Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
10. bře 2009
Peti mojžíška je na neplodnost 😉 , jsou tady o tom diskuze
anag
10. bře 2009
Zítra na ty diskuze mrknu. Dneska už utíkám domů. Holky mějte se .....
cervenec
10. bře 2009
Tak holky já mám hotovo, pro změnu mě bolí hlava ]-(
macinek
10. bře 2009
Peti ahoj 🙂

Inko teda ty jsi šikovná 😉 , a co baráček? jak pokračuje stavba?
cervenec
10. bře 2009
tak už píšu z domu, v práci nám klekl server. Na domečku dnes postavili krb, zítra začínají obkládat koupelny a dělat schody, do 14 dní by měli namontovat dveře a 23 a 24 příjdou namontovat kuchyň.Pak hurá na podlahy a fasáda a venek.Musíme předtím stihnout dole vymalovat, vrch už máme hotový.A musím si pozvat brigádu na okna, pokusila jsem se o to sama a brzo jsem se na to vyprdla :-| Holky jdu se válet, už jsem zbodla dva krajíce chleba,tak je musím vyležet 😃 Pa 🙂
macinek
10. bře 2009
Tak jsem zkoušela opět ovu test a zase nic :-| , testovala jsem 9, 10, 11 a 14 den a ani jeden den nic =-), takže jsem to asi propásla ten 12 a 13 den
anag
11. bře 2009
Ahoj holky ...... 🙂 🙂
Marti to jsi to asi fak propásla. Já jsem včera opět testovala a druhá čárka se zační zvýrazňovat. Snad už konečně budu tento cyklus ovulovat .... :-|

Iny tak to půjdeme brzy na kolaudaci .... 😃
zdenallicka
11. bře 2009
Ahoj holky...

Katy, blahopreju... 🙂

Marti, smula.. Ale ovu muze byt i pozdeji - ja mela 17DC nekolikrat po sobe.-😉

Iny, tak at se dilo povede.. 😉

Pekny den, ja jdu za chvili na poradu.... :-x
anag
11. bře 2009
Zdeni ahoj .... 🙂
janca.k
11. bře 2009
Ahoj holčiny, jo Marti Zdenča má pravdu, já měla taky ovu i 17-19DC, tak to klidně ještě zkus...pokud máš testíky 😃
já byla včera na kávě s holčinama z diskuze Boskovice, byl to mazec 8 bab a 9 dětí...a to já žádné neměla 😃 ale super, malá mateřská školka 😃 😃 že Leni 😃 😃
anag
11. bře 2009
Ahoj Jani ... 🙂
Tak to mohl být super sraz .... 🙂 🙂
macinek
11. bře 2009
Dobré ráno 🙂

Zdeni no možná bude ovulace později, když jsem testovala v prosinci taky byla 11DC a já mám docela krátké cykly, no zkusím testnout dneska a uvidím
macinek
11. bře 2009
Jsme si byli dneska vyzvednout nové občanky, tak a doufám že novou občanku nebudu muset dlouho vyřizovat 😃 , tohle je třetí občanka za 3/4 roku 😃
anag
11. bře 2009
Ahoj Marti ..... 🙂
To je tedy mazec. Tři občanky za 3/4 roku .... 😃 😃
Jak to?
macinek
11. bře 2009
Peti no do svatby jsem měla starou, po svatbě nová kvůli změně příjmení a teď nová kvůli změně trvalého bydliště 😃
anag
11. bře 2009
Tak to jo .... 😃 😃
macinek
11. bře 2009
No zrovna jsem dělala soupis toho co musíme ještě zařídit a vyřídit kolem nového bydliště a mého příjmení a teda seznam je docela dlouhý 8-( , no část věcí se dá zařídit po telefonu, ale já musím k sobě do banky a pak musíme nahlásit změny na hypotéce, to si asi vezmu dovolenou a sfoukneme to v jeden den

Jo a bude přecházet z hypotékou od spořky na stavební spoření a ušetříme na úrocích podržte se 800tisíc =-)
anag
11. bře 2009
Marti tak to je mazec těch 800 tisíc.
macinek
11. bře 2009
Peti no taky jsem čuměla =-) , spořka jsou hrozní zloději ]-(

Dneska jdeme nakupovat, Josefovi se včera lehce rozpadli rifle, tak potřebuje nové 😃 , jsem se včera dívala na netu na novou kolekci botů od bati a teda už se těším na jaro x-)
anag
11. bře 2009
Marti ty se máš. Já bych jela nakupovat hned. Nějak v poslední době nemám čas nikde jet.... :-S
macinek
11. bře 2009
Tak my to vždycky vezmeme po cestě z práce, Josef mě vyzvedne a jede se 😃 , no uvidím jestli mi něco padne do oka, jarní boty nechám až bude víc teplo, nerada kupuje věci ve kterých nemůžu hned chodit 😃
anag
11. bře 2009
Když já pracuji v místě bydliště a můj taky,tak to je potom někdy problém. Nejraději mám když jedu na školení do Brna. To vždycky zakončím školení v obchodech .... 😃 😃
macinek
11. bře 2009
Tak před chvílí se tady na ulici převrátilo hasičské auto, kolega jel akorát do kanclu a stalo se to asi 200 metrů za ním =-)
anag
11. bře 2009
Tak to měl tedy štěstí .....
Jak to, že se převrátilo?
macinek
11. bře 2009
No on neví, viděl je ve zpětném zrcátku jak jedou, protože zrovna stál a čekal až bude moct odbočit a jak odbočoval se to asi stalo, neviděl to, ale jako nechápu jak se může tak lehce převrátit cisterna na bok =-)
janca.k
11. bře 2009
tak nějak nestíhám, srazík byl super, máme fotky, pošlu link.
já nakupovala včera v cukrárně 😃 ségra mi donesla kabát ze second handu...Zara za 225,- v obchodě stál na podzim asi 2000,- a svoje kozačky, který měla na nohách 2x a stály 1300,- tak za pětikilo mi je nechá, na argumenty, že jsem ji ty kozačky vlastně dala k narozkám, nijak nereagovala...taky potřebuji jarní boty, budu muset někam vyrazit...
macinek
11. bře 2009
Jani no dobrá ségra =-) 😃

Moje ségra měla dřív sekáč a to bylo super, hlavně ještě pořád mám nějaké věci od ní a pořád jsou dobré, prostě kvalitka x-) , né jak teď ty šunty z obchodu a je jedno z kterého ]-(
macinek
11. bře 2009
Jo Jani prosím tě už si to tu psala s tou listovkou, mám nějakou obyč a tam píšou 1 tabletu denně, těhotné a kojící 2, a jedna tableta má 200 čehosi 😃 , ty jsi myslím psala že denní dávka je 400? =-)
janca.k
11. bře 2009
jojo Marti, doporučená denní dávka lisotvky může být až 800mcg, takže klidně slupni dvě, já většinou kupuji ty co mají aspoň 400mcg...
janca.k
11. bře 2009
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
tak můžete mrknout jaké jsme krasavice 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli