• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Dobré ráno :slight_smile:

tak koukám že sobotní návštěvu veletrhu všichni vzdaly :sweat_smile:
10. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti, vypadá to tak...já tím pádem taky nepojedu, kočárek vybírat nemusím a holky tam stejně nebudou, tak si budu užívat první jarní den doma, nebo snad i na kole, podle počasí...
10. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani no já ještě uvidím jestli pojedu, podle toho jak se mi bude chtít :slight_smile:

Škoda že ten veletrh není součástí stavebního veletrhu, tak budu tvrdnout celý týden :grinning:
10. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No kde se jako flákáte? :grinning: :confused:

Jsem prolezla net a zkoukla nabídku zahradního nábytku, tak mám předběžně vybráno (úplně to samé jako má moje ségra :grinning: ), až bude čas tak to všechno objedeme a uvidíme, už se těším na to vegetění na terase :dizzy_face:
10. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se z pracovního procesu, půlku mám hotovou,tak hurá do té druhé :wink: Jani to musela být pohodička :dizzy_face: My jsme před 3 rokama byli ve Slovenským ráji a bylo to fantastický, český ráj je proti němu nuda :grinning: Bylo to teda náročný,ale super :wink: Katy je dnes na utz a nt screeningu,že? Jsem zvědavá :slight_smile: Marti jaký nábytek jsi vybrala?
10. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

hliníkové polohovací židle a k tomu stůl asi kombinace teak a hliník, uvidím co na to muž :grinning:
10. bře 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak uz jsu zpet z Brna i nakupu tady u nas v Kyjove, jdu si rychle uvarit obed a lehnout si k tv na chvilku, vstavala jsem v 5:45 a to u me neni zvykem a jsu docela dooost unavena, ale stastna a spokojena.
10. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dnes jsme byli v Brne na NT+biochemicky screening. UTZ mame uspesne za sebou, miminko je krasne, zdrave, vse jak ma byt a kde ma byt. Bude to ale docela lenoch, zadne obraty a kotrmelce nepredvadel, jen se hral s rucickama a kopal nozickama. Mluvim v muzskem rode, protoze pracovni nazev presel s prdyska na "Mates" :grinning: Chudak mala, jestli to bude holka, asi ji bude spousta lidi rikat Mates :grinning:
10. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jsou tam mooooc prijemni a cele vysetreni i odber byl o.k.
Vysledky krve budeme vedet pozdeji odpoledne, jsu zvedava, ale myslim, ze vsechno bude v poradku.
Tak mi spadl dalsi kamen ze srdce. :wink:
10. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taky tam dnes byl se mnou Ferio, byl hodne dojaty, kdyz videl toho prcka maleho jak se hybe, jaky malinky clovicek to uz je. No malinky, merime 10,1 cm i s nozickama. A termin porodu urcen opet na 20.9.2009.
10. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jdu si navarit, potom na vas kuknu a doctu si vas - co je tady noveho :wink:
10. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

gratuluju ke zdravému Matesovi :grinning: :wink:

Já taky doufám že ten můj chlap vyměkne a bude taky dojatý :dizzy_face: :grinning:
10. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katy a Iny ..... :slight_smile: :slight_smile:
Katy taky gratuluji. To je super, že je všechno v pořádku.
10. bře 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti já si myslím, že určitě vyměkne. Dělala si ty ovu testy?
10. bře 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile:

ovu testy jsem stihla dělat jenom do soboty a to jsem byla 11DC a nic, od neděle nebyl čas :sweat_smile: , takže předpokládám že tentokrát bude cyklus tak kolem 28
10. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Katy, tak vy už máte nový pracovní název...tak to je jasný...to bude holka :grinning:
kámoška měla u druhého těhu pracovní název Tinka - jako od Kristýny - mímo je Lukášek a u třetího těhu, to byla Adélka a je to Mikuláš :grinning: jo a musím podotknout, že první dítě je taky kluk :grinning: :grinning: :grinning: docela prča
10. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha....
Já jsem děla včera ovu test mám 8DC a našla jsem tam druhou čárku. Sice ještě není dost výrazná, ale snad se to zlepší a já budu mít konečně ovulaci ....
10. bře 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já od zítra zase začínám měřit teplotu, docela mě to chytlo, i když mi teda před MS neklesla, ale neva...
10. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani mě to taky chytlo.
10. bře 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě by to teda asi nebavilo, hlavně nevím jak bych Josefovi ráno vysvětlovala že se sexem musí počkat že se musím napřed změřit :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vstavám mnohem dřív než manžel, tak že ráno není moc čas aby něco bylo, tak můžu klidně měřít ..... :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My vstáváme prakticky pořád současně a navíc mi měření a ovu testy zakázal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zatím to necháme přírodě a uvidí se
10. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Marti, to je u nás to stejné, já vstávám v 6.10 a Martin v 6.30, takže času moře, ale o víkendu, jsem to párkrát nestihla :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Můj to už ví, že se měřím. Zakroutil nad tím jen hlavou ......
10. bře 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu gratuluju a to už máte 10 cm? :fearful: Kolik jsi dnes tt?Já jdu na utz a nt v 12+4.Jirka jde taky se mnou,tak se těším :slight_smile: jo a pracovní názvy my máme dva, já mám Jůlinku a Jirka Jiříka,ale jiřík to nebude,tak mu nechávám ten název aspon ted :grinning:
10. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jůlinka je nádherné jméno .... :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ten můj to ani nepostřehl, že nějakou teplotu měřím, než bych mu to vysvětlila, tak by mi slezly vlasy :grinning:
10. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky teď mi přišla kniha "METODA LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ" praktické cvičení. Kamarádka mi řekla, že je to dobré cvičení když nemůže někdo otěhotnět. Jsem to tak procházela a vůbec se tam o něčem takovém nepíše .... :confounded:
10. bře 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Peti, to je něco jako jsem včera doporučila paní vitamíny na nehty, akorát že je na nich napsané pro duševní pohodu :grinning: :grinning: paní na mě koukala jak na cvoka, tak jsem ji musela vytisknout článek z netu, že to tak opravdu je :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No asi to tak je. Já jsem si myslela, že to tam bude přímo napsané, že jsou to cviky na neplodnost, ale ono jsou to různé druhy cviků.
10. bře 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek