• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
To máš pravdu, to mě taky nenapadlo. Ale ta změna hormonů by to mohla být.....
17. bře 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych to viděla spíš na ty hormony :wink:

No tak teď se pěkně rozpršelo :unamused: , sakra nemám v práci deštník :angry:
17. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé u nás taky už prší.......... :angry: :angry:
17. bře 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme vyřízené věci ohledně toho převodu hypotéky, původně jsme to měli na 30 let, teď v té nejhorší variantě (teda klasické splácení, žádný mimořádný vklad) na 22 let a ušetříme 1,2milionu, v té nejlepší variantě (mimořádné splátky) na 15 let a ušetříme cca 1,7mil, fakt mazec tohleto :sweat_smile:
17. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je fakt mazec ....... :grinning:
Až budem vyřizovat hypotéku, tak se s Tebou poradím ..... :slight_smile:
No nic utíkám na oběd ......
Jsem hladná jak vlk.
17. bře 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No se mnou se radši moc neraď :grinning: , já tomu vůbec nerozumím, tohle upekl můj drahý muž s naším kamarádem, který dělá tyhle finanční věci :slight_smile: , ale rady porady můžu zařídit, není problém :wink:
17. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět..... :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak až se rozhoupeme se stavbou domečku, tak já se ozvu.... :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po obědě, dala jsem si buchtičky s krémem :wink: Faktury mám hotový,tak hurá na puťovky :confounded: Jinak my máme úvěr ze stavebka a přeplatí se vždycky šílený prachy,ale bohužel bez toho to nejde :unamused:
17. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny jak jinak se máš? Už máš fotečku z ultrazvuku? V kolikátým si už vůbec týdnu?
17. bře 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :wink:

no my jsme právě přešli od spořky na úvěr ze stavebka
17. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní návštěva u zubaře dopadla OK, kaz se mi očividně teprve dělá, z toho mám fakt radost, takže za půl roku mám dovalit zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ještě jsem zmokla,to mě fakt nakrklo :angry:
17. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ..... :slight_smile:
To jsi tam byla tak dlouho?
17. bře 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

Tak mám od muže odsouhlasené ovu testy :sunglasses: :grinning: , jsem mu vysvětlila jak to funguje a proč je chci používat a souhlasil :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je fajn.... :slight_smile:

Já jsem se manžela ani neptala. První měsíc jsem se snažila, aby to nevěděl. Potom jsem mu to stjeně řekla i to, že si měřím bazální teplotu. Zakroutil hlavou a dál to naštěstí neřešil.....
17. bře 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás doma to moc natajno nejde a nechce se mi to kamuflovat aby pak měl pocit že mu něco tajím, obzvlášť když byl předtím proti. Já teď chci prostě zjistit než půjdu k doktrovi co a jak
17. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale prej jak se začneme snažit tak mám testy zakázané :angry:
17. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba potom změní názor. Kdy se to máte začít snažit?
17. bře 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

u nás je počasí na spaní,tak se mě nechce ani nic dělat.

MM proti OVU testům nebyl,ale když viděl,že NIKDY jsem ho neměla pozitivní,tak mě akorát řekl,jestli to není vyhazování peněz :grinning: ....tak jsem musela přiznat,že je :sweat_smile: ...teplotu jsem měla pořád stejnou,tu jsem vydržela měřit jeden cyklus,ale bylo to na houby s malym,ptz.ho strašně zajímalo,co to dělám pod tou peřinou :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahoj.... :slight_smile:
Co malému na tu otázku odpověděla?
17. bře 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti snad v květnu a názor na 100% nezmění

Ahoj Leni :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že Ti to dovolil teďka. Alespoň zjistíš jak Ti funguje tělo.
17. bře 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on to neviděl,byla jsem zakrytá peřinou,tak jsem mu řekla,že si natahuju ponožky,že mě sjely :grinning:
17. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne u zubařky jsem byla chvilku, ale pak jsem nějak nestíhala tady,poslední dobou vůbec nestíhám ráno psát, chjo, hrůza...už jdu zase pryč, večer se asi nedostanu na koníka, no uvidíme. Tož se holčiny mějte...od zítramá kolegyně paragraf, tak to bude ještě horší. paaaa
17. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mám hotovo :slight_smile: Zase na týden od práce pokoj :grinning: A ještě jsem dostala výplatu, tu bych chtěla dostávat každý úterý :grinning: :wink: Peti je mi pořád stejně, některý den je to lepší,ale občas ,když je mi hodně blbě,tak doma i brečím co jsem si to udělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na utz jdeme v pondělí a zároveň na nt screening,tak se hrozně těším až toho prcka uvidí i Jirka :slight_smile: A jsem ve 12 týdnu :wink: Marti tak to pěkně otestuj, já jsem testovala jen 3 cykly,ale i ty 3 mi napověděli,jak funguju :wink: a měření to jen potvrzovalo :wink:
17. bře 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
utíkám domů, papa :slight_smile:
17. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj zenske... :wink:

Jen tak zdravim...

Katy, dnes jsem byla v Kyjove a videla jsem Andrejku Ancovicku s Emou (boze, ta je nadherna!!!), Misu, celou Rajsiglovic rodinku a taky Tomase... Ten pribral tak 20 kg!!!! :astonished:

Videla jsi ho ted nekdy?

S Misou jsem si povidala, prisla za mnou Ema (mela jsem Kristynku) a Milanova mamka me poznala a dala se se mnou do reci.. Tomas me nepoznal....:grinning:

TO jsou paradoxy... :confused:
17. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky zenske, tak jsem na vas zase kukla..

Marti urcite bych sla do mereni BT, ta fakt hodne rekne o cyklu.
17. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni mela jsi mi zavolat, prisla bych za tebou na skok do mesta.

Tomase jsem nevidela ani nepamatuji a to bydlime nedaleko od sebe :grinning: Ale pry mega pribral, prestal kourit, tak sla kila pekne nahoru.
Davik od Any zase pry mega zhubl, toho jsem jeste nevidela. Ale par dni tady jeste budou i s Mejlou a celou rodinkou, tak snad se s nima potkame s Dancou, planujeme kafi.
Martinka vcera odletela.. v nedeli odpoledne byla jeste u nas a trochu se to protahlo, ze ji mamka volala vecer nastvana kde je, ze se ma balit a loucit se vsema... odchazela az o pul 10, byla tu i Danca a Lukas a Michal Sedik a Mudyna.. a jak fero nalival, tak se to rozjelo necekane :grinning:
No a Emmulku jsem jeste nevidela, jen z okna auta hned jak prijeli pred mesicem, ale snad ji uvidim nez odleti, zustavaji tady do 16.4. tak je jeste dost casu.
17. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tomas te nepoznal? Jak to?? Ja bych rekla, ze jsi porad stejna.. v obliceji jsi se vubec nezmenila a hlavne kdyz promluvis, mas specificky hlas, to nejde nepoznat :wink: (v dobrem mysleno)..

Asi se mu zalil mozecek zadylkem :grinning: :sunglasses:
17. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek