• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti velmi náročná. Do postele jsem se dostala v pět ráno a manželovi zvonil v půl sedmé budík. Hruza.... :unamused:
Potom jsem myslím do dvanácti pospávala. Večer jsme šli sestřence na svícu, tak jsem se dostala zase do postele v půl jedné. Nakonec jsem se nevyspala ani v neděli, protože jsme museli jít do kostela na raní. A potom jsme měli inspekci ve sklepě. A potom jseme jeli k našim. Ségra měla narozeniny ...... Tak náročný víkend jsem dlouho neměla.....
16. bře 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak teď bys tak potřebovala ještě jeden odpočívací víkend co :grinning:

Tak máme rozhodnuto že budeme mít živý plot z bambusu a už jsme se dozvěděli že další dva sousedi budou mít taky na zahradě bambus, ale teda nikdo z toho nebude mít živý plot :slight_smile:
16. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to bych tedy potřebovala ....
o může být velice pěkný, živý plot z bambusu ..... :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsou fotky
http://bambusy.info/?clanky:zivy-plot-z-bambusu

uvažujeme asi o tom co je na první fotce
16. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vypadá to fakt moc dobře. Ten první se mi líbil taky nejvíc ..... :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem koupila knížku o bambusech, ještě nastuduju další info na netu. Už máme i tip na člověka který bambusy prodává, je to jeden z největších prodejců v ČR, bambusy se musí sázet hodně z jara, takže do konce dubna je chceme mít zasazené. Ten živý plot budeme mít ze tří stran zahrady, z jedné strany zakryjeme hnusný plot co si udělal jeden soused a z duhým sousedem to budeme mít jako dělící plot mezi našema zahradama, nepotřebujeme tam plot a pak zadní strana zahrady
16. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti budete to mít moc pěkné. Vypadá bezvadně. Potom až to nasadíte, tak to musíš vyfotit.

Kde máme dneska Janču a Lenču....?????
16. bře 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj nafotím :slight_smile:

Lenka včera psala že jde dneska k doktorovi :wink:

A Janča nevím kde se fláká jako :grinning:
16. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha .....
No nic já utíkám na oběd. Po obědě se tu zase ukážu.
16. bře 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po obědě. Chuťové buňky moc uspokojené nejsou...... :unamused: Ještě bych si tak dala něco sladkého, ale nic u sebe v práci nemám.
16. bře 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska trošku dietku, takže k obědu si dám jenom rohlík se sýrem a zeleninkou
16. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta dieta by mi taky neublížila ...... :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu na vás juknout, od středy jsem byla mrtvola a teď mám pro změnu opět rýmu,tak mluvím jak slon :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdu do práce,tak na vás mrknu častěji :slight_smile:Jsem zjistila,že ta práce mi absolutně nedělá dobře,vždycky ten následující den jsem úplně mimo jak je mi blbě :unamused: Peti ty dvě čárky jsou super :dizzy_face:Mám radost :slight_smile: Jinak nám minulý týden přivezli spotřebiče a vanu a tento týden by jsme měli jet pro kuchyň :wink: Spodní koupelna už je skoro obložená a vypadá parádně, dokonce i jirka uznal, že zelená je dobrá :grinning: No nic holky, jdu jíst...Julinka má hlad :grinning: Zítra papa :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ahoj ..... :slight_smile:
Tak to se vám baráček pěkně rýsuje. Za chviličku půjdete bydlet do nového ...... :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

no už jsem zvědavá na fotky :dizzy_face: , my jsme loni touhle dobou těžce finišovali, původně jsme se měli stěhovat do konce dubna ale 14 před stěhování jsme se dozvěděli že to nehrozí ani náhodou, takže jsme narychlo sháněli pronájem, naštěstí teda se nám podařilo prodloužit pronájem v tom bytě kde jsme bydleli, ale teda byl to hnus :frowning2:

Dneska asi pojedeme do ikei, musíme ještě dokupit nějaké drobnosti, tak jsem zvědavá co koupíme
16. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočeny, jsem tu, byla tu u mě v kanclu zavřená paní ze socky, tak jsem se nedostala na net, vepředu mi lezl samej důchodce, dneska jsem to chtěla fuckovat :angry: asi jsou erupce na slunci, málem jsem dva dědky poslala do pr... do pryč :grinning: :grinning: ¨
jinak víkend byl docela v poho...ale od včera nevím jestli chci děti :grinning: :grinning: byl u nás bratránek se synem a ten nejdřív řval duo s naší andulí a pak mi naházel do vany všechno co leželo kolem a ještě chtěl abych mu napustila vodu, bo on se chce jít koupat, tak jsem z něho byla docela vysmátá, za půl hodiny stihl rozlít moje kafi, nastavit cosi na televizi a zaházet tu vanu, pak lítal venku tak zběsile, že dvakrát spadl a ukazoval nám že je čuník a má špinavý kalhoty...no mazec, ale jinak je to zlatíčko, hned byl kamoš, na to, že mě víděl naposledy loni v červenci a má rok a půl, i pusinku mi dal, když odjížděl :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahoj ....... :slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute :grinning: :grinning:

holky mám hlad, snědla jsem polívku musli tyčku a nic jinýho nemám, kolegyně donesla uzený, ale do toho se mi nechce, tak budu muset vydržet...

jo a jinak...ráno jdu k zubařce :confounded:
16. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak tu zubařku Ti nazávidím. Budu na Tě myslet......
Kolikátý máš den cyklu? Začneme tedy příští cyklu s tím clostilem?
16. bře 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí jdu jenom na preventivku, tak předpokládám, že to bude šup do křesla a zase dolů, jako každýho půl roku...ale teď jsem to tak flákala, že jsem nebyla u zubařky rok a půl :sweat_smile: :sweat_smile:

já jsem dneska 11DC, jestli dobře počítám...no moment, to je blbost, jdu se mrknout :grinning:
jo Martin v pátek v hospodě vykládál, že jeho manželka v dubnu otěhotní, tak pokud nemá ještě nějakou tak myslel mě :grinning:
16. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska 14DC.
16. bře 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt, jo jsem 11DC, ty brďo, krom toho dobře flákám měření, to budu muset od zítra měřit pečlivěji, takže to jsme tři dny od sebe, to je fajn :wink:
16. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super. Příští měsíc na to vlítnem ..... :grinning: :grinning:
Já zatím měřím poctivě http://www.fertilityfriend.com/home/2507a0
16. bře 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :wink:
16. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě tak děsně pichá v boku ..... :unamused: :unamused:
16. bře 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se nestihla ani rozloučit, jsem hrozná, ale konečně mám chvilku napsat..

Peti, to je ovulka, buď ráda, za každý píchnutí :grinning: to je dobrý znamení, ale mělo by tě píchat jenom na jednom boku, nebo spíš vaječníku a počkej po Clostilu...to tě bude píchat možná i na obou stranách :grinning:
16. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno ....... :slight_smile: :slight_smile:

Dneska nádherně po ránu svítí sluníčko ......... :grinning:
17. bře 2009 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Hlásím se z pracovního procesu a zrovna dnes nejsem moc fit, v noci jsem zas nemohla spat :frowning2: Ale to sluníčko a štěbetání ptáčků bylo ráno super :wink: holky jdu makat,ale sem tam na vás mrknu :slight_smile:
17. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ...... :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Peti,gratuluji k OVU :dizzy_face: ,jen tak dál :wink:

Holky,já jsem včera dopadla jak nevím co...... :pensive: .Zlost na Mudra už mě trochu přešla,ale teda,co mě řekl,to si budu hodně dlouho pamatovat....
Takže,napřed dělal blbýho,že mě žádnou vakcínu nedoporučil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(neměl to napsany v kartě)!!!!!,pak že teda dobře(asi si vzpoměl :angry: )a že teda ukončíme léčbu,budu jen na utrošu,abych měla MS a trošku mě zase povyrostla sliznice,ale že clostil vysadíme,utz.dělat nebudeme až do toho července,kdy mě končí ta lhůta,kdy nesmím otěhotnět.....Jo a pak mě řekl,že se nemám nějak chránit,že kdyby se povedlo těhu,tak že ho ukončovat nebudeme,ale že by mě poslal na podrobnější vyšetření do nějaké spešl poradny,kde se zabývají vadama plodu :confused: :angry: ...byla jsme z toho vydivočená,že jsem se zmohla akorát na to,že těhotnět nehodlám,takže si pozor dávat budu,že nemíním mít pk postíženy dítě..přece jen tak ze srandy,bez studií,by to do toho příbalového letáku a na net a všude,kde se o tom píše,nedávali,ne????
17. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek