Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
11. bře 2009
Pekny den, holky.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
anag
11. bře 2009
Já bych zahrádku chtěla. Máme teďka byt 2+1. Nemáme ani balkon. V létě mi dvůr a zahrádka moc chybí....

Zdeni jak se vede?
macinek
11. bře 2009
Ahoj Zdeni 🙂 copak zkoušíš smajlíky 😃

Peti chápu předtím jsme bydleli taky v 2+1, byl tam sice balkon, ale tak malej že jako kdy tam nebyl 😃
anag
11. bře 2009
Holky kde jste ????????????
macinek
11. bře 2009
Tady 😃
anag
11. bře 2009
Já myslela, že si se mi ztratila?
anag
11. bře 2009
Já si dneska připadám jako by mě někdo praštil. Nemůžu se vůbec soustředit na práci .....
macinek
11. bře 2009
Já jsem dneska v docela dobrém rozmaru 🙂 , hlavně se těším na nákupy, tak doufám že aspoň něco koupíme
anag
11. bře 2009
Já se zase těším do posilovny.....
Ještě musím, ale do pěti vydržet v práci...... 😞
macinek
11. bře 2009
To už uteče, už jenom hodinu 😉
anag
11. bře 2009
Já mám pocit, že se mi to teď strašně vleče......
macinek
11. bře 2009
Mě to zase dneska utíká nějak rychle =-)
anag
11. bře 2009
Marti tak se měj pěkně. Já už to dneska balím. Ahoj....
krejculka
11. bře 2009
tak dlouho v práci??? =-) 🙂 ...kde pracujete?

Marti,my máme taky účet u spořky a když nám nabízeli úvěr,tak jsme s díky odmítli.Náš finanční poradce to spočítal,že by nás úroky stály (z půl milionu)kolem 200 000,-a dalších 300 000,-by jsme přeplatili,takže by jsme jim dali jednou tolik.Je to hnus hnůj 8-( ...stavebko mě taky zklamalo 8-( (máme ze stavebka :-| ).takže splatíme,co máme(na štěstí asi jen ještě 4roky)a víc žádné půjčky si brát nebudeme...
janca.k
11. bře 2009
tak holky,já jsem za dnešek v práci vycucaná jako citron, mazec...já prostě potřebuju volno a minimálně na půl roku...jsem totálně KO, musela jsem si doma lehnout aspoň na chvilku a pak se mi nechtělo z postele...
teď jsem se pustila do nádobí a ještě musím žehlit, ale mě se tááááááááááááááááák nechce. :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
anag
12. bře 2009
Krásné ráno ..... 🙂 🙂
krejculka
12. bře 2009
Dobré ráno,

tady u nás je hezky,svítí sluníčko,tak mám hned lepší náladu.

Jani,tak si vem dovču a přijeď 😉 .....a nebo počkej do příštího týdne na new obývák 🙂 .
Včera jsme vymýšleli,jak to vymalovat(máme tu červenou)a MM by to nejraději vymaloval celý na červeno =-) ]-( :-N ...to jsem rázně zatrhla......tak máme vymyšlenu jednu část a ještě musíme nějak vymyslet druhou část místnosti....to je místnost,která má 25m2 a je hodně světlá....tak jsem navrhla,že 2 zdi červeny a 2 bíly nebo nějaky krémovy,aby se to hodilo k nábytku a sedačce.Pak bych potřebovala ještě nějakej nááááádhernej obraz x-) ...

Jdu do obchodu pro věci na obídek a pak mám v plánu upéct jedny řezy,co mám receptík od kamarádky x-) .

Hezký den.
macinek
12. bře 2009
Dobré ráno ženy 🙂

Leni my jsme část jedné zdi vymalovali na oranžovo a shánění obrazu byla taky fuška, ale nakonec se zadařilo 🙂

Jinak nákupy byly včera úspěšné, byli jsme ve 4 obchodech a ve 3 jsme něco koupili 😃 , Josef má nové rifle, tričko a svetr a já mám rifle velikost 38 prosím x-) x-) x-) , dvě košile a jarní bundu x-)
anag
12. bře 2009
Ahoj Marti .... 🙂 🙂
Tak to se nákupy povedly .... 😃 Rifle velikosti 38 ..... dobrýýýýýý
A knihu o bambusech si sehnala?
macinek
12. bře 2009
Peti no taky mám radost z velikosti riflí, no napřed jsme byli v ca a tam mají všechny věci divně číslované, ono jsou to spíš dívčí věci nebo na holky bez výraznějších tvarů, protože tam jsem si zkoušela rifle 40 a nezapla jsem je 8-( a loni jsem si tam zkoušela kabát 40 a přes prsa mi chybělo asi 10cm abych ho zapla 😃 😃

No a nakonec jsme zašli do orsay, tam jsem zkusila 42 protože 40 neměli a ty jsem vyslíkla i zapnuté 😃, takže jsem zkusila 38 a sedly x-)

Na vaňkvce zrušili knihkupectví takže knížku nemám :-|, musím se mrknout někde jinde
anag
12. bře 2009
Oni tam zrušili knihkupectví? Je fakt, že jsem tam od Vánoc nebyla .....
macinek
12. bře 2009
takže dneska jsme vyrazili oba v novém oblečení 😃 a Josef mi ráno říkal že mi to strašně sluší x-)
anag
12. bře 2009
Marti tak to by ses nám měla vyfotit ať vidíme jak Ti to sluší ....... 🙂 🙂
macinek
12. bře 2009
Když já se stydím |-| 😃 😃 😃
anag
12. bře 2009
Jsem se teď začetla do příběhu tady té holčiny. Je hrozné co člověk musí všechno vytrpět ..........

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
macinek
12. bře 2009
Jj už jsem to četla |-|

hold někdy je život pěkně nespravedlivej 😞
macinek
12. bře 2009
Tý jo tady je dneska tak krásně x-) , modrá obloha, sluníčko a já musím dřepět v práci do 5 ]-(
anag
12. bře 2009
To je pravda ...... 😞
anag
12. bře 2009
U nás je taky nádherně. Naštěstí mám dneska jen do tří ...... 😃
Večer jdu zase cvičit. Už se moc těším.
Tak jsem prolistovávala loňský kalendář a zjistila, že je to přesně rok co neberu HA.
macinek
12. bře 2009
My jsme byli cvičit ráno, akorát teda cvičili jsme hodinu a 20 minut a mě to příjde málo =-) 😃 , jsem magor 😃 😃 😃