• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti mojžíška je na neplodnost :wink: , jsou tady o tom diskuze
10. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra na ty diskuze mrknu. Dneska už utíkám domů. Holky mějte se .....
10. bře 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já mám hotovo, pro změnu mě bolí hlava :angry:
10. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ahoj :slight_smile:

Inko teda ty jsi šikovná :wink: , a co baráček? jak pokračuje stavba?
10. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už píšu z domu, v práci nám klekl server. Na domečku dnes postavili krb, zítra začínají obkládat koupelny a dělat schody, do 14 dní by měli namontovat dveře a 23 a 24 příjdou namontovat kuchyň.Pak hurá na podlahy a fasáda a venek.Musíme předtím stihnout dole vymalovat, vrch už máme hotový.A musím si pozvat brigádu na okna, pokusila jsem se o to sama a brzo jsem se na to vyprdla :unamused: Holky jdu se válet, už jsem zbodla dva krajíce chleba,tak je musím vyležet :grinning: Pa :slight_smile:
10. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoušela opět ovu test a zase nic :unamused: , testovala jsem 9, 10, 11 a 14 den a ani jeden den nic :confused:, takže jsem to asi propásla ten 12 a 13 den
10. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ...... :slight_smile: :slight_smile:
Marti to jsi to asi fak propásla. Já jsem včera opět testovala a druhá čárka se zační zvýrazňovat. Snad už konečně budu tento cyklus ovulovat .... :unamused:

Iny tak to půjdeme brzy na kolaudaci .... :grinning:
11. bře 2009 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Katy, blahopreju... :slight_smile:

Marti, smula.. Ale ovu muze byt i pozdeji - ja mela 17DC nekolikrat po sobe.-:wink:

Iny, tak at se dilo povede.. :wink:

Pekny den, ja jdu za chvili na poradu.... :zipper_mouth:
11. bře 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoj .... :slight_smile:
11. bře 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, jo Marti Zdenča má pravdu, já měla taky ovu i 17-19DC, tak to klidně ještě zkus...pokud máš testíky :grinning:
já byla včera na kávě s holčinama z diskuze Boskovice, byl to mazec 8 bab a 9 dětí...a to já žádné neměla :grinning: ale super, malá mateřská školka :grinning: :grinning: že Leni :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:
Tak to mohl být super sraz .... :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Zdeni no možná bude ovulace později, když jsem testovala v prosinci taky byla 11DC a já mám docela krátké cykly, no zkusím testnout dneska a uvidím
11. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme si byli dneska vyzvednout nové občanky, tak a doufám že novou občanku nebudu muset dlouho vyřizovat :grinning: , tohle je třetí občanka za 3/4 roku :grinning:
11. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ..... :slight_smile:
To je tedy mazec. Tři občanky za 3/4 roku .... :grinning: :grinning:
Jak to?
11. bře 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no do svatby jsem měla starou, po svatbě nová kvůli změně příjmení a teď nová kvůli změně trvalého bydliště :grinning:
11. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo .... :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zrovna jsem dělala soupis toho co musíme ještě zařídit a vyřídit kolem nového bydliště a mého příjmení a teda seznam je docela dlouhý :rolling_eyes: , no část věcí se dá zařídit po telefonu, ale já musím k sobě do banky a pak musíme nahlásit změny na hypotéce, to si asi vezmu dovolenou a sfoukneme to v jeden den

Jo a bude přecházet z hypotékou od spořky na stavební spoření a ušetříme na úrocích podržte se 800tisíc :confused:
11. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je mazec těch 800 tisíc.
11. bře 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no taky jsem čuměla :confused: , spořka jsou hrozní zloději :angry:

Dneska jdeme nakupovat, Josefovi se včera lehce rozpadli rifle, tak potřebuje nové :grinning: , jsem se včera dívala na netu na novou kolekci botů od bati a teda už se těším na jaro :dizzy_face:
11. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty se máš. Já bych jela nakupovat hned. Nějak v poslední době nemám čas nikde jet.... :confounded:
11. bře 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my to vždycky vezmeme po cestě z práce, Josef mě vyzvedne a jede se :grinning: , no uvidím jestli mi něco padne do oka, jarní boty nechám až bude víc teplo, nerada kupuje věci ve kterých nemůžu hned chodit :grinning:
11. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já pracuji v místě bydliště a můj taky,tak to je potom někdy problém. Nejraději mám když jedu na školení do Brna. To vždycky zakončím školení v obchodech .... :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak před chvílí se tady na ulici převrátilo hasičské auto, kolega jel akorát do kanclu a stalo se to asi 200 metrů za ním :confused:
11. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to měl tedy štěstí .....
Jak to, že se převrátilo?
11. bře 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on neví, viděl je ve zpětném zrcátku jak jedou, protože zrovna stál a čekal až bude moct odbočit a jak odbočoval se to asi stalo, neviděl to, ale jako nechápu jak se může tak lehce převrátit cisterna na bok :confused:
11. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nějak nestíhám, srazík byl super, máme fotky, pošlu link.
já nakupovala včera v cukrárně :grinning: ségra mi donesla kabát ze second handu...Zara za 225,- v obchodě stál na podzim asi 2000,- a svoje kozačky, který měla na nohách 2x a stály 1300,- tak za pětikilo mi je nechá, na argumenty, že jsem ji ty kozačky vlastně dala k narozkám, nijak nereagovala...taky potřebuji jarní boty, budu muset někam vyrazit...
11. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no dobrá ségra :confused: :grinning:

Moje ségra měla dřív sekáč a to bylo super, hlavně ještě pořád mám nějaké věci od ní a pořád jsou dobré, prostě kvalitka :dizzy_face: , né jak teď ty šunty z obchodu a je jedno z kterého :angry:
11. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jani prosím tě už si to tu psala s tou listovkou, mám nějakou obyč a tam píšou 1 tabletu denně, těhotné a kojící 2, a jedna tableta má 200 čehosi :grinning: , ty jsi myslím psala že denní dávka je 400? :confused:
11. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Marti, doporučená denní dávka lisotvky může být až 800mcg, takže klidně slupni dvě, já většinou kupuji ty co mají aspoň 400mcg...
11. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek