• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
No jdu zase pracovat, dnes delam z domova... uz tady sedim nejaky cas, ale nechce se mi uz nejak, tak jsem kukla sem na vas, at si dam chvilku oddych.

:wink:
9. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zenske.. Ja taky nkam nejedu, ale to uz vite... Deti jsou ted u nas v pozadi...

Nakonec se tam nesejdete... A tak se to planovalo, co? :rolling_eyes:
9. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mej, Katy...
9. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuva ženský co je to jako za sabotáž :angry:

No tak doufám že nakonec někdo pojede, já teda jedu a pojedu klidně sama, protože jsem kvůli tomu včera složitě plánovala návštěvy u rodičů :angry:
9. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Janca pojede stopro...:grinning: Chce se tam opit... Na veletrhu potreb pro deti.... :confused: :sweat_smile: :grinning:
9. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ani já zatím nevím jesli mi to vyjde.
9. bře 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda,tak koukám,že srazík upadá :confused: :frowning2: .....snad to výjde jindy :wink: ...

U nás pořád prší,už mě to nebaví,ani s malym ven jít nemůžu....jdu žehlit :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, tak jsem zpět, dočetla jsem co jste napsaly a koukám, že na veletrh nejedu...to je dobrý, ale chtěla jsem tam jet stejně jenom kvůli vám, tak snad se domluvíme na jindy..
lázně byly super, procedury taky, mrcha která v pátek dorazila, už tak super nebyla, ale co se dalo dělat, nějak jsem to musela zmáknout...akorát jsem si měla dneska vzít volno, ¨protože když tři dny po sobě jdete na dva aerobiky, jeden z toho dance, 1x pilates a 1x bodyform, pak jdete na podtlakové cvičení, kde půl hodiny dost svižně chodíte na pásu, jsem prostě dneska KO :grinning: :grinning: a z masáže mě bolí ramena...taky dobrý :grinning:
9. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tak to jsi si teda užila pořádně :grinning: ....co jááááá bych za to dala :wink:
9. bře 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych taky tak někde chtěla jet ....
9. bře 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se tam chtěla vrátit :grinning: naložit se do té lázně s uhličitou vodou a bahýnko na zádička :dizzy_face: příště se do toho bahna nechám zabalit celá :grinning:
bylo to žůžo :grinning:
9. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau lekarnikova... :slight_smile:

Vidim, ze bylo dobre... :wink:
9. bře 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna včera jsme se bavili o maďarských termálech, už se moc těším až se tam naložím do vody :dizzy_face: , pojedeme někdy v květnu a pak asi o prázdninách :dizzy_face:
9. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni...bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: až teda na to počasí a tu rudou mrchu...ale přežila jsem :grinning:
9. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se rozhodli, ze pojedem v cervenci do Ceskeho Raje na Benatskou noc... Hraji tam nase dve oblibene skupiny.. Desmod a Guano Apes... :dizzy_face:

BUdem taborit v nejakem kempiku, bude to dobrodruzo...:slight_smile:
9. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Český Ráj mám moc ráda.Byli jsme tam přeloni o prázninách na dovolené ......
Je tam jako v pohádce.
9. bře 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, na Benátskou noc, můžeš dojet i k nám :grinning:
9. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jo??? A taky tam budou hrat Desmod??? :confused: Nebo mi zazpivas ty? :sweat_smile: :grinning:
9. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, o tom se rada presvedcim.. Ja byla jen v okoli Decina na Tiskych skalach.. Tam to bylo taky fajn, ale prijeli jsme tehdy uz k veceru a bylo to tam strasidelne...
9. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Zdeni, to ti zazpívám já :grinning: ani zatím nevím, kdo tam bude jako host, ale Desmond určo ne, ale když dojedeš, tak ti pustím CD :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že Český Ráj je nádherný na dovolenou......
Já bych tam jela hned znovu.
9. bře 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, Jani.... :dizzy_face:
9. bře 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni Desmod je super, byli jsme na nich v UK. Stejne by se vam mohli libit i IMT smile, podobne, krasneeeee :wink:
9. bře 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
10. bře 2009 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Jo, Katy, znam obe kapely... IMT jen okrajove, Desmod mam naposlouchane vic... :wink:

Pekny den, ja jdu pracovat...
10. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, přeji krásný den..akorát mi ho kazí to počasí, ale co se dá dělat
10. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nadherne zpivaji ptacci a sviti nam tu slunecko!!! Holt JIH je JIH, no..... :grinning:
10. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a Zdeni....

U nás to počasí taky není nic moc. Už bych potřebovala, aby začalo jaro. Potřebuji sluníčkoooooo ....
10. bře 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je sice zima, ale sviti... :slight_smile:
10. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak u nás byl po ránu šok,venku sněžilo!!!!!!No a teď svítí sluníčko :dizzy_face: ,doufám,že nezaleze :wink: .

Já jdu nachystat ten pokoj,co rekonstruujeme,tak k broušení parket...mám co dělat,abych to stihla do půl 12 :wink: ,pak musím pro malýho do školky.

Hezký dnešní den :dizzy_face:
10. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek