• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni díky, už se těším...doufám, že si dám trochu do těla a hlavně si krapet dobiju baterky, jsem poslední dobou vycucaná jak houba...jen mě štve ta rudoška...mrcha jedna, taky nemohla dorazit už v pondělí, takhle si s sebou musím zabalit ještě balík vložek a tampony...fuj, nesnáším :angry: :angry:
5. bře 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mej se, Jani... :wink:
5. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ženy, zdravím vás.
dneska jsem si dávala zase do těla. rozhodla jsem se, že fakt začnu chodit do posilky, takže tento týden už jsem byla dvakrát a pujdu jestě o víkendu.
nyní mě bolí celej člověk, tak snad to brzy přejde.
jinak vy tu o kratších MS a já rovnou 2x MS měsíce, taky lahůdka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
JInak Zdeni - moooocinky ti přeji to místečko, takže na tebe budu myslet, aby jsi prošla ještě tím užším výběrem.
5. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - chtěla jsem se tě zeptat - dáváš si před cvičením nějaké ty iontové nápoje? A k čemu jsou vlastně dobré? Já se do toho cvičení pustila docela s vervou, takže snad mi to i vydrží. Dneska jsem si zakoupila i pernamentku, takže mám před sebou 10 návštěv posilky jistých.... :sweat_smile:

Mě tak bolej ramena, ty brďo, doufám, že to brzy přejde. A když máš třeba namožený sval, co si na to dáváš? já přemýšlím, že po koupeli si to natřu alpou...........je to dobré nebo to raději mám nechat být a čekat až to přejde?

Marti - díky moc za odpověď.
5. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi :slight_smile:

takže ionťáky pijeme během cvičení, doplňuje to minerály atd, protože se potíš, tak je dobré to doplňovat

Po cvičení je určo dobré se ještě v posilce protáhnout, prostě strečing, na namožené svaly nejlíp zabírá opět cvičení :wink:
5. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - díky za odpověď. Takže o víkendu jsem jasná - jdu znovu cvičit, protože mě bolí ty ramena. A ty intové nápoje si tedy taky zakoupím. Já během cvička vypiju 1,5 l vody.

Právě jsem vylezla z vany, tak se jdu natáhnout na sedačku a odpočívat. Hezký večer.
5. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tu máme konečně pátek ....... :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile:

no jo konečně pátek a zítra se mi vrací muž :dizzy_face:

akorát včera psal že tak hnusný počasí v Alpách ještě nezažil :rolling_eyes: , mlha, détšť ze sněhem no blé :unamused:
6. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

my jsme se včera vrátili hodně pozdě z Brna,tak už jsem se ani neukázala....chtěla jsem ještě Jaňulíně popřát krásný víkend,ale nějak jsem to nestihla...napíšu jí SMSku :slight_smile: .

Já vás obdivuji,jak se donutíte cvičit....já bych chtěla,ale línost je svi.a :grinning: .Né,já jsem celý den v jednom kole a večer tak k.o.,že jsme ráda,že ležím.Ale potřebovala bych něco,aby mě ta váha naoru už dál nešla.Asi zavolám výživové poradkyni,ať mě sestaví jídelníček a bude to.Nepravidelně jím,s pitím je to taky mazec....
6. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už vás nedočtu, jdu jenom pozdravit a rychle si zabalit zbytek věcí a uklidit. Tak se mějte a v neděli jsem tu..papa
6. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,ve vzduchu asi něco je.... :wink: .Mě se MS slušně rozjela,12DC mě vychází krásně na den,kdy můj gyn.ordinuje v Boskovicích,kam jezdím.Jdu 16.3. :wink: ..ale pokud tam bude krásny vajíčko(předpokládám,že nebude,když tam mám tu skořápku a nedozrávají mě,nebo teda aspoň to byl stav z minulého měsíce),tak mě štrejchne :grinning:
6. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Razíme do obchodu,potřebuju dárkovou taštičku a vyzvednout si ze zlatnictví opravenej řetízek.Pak musím něco udělat na oběda nevím co..... :unamused: .Tak zatím ahoj
6. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani hezký odpočinek :wink:

Ahoj Leni :slight_smile:

no já nemít muže který mě k tomu cvičení dokope a chodí se mnou, tak taky asi cvičit nebudu :grinning:
6. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj. Dneska nějak nestíhám v práci ...... Děláme uzávěrku měsíce, tak jsou fofry.
6. bře 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý voe to je dneska zase den :rolling_eyes: , klasický pátek, všichni všechno potřebuji a já abych se naklonovala tak 10x :angry:

už se těším domů :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to nějak přežij. Já už jdu dneska domů. Přeji pěkný víkend ...... :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vikend, holky... Ja mam sluzbicky... :grinning:
6. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to se někdo má, tak brzo končit :angry: :grinning:

Ahoj Zdeni :slight_smile:
6. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa, Marti... :wink:
6. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, prave jsme se vratili z Brna z Thajske masaze a z Flammante, prijemne unaveni, prejezeni a stastni :o)
Jo a nase kamaradka dnes porodila dceru s mirama, ktere bych si rozhodne neprala.. 51cm a 4170g !!!!!!!!!

Preji krasny zbytek vikendu, pa paaaaa
7. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,
tak na vás opět nakukuji.
Zdeni - budu ti držet palečky při dalším kole výběráku, máš na to,takže držím palce,at to výjde.
Katu - tak thajské masáže bych si nechala i já líbit. A co ty fotečky z ateliéru, už je máte hotový?
Marti- tak svaly už jsou v pohodě, zítra jdu znovu cvičit, tak doufám, že si je znovu nenatáhnu :angry: . nějak mě to cvičko začalo bavit, tak doufám, že brzy uvidím i nějaké výsledky. Za jak dlouho se nějaké výsledky dají zpozorovat? Asi až tak za 2 měsíce, co?

Babulky, přeji dobrou noc.
7. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

my jsme se vrátili z oslavy u známých,jsem teda totálně k.o....

Jaňulína se zítra vrací,tak nebude mít co dočítat..Doufám,že ti to tam patřičně užívá,jela bych hned taky.

Tak se mějte a hezký zbytek víkendu.Pá a dobrou noc
7. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne......
tady je ještě tak trošku mrtvo, koukám......... :unamused:
Jani - jsem zvědavá, jak se ti líbil pobyt v lázních, taky bych si nechala líbit pečovat o mě.....
Leni - dneska se asi opět donutím jít cvičit, ještě teda přemýšlím, jestli fakt pujdu nebo se budu učit. Mám za 14 dní zkoušku z diagnostiky a ještě jsem na to nehrábla :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
8. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj ...... :slight_smile:
9. bře 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak už mám konečně muže doma :dizzy_face: , akorát teda se mi chce spát :pensive: , v sobotu jsme šli spát až kolem 3 ráno, protože se Josef vrátil z hor až ve 2, nějak nejsem na takové ponocování zvyklá :grinning:
9. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,a hlavně u nás upršené...byla jsem odvézt malého do školky a budu se nějak poflakovat.Udělám asi buchtu :slight_smile: ,malej ráno chtěl a nebyla..

Kdepak je Jaňouch?? :confused:
9. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni :slight_smile:

v Brně taky prší :unamused: , mě se tak nic nechce dělat :unamused: , bych potřebovala ještě aspoň jeden den volna :dizzy_face:
9. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem tu po delší době,ale jsem mrtvola,ta vás jen pozdravím a pádím.Jo a na veletrh nedorazím,protože tchýně v sobotu slaví narozeniny a abych pravdu řekla nemám na to nějak náladu :sweat_smile: už mě ty moje stavy fakt nebaví,za noc chodím 4 x na wc a pak čumím do stropu a navíc mám furt pocit,že mě chce začít bolet hlava,ale co jsem chtěla to mám :grinning:Katu a ve Flamante chutnalo? Zítra jdu do práce,tak na vás mrknu.Papa.
9. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky....

Iny s tou hlavou jsme na tom podobne, hlavne odpoledne, navecer a vecer.. dopoledne je v pohode, ale pozdeji me jakoby zacne bolet hlava, ne vzdy, ale casto. Nejak jsem si na to uz zvykla, asi nam nezbyva nic jineho :slight_smile:
Jinak spatne stavy zaludku od odesly snad nadobro pryc. Jen sem tam je mi pekne tezko, i kdyz jim malo.. ale neni to nic hrozneho, mensi nevolnost, ale ne jako ze zacatku.
Ve Flammante nam mooooc chutnalo, bylo to uzasne! vsem doporucuji dal. Moc jsme si pochutnali.

Jinak na veletrh o vikendu taky nepojedu. Vyrazime tam uz s mamcou a segrou v tydnu, bude tam i min lidi nez o vikendu a hlavne holky moje se toho chteji taky zucastnit, tak to spojime v jeden vylet. Aspon nemusim ridit, nerada ted ridim, jak jsu unavena, tak nejsu moc pozorna :grinning:
9. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek