• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
spocitaji
3. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste na tom byli?
3. bře 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já vím, ale tam píšou že to musí být nějaký speciální kelímek .....
3. bře 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám úpně rozhozené nervy ...... :frowning2: :frowning2:
3. bře 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme na tom byli v Brne.. Delaji to v Centrech asistovane reprodukce... Nebud smutna, Peti.. Nic se neji tak horke, jak se to uvari... :wink:

Kelimek ti daji tam....
3. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mě trapny se na to ptát,ale to je nějaká místnost,kde se ten pár zavře a ehm????a nebo jde jen chlap samotnej?? :confused: :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martin sel sam.. Maji zvlastni mistnosti... Rekli mu, ze kdyz se to do pul hodiny nepovede, prijde to zkusit znova... Predtim jsou tri dny sex.abstinence, zadny alkohol, kava, tesne obleceni, horke koupele...
3. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda nevím jak by ten můj chlap vydržel 3 dny bez kafe :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
půl hodiny?? :confused: to je nějak moc,ne? :sweat_smile: ..já vím,že je to choulostivá situace,já si nedokážu představit,že by to musel MM absolvovat :sweat_smile: .
3. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tam je totiž napsané, že to musím dovezt do hodiny od odběru. Tak jsem z toho pochopila, že si to musí dělat doma a potom rychle ujíždět do Brna......
3. bře 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a kam vas poslali?
3. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
SANATORIUM RETROMEDA, Viniční 235, Brno
3. bře 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vetsinou je to minutka dve, ale kdzy se to nepovede do pul hodiny, jdes mimo budovu (kafe, prochazka atd.) a vracis se tam a zkousis to znova...
3. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Repromeda? Co kdyz to do hodiny nestihnete?
3. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A za jak dlouho je výsledek?
3. bře 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vlastně repromeda...
3. bře 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli v Heliosu a tam dali Martovi kelimek, chladici tasku (obal) na kelimek a poslali ho do one mistnustky... Za chvili byl zpet a do tydne byly vysledky...
3. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, musel by.. Kava dost zkresli vysledky...
3. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu asi spat... Mam tu sice prace jak na kostele, ale ona pocka.... :grinning: A navic jsem rikala, ze tu s vam nebudu kafrat a co delam???? :angry:
3. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mejte... :slight_smile:
3. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se měj pěkně Zdeni.... :slight_smile:
3. bře 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti my byli na Obilňáku v Brně, kelímek vyfasuješ tam na okýnku andrologické laboratoře, akorát je trapný, že je to venku, ty sedíš na lavičce a naproti jsou dveře, kam se zavře manžel a vykoná potřebu, můžeš jít dovnitř s nim, ale můj nechtěl.No a asi za 14 dní jsou výsledky, naše dr na ně nespěchala, protože na moje se čekalo asi 3 týdny...takže nevím jestli to udělají i na počkání
3. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni on by to vydržel, ale myslím že to by ho asi štvalo nejvíc :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak tam zkus zavolat, jestli mu ten kelímek nedají tam, protože to není jen tak dovézt ten kelímek do Brna,nesmí prochladnout a nesmí se moc zahřát, proto jsou lepší odběry přímo na místě...jo na Viniční jezdím, ale ne do Repromedy...zkus tam brnknout
3. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky ......
3. bře 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemáš zač, hlavně klídek, to bude v pohodě...
3. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož holky, za chvilku mizím, jdu s kámoškama z vedlejší diskuze do cukrošky :grinning: ale dám si jenom kafe ... teda aspoň doufám :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak si to v cukrárně užij :wink:
3. bře 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mažu z práce,nestihla jsem všechno,tak jdu i zítra.Ale jsem unavená jako štěně, sebou plesknu o gauč hned jak příjdu dom :grinning: Peti do práce budu chodit 1 - 2x týdně, budou mi platit na hodinu a aspoň si dorovnám ztrátu při neschopence :wink: papa
3. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak nakukuju po delsi dobe.

Dnes jsem byla u zubarky, mela jsem z toho desny strach, mam panickou hruzu ze zubaru :sunglasses: . Ale potesili me tam, mam malou kazivost zubu, nic nenasla, takze zuby 100% v poradku a dalsi preventivni ko v tehu v cervenci :wink:
Jak jsem byla rada, kdyz jsem slezla z toho kresla :grinning: :grinning:

Jinak jsu doma, uklizela jsem a spala... Spim v noci tak 10h a po obede tak 2-3 hodiny. :grinning:
3. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek