Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
9. bře 2009
No jdu zase pracovat, dnes delam z domova... uz tady sedim nejaky cas, ale nechce se mi uz nejak, tak jsem kukla sem na vas, at si dam chvilku oddych.

😉
zdenallicka
9. bře 2009
Cau zenske.. Ja taky nkam nejedu, ale to uz vite... Deti jsou ted u nas v pozadi...

Nakonec se tam nesejdete... A tak se to planovalo, co? 8-(
zdenallicka
9. bře 2009
Tak se mej, Katy...
macinek
9. bře 2009
Kuva ženský co je to jako za sabotáž ]-(

No tak doufám že nakonec někdo pojede, já teda jedu a pojedu klidně sama, protože jsem kvůli tomu včera složitě plánovala návštěvy u rodičů ]-(
zdenallicka
9. bře 2009
Marti, Janca pojede stopro...😃 Chce se tam opit... Na veletrhu potreb pro deti.... =-) :-N 😃
anag
9. bře 2009
Holky ani já zatím nevím jesli mi to vyjde.
krejculka
9. bře 2009
Jejda,tak koukám,že srazík upadá =-) 😞 .....snad to výjde jindy 😉 ...

U nás pořád prší,už mě to nebaví,ani s malym ven jít nemůžu....jdu žehlit 🙂
janca.k
9. bře 2009
Hoj holky, tak jsem zpět, dočetla jsem co jste napsaly a koukám, že na veletrh nejedu...to je dobrý, ale chtěla jsem tam jet stejně jenom kvůli vám, tak snad se domluvíme na jindy..
lázně byly super, procedury taky, mrcha která v pátek dorazila, už tak super nebyla, ale co se dalo dělat, nějak jsem to musela zmáknout...akorát jsem si měla dneska vzít volno, ¨protože když tři dny po sobě jdete na dva aerobiky, jeden z toho dance, 1x pilates a 1x bodyform, pak jdete na podtlakové cvičení, kde půl hodiny dost svižně chodíte na pásu, jsem prostě dneska KO 😃 😃 a z masáže mě bolí ramena...taky dobrý 😃
krejculka
9. bře 2009
Jani,tak to jsi si teda užila pořádně 😃 ....co jááááá bych za to dala 😉
anag
9. bře 2009
Holky já bych taky tak někde chtěla jet ....
janca.k
9. bře 2009
já bych se tam chtěla vrátit 😃 naložit se do té lázně s uhličitou vodou a bahýnko na zádička x-) příště se do toho bahna nechám zabalit celá 😃
bylo to žůžo 😃
zdenallicka
9. bře 2009
Cau lekarnikova... 🙂

Vidim, ze bylo dobre... 😉
macinek
9. bře 2009
Zrovna včera jsme se bavili o maďarských termálech, už se moc těším až se tam naložím do vody x-) , pojedeme někdy v květnu a pak asi o prázdninách x-)
janca.k
9. bře 2009
Ahoj Zdeni...bylo super x-) x-) až teda na to počasí a tu rudou mrchu...ale přežila jsem 😃
zdenallicka
9. bře 2009
My jsme se rozhodli, ze pojedem v cervenci do Ceskeho Raje na Benatskou noc... Hraji tam nase dve oblibene skupiny.. Desmod a Guano Apes... x-)

BUdem taborit v nejakem kempiku, bude to dobrodruzo...🙂
anag
9. bře 2009
Český Ráj mám moc ráda.Byli jsme tam přeloni o prázninách na dovolené ......
Je tam jako v pohádce.
janca.k
9. bře 2009
Zdeni, na Benátskou noc, můžeš dojet i k nám 😃
zdenallicka
9. bře 2009
Jani, jo??? A taky tam budou hrat Desmod??? =-) Nebo mi zazpivas ty? :-N 😃
zdenallicka
9. bře 2009
Peti, o tom se rada presvedcim.. Ja byla jen v okoli Decina na Tiskych skalach.. Tam to bylo taky fajn, ale prijeli jsme tehdy uz k veceru a bylo to tam strasidelne...
janca.k
9. bře 2009
Ne Zdeni, to ti zazpívám já 😃 ani zatím nevím, kdo tam bude jako host, ale Desmond určo ne, ale když dojedeš, tak ti pustím CD 😃 😃
anag
9. bře 2009
Já si myslím, že Český Ráj je nádherný na dovolenou......
Já bych tam jela hned znovu.
zdenallicka
9. bře 2009
Tak jo, Jani.... x-)
katunka82autor
9. bře 2009
Zdeni Desmod je super, byli jsme na nich v UK. Stejne by se vam mohli libit i IMT smile, podobne, krasneeeee 😉
anag
10. bře 2009
Ahoj holky ... 🙂
zdenallicka
10. bře 2009
Ahoj holky...

Jo, Katy, znam obe kapely... IMT jen okrajove, Desmod mam naposlouchane vic... 😉

Pekny den, ja jdu pracovat...
janca.k
10. bře 2009
Ahoj holčiny, přeji krásný den..akorát mi ho kazí to počasí, ale co se dá dělat
zdenallicka
10. bře 2009
Tady nadherne zpivaji ptacci a sviti nam tu slunecko!!! Holt JIH je JIH, no..... 😃
anag
10. bře 2009
Ahoj Jani a Zdeni....

U nás to počasí taky není nic moc. Už bych potřebovala, aby začalo jaro. Potřebuji sluníčkoooooo ....
zdenallicka
10. bře 2009
U nas je sice zima, ale sviti... 🙂
krejculka
10. bře 2009
Dobré ránko,

tak u nás byl po ránu šok,venku sněžilo!!!!!!No a teď svítí sluníčko x-) ,doufám,že nezaleze 😉 .

Já jdu nachystat ten pokoj,co rekonstruujeme,tak k broušení parket...mám co dělat,abych to stihla do půl 12 😉 ,pak musím pro malýho do školky.

Hezký dnešní den x-)