• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Francie. Přidejte se.

7. března 2017 
Prave mi dosiel mail od nasej KE lekarky, takze nejedna sa o alergiu na kravske mlieko :wink: akurat preco sa vzdy vyhadze??? :zipper_mouth: takze v lete bude dalsi testik a to laktozo-tolerancny... uz som z toho sama jelen.
26. kvě 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tini aj ja s ostatnymi mozem hovorit po fr. samozrejme ze robim straaasne vela chyb ale rozumeju mi :wink: . Ono je sranda ze mozem citat casopisy a rozumiem( v globale, prekladatelku by som nemohla robit :slight_smile: ), ale len to rozpravanie no ale to je tym ze to nejako velmi nepraktizujeme. Ked som sa ucila anglinu tak to islo velmi rychlo ale to sme boli s Franckom nuteni pretoze to bol nas jediny dorozumievaci jazyk takze sme sa snazili zdokonalovat a stale sme mali slovnik a to nas nejako hnalo.
Tini tak to je dobre za vam to vyslo negativne na to kravske mlieko.
26. kvě 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak si predstavte, vcera sme mali teplotku 38,3, dali sme paralen a ze co bude dalej... a vecer uz sme to vytiahli na 39,4 !!! a ja tu nemam nic so sebou, tak sme sa rozhodli zavolat tej mojej pediatricke, zhodou okolnosti byva asi 500 m od nas, takze dosla do 15 min, vysetrila a mame hnusnu hnisavu anginu. Dala nam ATB, diazepam a paralen, oco bol v lekarni, tak tu modru karticku odfotili a doplacal len tolko ako slovensky poistenec. Diazepam nam nakazala dat na noc, necakat na mozne krce. celu noc bool taky horuci, ale po dalsich cipkoch teraz rano uz vychladol, pobehuje si tu ako nic :wink: Uvidim, keby opat vystupala teplota alebo bolo by horsie celkovo, tak zmenim letenku, nastastie som si vzala aj to poistenie, co ponuka Sky, a je tam krytie do 800 e/osobu na storno letenky pri nahlom ochoreni.
Takze tak, drzte nam palce !
27. kvě 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som zabudla, zaregistrovali ste, ze mlady slovensky reziser dostal cenu v Cannes so svojim filmom? Uz neviem, v akej kategorii, Slepe lasky sa to vola, dokument o slepych ludoch. Vcera to bolo vo vecernych spravach :dizzy_face:
27. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

To fakt Tini? Z coho taka teplota? Ved to je dost a len tak z nenazdajky. Mozno zmena pocasia a podnebia.
Tu nic take v spravach neukazovali ze slovensky reziser dostal cenu v Cannes. Ha ha ha. Asi to nie je pre nich nejaka prevratna novinka.
Gratulujem k tym testom, ze vysli dobre.

Jani nie len u Vas prsi! Tu je na nic pocasie pomaly uz treti tyzden. Ale od nedele aktivne len prsi. Ked neprsi tak len 5 minut a potom bud zacne poprchat alebo uplne prsat.
Fakt neviem co so sebou. Gabriel nervozny kvoli zubom, tak nerobime nic ine len sa hrajeme spolu aby mu presiel cas a nemyslel na zuby.
Vecer sa castejsie budi. Dnes napriklad o tretej rano :rolling_eyes: No ale na stastie po hodine zaspal. Lebo stava sa aj take ze uz nezaspi az po 3 alebo 4 hodinach.

My tiez hovorime stale po anglicky. A ked si povieme ze "odteraz" tak to odteraz sa za 5 minut zmeni, lebo chcem povedat nieco co po francuzsky neviem vyjadrit. Casopisy citam, 80% clanku chapem. Ale keby som mala prerozpravat co som citala tak by to bola asi katastrofa.
To bude v tom, ze sice teoriu ovladame a rozumieme ale prax ziadna lebo nehovorime :frowning2:
27. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence
Tini - to mi je luto, ze mate anginu - drzim palce kvoli tym letenkam

Leni - aj tu u nas prsi a prsi a prsi - snad nam toho roku nezakazu pouzivat vodu, ze bolo velmi sucho :grinning: - ale nie - mne osobne viacej vyhovuje, ked je tu v Lyone tak poloteplo :grinning: - lebo ked je tu teplo - tak to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ale zase pri tom poloteple prsat nemusi - kedze som "nakazila" aj svojich drobcov "alergoiu na igelit cez kocik" - a teda mi tak nechcu byt :angry: a tym padom mam stazenu akukolvek prechadzku pocas dazda (teda prechadzkou rozumejte, ze trielim domov ako namydleny blesk pretoze sa rozprsalo - ale igelit mam vzdy v pohotovosti v kociku a teda im honasadim a potom bojujem s nimi, aby si o nedavali dole :angry: :grinning: )

babulky - ktore to letite najblizsie na SVK?

no ja som zvedava ako to pojdeme my v to leto autom :confused: :astonished: - vsak potom podam hlasenie :grinning:

meleri - oddychuj a opatruj sa

tak isto kulicka - opartujte sa - ozaj - coskoro bude tvoj nick mat opodstatnenie (teda aspon v oblasti bruska :wink: ) - ozaj uz je daco vidno?
27. kvě 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :wink: Ja som si vas tu par dni citala, ale nepisala som, lebo som ani velmi nemala co :sweat_smile: Stale ten isty stereotyp boulot-dodo, tak nic nove. U nas uz prestalo prsat, ale zato velmi fuka vietor, takze je to dost neprijemne :unamused:
Meleri, verim ti, ze sa ti nechce pisat, je to take neosobne, ale zas na druhej strane ja som velmi rada, ze si tu s vami mozem pokecat, kedze je to jediny sposob. Keby sme sa mohli stretnut jasne ze by sme to bez vahania urobili, ale ked sme vsetky take "rozlietane" :sweat_smile:
Tini tak to je skoda, ze Alex dostal anginu, dufam, ze sa to ulkudni a s cestovanim to bude ok a zvladnete to. A ohladom toho slovenskeho rezisera som nic nepocula, ale to je tak stale. Na slovensku hovoria v spravach takmer vsetko, este aj to, ze niekde tu na korzike nejaka bomba vybuchla (co obcas ani my nevieme :grinning: ) ale zato, tu vo fr je to dost minimalne. Teda som bola sokovana, ze ani slovko nepovedali o tom, ked pred dvoma rokmi havarovalo to armadne lietadlo, ktore sa vracalo na slovensko a kde bolo okolo 40 mrtvych vojakov, ktori sa vracalo z Kosova; To ma fakt dorazilo :confounded:
27. kvě 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

tak dnes je u nas kraasne dazdivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase

Tini drzim palceky nech sa Alex z toho co najskor dostane a mozte letiet v pohodicke domov.

Jani tusim teraz je na Slovensku Adka a asi najblizsie ideme my s Lenkou.Lenka ide o den skor ako ja.Ja idem 5.6. uz sa neviem dockat. Jani inac ak by si nieco chcela zo Slovenska tak mi napis ti to mozem priniest a poslat (cokolvek z lekarne alebo co potrebujes co ta napadne).
Ja by som chcela kupit malemu cd s pesnickami- Podhradska a Canaky a maju teraz nejake nove cd tusim s 3 rozpravkami.
No a alergiu na igelit mam aj ja ale tak ked prsi to pouzivam ale po dazdi hned davam dole na rozdiel od francuzskych zienok.

Leni tak nech uz tie zubky su co najskor vonku aby ste si v noci mohli kludne pospat.

My sa stale budime kazde 2 hodiny na jedenie :angry: a on je taky glouton ze ked v noci je tak tak strasne taha ze nestiha prehltat a mlieko mu az z nosa vyteka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka som sa nasmiala o tom, ze Jullianovi mlieko az z nosa tecie :grinning:
27. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - si zlatunka - ale my si donesieme co nam treba - kvoli tomu sme menili auto - presli se z citroenu AX na peugeot 806 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hracky a strikovane veci zabezpecuje moja mamina, knizky a cd moja teta a ostatne veci si nakupime u nas (a lekarenske veci si kupujem tuto - teda az na indulonu a detsky olej od johnsonu - to mi doniesli kamosi, co tu boli) - akurat viem, ze planujeme kupit asi krabicu zlatych piskot :slight_smile: -kvoli maminke - nasi totiz spapaju aj tie picot alebo nestle, ale samozrejme, ze sa s nimi podelim :sunglasses: ) - a teraz co tu bola kamoska z Pariza - tiez nas zasobila detskymi knizkami a cajikom

Inak vsetko najlepsie Jullianovi k 3 mesiacikom :slight_smile: - ale to ubehlo,ze?

Karolinka - videla som v spravach, zevraj uz k vam doslo leto :sunglasses:
a to s tymi spravami mate pravdu :angry: - som zvedava ako to bude s prenosmi z LOH :unamused: :unamused: - zase ako minule, ze daju zabery iba ak prave pojde nejaky zabozrut a ani pred ani po nic a poradie tiez nepovedia :angry:
27. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky!

Tini, som rada, že to nie je alergia na kravské mlieko.. testovali aj laktózu? A s tou angínou ma to mrzí :frowning2: Chúďatko maličké. Hovoríš, že na lieky si použila fr. preukaz a nič si nedoplácala (teda len to, čo slováci)... a ja sa neviem rozhýbať, aby som im zavolala...

Leni, ja som tiež vycucnutá - Sára sa zmenila na malú teroristku, 10 minút ju niečo baví a potom hodinu mrnčí a nezaberá ani prechádzka, ani riekanky, ani telka :sweat_smile: jednoducho mrnčí...a slovo zuby už nenávidím, lebo od 4m čakám, kedy vylezú a furt nič...
Navyše som jej dnes skúšala dať MM vo fľaši a nehrozí.. bola určite hladná ale ani to nezobrala do úst a cápala sa mi na prsia.. tak najbližšie asi skúsi Jean-Yves, lebo fakt potrebujem na Slovensku malú nechať s mamčou a začínam sa toho desiť viac než cesty domov :rolling_eyes:

No, správy.. kočky, keby ste boli na Reunione, tak ste úplne mimo :grinning: lebo tu sú len TF1 správy v priamom prenose (čiže o jedenástej večer) a v tých reunionských nič poriadne nie je.. tak si občas nalistujem sme.sk aby som vedela aspoň trošku, čo sa vo svete deje...
27. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, na laktozu sme nerobili, to az v dalsom kole. Prave som sa vratila od lekarky, este nam spravili z prstu CRP, tak to nie je take strasne. Vo fr. by nas poslali pobehat vsetky labaky naokolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mame 38,6, ale po paralene to klesa, aj tie mandle su lepsie, akurta hnackujeme po ATb, ale mozme ist. Zajtra auto a vo stvrtok letime, to bude, nemam nic zbalene, ani neviem, ako na to, uplne mi hlava inde stoji...
lucim sa, ozvem sa az z France :wink:
27. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, to jsou mi zpravy :slight_smile: :frowning2:
Pridavam se ke gratulacim ze ne alergie a k prani at se ta hnusna angina uz nevrati.

Jinac na me je brisko uz videt od pulky druheho mesice (sak to mam v albiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale schovavam to celkem uspesne pod volna tricka :slight_smile: Ted uz mame pekny pupik, akze brzo uz se neschova (hlavne kdyz fouka vitr do obliceje tak uz neni pochyb :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Jinac muj nick by mel spis byt otekla nit, momentalne az do konce listopadu s uzlem :grinning:

No my se mame snad dobre. Uz skoro 14 dni citim mimi. Jo jo! Je to tak! Obcas se pekne mele, obcas nakopne do mocaku. No uzivam si :slight_smile: Dneska jsem si vyzvedla vysledky z toxo. Jsme na hranici mezi negatif a douteux :unamused: tak snad je vsecko OK. Starost mi dela listerioza, pac kdyz ji clovek chytne tak o ni nevi :cry: :frowning2: Ale musim doufat, ze vsecko je a bude v poradku. :slight_smile:

Asi jsme blazni, ale uz mame skoro vsecko porizeny. Ted jeste prestahovat, vybavit pokojik, koupit vanicku a kocarek a jsme ready :slight_smile: Mi to nedalo a objednala jsem predevcirem komodu na prebalovani a cestovni postylku. Dam fotecky do albika. Tyto dve veci jsou novy, ale pekny :slight_smile: a vyuzijou se :slight_smile: Bohuzel komoda je z drevotrisky, ale pac ji mame dlouho dopredu snad z ni ten sajrajt lepidlovej vyprcha...

Vsem cestovatelkam a cestovatelum stastnou cestu. Ja jdu jeste pracovat. Mam hrozny zpozdeni v dossier :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu tak ted koukam, ze ta cestovni postylka byla posledni :confused: ty jo, ja vedela proc mi neco rika rychle ji objednat :slight_smile:
27. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky koukam, ze zaciname mit nejak moc modrych veci :dizzy_face: Ze by intuice?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak konecne mam troska casu ist na konika, ale musim si vas este docitat. Cesta prebehla super, ani som to necakala, maly prespal celu cestu v lietadle, no a z BA do LM som ho ani nepocula, mamina seddela s nim v aute vzadu a doniesla mu kopec hraciek, takze o trojhodinovu zabavu bolo postarane :grinning: :wink: A aby som ho neuriekla ale spava tu super, od vecera od pol deviatej niekedy aj do rana do deviatej, takze som rada. No a pocasie tu mame super, krasne, teplucko.

Jzfr, my sme tiez nedavno menili auto, mali sme Polo no a to bolo fakt malicke pre nas, tak sme ho vymenili uz fakt za vacsie za lagunu kombi, a sme s nou super spokojni, zatial :wink: Do kufra fakt vojde vsetko, a hlavne to vyuzijeme na ceste naspat do FR, lebo David pride v sept. po nas a pojdeme autom, no to bude 2200 km :astonished: Ale to je este kopec casu mysliet na navrat :slight_smile:

Tini a kedy odchadzate?
28. kvě 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, zdravím v rychlosti, byla jsem celý den v práci a pak šup na ultrazvuk..všechno je v pořádku, miminko má 4 cm..mám tam jít příští týden..
28. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, je to fajn, ze sa mate aj ty aj babo dobre :dizzy_face: Len nech pekne rastie, coskoro uz bude na svete :sweat_smile:
Adka ty ostavas na slovensku do septembra? A tvoj muz co na to :sweat_smile: Lebo to su skoro 4 mesiace, ten moj by ma na taku dlhu dobu asi ani nepustil :confused: :grinning:
28. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoline vies on je rad ze som s nim vobec v Breste i ked nasilu, nepaci sa mi tam a uz davno sme chceli ist niekde inde. Takze preto je tolerantny a vyhovie mi v tom ze chcem byt s malym dlhsie u rodicov, aj ked mi strasne chyba :frowning2: a on je sefkuchar takze ma stale kopec roboty a aj hotel aj restika stale plna takze cele leto ma co robit. Ale aspon si budeme v seprenbri vzacnejsi :wink:
28. kvě 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri to je super ze vsetko je v poriadku! :wink: Ked si pisala ze uz nemas nevolnosti tak bud rada ze tak skoro presli. Ja som ich mala ovela dlhsie :rolling_eyes:

Adka, takze Filipko celu cestu prespal? No, uvidim co ten moj. Neviem co s nim budem robit celu cestu na kolenach. Keby aspon vedla mna bolo volne sedadlo ze ho tam na chvilu dam lahnut.
To je fakt dlha doba - 4 mesiace. Ale kedze robi v restauracii je pravda, ze by ste sa aj tak videli minimalne lebo bude plno ludi cez sezonu.
Adka, pisala si ze planujete ostat na Slovensku. To fakt?

Ja totizto tiez niekedy rozmyslam, ci by nam nebolo lepsie na Slovensku. Len fakt neviem kde by sa tam ten moj David uplatnil. Bez slovenciny asi nebude pre firmy extra zaujimavy.

Za tyzden odchadzam a moc sa netesim. Prislo mi Davida luto, ze tu bude cely mesiac sam. Kto sa o neho postara :cry:
29. kvě 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky!

My tiež cestujeme na 2,5m samé a papa za nami priletí začiatkom septembra, na Reunion zase letíme začiatkom októbra... tak dlho sme bez seba ešte neboli :frowning2: a najhoršie je, že JY asi neuvidí malej prvé kroky.. to ma fakt mrzí, ale nedá sa svietiť.. nemohla by som prísť domov len na dva týždne a kamerky nám fungujú obom :wink:

Adka, ja sa už do Bretónska vrátiť nechcem :sweat_smile: Teda chcem.. na prázdniny :grinning: ale ak budeme niečo kupovať na bývanie, tak to zrejme bude v nejakej príjemnejšej klíme a najradšej by som bola, keby to bolo blízko nemeckých al. švajčiarskych hraníc, aby sme to mali blížšie na Slovensko :wink:
29. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan pekne fotky :wink: Sarah je strasne zlata s tou mackou.
29. kvě 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jasne Lenka, lamy spal celu cestu ai nezamrncal. To preto ze sme rano vstavali o stvrtej, tak preto sa mu o tej pol siedmej znova chcelo spat a aj cestou z Pariza zaspal aj sa trosku povyskieral ludom, a sedeli sme na trojke samy dvaja, nebolo polne lietadlo. Ale neboj podla mna aj maly ti bude spinkat, lebo to strasne uspava aj ja som si zdriemla :wink: David mi velmi chyba ale sme aj dva krat za den na msn, takze aspon takto sa vidime.
A mam ho v izbe na fotke a Filip mu stale kyva, ktovie co si mysli, chudatko male :frowning2:

Bihan, aj ty mas tak rada Bretonsko ako ja? :sweat_smile: :grinning:

Lenka , chceli by sme prist sem zit, uvidime v septembri , David ma ist na skusku do jedneho palaca v BA, vola sa to Erdody palac, su to 4 restauracie fakt super , na urovni. A ked s nim budu spokojni, aj on s nimi tak by sme prisli sem, nop etse sa dohodnut na platovych podmienkach a tak. potom vam dam vediet :wink: co a ako.
29. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka, dík :dizzy_face:

Adka, ja Bretónsko milujem, ale len v lete :sweat_smile: Zvyšok roka je to na mašľu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Téééda, možnosť sťahovania na Slovensko úprimen závidím.. to u nás nehrozí. :unamused:
29. kvě 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorry za tie preklepy ale pisem v rychlosti a este aj klavesnica je ina :wink:
29. kvě 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nenicte mi tu ideal Bretane jo :angry: Ja jeste jakz takz nenadavam, prestoze mi tu chybi prava ladovska zima a v lete trosku teplicka :angry: Tak prosim prosim moc mi nepripominejte, ze tu je pocasi/podnebi na prd ju? :sweat_smile:

Jinak mam porad zamotanou sisku z tech plin. Je to hruza.Vcera jsem tak namatkou kukala na brankudetem a zkousela jakoby objednat no a nemela jsem toho ani pulku a hus skoro 5000 Kc! Takova palka! A fakt nevim, jak se nasi vejdou do auta, kdyz povezou kopec plin. Kolik to ma tak objem? Ty latkovky?

Juj, adka, teda tak fdlouho bez manzela? To ja uz nechci. Byvali jsme 3 mesice bez sebe, pak jsme se videli na tyden a pak zas 3 mesice nic po zhruba rok a pul. Uz nikdy vic fakt! Jeto strasny. A kor s mimi! To si nedokazu predstavit, ale taky bych jela za rodicema, jela bych... takze na druhou stranku tak trochu zavidim, ze jste na ty rodny hroude...

No nic, ja jdu pracovat, mam toho spousty... tak se tu mejte.
Pa pa
29. kvě 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kuličko,

jo taky bych zas ráda viděla naše...rozhodla jsem se, a šetřím na letenku. to jediné mi doktor povolil.

Jinak já jsem na tom taky tak byla, vídali jsme se s manželem jednou za tři měsíce, na deset dní. Tedkom je to naopak, a vídám se tak s našima..uf, je to těžké...

Holky, já se tu cítím jak kůl v plotě. Manžel nemá žádné známé, jsme úplně sami. Měl tři, ale postupem času to upadlo..já měla taky asi kolem 5 kamarádek /kamarádů, pak jsme se nastěhovali tady na "vidlákov" a lidi jsou tu fakt uzavření.

Holky, jak jste to udělaly, že jste si našly kamarádky? Já se přiznám, radši bych nějakou cizinku, protože si nedělám iluze, a vím že žádná Francouzka se mnou do smrti nepromluví...

Já už fakt nevím kde..

Ještě než jsem byla těhotná, tak jsem chodila do turistického kroužku to bylo super...občas ty lidi potkám, a to je jenom:"bonjour ca va?"...vlastně VZDYCKY je to jenom "bonjour, ca va..." :rolling_eyes:
29. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, ty mas ale depku :confounded:
Ja bych to s tema francouzskama tak cerne nevidela :slight_smile: mam par prima fr kamaradek. Bohuzel se moc nevidame, pac jsme vsecky strasne vytizeny pracovne, jedna ma rodinu a druha prestavuje barak...

No zkus prozatim nejaky fora, treba najdes holky z okoli a pak se slezete. Ja takle premyslim, ze urco brzo vpadnu na permanence couleurbebe. To je asociace, ktera ma za cleny budouci nebo uz maminky a vymenujem si nazory a zkusenosti ohledne deti. Maji permanence u sebe doma a poradaji dychanky treba o latkovych plenach nebo o noseni deti a tak. Takze ja se urco zucastnim a kdovi, trebas najdu nejakou novou kamosku :slight_smile: Deti sblizujou :slight_smile:

Jinak ti naprosto rozumim. Kul v plote jsem delala 2 roky tady. Ted mam aspon tu pracu, takze se vidam s lidma.
29. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já nevím..

Ty jsi asi ve městě...tady na té vesnici jsou lidi divní...s cizincema se nikdo nebaví....už jsem to zkoušela stokrát, až jsem to vzdala...
Vím že v Lyonu je nějaké sdružení čechů, ale to je takové divné..no radši bych někoho našla přirozeně..

Já mám naštěstí aspon ten svůj půlúvazek, ale to víš....

Já nevím, scházet se s nějakýma francouzkama, já na to prostě nemám po těch 4 letech nepříjemných zkušeností..příjemné zkušenosti mám bohužel jen s muži, a to je takové blbé, dvakrát jsem měla kamarády, dva, a manžel žárlil...tak to radši nechávám tak...

dřív jsme bydleli ve městě, a říkám, bylo to lepší...sorry, nic proti venkovanům, ale jsou fakt usedlí jak prase..
29. kvě 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na vesnici nejsou žádní cizinci, kromě turků, a s těma se bavit nedá...
ve městě byla ruská komunita, a ti brali mezi sebe jakékoliv slovany, začas jsem se i dorozumněla slušně rusky..tady to fakt vázne...ve městě jsem žila...tady hniju....dokud šel sport, tak jsem na to nemyslela, tedkom co jsem těhotná tak mám brutální depku..

Jenže jak se mám ve vidlákově seznámit? Když nikdo nemá zájem..
29. kvě 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek