Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
29. led 2009
Ty nas docitas, Peti, co?? 😃
cervenec
29. led 2009
Dobré ráno 🙂 Zdeni jak to,že se jedno dvojčátko narodilo přirozeně a druhý císařem? 😕 Jinak hlásím,že jsem táááááák unavená :-S Včera jsem usla v 8 u tv a ráno jsem nemohla vylézt z postele :-|
zdenallicka
29. led 2009
Boooze, tady je dnes mtrvo.... 8-(
cervenec
29. led 2009
Já jsem mrtvá,to je fakt 😃 :-p
zdenallicka
29. led 2009
Caaau.... 😃
zdenallicka
29. led 2009
Ja ani ne... Dnes bude ale v praci pohoda - budu mit jen 5 ks deticek... Dve streva odjedou ve 14hod. na tri dny pryc.... 😃
anag
29. led 2009
Zdeni nedočítám, ale musím ještě řešit nějaké věci. Jinak lyžování bylo fajn. 85 cm sněhu úžasné. Zitra dám do alba nějaké fotky. Holky a máme nějaké nové těhulky.
cervenec
29. led 2009
Zdeni mě stačí ti naši dva kluci a jsem na nervy,natož 5 😃
cervenec
29. led 2009
Ahoj Peti 🙂
zdenallicka
29. led 2009
Iny, pet decek jeste nic neni.. Kdyz nekdy slouzime sami dve a mame tech deti 22, to je teprve mnamka.... ]-(
zdenallicka
29. led 2009
SUper, Peti, ja se pak vecer podivam... 😉
cervenec
29. led 2009
Peti já se hlásím do klubu x-)
anag
29. led 2009
Iny ty jsi těhotná?
katunka82autor
29. led 2009
Krasne ranko holky, tak jsu konecne trochu vyspana 😃

Iny ja jsu taky porad unavena. Vcera jsem zalehla po praci a spala snad az do pul 8 a potom ve 23 sla zase s spala jsem az do 7:30. No stava se ze me fakt medved.
Jsu tak rada, ze nemusim do prace!

Jen se dam trochu do poradku, at vypadam jak clovek a zavolam Dr. kdy mam prijit. Vezme me hned jak si rekne, nechce abych cekala v cekarne mezi nemocnema a chytla jeste neco jineho. To je hodny, ze 😉
katunka82autor
29. led 2009
Ahojky Petiiii, ty nase lyzarko. Uz se tesim na fotecky - a tiche zavidim 😉

Zdeni breee ranko!
cervenec
29. led 2009
Peti už to tak vypadá x-) Ahoj Jaty, ty jsi byla u dr už včera,ne?
cervenec
29. led 2009
Jaty jsi ty Katy 😃 😉
anag
29. led 2009
Tak to je super Iny. Gratuluji Ti.

Katy ahoj. Přišla ta kravata?
zdenallicka
29. led 2009
Ahooj, Kato...
zdenallicka
29. led 2009
Peti, tady jsou za posledni tyden velke zmeny....
cervenec
29. led 2009
Děkuji 🙂 Jsem právě zjistila,že mají 20 % slevu na naši kuchyni,jsem čekala víc :-| Každopádně tam budu muset naklusat 😉
anag
29. led 2009
Zdeni tak to jsem zvědavá kdy se to podaří nám... 😞

Já poctivě měřila teplotu i na horách. Zítra to musím dát do toho grafu. Mám to totiž nějak zajímavé. Mám 14DC a teplota mě stoupá na 37.0 C
katunka82autor
29. led 2009
Peti kravata jeste neprisla. Kdy ze je ten ples?
zdenallicka
29. led 2009
20% je ti malo, Inko??? Vzdyt je to petina ceny... 8-(
katunka82autor
29. led 2009
Peti tak snad se i vam brzy zadari. To jsi tedy dobra, ze jsi poctive merila i na horach!
😉
anag
29. led 2009
Katy svatba je až 14.února, tak to snad stihne přijít.
zdenallicka
29. led 2009
Peti, nejak uz je mi skoro i jedno, kdy otehotnim... Jedno je blby vyraz.. Jsem o dost lhostejnejsi a otupila jsem...
katunka82autor
29. led 2009
Jo k Dr. mam prijit na 9h a mam hned zaklepat. Vystavi mi neschopenku a taky mi vezmou odbery. Nevim na co, ale jsu rada, aspon vim ze se staraji a budu mit jistotu, ze jsu zdrava.

Potom frcim na tu nasi susicku, snad ji budou mit skladem a mi si ji nejpozdeji zitra odvezeme a v sobotu budu susit do aleluuuuja 😉 😃
katunka82autor
29. led 2009
JO svatba 😃 A ja ze ples 😃
Jo tak na valentyna svatba - wow!
To snad prijde, tusim, ze pristi tyden by to mohlo prijit. Jakmile to dorazi, ty to budes mit do 2 dni. A prinejhorsim, kdyby to doslo 13.2, tak ti to osobne privezu, o to se postaram! 😉

Ale ne, cekam to pristi tyden.
katunka82autor
29. led 2009
Zdeni jak zacnems merit, testovat a prstikovat, tak to prijde raz dva. Do mych narozenin jsi tehule!!!
Citim to v kloubech! 😉