Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
19. bře 2009
Peti třeba se uhnizďuje vajíčko 🙂

Teda nejradši bych dneska už na žádné vesla ani do hospody nešla, ale asi budu muset :-| , a to nám vesla začínají až o půl 8 večer :-|
anag
19. bře 2009
Marti bylo by to pěkné, ale nějak tomu nevěřím .....
Já jsem tak ráda, že už jdu dneska domů. Večer chceme jít k babičce. Je totiž Josefa, tak ji půjdeme popřát k svátku. Z kamošem budeme slavit až zítra. Naštěstí. Dneska by se mi ani do hospody nechtělo.
anag
19. bře 2009
Holky mějte se. Utíkám už domů.
janca.k
19. bře 2009
Jé Peti, tak jsem tě už nestihla, tak ahoj 🙂

mě teda nepíchá nikde, takže nevím jestli ovu je, nebo ne...hmmm, no stejně je mi to jedno, Martin mě naštval, takže sex nebyl a dneska asi ani nebude,takže nasadím, za 14 dní clostil a uvidíme co bude 😉
mannie.mannie
20. bře 2009
ahojte bambulky,
dneska jedu na zkoušku, takže jsem ted ještě chvilku doma a můžu vám napsat......
Zdeni - k té nové práci........není to náhodou domov pro matky s dětmi v tísni v Hodoníně na Dukelských? Slyšela jsem, že tam mají přijímat novou soc.pracovnici. Tak abych ti mohla držet palečky.

Včera jsem dostala MS - nyní mám cyklus 27 dní, tak doufám, že už se mi to konečně na nějakém čísle ustálí, bo už jsem měla docela po krk ty výkyvy v cyklu. Přece jen si člověk zvykne, že to celých 11 let dostával s ledovou pravidelností a ted takový kolotoč.

Tak holky, já se utíkám nachystat ........přeji vám hezký, slunečný a snad už opravdový jarní den, když už dneska to jaro má vypuknout. pa večer.
anag
20. bře 2009
Krásné páteční ráno..... 🙂 🙂
zdenallicka
20. bře 2009
AHoj holky...

Vladi, ne, je to v Kyjove... ALe Hodonin by nebyl taky spatny... 😃
zdenallicka
20. bře 2009
KAciiii, v pondeli jedu do Kyjova.... 😃

CO kavicka, cajicek, dzusicek??? =-) :-N

Napis mi kdyztak sem, ja bych napsala Esti, jeslti by taky mohla a mohly bysme se sejit...

Mam schuzku nekdy po obede; dyl, jak hodka to urcite nebude... Tak treba potom... 😉
macinek
20. bře 2009
Dobré ráno ženy 🙂

tak včerejší dvoufázový trénik jsem přežila 😃 , včera mě tak nas.ali v práci, zase hromady práce, všichni na to spěchají, včera bylo později (hlavně že jim to týden leží v mailu ]-( ), takže dneska nevím co dřív :-|
janca.k
20. bře 2009
Dobré ráno krasavice,
tak já se včera doma solidně přiopila, seděl u nás kamarád a s Martinem popíjeli, tak jsem s nima seděla a pila vínko, no vypila jsem asi dvě dvojky a byla jsem jasná 😃
Standa mi dovezl ze Stražnice nějaký vínko, mocinky dobrý x-)
zdenallicka
20. bře 2009
Z nasi Strážnice????? :-o :-o :-o
zdenallicka
20. bře 2009
Cau lekarnikova...😃

Ty ses opila vinem z meho mestecka???? 😃
janca.k
20. bře 2009
Jo Zdeni už to tak bude 😃 😃 ale ani nevím ze kterého sklepa to bylo...nějaký Luděk, ale dál??? mrknu doma na flašku 😃 prázdná tam ještě je 😃 😃
anag
20. bře 2009
Holky ahoj .....
Já mám dneska taky pěkný fofry a to chci jít v půl dvanáctý domů.....
zdenallicka
20. bře 2009
Jani, tak to budes muset v tom cervnu prijet na ty nase slavnosti tady.. Anbeo v zari na vinobrani, ochmelenko moje milovana.... x-) x-) x-)
zdenallicka
20. bře 2009
Tak sup, sup, Peti... 😃
zdenallicka
20. bře 2009
Jani, tady je to samy Uďa a Jofka a Fvaunta a taaaaaak.... 😃
zdenallicka
20. bře 2009
Jdu neco pracovat, su este v pelisku.... 😃
anag
20. bře 2009
Zdeni ty se máš. Já bych chtěla být taky v pelíšku.....
macinek
20. bře 2009
Já chcu taky do pelíšku 😞 x-) 😃 😃
macinek
20. bře 2009
Včera jsme jeli domů a Josef se mě ptá, jak mi může pomoct (byla jsem vyčerpaná a znechucená z práce), tak mu říkám že mi má udělat děcko, abych už nemusela do práce 😃 😃 😃 , no nevím proč pak asi 5 minut mlčel 😃 :-p
zdenallicka
20. bře 2009
Marti... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zdenallicka
20. bře 2009
UZ lezu z pelisku, nezavidte mi, zenske... 🙂 Vy budete doma zitra a v nedeli a ja budu makat.. ]-(
anag
20. bře 2009
Marti to jsi mu řekla dost dobře...... 😃 😃
zdenallicka
20. bře 2009
Uz jsem z pelechu a jdu neco delat... Pustim si hudbu - prudim sousedy - a budu si zpivat a tanynkovat... 😃

Paaaa a pekny prvni jarni den... 😉
janca.k
20. bře 2009
Marti 😃 😃 😃 😃 ty jsi fakt hustá 😃 😃 😃
Zdeni tak to byla včera půlka Strážnice na šrot, když měl Pepin svátek 😃 😃 😃
anag
20. bře 2009
My jdeme zapíjet Pepíka až dneska. Moc se mi do hospody ale nechce..... :-S
janca.k
20. bře 2009
my jdeme do hospody zítra, ale mě včera to vinný opojení stačilo 😃 takže zítra bumbat nebudu 🙂
anag
20. bře 2009
Já to taky nebudu pít. Zajedno mi není vůbec dobře. Pořád mě mele strašně zima a necítím se moc dobře. Myslím budu nemocná.... :-S
janca.k
20. bře 2009
Peti a neleze na tebe nějaký těhu virus 😉