• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti to bys pro mě mohla udělat ....... :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic nebude, vy byste pak pořád někde lítaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš lítat s námi ..... :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
K vam poletime na mojito, kafe a bazen... :grinning:
2. bře 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to hold budete muset nakopnout košťata nebo vysavače a přiletět :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti.. :grinning:

Holky, zitra jdu v 10:30 na pohovor... Bojim, bojim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni budu na Tě myslet .... :slight_smile:
2. bře 2009 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Peti.... Mam pry dve konkurentky psal Martin... Tak uvidime... Musim si jet ale jeste predtim koupit boticky... :grinning:
2. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě vyhraješ. Budu držet pěsti pro štěstí...... :slight_smile:
2. bře 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky, Peti... Doufam, ze mas pravdu... :wink:
2. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni neboj vytřeš jim zrak :grinning: :wink: , nějaké dvě konkurentky, ty smeteš ani nemrkneš :grinning:
2. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co závin už je hotov ...?
2. bře 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Peti, jsou dva.. Jeden jablecny a jeden s kakaem... :slight_smile:

Marti, zitra poreferuji... :slight_smile:

Vecer jdu jeste svedcit na policii - to bude super den... :wink:
2. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni proč svědčit? Co se stalo?
2. bře 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jeden nas soused stehoval nabytek totalne zfetovany a cosi prohodil oknem... POdotykam, ze bylo 23:30 - 03:30... :unamused: Soused nad nami zavolal policii a rekl jim, ze vola z bytu č. 4, coz jsme my.. A k nam se potom dobyvali policajti skrz udaje pro prestupkove rizeni.... No, takze zitra valim svedcit...
2. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je radost .....
Holky mějte se já musím spočítat penízky a potom utíkám domů. Tak zase až zítra ..... :slight_smile:
2. bře 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa, Peti...

Pa, Marti...
2. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

já nějak nestíhám,jak jsme pořád v pracovním procesu...Tak letmo jsem vás dočetla :wink: .Dneska jsem byla pro recept na vakcínu proti těm neštovicím.....děs a hrůza u doktorky-větší kačenu jsem nezažila...jo vlatně,ještě jednu jo,ale toto na mě bylo moc.Zítra vám napíšu,dneska už skoro ani nevidím na klávesnici :slight_smile: .Tak dobrou noc.
2. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....
Dneska je zase jednou ráno. Už včera jsem špiňila a dneska jsem to už dostala. Zajímavé je, že teplota mi vůbec neklesla. Mám pořád 36,7. Možná je to tím utrogestanem.....
To mám jít dneska k té doktorce, tak to budu muset asi odložit. Nebo přemýšlím, že by jsem tam zašla se alespoň domluvit co a jak, když mě nemůže teďka prohlédnout. Teď babo raď...... :unamused:
3. bře 2009 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, hlásím se z práce a včera jsem toho našeho vetřelečka přechválila, je mi opět blbě :confounded: Peti, tak skočit k ní můžeš,aspoň ti řekne co se bude dít :wink: Zdeni držím pěsti :wink: A Marti gratuluju k bazénu :slight_smile: A já jsem po tom v jakým znamení se mimčo narodí vůbec nepátrala, já na to moc nejsem,všechno se dá ovlivnit :grinning: A teď jdu makat, jsem napjatá jak udělám týdenní práci za jeden den :sweat_smile:
3. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh Iny, Tebe jsem tu dlouho nezastihla. Ty budeš chodit teďka do práce jednou týdně?
3. bře 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

Inko,vůbec ti nezávidím být v práci a k tomu nevolnost :sweat_smile: ...jsem to zažívala asi týden a stačilo mě to :slight_smile: .

No,tak vám napíšu včerejší incident s Mudrou :angry: :
Přišla jsem tam,že bych chtěla od ní,aby mě napsala recept na vakcínu proti těm neštovicím.Koukala na mě,jak padlá z jara,pak z ní vylezlo,že vůbec neví,že ta vakcína existuje a jak se vůbec jmenuje :confused: ,na to mě přesvědčovala,že to je blbost vyhodit 3tisíce za vakcínu jen kůli tomu,abych ty neštovice nedostala...tak jsem jí uvedla na pravou míru,proč se naočkovat chci,tak to se jen zasmála :angry: :angry: ,jsem myslela,že jí jednu lisknu,pak teda začala kohosi obvolávat a ptát se,jestli neví,jak se ta vakcína jmenuje....tak jsem tak čekala jak trubka asi půl hodiny,než paní doktorka zjistila název té vakcíny a napsala mě recept.Do telefonu řekla lékárnici,že se tam stavím a jestli mě ji objednají,jak položila sluchátko,tak jsem jí řekla,že si to tady vyzvedávat nebudu,a ona jako kde si to vyzvednu???(mimo jiné,co jí je do toho),tak jsme jí řekla,že v Boskovicích a ona jako proč??Tak jsem jí řekla,že kamarádka (Jaňouch :slight_smile: )pracuje v lékárně a ona na mě spustila,proč mě jako kamarádka neřekla,jak se ta vakcína jmenuje?? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..no já už jsme pěnila a pak mě ještě dostala tím,že když jsem po ní chtěla jednou za 3 měsíce vzít krev na endokrinologii,tak na mě spustila,jestli jsem ta byla(ona mě nechala chodit s TSH vysokým 10,7(norma je 4,6)a mávla nad tím rukou,že na žádnou endo chodit nemám),tak jsem jí řekla,že kůli ní možná vznikly všechny ty problémy,co mám s otěhotněním...tak se hájila jak se dá,já jsem sbalila recept a šla pryč,ptz.bych jí musela jednu natáhnout.Jsem ji ani nepozdravila a akrát slyším,jak říkala nahlas provokativně nashledanou...tam už mě nikdo neuvidí,akorát teda nevím,kam mám jít,máme tady 2 obvoďáky a oba dva jsou stejní..Jeden je z Kostariky přičmoudlej jak bota a blbej ještě víc,než ta můra,ke které chodím.
3. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si postěžovala :grinning: .
3. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se nasnídat a pak frčím s malym do solné jeskyně :wink:
3. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, tak to je mazec ......
Ta doktorka je myslím pěkná kráva......
3. bře 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,jj,kdybych byla od rány,tak ji jednu střelím :sweat_smile:
3. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni někteří doktoři by ten průplesk občas potřebovali .... :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Teda Leni doktorka na ránu :angry: , já mám tady v Brně taky doktorku na tečku, ale budu si stejně hledat jinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOj holky...Leni, ten přičmoudlej doktor bude určo Reguerya nebo jak se to píše, j,ednou se mě na pohotovosti ptal, proč tam chodím, že antibiotika si můžu vzít v lékárně, tak jsem totálně nestíhala...asi ho moc nezajímalo, že i jako zaměstnanec potřebuju recept :angry: :rolling_eyes: magor

Peti, já bych k té doktorce šla, když už jsi to dostala, tak se ji zeptej na ten hormonální profil, ten se bere 2-3DC, takže to by bylo zítra...ale musela by jsi tam jít ráno.Ale zeptej se...

Jo Zdeni s těma váhama máš asi pravdu, já opravdu než se pro něco rozhodnu, tak to nakonec dávno pominulo a musím rozmýšlet nové věci...ale naštěstí manžel je býk, takže ten mě dokonale usměrňuje :grinning:
3. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jj,je to Regueyra :grinning: ..jedeme do obchodu a pak do té jeskyně.zatím pá
3. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek