• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
Meleri, tak to me mrzi. Nasi sice takovej strach nemeli, ale je fakt, ze ja moc nejezdila. "Trener" totiz jenom rval, ze delam to a to blbe, ale nikdy nerek co a jak, sam jezdit fakt neumel :confounded: akorat nicil kone. No a kdyz jely holky ven, tak delaly takovy kraviny, ze casto se kone vratili sami. Takze jsem rychle prestala jezdit a o to vic se venovala "moji" kobylce a pak tem, co nebyli zavodni. Pac ty by ty holky nechaly klidne splesnivet. Ale o to jsem mela s tema konma krasnejsi vztahy :wink: Strasne mi to chybi, ale tady je to drahy a prijde mi, ze kdyz uz clovek plati, tak se "musi" k tem konim chovat jako k autu : vyndas z garaze, zajezdis si, das do garaze. A to mi VUBEC nevyhovuje :confounded:

A neboj, ja z nich mam ted uz taky strach, ale jsem na 10000% presvedcena, ze chvilu s nima a presel by me. A tebe taky! To mi ver! Takze pokud mas moznost, jdi do toho!!! Teda pokud bys chtela jezdit tak asi az po porodu :sweat_smile:

Porod pry tady vyvolavaji ve 41+5 (tj 42 tt)

Ono takle : Ze zacatku (pred prvnim UTZ) to frantici taky pocitaji od posledni menstruace, UTZ pak upresni datum poceti a ten ti stanovi presny datum porodu a od toho se odviji pak posledni mozny datum = vyvolani. :slight_smile:
18. dub 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu.. jsem zapomnela : ty jsi musela na housle, ja na fletnu :grinning: 9 let me u toho nutili (no dobre, ze zacatku to slo) pak jsem jim s tim prastila.

Me spis prijdou jako nejvetsi zaludny svine ponici. Nekdo zna super poniky, ale ja znala jen "berany" a fakt zaludny. Jen se k nim clovek otocil zady, uz mel jejich zubiska na krku :confounded: Cim mensi, tim nervnejsi.

Oslici znam jen jednu a ta je taky takova sverazna. Normalka me testovala, mrcha. Prisla olizat ocuchat ruku. Rikam : ha, seznamuje se . A najednou "chramst" vzala me dlan naplocho do huby, sevrela fest zuby a stala a cucela. Moc dobre vedela, ze to neni tvrdej chleba! :angry: Tak jsem si rychle zopakovala anatomii, dala do huby ruku druhou a rozevrela kousaky. Pekne v klidku. Ale kdybych neznala kone, tak bych asi zpanikarila a praskala ji pres nos :confused: a to si myslim, ze by mrcha nepustila :angry: Takle musela he he.

Pak mi vypravela jeji panicka, ze sla davat melasu (to je takova dobrutka energeticka) no a nejdriv dala jedny ovci, pak druhy, no a ta jeji oslice nechtela cekat, tak ji prej jednu majzla kopytem :confused: No to by u me teda letela hodne daleko :angry: Uz jsem si poradila i s velmi zaludnym hrebcem, tak nejaka oslice by me nerozhazela...

No mam spoustu krasnych zazitku (kdyz mi napr ten hrebec skocil na zada a drcnul me zubama az jsem se rozplacna jak siroka tak dlouha :grinning: , kdyz jsem byla na bobku, jenom proto, aby mi ukazal jakej je borec :angry: To pak utikal hodne daleko! Mrcha jedna. Trosku jsem ho prohnala bicem jako v tom filmu Naseptavac koni a mesic poslouchal jako hodinky jenom me :slight_smile: ) a pak mam taky smutny zazitky, kdy se kone pokopali a jeden z nich musel byt utracen (s cim souvisi co jsem jeste nezkousla, ze "trener" posilal vsecko na jatka, aby aspon nejakou tu kacku z tech koni jeste vytriskal, takze ta kobyla se zlamanou nohou musela ustat desitku kilometru v privesu :confounded: To bych fakt vrazdila :frowning2: ). Jo a pak me jeden hrebecek protahl na ohlavce trnim po snehu, uplne jak v tech kovbojskejch filmech hi hi. Visela jsem na nem jako pytel brambor, bricho nohy mi vlacel po zemi, takze jsem mela snih az na prdeli hi hi, ale nepustila jsem se. Kdyz jsem otevrela oci, videla jsem uplne jak ve filmech nebo na turfu ty predni nohy "tudum tudum" jak pokladal kopyta ve cvalu. Tak jsem si rikala, ze estli se pustim, tak me prevalcuje :grinning: No po par set metrech se s takovou zatezi zastavil a pak jak me mel v respektu :slight_smile: No dneska bych ho uz asi pustila nez by me smeknul :sweat_smile:

Tak to byla takova odbocka. 8 let u koni. Chybej mi. Moc...
18. dub 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo : kone jo, lidi ne
18. dub 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, já ti řeknu, že co jsem znala pár těch lidí od koňů, a hlavně holek, tak to byly strašné náfuky..jen asi dvě z nich co jsem znala, tak byly strašně suprové holky, a byly jsme jak nejlepší kamarádky...pak jsem tam ještě chodila, ale to už začla "jízdní" policie, a to teprv byli magoři! to bylo něco...
No vidím, že jsi fakt holka od rány teda! Já jsem takové zážitky neměla, jen se semnou párkrát splašil kůn, ale nikdy jsem nespadla, a to druzí obdivovali, no snad to bylo tím že jsem byla malá a lehká...
Jinak teda ta oslice pěkná potvora! Jo a s poníkama mám taky podobné zkušenosti..jsou fakt zákeřní..nejhodnější mi přišli ti největší koně a nejradši mám fakt tahouny. sice z toho bolel zadek když jsem na nich jela, ale jsou to fakt super koně! Mi se ale nejvíc líbí koně arabští, ti jsou tak krásní! někdy se dívám na internetu na fotky..
No ti hřebci, já teda nevím, ale oni prý snad vycítí když si ženská a když máš třeba mencky a oni jsou nekastrovaní, tak prý k nim člověk nemá chodit, ale nevím co je na tom pravdy...:(
No ne, já se už ke koním nedostanu..tady je sice lidi mají víc než v česku, ale je to podle mě strašně drahé chodit do nějakého klubu..

Karolinko,
jo, vyšlo to tak :slight_smile: a ještě lepší je, že byla počata na den našeho výročí svatby..:slight_smile:

Jinak holky,

dneska mě začly bolet vaječníky, tak doufám, že to není nějak špatné, a že bude vše v poho...ale daly mi ty vaječníky tedkom týden pokoj, tak jsem si říkala, že už je klid, ale dneska to zas začlo...ach jo..
18. dub 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, ja si umim vic poradit se zviratama nez s lidma. Ted nevim jakyho smajlika dat. Se mnou uz se taky kone splasili a kdyz jsem se drzela, tak jsem se udrzela, jakmile jsem zacala myslet na to, jak ho uklidnit, pustila jsem kolena a bum bac :grinning: Takze spis to je tim, ze kdyz moc nepremejslis, delas veci dobre :slight_smile:

Tahouni jsou skveli, to jsou takovy mumanci, rozumni, rozvazni... ale je fakt, ze se na nich sedi jako na sudu :grinning:. Arabaci jsou zas pekne zivy. Prave ten hrebec co si dovoloval byl angloarab, ale byl zakernej jen proto, ze ho znicili lidi, kdyz byl malej. Furt ho provokovali, tak se naucil. Jinak zalezi hrozne na hrebci. Kdyz mas mencky tak se k nekterymu ani nemuzes priblizit, hned by te vojel (uz jsi videla to nacini ? :sweat_smile: ) a s jinym to ani nehne, i kdyz je chovnej a v chovu pouzivanej. Strasne zalezi na charakteru. A pak kastrovanej - nekastrovanej, to je taky pripad od pripadu. Proste kone jsou osobnosti a musi je clovek poznat, nez vi, co si muze dovolit a co ne a co na toho dotycnyho plati. Je to proste uzasny :slight_smile: Ta kobykla, co jsem se o ni starala a co mi porodila tu kobylku, co je ted v Praze byla anglicka plnokrevna, jeji dedek byl slavnej dostihovej hrebec, ale byla tak strasne rozvazna, inteligentni. Mohla bych dat par prikladu, ale nevim, estli to ostatni holky taky zajima hi hi.

Jo jo, tady je to desne drahy, ale jestli znas nejakyho soukromnika, tak proc ne k nemu? Ja uz o tom premyslela. Me je vlastne celkem fuk estli budu jezdit nebo ne. Me chybi ta vzajemna vymena, to porozumneni, souzneni...

Juuu, to je supr, ze mimi byla pocata na vase vyroci :slight_smile:

A doufam, ze te ty vajecniky prestanou rychle bolet :unamused: To bude asi tema hormonama. To vis, v tele tehulky se to mele :wink:
18. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuličko,

já si pak začala celkem rozumět s kočkama..nevím proč mě kočky tedkom tak berou, já nějakou vidím, a prostě ji hned musím k sobě nalákat a pak ji furt beru a hladím, prostě mi kočka přijde úplně jako strašně směšné a roztomilé zvíře! A to fakt všechny druhy...taky ještě totálně zbožňuju delfíny, mám toho v bytě spoustu, kupodivu to manželovi nevadí...a taky ptáčci, takoví ti směšní jako sýkorka, jak ji někdy vidím na větvi tak se rozesměju, protože mi to přijde tak dokonalé, takový tvor..

Já plánovala, že jak neotěhotním, že bude křeček...:slight_smile: ale ten se zatím nekoná..

Snad vše dobře dopadne, a my to miminko opravdu budeme mít....

Ty vaječníky fakt nevím..mě je to jedno, že to bolí, akorát mám strach,a by to nebylo něco špatného..jestli to taky nemůže tlačit z toho že jsem dneska nebyla na velké? Většinou mám teda zácpu když se něco děje s hormonama....

Ti koně jsou úžasní, když si na člověka zvyknou, tak ho vždycky pozdraví, očuchají..jsou fakt inteligentní, a je škoda, že je často lidi podceňují a chovají se k nim špatně.....

S tím soukromníkem mě to nenapadlo..vzhledem k tomu, že s nima nemám skoro žádné zkušenosti, tak by asi nikdo neměl zájem..a pochybuju že by chtěli začátečníka....fakt nevím!

Já mám pořád strašný hlad...
18. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, neboj, treba najdes nejakou holcinu, co by te chtela zaucit :slight_smile: Ja se vsecko naucila sama. Kdyz jsem prisla poprvy do staje, dali mi do ruky kartac a starej se. Pak me servali, ze kun ma taky "podpazi" a ze jsem nezametla pod dverma a to byla moje prvni lekce :grinning: Takze kdyz se k nekomu prifaris, reknes, ze bys rada se neco naucila, treba te nechaj se tam ochomejtat a nebo rovnou se budou citit duleziti a naucej te nazvoslovi a tak :slight_smile: Takze hrde do toho, nemas co ztratit :wink:

Na ty kocky pozor kvuli toxoplasmoze, pak si umyj vzdycky ruce... ju?

Ja mam taky porad hroznej hlad, furt neco jim a stejnak jsem zhubla :sweat_smile:
18. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojt babulky - krasny vikend vam prajem
vcera vecer som si vas stihla akurat tak v rychlosti precitat a bachla som sa do hajan

meleri -tak ako vravela kulicka - pozor na toxoplasmozu - vzdy poriadne umyvat ruky a aj vsetko, co davas do ust - treba poriadne drhnut vsetky zeleniny a aj salaty
19. dub 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicka, to je v poho, ze teraz hubnes-chudnes, aj ja som chudla do 3.mes, potom dlho dlho nic a zrazu pred koncom som sa nestacila divit :sweat_smile:
Meleri, v tehu zeny viac trpia na zapchu, to su vsetko hormony ... ale aj tomu sa da pomoct, neboj poradime ti v com budeme moct, ok?

Dnes sa konalo 2.stretko z konika :slight_smile: My s Lenkou sme sa stretli a aby ste nam to aj verili, Lenka hodi 1 foto do alba.

Karol, ved hod aj ty foto do alba, ved si nasa, my sme na teba zvedave!!!

Co sa deje s Nguyen? Uz sa tak dlho neozvala...
19. dub 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

uz som pridala fotku (Tini, Alex a LenkaAntibes) do tohto albumu.
:wink:
19. dub 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, hned, ked som natiahla konika, tak ako 1.album bol ten nas :slight_smile: dobra fotka, len to more nejak nevidno :grinning: Leni, ani vy ostatne, nepiste pod menom 'france', viete, ze je zakaz mat 2 nicky. Ja som pisala adminom ohladom tohto nicku, je vytvoreny z pojho PC, tak taketo spolocne nicky povoluju kvoli albumom, ale nikdy nepiste prispevok pod tymto menom.
19. dub 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - tak som okukla nove fotos - tak super
A ako bolo? - u vas uz asi zacina byt pekne teplo, ze?

my sme sice boli dnes von- ale strasne zase duje - tak sme to obmedzili na to najnutnejsie a isli domov - nevedela som ako natocit kocik, aby tam nedulo - a ako som uz kedysi skor pisala - prechadzat sa s tym igelitom cez kocik sa mi nechce mi pride, ze si dusim deti vo vlastnej stave :stuck_out_tongue_closed_eyes: (aj ked tuto naokoli sa to teda fest nosi a za kazdeho pocasia!!!)

a to ako sa ma lyonskatiezjanka - aj ja som na nu uz myslela - tak Jani ked to citas - tak zelame vela sil - ai to mate v tej praci huste - no dufajme, ze ti aspon ten DDTE da pokoj
19. dub 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak Filipko uz chodi!!! :slight_smile: :wink: vcera ma prekvpil, sam prisiel za mnou do kuchyne :wink: a dnes sme boli von a bezkal aj po vonke.

To je super, ze sa mozte stretnut, Tini, ty sa mas, ked mas ostatne baby poblizku. a ozaj v tabulke som videla ze je niekto z Rennes? to je len 3 hod. autom od nas, takze mohli by sme sa aj my stretnut :wink:
19. dub 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Kulicka, to ty si ta Blanka? takze ty si z Rennes?
19. dub 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, adko, od Rennes jsem ja :slight_smile: a casto jezdime k Morlaix, mame tam tchynku, tak bysme se mohli nekdy sejit na pul cesty mezi nasema mestama :slight_smile:
19. dub 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adka, ty si dobra, ze mam ostatne baby poblizku, Jzfr je tak 500 km a s Lenkou sa pozname asi tyzden? Ale fakt som rada, ze sme sa dnes stretli!
To je super, ze Filip chodi, nie je to sranda??? Alexovi to tiez ide jedna radost, von chodime s autom, tlaci pred sebou. A dnes bol taky smiesny, fenovala som si vlasy a ked prisiel ku mne, tak som ten fen obratila na neho trosku, smial sa, zase odbehol a potom sa vratil a vyslovene kukuckoval spoza rohu, ci ho vidim. Take male a taky rozum to uz ma :sweat_smile:
19. dub 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jzfr, ked si pisala,ze si okukla nove fotos, kedy tam das ty svoje???
Dnes slo na Nove Homolka a tobolka, to je taky super filmik, som sa nachechtala :dizzy_face:
19. dub 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak ja uz tam moje mam :grinning:
nestaci?
19. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to myslis tu spolocnu? ked dobre pocitam, na kazdu z nas vychadzaju 4 fotky (nepocitam phevu, nechodi sem)
19. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz som pridala :dizzy_face:

ale pokial budete chciet, aby som pridala aj dalsie - tak to az ked vymenim xicht :grinning: - lebo na ostatnych som :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no holt fotomodelkou by som byt teda nemohla a ani takou tou normalnou na molach - (mam 20 na nespravnych miestach :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
19. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini, nejak mi uniklo : ty jsi u vasich nebo sledujes novu na internetu? To by se mi libilo, zatim co jsem nasla, tak kvuli vysilacim pravum tam jsou jen samy kraviny :unamused: Kdyztak posli link do IP ju? Diky.

No holky, ja uz se taky tesim na mimi, az budeme spolu objevovat :slight_smile: Delate mi "chute"
19. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky... neprestanete provokovať s tými stretkami? :slight_smile: Baby, Bretónky, teším sa na vás v lete :stuck_out_tongue_closed_eyes: To budeme pri Paimpole na dva týždne, tak by sme mohli dať niekde pri Morlaix spicha :grinning:

Ja mám dnes celkom nervy, lebo som vážila drobnú a akosi za posledné 3 týždne podľa našej váhy nepribrala ani gram, s príkrmami máme stále taký istý "úspech" a ja mám z toho čudný pocit :frowning2: Asi to skúsim s fr. metódou a začnem jej pridávať zeleninu do mlieka :unamused:
19. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulicka, mas IP.
Bihan, ak nepribrala nic, tak to nie je dobre, teraz by mala tak okolo 100g/tyzden. Neviem ti poradit, toto sa nam nestalo tak skoro, ALex nepribera od 9.mes nijak slavne. Ale vies co, co citam rady od nasich SK/CR pediatrov, pokial nechudne, nic sa nedeje, a Sarik ma 9kg, tusim si pisala. Ked uz uvazujes pomaly odstavovat, tak ti nic nebrani davat jej zeleninu do UM.
Ja uz nejako nemozem spat, pritom ALex este chrape, ale dobre sme spali v noci. Dnes sa velmi neozvem, ideme niekam na obed s ich klubom, no, nevidela som ich uz ani nepamatam, tak nech si nemyslia, ze skryvam Alexa. Ideme do, Meleri pozor, St.Vallier! Ale nie k vam :frowning2: je to tu niekde za Grasse, som zvedava. Je to spojene aj s vyletom do jaskyne, no my si ju s kociarom odpustime :grinning:
20. dub 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davam sem link na zaujimavy clanok, piriznam sa, neobjavila som ho ja, ale jedna kamoska z nemeckej temy :zipper_mouth:
http://zena.sme.sk/c/3827899/Rodicovstvo-je-veda-2.html
myslim, ze je riadne anti-francuzsky :grinning:
Ked tak este uvazujem o tej ich vychove, ze daju deti rychlo prec a tak, ved sa im to nakoniec vrati, co poznam tu ludi, k rodicom bud vobec nechodia alebo ich supnu do domova dochodcov, jasne, su ine ako nase strasne starobince, ale proste o rodicov v starobe deti velmi nezakopnu, aspon ja to tu takto vidam u nas. V nasej rodine na SK mame velmi blizky vztah k starym rodicom, nasi chodia pomahat skoro kazdy vikend, travia spolu sviatky, ludia si chorych rodicov doma doopatruju...
20. dub 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tini,

jé tak to je škoda, že to není ten náš St Vallier!To bysme vás hned pozvali k nám! :slight_smile:

No včera jsme byli na celodenním výletu a fakt super!Navíc bylo tak krásně! Fakt jak za odměnu...pak se mi dobře spalo..akorát mě tedkom zas prozměnu trápí takový žlutý výtok, je to divné..já na to vůbec netrpím, a žlutý výtok jsem nikdy neměla, mám strach aby nepřišly mencky, ale snad ne!!

Holky já končím, dneska jsem nějak pozdě vstala musím jít uklízet a něco uvařit..

Manžel mě překvapil, včera v bytě uklidil a umyl nádobí..většinou to nechá na mě jak ráno vstanu...:slight_smile: tak to bylo fakt pěkné...

Holky ještě deset dní a už se podívám k našim! Strašně moc se těším!

Jinak jsem to řekla těm lidem z turistického kroužku, tak byli strašně nadšení, a řekli at tedkom odpočívám, ale že pak budou rádi, až se k nim zas vrátím..tak jsem jim slíbila, že aspo přijdu pomáhat s občerstvením, jak se vrátí z výletu...taky jsme to řekli tetě, a ta byla taky nadšená..akorát bábi vůbec neví která bije, a furt jen mele o svých nemocech ach jo....mi někdy leze na nervy...:slight_smile:
20. dub 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Tini - tak ty si take ranne vtaca?! - teda - ale pises, ze si vyspinkana do ruzova :dizzy_face:
ja som sa dnes zobudila az o pol deviatej - teda - pauzu, ked som isla dat detom mliecko o pol osmej neratam, lebo potom som sa este suchla do hajan a zadriemala jak take male babo :grinning: - no niekedy si popviem, ze som sa tak dlho ako pri dvojickach uz davno nevyspala :grinning: (samozrejme, nie vsetky noci - su aj take, ze mi dali zabrat- ci uz po jednom, ci dvojmo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

clanok som si precitala - a len sa mi potvrdilo, ze sme sa k svojim detom postavili nie najhorsie :dizzy_face: - takze len tak dalej maminy a buduce maminy :dizzy_face:
aj tak si myslim, ze vsetky rady su uzitocne - no najlepsie je, ze si z toho mnozstva mozeme vybrat tie, co nam najlepsie pasuju (aj tak sme kazda ina a deti podobne :slight_smile: )
20. dub 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby - tak som nasla taku stranku - kde su rozpisane parfemy po zlozkach - sice nie je to to iste, co mi ukazala ta kamoska - ale pomoze aj to - nasla som od fann parfumeriek
totizto - co ste pisali aj Coco Chanel aj Dior J adore - som skusala - krasne mi vonali - no po vyprsani prvej vone - mi ostalo nejaka zlozka, co mi drazdila nos - totizto po tehu som ostala strasne citliva na vone - niektore pachy vobec od tehu nemozem :frowning2: - takze ked som dovtedy bola vyberava - tak teraz som uz no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Kulicka a Meleri, velmi sa mi pacila vasa debata o konikoch. Ja ich tiez zboznujem, ale len tak na hladkanie :sweat_smile: trochu sa ich obavam, ze ma kopne alebo tak. Mame jedneho kamarata, ktory ma 4 kone a za dva roky mu ta ista kobyla porodila 2 zriebatka, tak im obcas chodim davat sucheho chleba :dizzy_face: Boli sme s nim aj na prechadzke v prirode, bolo to skvele, lebo moj drahy niekedy vela jazdil, tak mu to vratilo spomienky a pre mna to bol novy zazitok. Mala som taku staru, milu kobylku :sweat_smile: takze to bolo super.
Tini, si ma potesila s tym, ze - "daj foto, ved si nasa" :dizzy_face: no nejaku tu fotku uz vyhrabem a pridam :wink:
My sme mali vcera tiez krasny den. Bolo dost horuco, tak sme boli pri rieke, nasli sme si tam pekne miesto, urobili pik-nik a lezali na slniecku. No raj na zemi :dizzy_face:
20. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute,

sorry za ten prispevok. Nevedela som ze nemozu byt dva nicky, ze je to tu take striktne. Uz sa mi nechcelo prihlasovat tak som prispevok supla z nicku france.

Adka gratulujem ze Filipko uz chodi! To ste to vcera urcite poriadne oslavili.

Tini vy mate Novu? A to ako?
My len tie francuzske programy a dokola pozeram ceskoslovenske DVDcka co som si priniesla z domu.

Tento vikend mame pracovny. Teda hlavne David pracuje v zahrade. Trha burinu, ktoru nechal 5 rokov rast. A Gabriel sleduje z kocika :slight_smile:

Idem pozriet fotky co ste popridavali do france.
20. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, stale jsme bez spojeni :rolling_eyes: :frowning2: Uz z toho silim... skoda mluvit. Nastesti uz za dva a pul tydne jedem zase na moravu, takze se aspon mam na co tesit :slight_smile:
Tak drzte palce at jsme brzy pripojeni a muzu prijit taky mezi vas, normalne se mi styska :sweat_smile: :grinning: no fakt :wink:
Peknou nedeli vsem!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek