• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tady jsou nějaké fotky našeho sklepu. Moc toho nafoceného nemáme. Chystáme internetové stránky a všechno budeme teprve fotit. Halu ve vnitř nemáme myslím vůbec zatím nafocenou.

http://anag.rajce.idnes.cz/Nova_slozka/
12. bře 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti hezký :dizzy_face: , jsem dostala chuť na víno :grinning:
12. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti domluv se s manželem a klidně přijeď. Jani ty samozdřejmě taky. :grinning:
12. bře 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti určo by jsme někdy přijeli :slight_smile: , v květnu jedeme ke kamarádovi do sklepa do dubňan, je to taková rodinná akce
12. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem tam přidala pár fotek .....
12. bře 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem úplně zapoměla, že už jdu domů. Tak já se pro dnešek loučím. Ahoj ......
12. bře 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zenske... :slight_smile:

Dnes jsme v praci dostali 4 nove deti.. Ja jedno a kolegyne do skupiny tri... Moje Lucinka vypada krasne a dokonce se jevi i jako hodna holka. Je zvidava, pomahala mi, porad si chtela povidat... Vsechyn ctyri deti jsou sourozenci.. A vsechny jsou zlate...

Dnes jsem se sice nezastavila,ale nevadi.. Vykouzlila jsem usmev na ctyrech tvarich... :dizzy_face:

Dobrou, holky...
12. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .....
Tak konečně tu máme dneska pátek ...... hurááááááá
Jsem zjistila, že opět tenhle cyklus budu bez ovulace. Už jsem měla od pondělí do středy docela pozitivní ovu test, ale ještě ta druhá čárka nebyla zcela ono. Myslela jsem si, že bude sílit a ona potvůrka včera už tam byla slabulinka. No nic od příštího cyklu to jistí clostil.
13. bře 2009 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile:

jj konečně pátek :dizzy_face: , dneska bych ráda z práce prchla dřív, chceme zajet na jídlo do Břeclavi :dizzy_face: , tak uvidím až dorazí kolega, jestli tu dneska bude do 5 nebo ne
13. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do jaké restaurace chcete jít?
13. bře 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do steak housu, máme chuť na něco dobrého :dizzy_face:
13. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrá restaurace. To se máte .....
Já jdu večer do práce. Vzala jsem si brigádu. Jdu do šatny na ples. Tak to bude do rána .....
13. bře 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Josefovi se tam enormě líbí, takže chce jet tam, no a já se bránit nebudu :grinning:

Tý jo tak noční směnu ti teda nezávidím :grinning:
13. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší na to je, že zítra večer má sestřenka svícu, tak budu zase ponocovat a v neděli slaví ségra narozeniny. Čeká mě docela náročný víkend. Dneska se dostanu do postele tak v šest ráno. Vlastně zítra .... :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tak to je hodně náročný víkend :sweat_smile: , já posledních pár let zjišťuju že mi tohle ponocování a slavení vůbec nedělá dobře :grinning: , stárnu no :grinning: :grinning:

My jedeme zítra odpoledne ke tchánovcům, v neděli jim pomůžeme na zahradě, takže to bude místo posilovny :grinning:
13. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taky zjišťuji, že to snáším čím dál tím hůř...... :confounded: :confounded:
13. bře 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejradši mám odpolední oslavy když se končí tak nejpozději v 10 večer :grinning:
13. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nápodobně...... :slight_smile:
Kde máme dneska Janču?
13. bře 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám dneska odpolko, tak jsem dorazila až po deváté...venku je mazec počasí...v Kunštátě pršelo a v Boskovicích svítí sluníčko...nechápu...já včera taky dostala chuť na vínko, tak jsem si sedmičku otevřela :grinning: a ještě mi zbylo na neděli :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:
Jaké sis dala ?
13. bře 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

Holky mě tak bolí ruce a prsní svaly :grinning: , včera jsem dělala nové cviky a dneska ráno jsem byla jak mental :grinning: , tak jsem to dneska ve fitku trochu rozcvičila, ale teda pořád je pěkně cítím :grinning:
13. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dneska zase bolí strašně břicho...... :frowning2:
Ze cvičení to ale asi nemám......
13. bře 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem doma Rulandské bílé, to mám moc ráda, ale přiznám se, že když by mi ho někdo nalil a zeptal se co je to za víno, tak to stejně nevím :grinning: ale Rulandské si dávám vždycky, nebo kupuji, červená vína nepiju, nevím proč moc mi nechutnají, ale nedávno Martin donesl Merlot a ten byl dobrý...
13. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a značka je tuším to Templářské, u nás jiné neměli, ale když jdeme s kámoškou na vínko, tak si dáváme to s Habánských sklepů a to je ten u vás, že jo?
13. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si včera dala s manžílkem chardonay výběr z hroznů. Manžel mě učí poznávat vína podle chuťi i vůně. Už mi to vcelku i jde..... :grinning:
13. bře 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mňam charonka výběr z hroznů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to já moc rád, my poslední dobou pijeme samé výběry z hroznů nebo z bobulí :grinning: a taky jsem měla chuť na růžové víno, tak mi Josef koupil dvě bedny v Rakvicích, je to myslím cabinet a je fakt moc dobré, i Josef se napřed ofrňoval a teď ho pije víc jak já :grinning:
13. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tedy mám raději polosuchá vína, ale občas si něco sladšího dám.
Rosé máme taky. Mám ho taky moc ráda. Nejraději mám, ale červená vína.
13. bře 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dřív pila jenom červené, pak jsem pomalu přecházela na bílé a teď červené nějak nemusím, pálí mě po něm žáha a je jedno co je to za značku. Většinou si dám jednu skleničku vína, takže si klidně dám sladší, pokud bych toho měla vypít víc, tak samo radši sušší :slight_smile:

Ale poslední měsíc mám chuť jenom na rosé :grinning:
13. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo snažím se lehce rozhýbat ty svaly, mám problém dát levou ruku na pravé rameno :grinning: , si musím pomoct pravou rukou :grinning:
13. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po červeném Tě pálí žáha......
Říká se ,že po červeném by neměla pálit žáha.
13. bře 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek