• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Leni ..... :slight_smile:
Díky moc.
Jakou vakcínu máš dostat?
17. bře 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Leni teda pan doktor by potřeboval asi pár facek aby se probral :angry:

Já jsem dneska teda docela naštvaná, začínám špinit, takže MS je za dveřma, takže zase nějakých 22 dní :angry: , takže teda nevím kdy ta ovulace jako byla, jestli vůbec byla :frowning2:
17. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
proti neštovicím,neměla jsem je nikdy,a malej,jak chodí do školky,tak aby je na mě v těhu nedotáhl.Jsou hodně nebezpečny a já jsem to riziko nechtěla podstoupit,že bychom pak mohli mít nějak postíženy dítě.
17. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:
Leni tak to bych se nechal taky zaočkovat. Já naštěstí neštovice už měla .....
Marti to se ti cyklus pěkně zkrátil. Já už jsem podvakrát měla taky 23DC, tak jsem zvědavá co tenhle cyklus..... Měla bych to dostat 24.3., tak uvidíme kdy dorazí mrška......
17. bře 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti no teď dva poslední cykly jsou tak krátké :angry: , akorát ovu testy jsem dělala už od 7DC a nic :pensive: , tak jsem si myslela že tento cyklus bude delší a ovu byla později
17. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem to měla tak minulý cyklus. Ovu testy jsem děla od 7DC a pořád nic, teplota se mi zvedla až po utrogestanu, takže anovulační cyklus...... :angry:
17. bře 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti no tak to mám teda radost :confounded: , no následující cyklus bude zase testovat a pak se objednám k doktorovi a uvidíme
17. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti možná by bylo fajn kdybys začala měřit bazální teplotu. Mě to hodně pomohl. Teprve až jsem začala měřit, tak jsem zjistila, že většinu cyklů mám anovulačních....
17. bře 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď ještě jeden cyklus zkusím s ovu testama a tentokrát ne natajno před Josefem a uvidím. Teď jsem ještě pročítala různé články a poradny a cyklus kolem 22 dní se dá pokádat za normální a taky ovu testy můžou být stejně jako těhotenské testy falešně pozitivní i negativní
17. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti to je pravada, že můžou být testy špatné..........
17. bře 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě se taky líbila moc knížka "JAK PŘIROZENĚ OTĚHOTNĚT", kdysi nám o ni psala Katka. Jsem si ji tehdy koupila. Je tam pěkně vysvětlené jak vnímat své tělo jestli je plodné nebo ne .......

Holky mě včera začaly úplně šíleně černat zlaté prstýnky.......
Nechápu proč?????????
17. bře 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No asi si knížku koupím, dneska jedu domů vlakem, tak se stavím ve městě v knihkupectví, teda pokud nebude pršet, protože nemám deštník :unamused:
17. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti já myslím, že je to dobrý kup.
Dokonce i manžel si ji četl..... :grinning:
17. bře 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano jo je ona.
17. bře 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já snad neumím psát.... :grinning: :grinning:
To mělo být "Ano to je ona"
17. bře 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Super tak doufám že odpoledne už nebude pršet a budu moct skočit do města ji koupit :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
V Brně prší?
17. bře 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj prší prší jen se leje :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsme vyjímečně parkovali venku a ne v garáži, protože Josef včera maloval garáž a ráno příjdu k autu, otevřu si dveře a Josef na mě čumí a říká? já jsem včera nezamknul auto :confused: :grinning: :grinning: :grinning: , jak máme to auto z půjčovny tak ono má rozbitý central takže se zamyká normálně klíčem a včera když jsme přijeli tak jště venku kecal se sousedem a zapomněl zamčít :grinning:
17. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás zatím neprší, doufám že ani nebude.
Tak s tím autem jste měli štěstí, že ho nikdo neukradl..... :grinning:
17. bře 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No aspoň víme že máme bezpečnou ulici :grinning: :grinning: :grinning:

Klidně ať si ho někdo vezme křápa jednoho :grinning: , ale máme ho jenom do konce měsíce a pak konečně budeme mít zase normální auto :dizzy_face:
17. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to mi tak bezpečno nemáme. Minulý týden v pátek se jedné z naší bytovky chtěl v noci někdo vloupat do auta. Naštěstí ji vyvrtal jenom zámky a nestihl ho zebrat. Asi ho něco vyrušilo. Naše auto je naštěstí v garáži .....
17. bře 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlavně my jsme hned nakraji ulice, pouliční lampy dost osvětlují ulici a auto když není v garáži tak stojí skoro pod okny do ložnice, takže by musel být hodně tichej zloděj :grinning:
17. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No naše bytovka je zase pěkně zastrčená.........
Loni se nám tam strácelo prádlo, když někdo nechal schnout do rána......
17. bře 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je blbý, takhle je to na konci naší ulice, sice je taky hezky osvětlená, ale přece jenom je tam pak pole, tam bych se asi víc bála :grinning: , ale jim tam časem postaví baráky, tak se nebudou muset bát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Normálně to je strašný. Má úplně černé prsty od prstýnků.......... :confounded:
17. bře 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No třeba máš nějaký nedostatek nebo přebytek nějakého minerálu nebo soli a ono to reaguje se zlatem
17. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha .....
Jsem jak kdybych strčila prsty do uhlí ..... :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
anebo by to mohlo být změnou hormonů
17. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek