• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti my jsme naštěstí moc ven nemuseli :grinning: , ale je to fakt mazec, jako čekala jsem že tam bude zima, ale tohle bylo moc teda :grinning:
23. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem se dívala na počasí a hlásí, že na horách by měl padat ještě sníh....
Já už bych docela chtěla, aby bylo už jaro. Už mě tohle počasí moc nebaví.....
23. bře 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako můžu tě uklidnit že to počasí co máme my tady je fakt super, co by za to v Bruntále dali :grinning: , na pradědu je přes 2 metry sněhu :grinning:
23. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vím. Můj pořád sleduje aktuální stav sněhu. Hlavně na Pradědu. Chtěl by jet ještě lyžovat.
23. bře 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo já bych nejradši zalezla do postele, chce se mi spát :pensive: , včera jsme byli večer posedět u sousedů a nějak jsem vypila víc vína :grinning: , ale v pohodě, ráno jsem to vypotila ve fitku, navíc mě pánové při odchodu domů pěkně naštvali, nevím kdo s tím začal, ale proběhlo tam něco o pomalých spermiích a Josef samozdřejmě vtipně reagoval že doufá že je bude mít pomalé, což mě teda pěkně vytočilo :angry: , takže jsem s ním doma nemluvila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam se bude lyžovat počítám do května :wink:
23. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam se vždycky lyžuje nejdelší dobu....
Marti on to tak určitě nemyslel..... Ale taky by mě to naštvalo.
Já jsem zvědavá jak dopadnu tenhle cyklus. Včera mě zase děsně píchalo v boku ......
23. bře 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si včera konečně koupila dvě nové podprdy :dizzy_face: , stavili jsme se v mark and spencer, sice teda jsem se bránila že velikost C mi bude velká, ta velikost košíčků mě docela vyděsila, ale Josef kroutil hlavou že mi to bude akorát a měl pravdu :confused: :grinning:
23. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím že to tak nemyslel, pak se mi omlouval, ale prostě jak jsem byla ovíněná, tak mě to vytočilo, prostě zase ty jejich chlapácké řeči :rolling_eyes: :angry:
23. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky všechno vytočí, když trošku víc popiju......
Naštěstí v poslední době moc nepiju.
23. bře 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky poslední dobou moc nepiju, včera se nějak zadařilo, klasická neplánovaná akce :grinning:

Mě to mrzelo i z toho důvodu, protože jsme po cestě od našich řešili kdy pojedeme do maďarska a máme toho nějak moc tak říkám že můžeme jet třeba v červnu nebo červenci a on říká že to je pozdě, že jako těhotná si to moc neužiju a za pár hodin plácne takovou hovadinu :angry:
23. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou prostě chlapy .....
Mě to dneska tak strašně nebaví v práci.
23. bře 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to v práci dneska šíleně nebaví :unamused: , už aby bylo 5, jedeme se pak podívat na zahradní nábytek a já se chci mrknout na nějaké kytky a nabrat inpiraci. Dokonce se mi povedlo přesvědčit Josefa na dva až tři trsy jahod na zahradu :dizzy_face:
23. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím vás,nemám nějak čásek dočítat,tak snad večer :wink: .U nás je škaredě,prší a fouká šílenej vítr :unamused: ,tak ani ven nejdeme....musím vymyslet nějakej program na odpoledne...ale vypadá to,že se pojedeme vyfotit :wink: ...ale to záleží na MM,jak bude moc pracovně vytíženej.Hezký den a já se večer ukážu.pá
23. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni .... :slight_smile:

Teď jsem se vrátila z obědu. Mám pocit, že ta kantýna u nás vaří čím dál horší jídla..... :confounded:
23. bře 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak FF mi vyznačil ovulku, teď ještě počkat na mrchu a jdu do toho, sice z toho mám strach, ale Martin je přesvědčenej, že v dubnu prostě otěhotním a je to :grinning: :grinning: jednoduchý jako facka :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ..... :slight_smile:
Tak to je super. Já už se taky těším až příjde mrška na nasadím clostil. Potom to určitě vyjde..... :grinning:
23. bře 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Martin říkal, že to přece musí vyjít, nevidí v tom problém, tak jsem zvědavá, prý duben bere jako snažení o dítě :grinning:
23. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty jsi teďka kolikátý deb cyklu. Já jsem dneska 21DC. Mršku očekávám 23DC.
23. bře 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Peti, já snad ani nevím, ale myslím že 17DC, hodím graf...vydrž :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj graf. Jsem zvědacá co z toho vzejde.....
http://www.fertilityfriend.com/home/2507a0
23. bře 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem jen pár dní od sebe.... :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo akorát u toho tvýho nechápu to HSO nebo co to tam máš?
ale vypadá líp jak ten minulej :wink: ale nechci nic zakřiknout...
23. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vidíš, vždyť já se ani nepodívala který ten DC jsem :grinning:
23. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To HSO je sledování děložního čípku. Vypadá to lepší než minulý cyklus, ale držím se při zemi a už se těším až nasadím příští cyklus ten clostil.
23. bře 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky držím při zemi, ale Martin je hodně optimista, tak snad se od něj nakazím...já mám jenom strach, že to tři měsíce nevyjde a budu v pytli, krom toho příští měsíc se nedostanu na utz, tak to riskneme bez něj a půjdu kdyžtak až pak...
23. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vydiš to mě nedošlo to abych se objednala na utz už teď. U nás ta pracovní doba gyndy je totiž hrozná....
23. bře 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no Josef si taky myslí že se nám zadaří napoprvé :sweat_smile: , optimista :grinning:
23. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti znám případy, že se jim fakt podařilo napoprvé..... :grinning:
23. bře 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek