Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
18. bře 2009
Jani no drzí jsou jak opice 😃 😃 😃

Jsem dneska ráno zjistila že už jsou mi prakticky všechny podprdy malé :-N =-) , kuva je vůbec možné, no já se nechci vidět v těhu =-) 😃 , potřebuju nějakou novou, ale teda v obchodech je to bída a děs, když už se mi něco líbí tak je to s všitýma vycpávkama a vycpávky teda fakt nepotřebuju 😃
janca.k
18. bře 2009
Jo Marti, já si taky nedávno koupila nový podkozeny a v jedné jsou vycpávky, tak jsem je vytáhla, protože i Martin na mě zíral, kde jsem to množství v té podprdě nabrala 😃 tak jsem je radši vytáhla 😃
macinek
18. bře 2009
Když oni teď dělají ve většině podprsenek ty vycpávky napevno všité ]-( , to už pak nezapnu košili přes kozy 😃
anag
18. bře 2009
Holky já mám opačný problém. Já si kupuji gelové podprsenky, abych tam alespoň něco měla .... 😃 😃
Dneska mi ten den nějak rychle utíká.
macinek
18. bře 2009
Peti no já jsem to dřív taky naháněla vycpávkama, ale pak jsem přibrala a zase zhubla a prsa mi zůstaly 😃 , teď když navíc posiluju prsní svaly tak to taky trochu nabylo, takže z malých B jsem na C 😃 a musím říct že mi to občas zavazí 😃
anag
18. bře 2009
To já když už jsem někdy zhubla, tak nejvíc to bylo vidět na prsách a obličeji.....
janca.k
18. bře 2009
jo ty máš jenom C...ale co já s D 😃 😃 😃
anag
18. bře 2009
Tak to já mám jenom B.... 😞 😞
janca.k
18. bře 2009
Peti, já si to s tebou vyměním...tobě v těhu pěkně povyrostou, ale co z tohohle budu mít já, to teda fakt nechci vidět...už teď mám slíbenou operaci, bo budu určo vypadat jak kokršpaněl 😃
macinek
18. bře 2009
Peti B jsou dobrý, tak akorát, pořád lepší než A nebo nic 😃 😉
anag
18. bře 2009
Ta je pravda. Holky volám pořád na tu masáž a nemůžu se tam dovolat. Hrůza ....
anag
18. bře 2009
Holky tak jsem se tedy přeobjednala. Nakonec půjdu až 30.3., to už budu mít případně i po mršce....
macinek
18. bře 2009
Já jdu 30.3. na nehty 😃

Tak už jenom hodinu, uf, už jsem z té práce pěkně utahaná :-|
cervenec
18. bře 2009
Ahoj holky, mně je dnes tak dobře až tomu nemůžu uvěřit 😃 Katu krásný fotečky 🙂 Hrozně se těším v pondělí na utz, hlavně kvůli Jirkovi 🙂 no mě prsa narostly hned jak jsem se dozvěděla o těhu,teď už je to v klidové fázi nebo sem si zvykla 😃
anag
18. bře 2009
Ahoj Iny ..... 🙂

Já jdu na nehty v pátek .. 😃
anag
19. bře 2009
Krásné dobré ráno .... 🙂 🙂
zdenallicka
19. bře 2009
KAty, jukla jsem do alba... 😉 Dobryyyy.... 😃

Jinak dobre rano... 😉
anag
19. bře 2009
Zdeni ahoj .......

Jak se vede? Jak Ti dopadlo to výběrové řízení?
zdenallicka
19. bře 2009
NIjak, Peti.... Neprosla jsem tedy ani do druheho kola... Ale neva mi to... 😉

Vcera jsem dostala novou pracovni nabidku, zacinam si pripadat jako SUPERZENA.... 😃
anag
19. bře 2009
To je mi líto,že Ti to nevyšlo. A ta druhá nabídka je kam? Jestli se tedy můžu zeptat.
zdenallicka
19. bře 2009
Nemusi ti to byt lito, mne to taky lito neni.. 🙂

Ta druha je vlastne v oboru.. Socialni pracovnice do domu pro matky v tisni....
anag
19. bře 2009
Zdeni to vypadá zajímavě.....
zdenallicka
19. bře 2009
No, uvidime... V pondeli se tam jedu kuknout a zjistit, co a jak... Musim letet neco delat, papa.... 😉
macinek
19. bře 2009
Dobré ráno ženy 🙂

jsem dneska nějaká utahaná, ani fitko mě moc neprobralo a to jdeme ještě večer na vesla a pak do hospody :-N , myslím že zítra asi nevstanu 😃
anag
19. bře 2009
Ahoj Marti .... 🙂 🙂
macinek
19. bře 2009
Včera jsme poměřili zahradu, už máme rozvrhnuté co kde bude, takže teď musím jenom vybrat kytky na záhony x-)
anag
19. bře 2009
A budeš ty kytky vybírat sama a nebo si necháš někde poradit? Já takovým věcem vůbec nerozumím....
macinek
19. bře 2009
Tak už pár kytek vybraných mám, jelikož moje mamka i tchýně jsou vášnivé zahradnice, tak to samo řeším s nima, no s mamkou dobrovolně, s tchýní je to složitější, ta všechno zná všechno ví 8-(
anag
19. bře 2009
Marti takový jsou všechny tchýně....
macinek
19. bře 2009
Peti nejsou, moje mamka taková není, takže Josef má super tchýni 😃 , nejlepší je že ze začátku se jí Josef moc nezamlouval a teď ho nazývá mojí lepší polovinou 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli