• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
jani, ty už taky nevíš kam by jsi vlezla :grinning:
20. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme si včera dali v hospodě večeři, pokecali jsme, já jsem si dala akorát malé pivko a v 11 už jsem byla v posteli. Dneska si doufám budu v klidu večer užívat gauče :grinning:

Zítra odpoledne jedeme k našim, to abych vytáhla zimní bundu :angry: :grinning:
20. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani myslím, že neleze. Jsem, ale zvědavá ve středu už to mám dostat ....
Jani jak vypadá Tvůj graf?

Marti v Bruntále bude myslím pěkná zima.....
20. bře 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti no to bude :grinning: , stačí mi jaká je zima tady :angry:
20. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je dneska děsná zima. Nějak ten první jarní den jak hlásí pořád v rádiu nevyšel....
20. bře 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No na netu bylo že na jaro si ještě počkáme, ale tak hlavně že svítí sluníčko, hned je to optimistější a já ho budu klidně pozorovnat přes okno z gauče :grinning:
20. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem to slyšela ....
Dneska si mi to už krátí za hodinu utíkám domů. Hurááááá :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak já se loučím. Mějte se krásně a užijte si víkend..... :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Pa, Peti.. Pekny vikend... :wink:
20. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Sakra, já jsem tu Peťu zase nestihla...Peti já mám místo grafu Tatry :grinning: ovulka asi ještě nebyla, takže zase spožděný cyklus...chjo :angry:
dneska se jdu naložit do solárka...ale venku svítí oskar, to je pozitivum :wink:
20. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahóóój,

tak tady je hnusně venku :confounded: ...je to tak akorát na spaní.

Mic,co nás tu špehuješ...utíkej vybírat raději místo na srazík :grinning: .
20. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
My jdeme tak kolem 15hod.popřát tcháníkovi Pepíkovi :slight_smile: a pak jdeme na půl 6 na rodinnou oslavu :slight_smile: .

Peti,tak se pořádně vylež a pij čajíky a buď v teple,ať se ti nerozjede nějaká chřipajzna :wink: ..těhu bacil bych ti móóóć přála :dizzy_face: ...VÁM VŠEM ho moc přeji :wink: :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni však mi tobě taky...musíme říct Katu s Inkou aby na nás víc prskaly :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Prsk prsk prsk holky, doufam ze jsem prskala dostatecne a rozsirila dalsi tehu bacily :grinning:

Jinak ahooooooooooooooojky
20. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jsu tu na skok, musim vykoupat psa a vycesat je, zitra rano jedeme na strihani a dnes v 19h jdu do divadla. Takze mam co delat, abych stihala s mym turbo pomalym tempem :slight_smile:
20. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vcera jsem byla s mamcou na tom veletrhu v Brne a des a bida tedy reknu!!!!! Vetsi prehled a vic toho uvidite v Chiccu vedle IKEA v Brne... cekala jsem od toho hodne a byla jsem hodne zklamana.
Ale Mobitex byl super na inspiraci, uz se tesim na dalsi pristi rok, to bude v dobe, kdy budeme snad planovat zarizeni naseho baracku, tak vyrazime na inspiraci a pro napady.
20. bře 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katu, tak takhle budeš muset prskat pokaždý :grinning:
20. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni v pondeli by to slo, to by bylo super. A Esta ma pristi tyden ranni, takze kolem 12h je volna jako ptaaaaak :wink:
Budu s tim tam nejak pocitat :wink:
20. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Rozkaz Jani, to bude muj uvitaci pozdrav s vama :grinning:
20. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, takže nám ani nemusí být líto, že na veletrh nepojedeme, tak fajn, o nic jsem nepřišla...teda když enberu setkání s váma :frowning2:
20. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, Katy, tys psala sem..:slight_smile: V pondeli rano se ti ozvu... Ale myslim, ze bysme si mohly klidne uz ted dat sraz ve 14 hodin treba u kasny... :wink:
20. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, přeji krásnou slunečnou sobotu :dizzy_face:
a mám dotaz, spíš teda na naše těhule....kamarádka shání Implast bolder...snad to píšu dobře, nevíte kde ho v Brně nebo v okolí mají? Díkec...

jinak včera jsem si dělala ovu test byly tam dvě super čáry,takže ovu byla,aspoň něco :grinning:
21. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni ja bych to klidne videla na 14hod v Altanticu, aspon zrovna poobedvam a predtim si skocim na financak :wink:
Co ty na to?

Reknu i Este.
22. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani, vazne ti to nemuselo byt lito a krome toho setkani s nama jsi fakt o nic neprisla. Vcera jsem mluvila s kamaradkou ktera tam taky byla a byla naprosto zklamana.

Ten kocarek nevim kde se da sehnat, protoze ja mam zalusk na jiny :wink: Takze o tom nic nevim..
22. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky jdu uklizet, ano v nedeli... vcera jsem byla od rana do 16:30 v Bratislave, potom jsme jeli k babicce na veceri, pak rychle dom dat psum nazrat a zase jsem jela k tatkovi k nim na kulturak, kde byly zverinove hody - dala jsem si 2x sprite :grinning: :grinning: nic vic, byla jsem najezena od babicky, ale apson jsem povykladala s rodinou. Vecer jsem padla za vlast u tv, tak to na me ceka dnes. Nasteti Ferio se vraci az po 20h, takze mam casu a casu.. ale jdu na to ted, at to mam do obeda hotove a pak muzu jen relaxovat :wink:
22. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Preji krasnou nedeli, pa paaaaaaaaaaaaaaaa
22. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...já uklízela včera celý den a večer jsme šli na kuželky, moje družstvo bylo třetí :frowning2: a jsme naštvaná bo jsme první tři kola vedli před teamem mého manžela :angry: :angry: a nakonec nás porazilo jak družstvo Martina, tak Smažky z Marsu neboli místní mládež :grinning: ale dorý,normálně naše družstvo Blondies končí mezi posledníma, ale letos jsme měli v družstvu blondýnu jednu, bo já se přebarvila,kámoška otěhotněla a borec co s náma hraje byl na zabíjačce, takže jsme hledali náhradu, sehnaly jsme s kámoškou dva chlapy, kteří mají sestřih na 3mm, takže letos jsme se jmenovali MIX :grinning: :grinning:
22. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kráné dobré ráno .... :slight_smile:
23. bře 2009 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak v Bruntále byla pořádná zima, včera když jsme odjížděli tak tam byl 1 stupeň a tady 8 :confused: :sweat_smile: a ještě jsou tam zbytky sněhu protože celý minulý týden tam sněžilo :grinning: , takže se na nás dívali krapet divně že jsme přijeli v jarních bundách :grinning:
23. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti,
tak to jsem ráda, že jsi nám tam neumrzla. S kým bych si psala..... :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek