala som to, ked si tu nechodila, mame reakciu na kozi.
Videla som Sarik v bazene, parada, aj ja chcem kupat!!!
12. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule :slight_smile:
Meleri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - az teraz som si to precitala, je to super spravicka - tak sa drzte a oddychujte!!!!

tini - hm kolac - ja mam zatrhnute robit kolace - totizto kedysi som robievala 2-3 tyzdenne a to sme na ne prevazne iba 2 - a preto sa mame tak dobre (kazdy po xkg navyse :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - takze teraz to omedzujem uz iba na navstevy - inak ja robievam (robievala som) casto kysnute cesto - mam skvely recept od maminky - a vzdy sa podaril (dokonca aj tu ked som hodne improvizovala :wink: )

karolinka - ajmoj drahy pracuje - ale nastastie - isiel az poobede a tak mi navaril - a aj detom a aj ich nakrmil (ja som mu zato skratila rifle - trockli sme :grinning: )
12. dub 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr, no hura, uz som sa cudovala, kde sa flakas? Hod mi sem ten recept, nech porovnam s tym od mojej mamky. A asi si si neprecitala vsetky prispevky dozadu, tak sa prihlas ako 'france', heslo 'france' a hod si do alba nejaku fotku, ok???
12. dub 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, tak aj u nás dnes bude koláč! :grinning: Papa robí čokoládový, aby som ho mohla melej prefiltrovať, lebo dnes máme pol roka!!!

Kočky, chcela som sa opýtať, či vám drobci jedli príkrmy od začiatku, lebo Sára nič nechce. Ani zeleninu, ani ovocie ani kaše..všetko vypľúva v momente ako jej to dám do úst, tak neviem, či to ešte odložiť, alebo vydržať a čakať, kým sa chytí.
12. dub 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, my sme museli skusat tyzden zeleninu, kym sa konecne chytil; ale s ovocim sme problem nemali a kase tie mi nehcel vobec. dokonca ani krupicu ked mu teraz navarim nehce. taky je to lakosnik :angry:

Tini a ty Alexovi este stale mixujes ci mu davas kusky jedla? lebo mne pediater povedal mixovat az do 18 mesiacov. inak ked porovnam petit pot tu a u nas tak fakt tu tu petit pot mixovane na jemno az do roka a viac. ja mu kupujem petit pot hotove len ked niekam ideme ze nemam cas navarit.
12. dub 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja kolace velmi nerobim. Lebo sme na tom podobne ako janka, ze ich jeme len my 2 :sweat_smile: . Niekedy ked sa mi chce tak spravim aspon polovicnu davku (ak sa da). Kedysi som s maminkou piekla kolace jedna radost aj ma to bavi, tak ked budeme mat rodinku a bude viac zaludkov :sweat_smile: tak sa mozno do toho opat pustim.
Janka mate to dobre podelene :wink: a aj Bihan samozrejme. Gratulujem Sarke k pol rocku, ten cas ale rychlo leti. Fotky z bazena su super. Ako si vravela - petite chipie :wink: eeeeeee non, petite coquine :dizzy_face:
12. dub 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
som sa nestihala ozyvat - vcera sme boli u sestry MM a potom mi niekto :grinning: okupoval pocitac kvoli svojim lietadielkam (neviem, ci si si nahodou nevsimla Tini u nas doma, ze su snad vsade :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Vsetko naj naj naj Sarke k polrocku - uz je z teba krasna slecna - a ako sa pekne drzis sama sediet :dizzy_face:

co sa tyka prikrmov - nas Mati - ten zbasti vsetko - on celkovo uprednostnuje normalnu stravu pred flaskou, ale zato Anicka - to je trosku ine - tej musim vzdy novou vecou najpr zababrat pery (ona si ich olize a ked jej chuti tak otvori pusku - teda niekedy) a ked nechce, tak kyve hlavou, ze nie :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) - potom ju sice niekedy "osalim" ked sa nepozera, alebo ked place s otvorenou pusou - tak jej vopcham lyzicku do pusy - stastie mam v tom, ze ona nevypluva - takze ked uz jej dam daco do pusy - tak to spapa :slight_smile:

Tini - ten recept:
1kg polohr muky
2 drozdia (ja pouzivam fala,)
1kypriaci prasok do peciva
0,5 l mlieka
3 vajcia
3 dl oleja (alebo ja tu vo fr davam 1 cele maslo - rozpustim a necham vychladnut a vylejem do cesta)
3 Polievkove lyzice cukru (ale mozete aj trosku menej, min vsak 3 cajove lyzicky)
2 cajove lyzicky soli

vsetko spolu vymiesit a nechat vykysnut (podla mna je "tajomstvo" kysnuteho kolaca v hneteni cesta - treba ho dobre premiesit, aby sa robili bublinky v ceste; pozor, aby cesto nepekyslo - lebo potom ma tendenciu padat, a neotvarat okno, kym je este surove cesto v miestnosti - aby nepadalo)
peciem podla "oka" - ked sa mi zdaju byt upecene uz z kazdej strany a pred pecenim ich potieram bud olejom, alebo vajickom a sypem makom

ja z tohto cesta robim vsetky druhy pecenych buchiet, aj stiskane buchty plnene lekvarom, alebo sa daju vykrajovat aj take tie kolieska "typu" moravske kolace, alebo aj zaviny - s tym, ze zatial kazdy zavin mi praskol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: - no chutovo boli vzdy (podla mna) dobre
12. dub 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak toto si mozno vyskusam :stuck_out_tongue_closed_eyes: zboznujem najma moravske kolace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to my nedavame vajicka, a davame o polovicu menej drozdia, kazda gazdynka si najde to svoje. Mimochodom, to slovo: gazdynka nenavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: my zvykneme davat misku s cestom na vykysnutie pod perinu, to je taky mily zvyk od babky :wink:

Fakt, Sarik ma dnes pol roka! Alex posiela pusinku! Co sa tyka prikrmov, my sme s nimi zacali az po prichode z prahy, nechcela som tam experimentovat, takze mal 6 mes a 2 tyz cca. Zacali sme mrkvovym a hned sa chytil, ale zemiak+brokolicu nechcel, najpr som len kupovala, potom som aj sama, on je dobry jedak, ale na zaciatku to tiez neslo super-krasne. hovori sa, ze nedavat ovocne,; pokym si nezvykne na zeleninove, je na tom nieco, hoci ja som so sebou ovocne bravala, ked sme sli von a uz som nechcela ukazovat cecky vsetkym pritomnym. Daj si den-dva pauzu a skus opat, po lyzicke, nech si zvykne. Nikdy som mu do jedla nedavala mlieko.

Adka, mixovane mame len kupovane, lebo mne ide viac o zlozenie ako o to ich doporucenie, od akeho veku to je, kupujem same pre 4 a 6 mes, snad len 1 pre 8 mes a to je aj s kuskami, inak doma normalne varim a uz davno jeme s kuskami, mozno od 8-9 mes, dalsia skvela hlaska od tunajsich pediatrov :astonished: Naposledy som mu mixovala sama, ked mal rozkrvacane dasienko od rastucej stolicky. Ked sa dieta nauci len na mixovanu, nebude chciet s kuskami. Daj mu skuskami to, co ma velmi rad, asi to bude nieco ovocne, ja mu len vidlickou tak nahrubo roztlacim jablka spravene v pare. Nejete vobec nic tuhe? Chlebik? My uz jeme aj surove ovocie, platky jablka, kusky bananu, nastruhanu mrkvu...v tomto tvoj pediater naozaj nema pravdu!
12. dub 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr, jasne, ze som si vsimla vsetky tie lietadielka, len som nechapala, ze vitrinka je zatial cela a vsetky lietadielka tak pekne umiestnene :grinning:
12. dub 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi - urcite mu davaj uz aj drobnucke kusky - lebo dietatko by sa malo naucit este pred prvym rokom na potravu hrudkovitu (niekde som citala ze by to malo byt medzi 6-8 mesiacom) - tunajsi to robia (podobne ako vsetko ostatne) akosi naopak - mam taku svagrinu - dieta jej zvracia aj ako 3 rocne krudkovitu stravu - a to aj preto, ze mu vzdy vsetko lisovali alebo mu davali iba detske jogurty - napr vcera mi dala 2 blediny (hrudkovitu boef ratatouille) - ze jej prvy syn (o dva tyzdne bude mat 3 roky) to uz nechce, uz sa mu to "prejedlo" a jej druhy syn to este nemoze - ma iba sest mesiacov - takze aj ona sa riadila "mudrymi" francuzskymi radami a tu ma vysledok (samozrejme, nic jej povedat nemozem - kedze urcite nebudem mat pravdu - ved francuzsko ma niekolkotisic rocnu hostoriu - tak kam sa na nich my 15 rocni slovaci hrabeme!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mala som dost, ke sme sa vcera "preli"o to, ze ja detom este nedavam cokoladu - ved jej maly ju jedava uz velmi davno (ale to, ze jej neje skoro nic ine - to jej nevadi :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
ja teda dam radsej detom normalnu potravu a cokoladu az neskor (aj ked si myslim, ze skor, ci neskor mi ich nieto tuto z rodiny cokoladou nakrmi aj proti mojej voli :angry: )
12. dub 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tini - to neboli vsetky - este mame odlozene v izbe asi na 2 vitriny stihaciek a na jednu vitrinu klasicku osobnu dopravu :stuck_out_tongue_closed_eyes: - len teraz neviem, kam dame tie vitriny :grinning:
12. dub 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my už sme začali s mrkvou a dyňou asi pred 1,5 týždňom, keď sa malá hodila JY na normálnu surovú mrkvu, tak som si povedala, že skúsime... lenže mrkvu ee - to som skúšala 3 dni, dyňu ee ďalšie 3 dni, potom som skúsila brokolicu, mrkvu so zemiakom, naštvaná, že nič nechce, som jej skúsila dať hrušku aj bezlepkovú kašu s MM s takým stým výsledkom a teraz neviem, či ešte chvíľku vydržať, alebo fakt prestať na týždeň, dva...mesiac :sweat_smile:... prípadne doživotne :grinning:

Moje nervy... čokoládu ročnému dieťaťu.. fok.. ale na kašičkách a na plienkach by ich odchovávali do 3 rokov.. ja túto kultúru fakt nepochopím...
12. dub 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - my sme vlastne (tak nechtiac) zacali prikrmovat jogurtami - kedze MM nasiel v obchode detske vyrobene u UM - maju aj bez prichute a aj s prichutou (su aj od nestle a aj od danone) - no na druhej strane su vzdy balenne po cca 12 ks - a kebyze Ti ich nechce - tak maju kratku trvanlivost :unamused:
potom vsak viem, ze existuju aj take ine detske p'tit brasse - a tie zvyknu deti lubit (lebo su sladke)
alebo este mi napada - pokial si este mozes odstriekat mlieko - skusit jej v nom rozmocit detsku piskotu (ja vzdy kupujem tie od picot - kedysi na nich bolo pisane, ze su vhodne aj od sest mesicov, ale iba pomrvene - no nedavno zmenili obal a aj vnutorne balenie a uz tam ani neni ta formulka ze su od sest mesiacov - my sme ich zacali davat cca 7,5 mesiaca

ale pokial sa Ti nechce moct tym trapit - skus pockat (ako pisala tini) - ved prave iba dnes mate pol rocika - takze mate este cas :slight_smile:
12. dub 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak teraz som si pozrela ten Adkin link - kedze dovcera mi to neslo spustit - a tak teda vam poviem, ze sa mi iba uistilo, co som si o tej relacii myslela - akosi uz Karin s jej hhhhhh :confused: :confused: :confused: vyrazom a super otazkami nemusim - (hoci som to ako tehotna sledovala :sweat_smile: , dozvedela som s tam aspon co to o vtedajsom obdobi) - ale neviem neviem - od kedy zacala aj s tou druhou relaciou (pas que des parents), tak mi to pride cele ako chytene za pacesy - najma, ked polozi otazku dietologovi, ze co ma telefonujuca mamicka osemesacneho dietata robit, kedze detsky lekar predpisal dietu (pri vyske 70 cm a nieco vyse 8kg) - tak sa Karin pytala - ze teda aku dietu je vhodne zvolit?!!!!!

a ako spravne podotkla vyssie Bihan - nie zeby detom dali radsej normalne MM, ale budu ich pchat kadejakymi zahustujucimi kasickami, len aby sa nahodou decko v noci nezobudilo (kedze treba vyspat aperitiv a flasu vina ku veceri :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
12. dub 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, jsem unavená, ani nemám sílu to všechno přečíst co jste napsaly, tak se nezlobte...
manžel mi dneska koupil těhotenský deník, je to moc pěkné, mám radost!
ale chce se mi moc spát, motá se mi hlava pořád a ta pánev!
je to fakt naprd, nevěděla jsem, že to zaútočí už tak nazačátku!
vlastně když si vzpomenu tak už druhý den po tom embryonálním transferu mi bylo tak jak je mi ted! ještě hůř vlastně, a do toho jsem měla ten příšerný hlad.

Holky sehnala jsem kefír! to je radost! hurá at žijou rusko-arménské obchody! :slight_smile:)

dobrou noc!
ahoj
12. dub 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nestihla som si precitat vsetko co ste napisali ale to najdolezitejsie ano :slight_smile: .

Meleri, blahozelam, parada je to super. Ja som tiez zhanala acidko alebo kefir lebo mlieko nepijem a nasla som v carrefoure, sice to nie je celkom ono ale ako nahrada ujde.

Vzdy ked idem na konika tak moje srdiecko akoby to citilo a prave vtedy vzdy zacne plakat :unamused: , takze akurat si nieco precitam a koniec. On je strasny nespavec ale to ma asi po mne.

Tini, hned ako odoslem udaje Bihan a doplni tabulku tak budem najstarsia ja :wink:.

Aj my blahozelame Sarinke k pol roku.

Pekny vikend prajem
12. dub 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri,

jo jo, ja to mela uz taky od zacatku, celej prvni mesic mi bylo tak nejak divne soufl. Nezvracela jsem, ale nemela jsem na nic chut a tak. No a druhy mesic mi zacaly pravy tehu priznaky se zvracenim cely den, nechutema k jidlu, motani hlavy, boleni kloubu (kycle, ramena), ted se k tomu pridava kostrc... ale s tim zvracenim uz je to lepsi, pomalicku se mi vytraci :slight_smile: Takze neboj, tebe to taky prejde. Pri nejhorsim za necelych 9 mesicu :wink: A to mimi na konci za to prece stoji :slight_smile: Nejsme zadny backory :angry:

Taky prejeme vse nej nej k pulroku Sarinky
13. dub 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky, prisla jsem vas jen na moment pozdravit, strasne dlouho jsem tady nebyla, nejprve jsme byly s Leuskou 3 tydny v cechach a nemela jsem net po ruce, takze jsem na kone prakticky nezavitala a ted jsme uz skoro dva tydny zpatky v La Baule, jenze jsme prestehovani do noveho krasneho vetsiho bytecku a sikulove z france telecom teda orange nam uz dva tydny zapojuji net, nechapu nerozumim co na tom tak dlouho trva, ale nemame ani net ani telefon a ani cabel, a pry to jeste tak tyden dva ci tri potrva, protoze tu puvodni zadost nekde zasantrocili, a jak jsme to byli po tydnu urgovat museli jsme celou sepsat novou, fakt uzasne sluzby zakaznikum, ale co no francouzi, ja uz se tady nicemu nedivim :grinning: navic nam uz poslali nauctovane poplatky za prevedeni kolem 50e plus nam normalka uctujou mesicni poplatek :grinning: opravdu legrace s nima.
Jinak se mame fajn ;)
Ale tady koukam se to rozrostlo,nemam teda absolutne cas docitat, tak jen z poslednich par prispevku, Kulicko gratuluju!!!! :dizzy_face: A Meleri teda taky???? Holka tobe gratuluju jeste vic jestli to jde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jste se dockali,mam za vas fakt radost!! :dizzy_face:
Mejte se vsechny krasne, zas mezi vas prijdu az budeme funkcni :slight_smile: Zatim papa!
13. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby!

Pridavam sa do Vaseho fora, pretoze aj ja som vo Francuzsku. Marne som hladala nejake forum kde chodi vela bab zijucich vo FR a ktore by pisali castejsie.
Tak som stastna ze som konecne nasla!

Na zaciatok nieco o mne. Volam sa Lenka, v novembri sa mi narodil syn Gabriel ktory bude mat coskoro 5 mesiacov. Byvam v Antibes. Je tu niekto po blizku? Bola by som strasne rada.

Tak to bude zatial vsetko. Idem si Vas citat aby som bola trochu v obraze.

pa pa
13. dub 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kuličko!

No, s těma kloubama je to divné že....no snad to brzy přejde..mě se hlava motá už druhý den od toho co mi vložili embryjo do dělohy..fakt naprd.. no já se přiznám, že jsem celkem měkouš, co se týče problémů, když jsem zdravá tak jsem štastná a aktivní ale jakmile je něco trochu špatně, tak už jsem celá neštastná, ach jo..prostě asi trochu hypochondr.

Ahoj Lenko z Antibes,

to bude někde na jihu u moře, ne? Je tu jedna holka z Cannes, já bydlím spíš poblíž Lyonu. Vítej tady mezi námi..Blahopřeji k synovi, je to moc pěkné jméno Gabriel.

Lucijo,
zdravím! taky máme stejné problémy. navíc nám ani ted nejde volat. Máme "Alicebox". fakt nahovno ty internetové spojení..
13. dub 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej, tak konecne niekto blizko mna!!! Lenkaantibes, my sme v Pegomas, to je medzi Cannes a Grasse :slight_smile:
Ja ndes nestiham, boli sme v Marinelande blizko Antibes a sme vsetci grogy.
13. dub 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridávam sa do grogy klubu - mali sme dnes super deň - najprv sme boli obzrieť korytnačky, potom super obed v super reštike, potom krokodýlia farma... všetko super až na návrat... dva a pol hodiny sme trčali v zápchach a pohybovali sa rýchlosťou "blesku", uprostred toho všetkého začala malá príšerne revať, tak som si preliezla do zadu, strčila jej prso do úst a chvíľku bol pokoj, kým zase s plačom nezaspal... bleee.. tak som úplne vyžmýkaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucka, vitaj späť a Lenka vitaj tout court! :grinning:

My máme orangebox, ale nechcem ani len hovoriť o tom, že máme domáce hovory, obmedzený prenos a rýchlosť ako s káblom... takže platíme asi 60€ mesačne za tento "luxus".

Píšte mi infošky do tabuľky (kto ste ešte neposlali :wink: nech to môžem všetko naraz zaktualizovať.
13. dub 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za privitanie :slight_smile:

Tini to je super ze sme tak blizko seba, az som mala cely den dobru naladu ked som sa dozvedela z fora ze si pri Cannes.
Uz som pozerala kde je Pegomas, to je fakt len na skok.

Skoda ze som nevedela ze ste isli do Marinelandu, mohla som Vas prist aspon pozdravit lebo je to fakt blizko nas. Priznam sa ze som tu uz skoro druhy rok a este som tam nebola. Raz sa mi zda ze je zima, potom ze zase moc teplo, potom som bola tehotna... A nakoniec som si povedala ze pojdem ked bude Gabriel vacsi, nech aj on z toho nieco ma.
Pacilo sa Vam?
13. dub 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek