• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Mám brát jednu tabletu denně. A mám v tom balení jenom deset tabletek.
4. bře 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Peti brala dvě tabletky za den, takže já to jedno balení měla na měsíc a doktorka mi napsala celkem pět balení na pět měsíců, ale vybraný mám jenom dvě...tak uvidíš vem si zítra ráno, předpokládám, že to máš brát pět dní a pak šup 12-16DC na to vlítnete a je to...lehký jak facka :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska začínám dělat ovu testy, hezky mi to vyšlo když jsem sama doma :dizzy_face:

Peti jak dopadly včera nehty?
4. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti super. Mám je udělané decentně modro-bílé. Taky je mám za super cenu. Doplnění 200,00 Kč. Suprově drží celé tři týdny.

Jani mě ještě říkala doktorka, že jsou tyto léky hodně silné je to pravda? Že je nerada předepisuje, když nezná jak na tom jem muž. Že to neni už jen taková tabletečka......
Ale asi do toho půjdu......
4. bře 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky mám decentní bílou francii oddělenou fialovou linkou a jemné fialkovostříbrné nálepky, taky mi vydrží cca 3-4 týdny, doplnění 300 :slight_smile:
4. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem s těmi nehty moc spokojená. Já zase mám bílou francii a na tom decentně modré třipytky a na každé ruce jenom na jednom prstu modré kamínky.
4. bře 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky moc spokojená, včera jak mi odpadnul ten kus gelu a měla jsem jenom svůj nehet, tak to teda bylo blééé, vůbec si nedovedu představit mít jenom svoje nehty :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já už taky ne.
4. bře 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Peti, to teda nevím, mě teda zaráží, že řeší spermio, k těmhle lékům by měla řešit, jestli u tebe ovulka opravdu probíhá, jakou máš hladinu hormonů a jestli nemáš cysty na vaječnících...spermio manžela s tímhle nemá právě nic společného, jo, pokud by bylo špatné, tak jsou ti prášky stejně na nic, ale spíš by se měla zajímat o tvůj zdravotní stav...a zase tak silné nejsou, já mám po dvou tabletkách za den, vždycky jenom jedno vajíčko, který je zralý akorát, druhý je vždycky malinký, ale pokud by se vajíček udělalo moc, tak hrozí ty cysty, proto by ti měla i těsně před ovulkou udělat utz aby věděla, jestli ti vajíčka vůbec rostou a nebo by tě měla zkontrolovat než začneš brát další balení....
4. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, to jsem si říkala taky, že si nedovedu představit zase svoje nehty, ale už jo...má je konečně krásný, pevný, dlouhý...dneska jdu na manikůru, se těším...ale asi si na podzim zase gelovky dám, uvidíme...
4. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Peti,já beru clostilbegyt 3-7DC 2tablety denně.Já tomu vůbec nerozumím,ptz.mám cysty,a to moc,a on mě zvýšil dávku clostilu,při kterým ty cysty právě rostou....Těším se,až půjdu zase na utz,a na všechno se zeptám.MS by měla dorazit každým dnem,dnes mám 27DC.

Já jsem dala gelovky dolů(jak tady doma pořád něco děláme a stavíme,tak jsem byla u manikérky co druhý den a těch peněz za opravy :confounded: ),ale po práci si je zase nechám dát.Za celý chce paní 350,- a doplnění 200,-,takže to jde :wink: .
4. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta naše doktorka je asi vadná. Ona mě takového vůbec nic neříkala. Mám se tedy objednat na utz? Ona první co bylo vytahovala ty papíry na ten spermiogram. Pořád ještě přemýšlím, že bych dala jeden měsíc šanci přírodě a potom si vzala další cyklus ty prášky.......
4. bře 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty ho užívaš už jak dlouho?
4. bře 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no tak já jsem nikdy neměla krásný a pevný nehty, vždycky to byl boj a loni před svatbou jak byly stresy kolem baráku, tak to bylo totální krize, musela jsem je mít vždycky úplně nakrátko, jinak se námaly a třepily :angry:

Ahoj Leni :slight_smile: no já z gelovkama dělám všechno a v pohodě drží, vydržely stěhování, nekonečné uklízení a prostě všechny práce na baráku :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s němi dělám taky úplně všechny. Vdrží víc než moje vlastní.... :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně mě baví to že mám pořád upravený ruce :dizzy_face: a taky mužovi se to mooooc líbí
4. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě právě pořád ulítávaly,lámaly se...no měla jsem je hnusny a zničeny...

Clostil beruuuuuu...jejda,4 nebo 5 měsíců???Teď si nejsem jistá....myslím,že teď budu brát 5 měsíc...
4. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky s gelovkama dělala všechno, ale musím říct, že i moje nehty, toho vydrží docela dost, ale je fakt, že já jsem lenošná je lakovat, takže já měla gelovky spíš kvůli tomu, že s nima člověk nemusí nic dělat a má pořád pěkný ruce...

Peti, tomu utz se říká folikulometrie...zkus se doktorky zeptat...ale do rána to promysli, je fakt, že jestli je začneš brát tenhle měsíc nebo ten další je vlastně jedno....ale můžu ti říct, že já se strašně těšila, až ho začnu brát, měla jsem tu vidinu, že prostě musím otěhotnět...no neklaplo to, ale když vydržíš do příštího měsíce, tak ho budeme brát spolu...jé, už se těším, až mi začne být zase blbě, chichi, to bude sranda :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani potom clostilu je špatně?
4. bře 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přemýšlím, že vydržím a že dám poslední šanci matce přírodě...... :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mě začalo bolet břicho,tak MS je za dveřmi :slight_smile: ,doufám,že do 30DC příjde :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já řeším opět takvou nepříjemnou věc....byla mi nabídnuta práce,ale až od září,pěkně v teplíčku,za dobré korunky a hlavně v místě!!!!!!!!!!Tož já nevím.....vím,že dřív jak v půli července se snažit nebudeme moct a pak nevím,jak to bude....a když tu práci odmítnu,tak budu nahraná,ptz.malej má 5 listopadu 4 roky a já musím něco dělat...no jo,jenže co když budu těhotná???Tak se na mě vyprdnou a nepříjmou mě :unamused: ...Škoda,že to místo je volné až od září...šla bych klidně hned do práce.
4. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a co bys mohla dělat?
4. bře 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Leni, to je blbý, ale pokud by jsi byla OK, tak by jsi mohla chodit do práce i těhotná, tak to by jsi tam minimálně do konce roku byla...a víš, co, když se náhodou nezadaří, tak toho budeš litovat, že nebudeš mít práci, já bych to asi vzala a uvidíš...ale je fakt blbý, že je to až od září, ne teď...

Jo Peti, mě teda bylo špatně dost, ale jenom pár dní, nezvracím, ale je mi špatně od žaludku, ale dá se to vydržet, třeba ti to nic dělat nebude...
4. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani rozhodla jsem se, že začnu zároveň s Tebou. Tento měsíc to nechám ještě náhodě jestli se podaří nebo ne.
4. bře 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, jak říkám jestli to bude teď nebo příští měsíc, je vlastně úplně jedno, hlavně že někdy to bude... :wink:
4. bře 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani přesně. Myslím, že se mi do té doby podaří přesvědčit manžela na ten spermiogram a alespoň budeme vědět na čem jsme.
Holky já se už tak těším až půjdu domů z práce. Dneska mám půl šesté posilovnu, tak jdu z práce rovnou cvičit.... :grinning:
4. bře 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dneska asi zacvičím doma, akorát mě štve že jako váha pořád nejde dolů :angry: , ale naštěstí centimetry jo, no ještě aby ne, když cvičím minimálně 3xtýdně :grinning:
4. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to mě nejde dolů ani váha ani centimetry .... :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jenomže ty to nepotřebuješ :grinning:
4. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek