• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti ono se to nezdá, ale potřebuji. Strašně se mi zhoršila z toho sedění v kanceláři celulidida a taky jsem dvě kila přibrala..... :angry:
4. bře 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se celulitida teď dost zlepšila, ale je i jasné že jakmile přestanu cvičit bude to zase horší :angry: , já bych ráda tak 5kg dolů, ale nechce se jim :angry:

No uvidím nechávám tomu volný průběh, váha mě zas až tak netrápí, hlavně se se zmenšuje objem, rifle co jsem si kupovala na začátku ledna jsou mi doost volné přes zadek a stehna, když jsem si je kupovala tak jsem je měla uplé
4. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře. Ono se přeci říká, že když posiluješ tak se ti mění tuk ve sval a váha zůstavá tím pádem stejná .....
4. bře 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj tuk se mění ve svaly, v posilce vždycky jedu 25minut na orbitreku a snažím se držet v aerobním rozmezí abych spalovala tuky a netvořila svaly, akorát že jim u těch trenažérů nějak blbe měřit tepu takže nevím jestli jedu dobře :angry:
4. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když jsem bydle ještě doma tak jsem měla orbitrek u našich. Na byt se mi bohužel nedá. Byla jsem zvyklá na něm cvičit čtyřikrát týdně dvacet minut a výsledek tehdy byl znát. Mažeš se i nějakými krémy pro celuli....
4. bře 2009 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemažu se, nějak na to nemám morál :grinning: , ale každou neděli chodíme do sauny, takže důkladně masíruju kartáčem a pak se namažu klasickým mlíkem, většinou je jedno čím se mažeš, hlavní je masáž a pravidelnost
4. bře 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě ta pravidelnost ...... :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně ty krémy fungují jenom když je používáš a pravidelně, jakmile přestaneš tak se to zase zhorší :angry:

A taky když lajdám pitný režim tak se mi zhorší, takže ideál je pohyb, dost vody, masírovat a mazat, no asi se s celulitidou smířím :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marit já asi taky ..... :grinning:
Já teďka dodržuji pravidelně pitný režim tak 3 litry denně.
4. bře 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky piju tak kolem 3 litrů :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když někdy vyjímečně vypiju míň, tak mě potom bolí strašně hlava.
4. bře 2009 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj mě taky, poznám že jsem vypila málo :slight_smile:

Tak už se jenom 3x vyspím a vrátí se mi muž :grinning:
4. bře 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj to uteče jako voda. Já bych jela taky hned lyžovat. Ještě jsme plánovali, že pojedem v březnu lyžovat. Zatím to vypadá, že už nám to nevyjde ..... :confounded:
4. bře 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já lyžovat pořádně neumím a ani mě to nebaví, ale sáňkovat bych šla :grinning:
4. bře 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na sáňkách jsem neseděla už hodně dlouho ....
Ale nebylo by to špatné odreagování ...... :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem taky nesáňkovala ani nepamatuju a vůbec bych se tomu nebránila :grinning:
4. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já už utíkám domů. Měj se pěkně ..... :slight_smile:
4. bře 2009 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,vedoucí stravování pro 2 mateřsky školky.....Mám hotelovou školu zaměřenou na vedoucí místo,tak doufám,že mě to aspoň trochu pomůže.Dneska jsem se dozvěděla,že se tam cpe ještě jedna,ta teda má cestovní ruch,ale pak si dělala vyšší hotelovou,ale má jen 2 roky.....ale zase mě uklidňuje,že snad řditelka té jedné školky mě tam nějak procpe(je sousedka tchýně).A na druhou stranu si řeknou,že určitě budu chít druhy dítě..no nevím.Mám z toho smíšeny pocity.. :unamused: .
4. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se mazala poctivě krémem na celulitidu,tak to bylo o.k.,ale jakmile jsem přestala,tak ji mám zpět a možnáještě horší!!!!!! :angry: ..jak mě nasadil na endokrinologii ten hormon štítné žlázy,tak mě jedou kila nahoru,ani nevím jak :angry: :angry: a to se necpu!!!
4. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni štítná žláza je svině :unamused:

Jsem si uvařila indickou bramboračku a tentokrát je ta chilli paprička nějak víc pálivá, takže mám hubu v jednom ohni :grinning: , no a nechci to vidět zítra, to se to ještě rozleží
4. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,to teda je :angry:
4. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemůžu mít nic bez problémů...jsem asi někdy něco provedla..
4. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ale zase všechno zlé je pro něco dobré :wink:
4. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, já si právě dovařila rizoto ze sojovým masem, miláčkovi kuřecí steak a pečený brambory, tak si pošmákne, zítra je doma, tak ať neumře hladem...Martin byl v hospodě a dovezl ho kamarád, tak taky sedí a pijí kafo...
4. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani teda děláš mi chutě :rolling_eyes: , bych si asi něco dala
4. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já mám dneska žravou, nechápu, ani před mrchou tolik nejím, v práci jsem zbodla dvě jablka, a bulku se sýrem...dojela jsem v půl sedmé domů a od té doby, jsem sežrala, jednu instantní polívku, čtyři muslli tyčky, nějaký hrozny, kus sýru, dva jogurty a uzobávám Martinovi ty pečený brambory, a taky jsem zblajzla asi čtyři velký lžíce toho rizota...a pořád mám na něco chuť...ještě že došlo mléko, jinak bych si snad udělala kakao :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to jsou kombinace :grinning: , já jsem měla jenom tu pálivou polívku
4. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hotovo a to je jediný štěstí, že v celým baráku jsem nenašla ani jedny chipsy, nebo něco podobného, ještě jsem se chtěla vrhnout na mrkev, ale to bych byla moc nafouklá, už jsem teda i tak :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky nekupujeme žádné sladkosti ani chipsy apod, hold to co se nekoupí, to se nesní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to máš pravdu, já si dneska koupila pytel mrkve, jednu brokolici a hafo jogurtů...dojedu domů a Martin měl v lednici dva párky a uzenou makrelu...mazec, fakt dietka,takovej hnus, ale on holt na tu zdravou výživu není...co se dá dělat...
4. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek