Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
2. bře 2009
Marti to bys pro mě mohla udělat ....... 😃 😃
macinek
2. bře 2009
Nic nebude, vy byste pak pořád někde lítaly :-p 😃
anag
2. bře 2009
Můžeš lítat s námi ..... 😃 😃
zdenallicka
2. bře 2009
K vam poletime na mojito, kafe a bazen... 😃
macinek
2. bře 2009
Zdeni to hold budete muset nakopnout košťata nebo vysavače a přiletět 😃 😃 😃
zdenallicka
2. bře 2009
Marti.. 😃

Holky, zitra jdu v 1😇0 na pohovor... Bojim, bojim.... :-p
anag
2. bře 2009
Zdeni budu na Tě myslet .... 🙂
zdenallicka
2. bře 2009
Diky, Peti.... Mam pry dve konkurentky psal Martin... Tak uvidime... Musim si jet ale jeste predtim koupit boticky... 😃
anag
2. bře 2009
Určitě vyhraješ. Budu držet pěsti pro štěstí...... 🙂
zdenallicka
2. bře 2009
diky, Peti... Doufam, ze mas pravdu... 😉
macinek
2. bře 2009
Zdeni neboj vytřeš jim zrak 😃 😉 , nějaké dvě konkurentky, ty smeteš ani nemrkneš 😃
anag
2. bře 2009
Co závin už je hotov ...?
zdenallicka
2. bře 2009
Jo, Peti, jsou dva.. Jeden jablecny a jeden s kakaem... 🙂

Marti, zitra poreferuji... 🙂

Vecer jdu jeste svedcit na policii - to bude super den... 😉
anag
2. bře 2009
Zdeni proč svědčit? Co se stalo?
zdenallicka
2. bře 2009
Peti, jeden nas soused stehoval nabytek totalne zfetovany a cosi prohodil oknem... POdotykam, ze bylo 23:30 - 03:30... :-| Soused nad nami zavolal policii a rekl jim, ze vola z bytu č. 4, coz jsme my.. A k nam se potom dobyvali policajti skrz udaje pro prestupkove rizeni.... No, takze zitra valim svedcit...
anag
2. bře 2009
Tak to je radost .....
Holky mějte se já musím spočítat penízky a potom utíkám domů. Tak zase až zítra ..... 🙂
zdenallicka
2. bře 2009
Pa, Peti...

Pa, Marti...
krejculka
2. bře 2009
Ahojky holky,

já nějak nestíhám,jak jsme pořád v pracovním procesu...Tak letmo jsem vás dočetla 😉 .Dneska jsem byla pro recept na vakcínu proti těm neštovicím.....děs a hrůza u doktorky-větší kačenu jsem nezažila...jo vlatně,ještě jednu jo,ale toto na mě bylo moc.Zítra vám napíšu,dneska už skoro ani nevidím na klávesnici 🙂 .Tak dobrou noc.
anag
3. bře 2009
Ahoj holky.....
Dneska je zase jednou ráno. Už včera jsem špiňila a dneska jsem to už dostala. Zajímavé je, že teplota mi vůbec neklesla. Mám pořád 36,7. Možná je to tím utrogestanem.....
To mám jít dneska k té doktorce, tak to budu muset asi odložit. Nebo přemýšlím, že by jsem tam zašla se alespoň domluvit co a jak, když mě nemůže teďka prohlédnout. Teď babo raď...... :-|
cervenec
3. bře 2009
Dobré ráno, hlásím se z práce a včera jsem toho našeho vetřelečka přechválila, je mi opět blbě :-S Peti, tak skočit k ní můžeš,aspoň ti řekne co se bude dít 😉 Zdeni držím pěsti 😉 A Marti gratuluju k bazénu 🙂 A já jsem po tom v jakým znamení se mimčo narodí vůbec nepátrala, já na to moc nejsem,všechno se dá ovlivnit 😃 A teď jdu makat, jsem napjatá jak udělám týdenní práci za jeden den :-N
anag
3. bře 2009
Ahoh Iny, Tebe jsem tu dlouho nezastihla. Ty budeš chodit teďka do práce jednou týdně?
krejculka
3. bře 2009
Dobré ráno.

Inko,vůbec ti nezávidím být v práci a k tomu nevolnost :-N ...jsem to zažívala asi týden a stačilo mě to 🙂 .

No,tak vám napíšu včerejší incident s Mudrou ]-( :
Přišla jsem tam,že bych chtěla od ní,aby mě napsala recept na vakcínu proti těm neštovicím.Koukala na mě,jak padlá z jara,pak z ní vylezlo,že vůbec neví,že ta vakcína existuje a jak se vůbec jmenuje =-) ,na to mě přesvědčovala,že to je blbost vyhodit 3tisíce za vakcínu jen kůli tomu,abych ty neštovice nedostala...tak jsem jí uvedla na pravou míru,proč se naočkovat chci,tak to se jen zasmála ]-( ]-( ,jsem myslela,že jí jednu lisknu,pak teda začala kohosi obvolávat a ptát se,jestli neví,jak se ta vakcína jmenuje....tak jsem tak čekala jak trubka asi půl hodiny,než paní doktorka zjistila název té vakcíny a napsala mě recept.Do telefonu řekla lékárnici,že se tam stavím a jestli mě ji objednají,jak položila sluchátko,tak jsem jí řekla,že si to tady vyzvedávat nebudu,a ona jako kde si to vyzvednu???(mimo jiné,co jí je do toho),tak jsme jí řekla,že v Boskovicích a ona jako proč??Tak jsem jí řekla,že kamarádka (Jaňouch 🙂 )pracuje v lékárně a ona na mě spustila,proč mě jako kamarádka neřekla,jak se ta vakcína jmenuje?? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ..no já už jsme pěnila a pak mě ještě dostala tím,že když jsem po ní chtěla jednou za 3 měsíce vzít krev na endokrinologii,tak na mě spustila,jestli jsem ta byla(ona mě nechala chodit s TSH vysokým 10,7(norma je 4,6)a mávla nad tím rukou,že na žádnou endo chodit nemám),tak jsem jí řekla,že kůli ní možná vznikly všechny ty problémy,co mám s otěhotněním...tak se hájila jak se dá,já jsem sbalila recept a šla pryč,ptz.bych jí musela jednu natáhnout.Jsem ji ani nepozdravila a akrát slyším,jak říkala nahlas provokativně nashledanou...tam už mě nikdo neuvidí,akorát teda nevím,kam mám jít,máme tady 2 obvoďáky a oba dva jsou stejní..Jeden je z Kostariky přičmoudlej jak bota a blbej ještě víc,než ta můra,ke které chodím.
krejculka
3. bře 2009
Tak jsem si postěžovala 😃 .
krejculka
3. bře 2009
Jdu se nasnídat a pak frčím s malym do solné jeskyně 😉
anag
3. bře 2009
Ahoj Leni, tak to je mazec ......
Ta doktorka je myslím pěkná kráva......
krejculka
3. bře 2009
Peti,jj,kdybych byla od rány,tak ji jednu střelím :-N
anag
3. bře 2009
Leni někteří doktoři by ten průplesk občas potřebovali .... 😃 😃
macinek
3. bře 2009
Dobré ráno ženy 🙂

Teda Leni doktorka na ránu ]-( , já mám tady v Brně taky doktorku na tečku, ale budu si stejně hledat jinou :-p
janca.k
3. bře 2009
HOj holky...Leni, ten přičmoudlej doktor bude určo Reguerya nebo jak se to píše, j,ednou se mě na pohotovosti ptal, proč tam chodím, že antibiotika si můžu vzít v lékárně, tak jsem totálně nestíhala...asi ho moc nezajímalo, že i jako zaměstnanec potřebuju recept ]-( 8-( magor

Peti, já bych k té doktorce šla, když už jsi to dostala, tak se ji zeptej na ten hormonální profil, ten se bere 2-3DC, takže to by bylo zítra...ale musela by jsi tam jít ráno.Ale zeptej se...

Jo Zdeni s těma váhama máš asi pravdu, já opravdu než se pro něco rozhodnu, tak to nakonec dávno pominulo a musím rozmýšlet nové věci...ale naštěstí manžel je býk, takže ten mě dokonale usměrňuje 😃
krejculka
3. bře 2009
Jani,jj,je to Regueyra 😃 ..jedeme do obchodu a pak do té jeskyně.zatím pá

Začni psát odpověď...

Odešli