• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti třeba se uhnizďuje vajíčko :slight_smile:

Teda nejradši bych dneska už na žádné vesla ani do hospody nešla, ale asi budu muset :unamused: , a to nám vesla začínají až o půl 8 večer :unamused:
19. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti bylo by to pěkné, ale nějak tomu nevěřím .....
Já jsem tak ráda, že už jdu dneska domů. Večer chceme jít k babičce. Je totiž Josefa, tak ji půjdeme popřát k svátku. Z kamošem budeme slavit až zítra. Naštěstí. Dneska by se mi ani do hospody nechtělo.
19. bře 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se. Utíkám už domů.
19. bře 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Peti, tak jsem tě už nestihla, tak ahoj :slight_smile:

mě teda nepíchá nikde, takže nevím jestli ovu je, nebo ne...hmmm, no stejně je mi to jedno, Martin mě naštval, takže sex nebyl a dneska asi ani nebude,takže nasadím, za 14 dní clostil a uvidíme co bude :wink:
19. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bambulky,
dneska jedu na zkoušku, takže jsem ted ještě chvilku doma a můžu vám napsat......
Zdeni - k té nové práci........není to náhodou domov pro matky s dětmi v tísni v Hodoníně na Dukelských? Slyšela jsem, že tam mají přijímat novou soc.pracovnici. Tak abych ti mohla držet palečky.

Včera jsem dostala MS - nyní mám cyklus 27 dní, tak doufám, že už se mi to konečně na nějakém čísle ustálí, bo už jsem měla docela po krk ty výkyvy v cyklu. Přece jen si člověk zvykne, že to celých 11 let dostával s ledovou pravidelností a ted takový kolotoč.

Tak holky, já se utíkám nachystat ........přeji vám hezký, slunečný a snad už opravdový jarní den, když už dneska to jaro má vypuknout. pa večer.
20. bře 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ráno..... :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky...

Vladi, ne, je to v Kyjove... ALe Hodonin by nebyl taky spatny... :grinning:
20. bře 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAciiii, v pondeli jedu do Kyjova.... :grinning:

CO kavicka, cajicek, dzusicek??? :confused: :sweat_smile:

Napis mi kdyztak sem, ja bych napsala Esti, jeslti by taky mohla a mohly bysme se sejit...

Mam schuzku nekdy po obede; dyl, jak hodka to urcite nebude... Tak treba potom... :wink:
20. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak včerejší dvoufázový trénik jsem přežila :grinning: , včera mě tak nas.ali v práci, zase hromady práce, všichni na to spěchají, včera bylo později (hlavně že jim to týden leží v mailu :angry: ), takže dneska nevím co dřív :unamused:
20. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno krasavice,
tak já se včera doma solidně přiopila, seděl u nás kamarád a s Martinem popíjeli, tak jsem s nima seděla a pila vínko, no vypila jsem asi dvě dvojky a byla jsem jasná :grinning:
Standa mi dovezl ze Stražnice nějaký vínko, mocinky dobrý :dizzy_face:
20. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z nasi Strážnice????? :astonished: :astonished: :astonished:
20. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau lekarnikova...:grinning:

Ty ses opila vinem z meho mestecka???? :grinning:
20. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zdeni už to tak bude :grinning: :grinning: ale ani nevím ze kterého sklepa to bylo...nějaký Luděk, ale dál??? mrknu doma na flašku :grinning: prázdná tam ještě je :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj .....
Já mám dneska taky pěkný fofry a to chci jít v půl dvanáctý domů.....
20. bře 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to budes muset v tom cervnu prijet na ty nase slavnosti tady.. Anbeo v zari na vinobrani, ochmelenko moje milovana.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sup, sup, Peti... :grinning:
20. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tady je to samy Uďa a Jofka a Fvaunta a taaaaaak.... :grinning:
20. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu neco pracovat, su este v pelisku.... :grinning:
20. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty se máš. Já bych chtěla být taky v pelíšku.....
20. bře 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chcu taky do pelíšku :frowning2: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme jeli domů a Josef se mě ptá, jak mi může pomoct (byla jsem vyčerpaná a znechucená z práce), tak mu říkám že mi má udělat děcko, abych už nemusela do práce :grinning: :grinning: :grinning: , no nevím proč pak asi 5 minut mlčel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
UZ lezu z pelisku, nezavidte mi, zenske... :slight_smile: Vy budete doma zitra a v nedeli a ja budu makat.. :angry:
20. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to jsi mu řekla dost dobře...... :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem z pelechu a jdu neco delat... Pustim si hudbu - prudim sousedy - a budu si zpivat a tanynkovat... :grinning:

Paaaa a pekny prvni jarni den... :wink:
20. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi fakt hustá :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni tak to byla včera půlka Strážnice na šrot, když měl Pepin svátek :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme zapíjet Pepíka až dneska. Moc se mi do hospody ale nechce..... :confounded:
20. bře 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme do hospody zítra, ale mě včera to vinný opojení stačilo :grinning: takže zítra bumbat nebudu :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky nebudu pít. Zajedno mi není vůbec dobře. Pořád mě mele strašně zima a necítím se moc dobře. Myslím budu nemocná.... :confounded:
20. bře 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a neleze na tebe nějaký těhu virus :wink:
20. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek