• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Ahoj Jani, dekuji za tve rady ohledne tech masticek.

Se svagrovou to mame daleko asi tak... ehmmm nevim km, ale autem je to od domu k domu asi 80 min :wink:
18. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy fotečky super. Musí to být nádherný pocit....
Necháte si říct co to bude?
18. bře 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Josef musel ráno do Jihlavy na poradu, ale my stejně většinou středu nechodíme, zato zítra jdeme dvakrát :grinning: , ráno do fitka a večer vyjímečně na vesla, překecal nás instruktor, protože má Josef svátek, takže po veslech půjdeme ještě na chvíli do hospody. No nechci vidět jak v pátek vstanu :grinning:

Katu krásný fotky :dizzy_face: , já jsem dneska nějaká naměko :grinning:
18. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, chceme to vedet. Jsu moooc zvedava!
Vsichni si ale myslime, ze to bude Mates, kdo me uvidi, tak rekne "ty jsi se vubec nezmenila, to bude kluk"

Bude to ale prekvapeni, kdyz to bude holka. A mozna tak trosku i sok :grinning: Protoze se vsude mluvi jen o Matesovi :grinning:
18. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zítra půjdeme asi do hospůdky. Kamarád je taky Josef. To zas bude ..... :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, te obdivuju jak na sobe makas. Ja bych to nezvladala tak casto cvicit, nemyslim ted, ale ani nikdy predtim :grinning:

A dekuji za pochvalu fotecek.
18. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jdu dodelat polivecku, vezmu ji spolu s gulasem k mamci a budeme obedvat.
Pozvala jsem ji na obed k ni dom :grinning: :grinning: :grinning:

Fero si navaril tuny gulase sebou na hory, ten jejich dobry slovensky a trochu zustalo doma, tak jsem pozvala mamcu na obed :wink:

zatim pa paaa a pekny den..
18. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu to je tím že chodíme oba dva cvičit, samotnou by mě to asi nebavilo :grinning: , no kdyby mi někdo ještě loni řekl že budu chodit 4-5x týdně cvičit do fitka, tak si zaťukám na čelo a budu si myslet že se zbláznil :grinning:
18. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já bych si dala taky guláš...... :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No guláš už jsem taky neměla ani nepamatuju :grinning:

Pořád přemýšlím nad zahradou, co kam dáme. Potřebuju ještě všechno poměřit a nakreslit, dneska by to snad šlo, i když teda včera večer dost pršelo, tak tam bude asi bláto :unamused:
18. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já tě taky obdivuji, že chodíš tak často cvičit, i Peťa, že vůbec začala, já jsem asi fakt zlenošila, dřív jsem musela chodit na nějaké cvičení každý den a od ledna nejsem schopná vytáhnout auto a jet někam cvičit a doma mě to teda vůbec nebaví...

Kati, pěkný fotečky :dizzy_face:
18. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no nejhorší je ten začátek, potom jakmile člověk získá závislost je to pohoda :grinning: , ale třeba kdyby jsme měli chodit cvičit odpoledne, tak by se mi vůbec nechtělo, jsem vždycky utahaná a nemám na cvičení náladu a taky ve fitku je hrozně moc lidí, takhle ráno je tam pohodička a pár lidí :slight_smile:
18. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude asi Marti ono, já bych taky chodila cvičit ráno, ale to nemám kam a odpoledne jsem tak zbytá, že se mi fakt nic nehce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
18. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No i když už se člověk donutí jít cvičit odpoledne tak je potom rád že šel cvičit, nejhorší je se přemluvit a jít :grinning: , mě hlavně odrazuje ta plná posilka, abych stála frontu na stroje, to se mi fakt nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proto jsem do posilky přestala chodit, ségra chodila ráno, když neměla službu ale to u mě nehrozí, já jdu jednou za týden do práce na devět a to se posilka zrovna otvírá, takže já snad fakt budu muset vytáhnout aspoň kolo a začít jezdit, chtěla jsem chodit běhat, ale nevím jestli mě u toho neraní...ty doby kdy jsem běhala za školu jsou nějak dávno pryč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás ráno ani posilovna otevřena neni. Já jdu cvičit až zítra .....
Pokut se tedy budu moct po dnešní masáži hýbat.
18. bře 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak...vypadá to, že ke mě dneska dorazí ovulka :dizzy_face: bolesti žádný, ale hlen by se našel :grinning:

Zrovna přerovnávám obvazy :confounded:
18. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn. Já už příští středu čekám mršku.
Jani a měříš?
18. bře 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zkoušela dát dotaz emailem na jedno masážní studio k vůli té baňkové masáži.
Tohle mi odpověděli - baňková masáž je velký zásah do organismu, probíhá při ní silná detoxikace organismu, a proto ji dnes určitě vynechejte, pokud máte nějaké tušení. V případě, že se Vám zpráva potvrdí, rovněž nedoporučujeme ze začátku tyto masáže absolvovat.
18. bře 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak to je zajímavé, ale jak myslíš, je to fakt, že když se ženská o mimčo snaží, tak má strach už od ovulky, jestli něco nedělá blbě, takže možná pro lepší pocit tam nechoď, zase je fakt, že kdyby jsi opravdu těhotná byla, a pak se něco stalo, tak si budeš říkat, že jsi tam neměla chodit, tak se objednej až po mrše, před ovulkou, ať máš jistotu :wink:
18. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to taky tak vidím....
I když si pořád říkám, že je to blbost, že stejně nejsem .....
Vrtá ve mě malinkatej čevík nejistoty, který mě nahlodává pořád. Co kdyby náhodou ......
18. bře 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jasný, budeš mít klid a když dojde mrcha, tak se oobjednáš, nebo to rovnou přesuň a pak to zrušíš...že jo :wink:
18. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to bude nejlepší řešení.
18. bře 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám hlad, před hodinou jsem se najedla a papala bych zase, no on to nebude hlad, jako chuť...jdu ho přepít... :grinning:
dneska mě bolí nožičky, opět, musím za mudrou ať mi na to něco dá :rolling_eyes:
18. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě o hladu ani nemluv. Ve dvanáct jsem přišla z obědu a hned v jednu jsem se dlábila banánem a kiwi.
18. bře 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě přemýšlím, do čeho nebo do koho kousnu doma :grinning: asi do Karla :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani měla bys do manžela, když máš tu ovulku... :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
do manžela hryznu taky...večer :grinning: :grinning: ale stejně mi to bude k ničemu, ale aspoň budeme trénovat :grinning:
18. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf nestíhám nestačím :angry: :grinning:

furt někdo něco chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to je děs, člověk aby pracoval :grinning:
18. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, že...ti lidi nejsou normální...pracovat :confounded: :rolling_eyes: :grinning:
18. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek