• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Tak dnes jsem se dozvedela, ze v Kyjove radi nejake virove detske onemocneni, nejaka pata nemoc ditete, neco jak zardenky. Sestrina jedna dcera to ma, jeste ze jsem nesla k nim minuly tyden na oslavu narozenin, ufff... hoooodne jsem si oddychla!

Chytnout toto v tehu je hodne nebezpecne, doktorka sama ji to rikala, a at obvola vsechny s kym prisla do styku Bara jestli jsou o.k.
17. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lepsi byt doma zavrena a nikam nechodit.

Pred par hodina mi odjel muj mily do rakouska lyzovat do nedele, tak jsu sama samotinka. Ale utece to jako voda... ve ctvrtek jedeme s mamcou do Brna na ten veletrh, v patek jdeme do divadla se sestrou, v sobotu oddych a v nedeli cvicak. Jo a v patek dopoledne do prace jeste.

A pak se mam nudit, vzdyt na to ani nemam cas :grinning:
17. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, Katy, budes se divit, ale kdyz jsem ho pozdravila a stala sjem mu tvari v tvar, hledel na me jak puk a nepoznal me.. Az rekla Any "Jeee, cau Zdeni!", tak se usmal a rika "Jooo, caaau!"... :grinning:
17. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, dnes tady sviti krasne slunicko, tak vam preju krasny den bez mracku a dobrou naladu... Vam uz se pracovni tyden krati, ja jsme na zacatku... Jako obvykle.... :grinning:
18. bře 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni...... :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak dnes jsem vstavaka brzo, protoze jse musela vencit, prave jsem se vratila z prochazky a jdu snidat.
Zdeni i tady je nadherne,. celkem teplo na to jak bylo v poslendi dobe a slunicko sviti naaadherne. To se hned jinak vstava a cely den je jiny. Uz aby bylo poradne jaro!
18. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy ..... :slight_smile:

Holky chtěla jsem se zeptat. Mám jít dneska na baňkovou masáž. Jsem možná blbá, ale tak mě napadlo, v pondělí se mi konečně dostavila ovulka,tak jsem si říkala třeba se konečně mohlo "zadařit".....
Nemohlo by ta masáž mít špatný vliv, kdyby náhodou?
18. bře 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, já bych z baněk strach neměla, podtlak se dělá jenom na zádech, ale budeš mít možná modřiny :grinning: kámoška vypadala, jako kdyby ju doma někdo zmlátil, dokonce šla kvůli něčemu k doktorce a ta si ji chtěla poslechnout a ptala se, jestli ji doma někdo neubližuje :grinning:
18. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ..... :slight_smile: :slight_smile:
Já vím že jsou z toh pěkné modřiny já už jsem na tom byla. Jen jsem nevěděla kdyby náhodou.....
A nechci se ptát té pani co masíruje, protože znám Bilovčáky....
Stejně určitě nejsem, ale pořád si říkám co kdyby náhodou ....
18. bře 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co, kdyby jsi neměřila teplotu, tak stejně nevíš že ovulka byla a i kdyby, tak touhle dobou je vaji ještě na cestě do dělohy, to mu trvá tuším pět dní, než se do ni doplazí, tak to by mělo být v pohodě úplně... :wink:
18. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, jaro.... :dizzy_face:

Katy, vcera jsem se neozvala, protoze jsem mela moc veci na zarizovani.. mame babi v nemocnici, tak jsme byly za dedou (segra, Tina a ja), spolecne na obede a pak banka atd...

Potkala jsem Esterku, taky jsem ji slibila, ze se ozvu, az pojedu priste, tak se ozvu i tobe a nekde se sejdem.. Bud hromadne nebo zvlast, je mi to jedno... :wink:)

Katy, Esta vi, ze jsi tehotna? Ja jsem ji teda nic nerikala, ale ona neco takoveho naznacila...

A vis, ze bude svatba? :wink:
18. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak já tam tedy půjdu.....
18. bře 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tady je taky krásně, modrá obloha, sluníčko, akorát šílený studený vítr :unamused:

Peti včera jsem si koupila tu knížku a je fakt super :wink:
18. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile: :slight_smile:
Tak to jsem ráda, že se Ti líbí.
18. bře 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem si koupila knížku o bambusech :grinning: , jsem neodolala, hlavně ji napsal ten chlap co od něho budeme kupovat ty bambusy, je to největší prodejce v čr, takže je to fakt psáno pro naše podmínky pěstování :slight_smile:
18. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já strašně ráda chodím do knihkupectví. Maniak jsem na kuchařky. Pořád nějaké kupuji a stejně vařím podle jedné.... :grinning: :grinning:
Holky na mě něco leze. Je mi dneska strašně. Bolí mě v krku, hlava a je mi příšerná zima.
18. bře 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kuchařky ráda prohlížím, inspiruju se, ale pak stejně většinou vařím podle sebe :grinning:
18. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti mam stejny nazor na ty banky, myslim ze na ne klidne muzes v teto dobe.. :wink:
Jeee, jak ja bych si rada doprala nejakou prijemnou masaz :sunglasses:
18. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni Esta to vi.. celkem casto se stavuji u nich v obchode, tak vzdy pokecame. Hlavne o jejich svatbe vykladame co uz ma a nema zarizene a tak. Bavi me se bavit o svatbach, jeste mam v zive pameti tu nasi a zavidim kazdemu kdo ma svatbu pred sebou, je to fkt nadherny den.

Dokonce jsme pozvani i na svicu, ale co ja... ja nic nevypiju, asi jim tam vsechno snim :grinning: Nekdo musi jist, kdyz vsichni budou pit :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni urcite dej vedet az pojedes do Kyjova nekdy, muzeme se sejit vsechny tri a pokecame, bylo by to fajn!
18. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja mam kucharky taky moc rada, ale stejne z nich nevarim, ale rada si je prohlizim.
Kdyz uz jdu varit neco noveho co jsem jeste nevarila,tak se podivam na internet, ale ne do kucharky. Ale libi se me, kdyz je v kuchyni jedno misto, kde je kupa kucharek vsech moznych kontinentu a druhu kuchyne..
18. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, zapomela byhc vam rict takovou "pikosku" ... psala jsem si se svagrovou a uz vi termin porodu.. vychazi jim to na 23.9 :slight_smile:
Nam v rozmezi 20-22.9. Tak to budou nase deti skoro stejne stare, kdo vi jestli se nezadari v jeden den, ale to by byla mooooc velka nahoda :grinning:
18. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhule :grinning: jak to máte od švagrové daleko? Ale i tak bude fajn, že budete mít stejně staré děti, aspoň budete moct řešit aktuální problémy hned :slight_smile:
18. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já na ty baňky tedy půjdu. Moje záda je už stejně potřebují......

Katy tak to je super. Taky by se mi líbilo kdybych byla těhotná zároveň s někým z rodiny.
18. bře 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás taky připadá v úvahu společné moje těhoteství a švagrové :grinning: , tak uvidíme jak to příroda zařídí :grinning:
18. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ozvu se... Jsme taky pozvani na svicu a urcite pojedem, akorat si budu muset vzit dovcu... :wink:)

Letim makat, papa...
18. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože mě se dneska tak nechce pracovat :pensive: , hlavně se pořád nemůžu probrat, jak nejdu ráno cvičit tak jsem tak celé dopoledne marná :grinning:
18. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni super, se uvidim nejpozdeji tam :wink:
18. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky dneska nějak nechce. Ale musím...... :unamused:
Jak to, že si dneska nebyla cvičit?
18. bře 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky pridala jsem konecne fotky UTZ do albicka, dnes jsu nejaka "akcni".. dokonce od rana varim, uklizim, porad neco delam :slight_smile:

A a dle UTZ jsme dnes 13+3, tak oficialne zacinema 4. mesic. Dne MS jsme 13+1.
Den sem, den tam... hlavne ze mame to nejhorsi obdobi za sebou. Nikdy neni vyhrane, az nez se mimco narodi, ale tak je clovek aspon klidnejsi, kdyz prekona ty 3 mesice nejistoty a obav.
18. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek