• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Iny ja jdu do prace ve ctvrtek. Byla jsem 2h v pondeli a jdu az ve ctvrtek.
Zitra valim zase na FU, tam stravim urcite vic casu nez povolene 2h vychazek :angry:
3. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Iny my jedeme do Brna na NT+biochemicky screening presne za tyden, pristi utery.
A hned ve ctvrtek jdu na ko tady k Dr., kde budou uz vysledky krve a dostanu prukazku. JUPIIIIIIII
3. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se tesim do Brna, hlavne az Ferio uvidi toho maleho clovicka na UTZ.
A je super, ze vysledky nam zavolaji jeste ten den odpoledne.
3. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy..:slight_smile:

Proc si nedomluvis s doktorem vic vychazek? Daji se domluvit i dle potreby, pokud neroznasis nejake bacily a o bacilech tu myslim nebyla zadna rec.. Maminy, co cekaji mimina, by mely byt venku, kdzy chteji, ne kdyz muzou... :angry:
3. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
UZ jsi 12tt? :astonished: To to leti... :wink:

Tak at ti screening dobre dopadne.. A tobe, Iny, taky...

Jdu sbirat sily na zitrejsi sluzbu...

Papa...
3. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, mam stale ucpane dutiny a kvuli tomu mi dal vychazky zatim jen 4h/den. Mam ale prijit zase a hned jak se trochu zlepsi pocasi, tak mi vychazky prodlouzi.

Ja bacily neroznasim, ale protoze je v okoli porad hodne nemocnych chripkou, tak i proto jsem byla tak dlouho v iizolaci.
A ty dutiny me uz asi neprejdou, to budu mit zdurele az do porodu :frowning2:
3. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj 12 tyden uz bezime, leti to fakt hodne rychle. Dokonce uz i brisko zacina rust.
Mam ale porad -2kg, tak se citim dobre, i kdyz brisko trci.. nastesti jsem se nenafoukla jako zaba :grinning:
A to se divim, protoze posledni dny jim pate pres devate, hlavne odpoledne a navecer me honi silene chute!
:grinning:
3. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni drzim palecky, aby te vybrali do druheho kola!!

frcim se divat na zpravy. :sunglasses:
3. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, ja vim, zes chtela byt doma kvuli te chripce... O dutinach jsem nevedela...

Brisko uz trci? Jakoze uz je na tobe videt, ze jsi tehotna? :wink:

Dekuju za prani, Katy.. Snad to klapne.. Ale budu muset natrenovat tabulky v excelu, pac to neovladam a chteji je... :sweat_smile: :grinning:

Mej se...

Jo a co mamka? Jak je na tom?
3. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vis jak... ze trci poznam ja, Fero, nasi a blizci kteri me znaji a to jen v pripade, ze mam plavky, nebo obtahnute tricko. Kdyz jdu na verejnost, nosim volne veci, takze nikdo nema paru o nejake brisku :grinning:
Mam takove hodne najezene nafouknute brisko :grinning:

Jj v tehu se hodne prokrvuje sliznice a nekdy se muze pryi zvetsit coz je muj pripad, proto se mi tezko dycha nosem a mam rymu. :frowning2:

Mamca je na to relativne v pohode... stale bere leky a uvidime kdy bude muset na operaci, jestli za mesic, pul roku nebo rok.. ale vyhnout se ji nevyhne.
3. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak jsem dneska první :slight_smile:

Katu,zkoušela jsi kapat vincentku nebo Libenar pro deti????prý to pomáhá a nebo aspoň zmírní otok sliznice.
4. bře 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme měli s Jaňouchem a ještě jednou maminou super odpoledne...doufám,že Janča stihla autobus :sweat_smile: ,šla docela na ámen,jen kolem profrčel na autobusák :grinning:
4. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda měly :sweat_smile:
4. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,gratuluji k bříšenku :dizzy_face: ...teď už bude jen a jen větší :slight_smile:
4. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, bus jsem stihla...bídák jel později, měl přijet 18.38 a dojel až 44, ale dobrý, jenom mě trochu zarazilo, že na celým autobusáku nesvítí jediná lampa, mazec, tma ja v riti :grinning: :grinning:
Katu, to je hrozný, jak to utíká, za chvilku budete s Inuš dávat pupíky do albíček...už se těším :grinning:

mě dneska klesla teplota, tak nevím jestli dojde mrcha nebo ne. Katu ty by jsi mi to mohla říct. Teplota před MS klesne nějak výrazně moc, nebo postupně? Mě totiž pořád skáče jak blecha, tak nevím podle čeho se má řídit :grinning: :grinning:

hodím ti link na FF ...
4. bře 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....
Jani vypadá to zajímavě ...... Testík nezkoušelas?
Mě vždycky teplota klesna výrazně.
4. bře 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak se hlásím opět z pracovního procesu.Katu já mám vycházky jen 4 hodiny denně,ale až půjdu na kontrolu na gyndu,tak si je nechám prodloužit, přebere si mě i s neschopenkou od obvodní dr :wink: Peti co včera nadhodila jsi doma spermio? Jani myslím,že MS se blíží,aspoň klesající teplota tomu nasvědčuje.holky jdu makat, musím to dnes sfouknout.By jste nevěřili jak si člověk rychle zvykne nechodit do práce :grinning: Pa
4. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nahodila. Zatím je to ve fázi řešení .......
4. bře 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Peti ne testík jsem nezkoušela, protože si myslím, že je to zbytečný, bolí mě břicho,takže si taky myslím, že mrcha je za dveřmi, akorát mě štve, že asi opět dojde 33DC, to je fakt super...zase se mi to celý posune...se na to vybodnu...
4. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak muž už si lyžuje v Alpách, se mi bez něj blbě spalo :frowning2:
4. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem to dostala minule i teď 23DC, tak se mi to pěkně zkrátillo.
4. bře 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem měla minulý cyklus taky 23DC :angry:
4. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi v lékarně dali místo toho CLOMHEXAL nějaký CLOSTIBEGYT. Jani má to vůbec stejné účinky .....
4. bře 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to je to stejné, Clomhexal se totiž už podle mě nedělá, nebo nevozí do republiky, já mám taky Clostilbegyt...mě se po tom i pěkně srovnal cyklus, tak uvidíš...máš jít na utz? a jak ho máš brát??
4. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám ho brát jednu tabletu ráno. Ale řekla mi, že 2DC a tam je psaný 5DC. Řekla mi, že je lepší ho brát až bude mít partner po spermoigramu. Že to to na mě. Tak teď nevím jestli si ho mám nasadit nebo ne.
4. bře 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak to je dobrý, já ho beru 3DC mě moje dr řekla, že když se bere později, může dojít k potratům, ale já bych ho klidně brala už teď...třeba je problém jenom u tebe a aspoň se nebudete stresovat kdyby bylo spermio nějaký blbý...klidně ho nasaď...kolikátý jsi den??
4. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem 2DC. Tak, že bych to vzala zítra.
4. bře 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jo, vem si to, bereš jednu tabletku za den nebo dvě? Na kolik měsíců ho máš?
Zkus to a uvidíš, mezitím můžeš muže objednat na spermio a třeba se tam ani nedostanete :wink:
4. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co myslíš? Jak dlouho ho bereš ty?
4. bře 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek