• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Pekny den, holky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych zahrádku chtěla. Máme teďka byt 2+1. Nemáme ani balkon. V létě mi dvůr a zahrádka moc chybí....

Zdeni jak se vede?
11. bře 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :slight_smile: copak zkoušíš smajlíky :grinning:

Peti chápu předtím jsme bydleli taky v 2+1, byl tam sice balkon, ale tak malej že jako kdy tam nebyl :grinning:
11. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste ????????????
11. bře 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady :grinning:
11. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, že si se mi ztratila?
11. bře 2009 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dneska připadám jako by mě někdo praštil. Nemůžu se vůbec soustředit na práci .....
11. bře 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska v docela dobrém rozmaru :slight_smile: , hlavně se těším na nákupy, tak doufám že aspoň něco koupíme
11. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zase těším do posilovny.....
Ještě musím, ale do pěti vydržet v práci...... :frowning2:
11. bře 2009 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už uteče, už jenom hodinu :wink:
11. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pocit, že se mi to teď strašně vleče......
11. bře 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to zase dneska utíká nějak rychle :confused:
11. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak se měj pěkně. Já už to dneska balím. Ahoj....
11. bře 2009 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dlouho v práci??? :confused: :slight_smile: ...kde pracujete?

Marti,my máme taky účet u spořky a když nám nabízeli úvěr,tak jsme s díky odmítli.Náš finanční poradce to spočítal,že by nás úroky stály (z půl milionu)kolem 200 000,-a dalších 300 000,-by jsme přeplatili,takže by jsme jim dali jednou tolik.Je to hnus hnůj :rolling_eyes: ...stavebko mě taky zklamalo :rolling_eyes: (máme ze stavebka :unamused: ).takže splatíme,co máme(na štěstí asi jen ještě 4roky)a víc žádné půjčky si brát nebudeme...
11. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky,já jsem za dnešek v práci vycucaná jako citron, mazec...já prostě potřebuju volno a minimálně na půl roku...jsem totálně KO, musela jsem si doma lehnout aspoň na chvilku a pak se mi nechtělo z postele...
teď jsem se pustila do nádobí a ještě musím žehlit, ale mě se tááááááááááááááááák nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno ..... :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2009 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tady u nás je hezky,svítí sluníčko,tak mám hned lepší náladu.

Jani,tak si vem dovču a přijeď :wink: .....a nebo počkej do příštího týdne na new obývák :slight_smile: .
Včera jsme vymýšleli,jak to vymalovat(máme tu červenou)a MM by to nejraději vymaloval celý na červeno :confused: :angry: :sweat_smile: ...to jsem rázně zatrhla......tak máme vymyšlenu jednu část a ještě musíme nějak vymyslet druhou část místnosti....to je místnost,která má 25m2 a je hodně světlá....tak jsem navrhla,že 2 zdi červeny a 2 bíly nebo nějaky krémovy,aby se to hodilo k nábytku a sedačce.Pak bych potřebovala ještě nějakej nááááádhernej obraz :dizzy_face: ...

Jdu do obchodu pro věci na obídek a pak mám v plánu upéct jedny řezy,co mám receptík od kamarádky :dizzy_face: .

Hezký den.
12. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Leni my jsme část jedné zdi vymalovali na oranžovo a shánění obrazu byla taky fuška, ale nakonec se zadařilo :slight_smile:

Jinak nákupy byly včera úspěšné, byli jsme ve 4 obchodech a ve 3 jsme něco koupili :grinning: , Josef má nové rifle, tričko a svetr a já mám rifle velikost 38 prosím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , dvě košile a jarní bundu :dizzy_face:
12. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile: :slight_smile:
Tak to se nákupy povedly .... :grinning: Rifle velikosti 38 ..... dobrýýýýýý
A knihu o bambusech si sehnala?
12. bře 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no taky mám radost z velikosti riflí, no napřed jsme byli v ca a tam mají všechny věci divně číslované, ono jsou to spíš dívčí věci nebo na holky bez výraznějších tvarů, protože tam jsem si zkoušela rifle 40 a nezapla jsem je :rolling_eyes: a loni jsem si tam zkoušela kabát 40 a přes prsa mi chybělo asi 10cm abych ho zapla :grinning: :grinning:

No a nakonec jsme zašli do orsay, tam jsem zkusila 42 protože 40 neměli a ty jsem vyslíkla i zapnuté :grinning:, takže jsem zkusila 38 a sedly :dizzy_face:

Na vaňkvce zrušili knihkupectví takže knížku nemám :unamused:, musím se mrknout někde jinde
12. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni tam zrušili knihkupectví? Je fakt, že jsem tam od Vánoc nebyla .....
12. bře 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže dneska jsme vyrazili oba v novém oblečení :grinning: a Josef mi ráno říkal že mi to strašně sluší :dizzy_face:
12. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to by ses nám měla vyfotit ať vidíme jak Ti to sluší ....... :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já se stydím :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se teď začetla do příběhu tady té holčiny. Je hrozné co člověk musí všechno vytrpět ..........

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=231928&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1
12. bře 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj už jsem to četla :pensive:

hold někdy je život pěkně nespravedlivej :frowning2:
12. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tady je dneska tak krásně :dizzy_face: , modrá obloha, sluníčko a já musím dřepět v práci do 5 :angry:
12. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda ...... :frowning2:
12. bře 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky nádherně. Naštěstí mám dneska jen do tří ...... :grinning:
Večer jdu zase cvičit. Už se moc těším.
Tak jsem prolistovávala loňský kalendář a zjistila, že je to přesně rok co neberu HA.
12. bře 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli cvičit ráno, akorát teda cvičili jsme hodinu a 20 minut a mě to příjde málo :confused: :grinning: , jsem magor :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek