• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Jani a Marti ....... :slight_smile:
Jani k té doktorce určitě dneska zajdu. Jsem objednaná na 11:45. Potom písnu co mi řekla.
3. bře 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani pan doktor je taky dobrej :confused: :grinning:

Tak já začínám jíst listovku, květen se blíží :grinning:
3. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti papkej....
Holky jak jsem byla v pátek v nemocni na tom porodním oddělení, tak se tam jedna pacientka ptala doktora při odpolední vizitě jestli má jíst calibrum vitamíny a on ji řekl, že si myslí, že je to zbytečné vyhazování peněž. Dobrý že....
Já jsem si zrovna koupila calibrum pro plánování těhotenství ....
3. bře 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti farmacie je dobrý bysnys, já kromě listovky nic jiného jíst nehodlám
3. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je bohužel pravda ......
3. bře 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tak mi poprvé co mám gelovky ulítl kus gelu, naštěstí nehet pod ním zůstal a hlavně odpoledne jdu na nehty :sunglasses:
3. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jdu odpoledne po práci taky na nehty..... :slight_smile:
3. bře 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď musím akorát dát bacha abych si ten nehet neulomila :sweat_smile: , je to zrovna ukazováček :unamused:
3. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jdu k té doktorce ......
3. bře 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak držím palce :wink:
3. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, Peti sice si to už nepřečteš, ale držím palec,a by ti aspoň poradila...

Jo holky, já si taky osobně myslím, že dopování se vitamínama, pokud baštíte ovoce zeleninu je zbytečný, ale třeba konkrétně Calibrum babyplan nebo Walmark Pregnium není špatné, neobsahují totiž zbytečně moc vitamínů, ale jenom ty nejdůležitější, ale já si stejně kupuju buď samotnou listovku nebo Acidofolan. Jednou jsem měla Calibrum a jednou Pregnium, ale to budu brát až jako těhule, je tak totiž rybí tuk a i když ryby jím, tak ne moc a omega 3 kyseliny jsou dobré na podporu rozvoje mozku, akorát, že za to mrzáci chtějí 360,- na měsíc
:angry: :angry: :angry:
ještě si musím zapsat teplotku na FF
3. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, jsem doma...

Ze dvou konkurentek je najednou sest... :unamused: Ale byly prede mnou dve a pry uplne marne... :grinning: Pak sla po mne jedna a ta byla teda vyfiknuta, to vam reknu!!!! :confused:

Sance tu tedy je.. Zitra jde myslim jeste jedna a ndes asi jeste jedna.. DO 14 dnu mi daji vedet, jestli jdu do druheho kola (prakticka zkouska :sweat_smile: ) a pak se uvidi...

Jsem si kvuli pohovoru rano jeste koupila nove boticky a bluzicku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti, co ti rekla doktorka???

Krejcul, vitej... A priste (pokud bude), doktorce vraz hned mezi dverma - PREVENTIVNE.... :angry: :grinning:
3. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, se ty holky nějak rozmnožily :sweat_smile: ze dvou šest, to je blbý, ale věříme ti a držíme pěstičky, to dáš, neboj....když už jsi se k takovému kroku rozhodla, tak to musí vyjít.... :wink:
3. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni neboj nic není ztraceno :wink:
3. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, berusky.. Uvidime... :wink:
3. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a mám takový blbý dotaz...ale kdyby to náhodou neklaplo, máš i jiné místo, nebo by jsi zůstala kde jsi??
3. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla mi, že mi předepíše CLOMHEXAL, ale chce aby manžel šel na spermiogram. To nevím jestli se mi podaří ho tam dostat...... :unamused:
Vzala mě o hodinu a čtvrt později než měla. Byla na obědě a potom ji do oridinace došla návštěva a popíjeli si kavu. Já jsem byla tak nasraná ..... :angry: :angry:
3. bře 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,díky.....

tak jsem si před chvílí byla nechat píchnout první dávku,ale píchla mě ji kamarádka sestřička,momentálně na mateřské...do ordinace nevkročím!!!!Bych tu můru musela zliskat :rolling_eyes: .takže u nás končí snažilkování...a začne v půli července....chjo...to je tak strašně daleko :sweat_smile:..ale jsem ráda,že budu naočkovaná...budu mít hned lepší pocit a hlavně budu klidnější v těhu!!!Ale teda nevím,jak mám přejít ty depky šíleny,co na mě pořád lezou,aniž bych chtěla :pensive:.

Peti,držím moc pěsti!!!!

Já taky papám jen listovku,měla jsem gravital...Až v těhu si pořídím ty vitamíny,jak psala Janča -Pregnium a nebo jsou ještě jedny,a to teda teď nevím,jak se jmenují...ale při té mé štítné žláze jsou asi nejvhodnějším viamínovým doplňkem.
3. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, to ti jako napsala jen tak od boku??A dělala ti někdy utz jestli nemáš cysty? A máš k ní jít po dobrání Clomhexalu na utz??
3. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nedavala bych vypoved a zustala, kde jsem... Ale to bych nereada, i kdyz i s tim pocitam...
3. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,vy jste tady :slight_smile:
3. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, klid, mě ty deprese paradoxně přešly až po tom, co jsem zjistila, že bez hormonů neotěhotním, takže si teď sexík užívám a nemyslím na to jestli budu nebo nebudu těhotná, ale je mi jasný, že jak zase začnu zobat, tak se zblázním, no kdyžtak se slezeme v Bohnicích všechny :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, proc bys ho nedostala na spermiogram? Si sprominutim odstrikne do kelimku a je to.. Neboli to a budete vedet, na cem jste... Mimochodem - tohle bylo prvni vysetreni, ktere jsme absolvovali...
3. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, Martin taky říkal že nepůjde, ale řekla jsem mu, že prostě musí, jinak si dítě pořídím jinde a nakonec byl rád...já si myslím, že problém bude hlavně u tebe a ovulky, takže pak budete klidnější, přeci jenom se líp léčí ženská než chlap...
3. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám depky od posledního utz...

ha,MM dorazil,jdu mu nachystat papu.
3. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ty vase chlapy nechapu... To jsou takovi sobci, ze vam fakt rekli, ze nepujdou (nebo si to myslite, ze by nesly)???

S mArtinem nebyl zadny problem - sam se nabdnul, jeste nez to doktor vubec vypustil z pusy..
3. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zdeni, Martin se taky nabídnul sám, ale jak držel v ruce ten papír, tak dostal strach, že by mu opravdu mohli říct, že má málo spermii, měl z toho prostě strach, ne z vyšetření, ale z výsledku....přeci jenom, je to jenom chlap...a ti jsou na tohle dost háklivý..teda jak kdo...
3. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marta to bral statecne.. Chlapi jsou ale jesitni, to vime vsichni...
3. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jak to probíhá?
3. bře 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, strikne sperma do kelimku a oni mu pod mikroskopem spocitaji spermie v 1ml ejakulatu... A socitaji pohyblive, kouknu na ocasky a tvar hlavicek a je to...
3. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek