• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
no já vím že pálí spíš po bílém, ale prostě to tak je, teda pokud vypiju víc bílého tak mě ta žáha pálí taky, ale po červeném je to už tak po první skleničce :frowning2:

prostě jsem takový úkaz :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti úkaz určitě nejsi ...... :grinning:
13. bře 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když to někomu řeknu že mě pálí žáha hlavně po červeném tak se na mě dívají jak na debila :grinning:
13. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi náš městský policajt ukazoval nový paralizér. To je hrůza. Jen ho na chvilku zapl, protože jsem byla zvědavá co to dělá a ještě teď mi buší srdce.
13. bře 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
On to jako zkoušel na tobě :confused:
13. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mě ne. Jen to zapl do prázdna, ale i to mi stačilo......
13. bře 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,

včera jsem se už neukázala,byla jsem zničená,že jsem odpadla ve 21hod.do postele.Zase mě zlobí už nekolikátý den ta štítná žláza,jsem z toho už na nervy..pořád mě to v tom krku tlačí,že se mě kolikrát i navaluje.Nesmím se přejíst.....

Já mám taky moc ráda bílá vína,polosladká,ale jak píšete,tak pokud větší množství,tak spíš suché...a růžové jsem si oblíbila teprve loni v létě,když jsme byli na Volvo akci ve sklípku na zámku...kruci,teď nevím,jak se to jmenuje...v okolí je Josefov,Dolní Bojanovice(od tam byla cimbálovka-supééééééér,ještě někdy bych je chtěla vidět a slyšet :wink: ).....víte?
13. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ......
Která tam hrála cimbálká. Já poslouchám cimbálku moc ráda.
13. bře 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se přiznám, že bych o vínech potřebovala nějakou přednášku....ale holky by mi to mohly vysvětlit...já se v pojmech suché, polosuché teda vyznám, ale cabinet, výběr z hroznů...to se nechytám, jo ještě teda vím, co je slámové a ledové...takže holky šup...nějakou přednášku, přeci jenom když mi tady chlaščeme hlavně tu slivovicu :grinning: :grinning: :grinning: teda já ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kabinetní víno má slad od 19 stupňů as do 21 stupňů sladu, potom je pozdní sběr to je od 21stupňů sladu do asi 25 stupňu sladu a tom následuje výběr z hroznů, atd ...
Doufám, že jsem to napsala dobře ...... :confounded:
13. bře 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Martin byl jednou ve Valticích na zámku, měli tam taky cimbálovku, akorát říkal, že byl trapas, protože tam byla hromada borců z Prahy a ti to prostě neznají, takže jediný kdo s cimbálovkou zpíval, byl můj manžel a jeho nadřízená...taky se tam pěkně odbouchli :grinning:
13. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti díky...ještě jeden dotaz...co je to ten stupeň sladu :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se posbírají hrozny a následně se pomelou. Až jsou pomleté tak se měří sladoměrem kolik mají stupňů sladu. Když potom někdo prodává vína s etiketou, tak si musí zavolat speciální pracovnici která to přijde ještě přeměřit.
13. bře 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už jdu domů. Mějte se pěkně a přeji krásný víkend ...... :grinning:
13. bře 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, díky za super přednášku...snad se budu teď líp orientovat...ještě takový debilní a možná laický dotaz...dá se říct, že to znamená že čím víc sladu tím je to víno silnější a víc sladké? Nebo se to podle toho říct nedá? ale předpokládám, že čím má víno víc sladu, je dražší??
13. bře 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,vyhrabu vizitku a písnu,jak se jmenují...jsou právě z těch Bojanovic.....utkvěli mě v paměti,ptz.super hráli a taky se bylo na co dívat :grinning: ...teda jen na 2 z nich :grinning:
13. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže se jemnují ZÁDRUHA.Mají i www.cimbalka.cz
13. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ja jsem si rikala, kam ze to poletime :grinning: :grinning: :grinning: Zdeni krasne fotecky a Naty je fakt nadherna a vesela holka!
Pomahala jsi? Co jste delali, malovali?
15. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky, ve CT jsem byla u Dr., vse je o.k., dostali jsme tehu prukajdu a dalsi fotecku "Matyska", krabicku prvni zachrany :grinning: nejaky prenatal box s prvnim dudlickem, pidi plinou, napojem a ruznyma brozurama a podobne.. Za 3 tydny opet KO, odber krve na tripple testy.
Jo a brisko roste a roste a prsa taky :grinning: :grinning: Ale s vahou jsem na tom porad stejne -3kg. To statecne dozene behem dalsich mesicu.
To tak strasne leti, ze to neni ani mozne.. nedavno jsem delala ovu testy, potom tehu a uz uz kynu jako buchta :grinning:
15. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se oblikat a namalovat si oblicej na xichtik, jedeme k tatkovi na obed, mnaaaam! Objednala jsem si rizecky a bramborovou kasi :wink:
15. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Katy, jojo, malovali jsme... Ne, ze ja jsem pomahala, ja jsem byla hlavni akter!! :slight_smile: To Naty pomahala... :wink: Nam do hrobu... :grinning: Byla vsude - desne neposedne decko....

Ale vecer, jak jsme skoncili a uvarili jsme si kafe, se projevila jeji vtipnost.. Vsichni jsme se smali... :slight_smile:

A krasna to ona je, bobek maly... :slight_smile:

Je fajn, Katy, ze je vse v poradku, jen tak dal... Nas Matysek je nekde v hlubokych lesich na houbach... :slight_smile:

Peknou nedeli...
15. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak vás zdravím,teď jsem nějak nestíhala,doma předěláváme ty místnosti a rekonstruujeme,tak je toho na mě moc.Zítra frčím na utz ve 12DC,tak jsem zvědavá,jestli tam něco bude...dneska mě pobolívalo břicho :confused: ..to se mě nestalo ani nepamatuju.Stejně těhotnět nemůžu,ale byla bych ráda,kdybych se za ty 3,5měsíce zmátořila tak,že bych pak byla schopná otěhotnět na ten šup :slight_smile: :wink: .

Jdu udělat večeři a půjdeme se válet k telce a co nejdříve spát.Jsme oba s MM unavení...

Tak dobrou noc a zítra napíšu.Jedu k Mudrovi na půl 2 :wink: .pá
15. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno ..... :slight_smile:

Holky včera jsem popvrvé v životě viděla na ovu testu dvě uplně silné čáry. Jsem z toho byla hotová. Vůbec jsem to nečekala. Teplota zatím, ale nevzrostla.....?
16. bře 2009 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Zádruhu znám..... :slight_smile: :slight_smile: Ti hrají nádrhně.
16. bře 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Zdeni super fotky :wink: :dizzy_face:

Katu gratuluju k průkajdě :wink:

Peti tak to super, jen tak dál :wink:
16. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ...... :slight_smile: :slight_smile:
Jaký byl víkend?
16. bře 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti vcelku v pohodě, akorát jsme byli u tchánovců a díky tchýninému nedělnímu obědu jsem zbytek neděle doma proležela a bylo mi zle :frowning2: , jako přílohu k masu a rýži dělala papriky utonené v sádle :confounded: , ble a můj žaludek to chudák málem nezvládnul, ještě nám nutila jako vždy přidání dalšího masa a to tím způsobem že nám ho i přes odpor strčila na talíř, stejně jsme ho oba nechali, protože i tak jsme byli přežraní :angry: , fakt obědy u ní nemusím :rolling_eyes:
16. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Ti nezávidím. Víc co to je, když je pořádně špatně od žaludku. Tak to já jsem sice měla náročný víkend, ale za to v neděli jsem měla z toho ovu testu radost jak malé děcko.
16. bře 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaká byla noční směna paní šatnářko? :grinning:
16. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek