• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
AHoj holky, ten příběh jsem četla už několikrát, je to mazec a nejhorší je, že tohle potká holku, která děti fakt chce..
12. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no jo hold to jde s plodností všeobecně z kopce, teda až na alternativně pigmentované spoluobčany :angry:
12. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to že jsi smazala album?
12. bře 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to album jsem si dělala už dávno a nějak už se mi obsah nelíbil :grinning: , až bude nálada tak si udělám nové :wink:
12. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo .....
12. bře 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé další beruna bez alba...
Holky, mě se tak nic nechce...uvařila jsem si kafe a jdu zase do předu vydávat, dneska jsou erupce na slunci, chodí sem samej blb...chjo...hrůza...
12. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neboj já si album udělám :wink:
12. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je jasný, už se těšíme na fotky z utz a počůraných testů :grinning:
12. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no doufám že to bude brzo :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přišla z obědu. Venku je tak nádherně, že se mi nechtělo vůbec vracet do práce.
12. bře 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no já vím že kdybych šla ven tak už se asi nevrátím :grinning:
12. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem protestovala před úřadem a říkala, že si beru dovolenou a jdu domů..... :grinning: :grinning:
A nakonec tu stejně sedím ......
12. bře 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo jsem se nějak zabrala do práce :grinning:

Včera Josef navrhnul jestli si nezajedeme na prodloužený víkend do maďarska už v dubnu :grinning: , no já jsem velmi ráda souhlasila :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty se máš...... :slight_smile:
12. bře 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Marti, já chci taky :frowning2: já navrhovala doma, že bychom někam mohli jet s Martinem na Velikonoce, ale jeho, jo jasně, něco vyber mě stejně neuklidnilo, protože je mi jasný, že jak dojdu, že se musí něco zaplatit, tak mi řekne, že buď bude v práci, nebo se mu nikam nechce... variant je několik..
jo holčiny, proto já sedím ve sklepě, kde svítí jenom zářivka a nerozptyluje mě nějaký Oskar :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on je znechucenej z práce a tohle je ideální 100%ní relax za 3 dny :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj bych chtěl jet ještě lyžovat, tak uvidíme. Taky mě napadlo, že by jsme jeli přes Velikonoce.
No uvidíme, teďka budeme mít fofry, protože 4.4. je u nás akce "ZE SKLEPA DO SKLEPA". Mám taky otevřený sklep, tak musíme všechno nachystat a není toho málo. K tomu ještě víkend předtím jdeme sestřence na svatbu, tak se potom z toho i zblázníme.....
12. bře 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zní dobře ze sklepa do sklepa...kdy a kde že se to koná? A to tam jako může dojet kdokoliv??
12. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no máte to teda dost našlapané :sweat_smile:

Já jsem teď mrkla do kalendáře a teda nevím kdy v dubnu by jsme jeli :confused: , máme duben nějak plnej, takže to vidím na začátek května, jsou tam dva pátky státní svátek, tak ušetřím dovolenou :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani může tam přijet kdokoliv. Koná se to u nás ve Velkých Bílovicích, 4.4.2009

Více: http://velkebilovice.com/
12. bře 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já se chystám s holkama s diskuze na výlet, ale bambule chtějí jet v týdnu, tak si budu muset vybrat dovču, měla jsem ji mít taky první týden v květnu, ale neva, stejně bych seděla doma sama...Martin bude určo chodit do práce, jak ho znám...
12. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo a ještě mi řekni, který to vinařství je tvoje?
12. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi, že bych se přijela za Peťou zbořit z vína :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme "VINAŘSTVÍ LANŽHOTSKÝ", ale náš sklep tam myslím, že není. Internetové stránky teprve připravujeme. Manžel vinařství převzal loni po otci, tak to začíná teprve všechno pořádně rozjíždět. Ale téhle akce se účastníme od provopočátku.
12. bře 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani klidně přijeď.... :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nadhodím doma jestli nepojedeme :slight_smile: , už se těším na vína z maďarska :dizzy_face: , to zase vykoupíme tesco v maďarsku :grinning:
12. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to by bylo super, zkusím to nadhodit před manželem a známýma, že bychom jeli..to by byla dobrá akcička :grinning:
12. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti klidně přijeď. Já bych řekla, že je to dost podařená akce..... :grinning: :grinning:
J
12. bře 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no co se týká vína tak se Josef určo bránit nebude :grinning: , spíš nevím jestli nemá náhodou nějakou zkoušku ve škole
12. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek