• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katko, Monika Krizanova je tehotna.. Taky...
29. led 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Citis to v kloubech? Tos me rozesmala... :slight_smile:
29. led 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni s tou 20% slevou jsem si to už nechala spočítat na podzim a slečna mi tenkrát říkala ať si to hlídám,že přes zimu budou určitě větší slevy.Tak jsem teď zklamaná,čekala jsem víc :unamused:
29. led 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

bože mě se chce spát :pensive: , dneska se Josef staví u nás na firmě tak doufám že tam zastihne šéfa a pěkně mu to vytmaví :grinning:
29. led 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.. Ae i tak je to hodne velka sleva.... :wink:
29. led 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ahoj.... :o) Musis pak npsat, jak to dopadlo... :wink:

A chlebik kminovy moooc chvalim!!! Je vyborny!! Je to nas novy favorit... :wink:
29. led 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, já jsem taky dnes k.o. :unamused: No jen ať mu to vylíčí v živých barvách :grinning: Zdeni já vím,ale furt je to 100 tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musis si vybrat bud levnejsi nebo mensi kuchyn.... :grinning:
29. led 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to jsem ráda že chlebík chutnal :slight_smile: a to jsi mě podezdřívala že ti doporučuju něco špatného :grinning:

Inko no já si připadám taky jak těhotná :grinning: , jsem unavená (ale to je pracovní únava) a bolí mě podbřišek (ale to je očekávaná MS) :grinning:
29. led 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se nasnidat a nachystat se do prace, zenske... Mejte se....
29. led 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra se neukazu, oac jedu s deckama do Brna k hasicum....
29. led 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já už jsem ji zmenšila a slevnila o 40 tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já se jí nevzdám, můžu ji slevnit,je tam totiž absolutně špičková rohová skříňka,protáčí se i s dvířkama :wink: Ale ta jedna skříňka stojí 15 tisíc :confounded: ale teď mám doma rohovou skříňku a je v ní takový bordel,dozadu se nedostanu ani náhodou :unamused: takže bych ji tam chtěla :wink: No asi tam budu muset v neděli dopo zajet,návrh tam mám uložený,takže to bude rychlovka :wink: Jen Jirka mě zabije,řekl kuchyň za 100 tisíc,ale i se spotřebičema :sweat_smile:
29. led 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa Zdeni :slight_smile:
29. led 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko 100tisíc i se spotřebičema je super cena :wink: , nás ta kuchyň vyšla taky tak
29. led 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Marti já ji mám vybranou za 100 tisíc,ale bez spotřebičů :grinning: :unamused:
29. led 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko aha, neumím číst :grinning:
29. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale umíš :grinning: Ty jo mě je vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je zase zima :unamused:
29. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Mě už to přešlo :wink: já furt myslím na tu kychyň :unamused: Jo ach
29. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ráda že máme zařizování za sebou :slight_smile:

Bože ještěže už je zítra pátek, už jsem z té práce úplně vyřízená psychicky :frowning2: , mě už to nemyslí ani ráno :frowning2:
29. led 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo to ti věřím Marti :wink: nejhorší je to,že si říkám,co všechno není hotový a už mám myslet na kuchyň :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím,jestli nemám ještě počkat.Jestli je nějaká šance na větší slevu :unamused:
29. led 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s těma slevama se to teď absolutně nedá odhadovat :unamused: , vždycky byly kolem toho ledna, ale je otázka jak to bude kvůli té kríííííííízi :grinning:
29. led 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: No dřív jak v červnu se stěhovat nebudem,spíš později,takže času je hafo.Naposled ji měli v říjnu a teď.Babo raď :unamused:
29. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vypadá to že Josef na šéfa zapůsobil :dizzy_face: , už mi šéf volal a rýsuje se prozatímní řešení :dizzy_face:
29. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jaký Marti?
29. led 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zduř kuř bambule :grinning: :grinning:
já mám dneska pátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zítra máme zabíjačku, tak jsem doma...to bude...
jdu se napapat a dojdu, doufám, že tu budete....
Peti ahojjjjjjjjjjjjjjjjj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jelikož se neví jestli bude pořád tolik poptávek (jenom mě jich totiž chodí víc, jinde toho mají spíš míň), tak na nějaké dva měsíce by část mých prodejců převzala externí cenařka a podle vývoje by vzali buď někoho do brna nebo k nich na centrálu
29. led 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky mu Josef řekl že se chceme v brzké době začít snažit :grinning: :dizzy_face:
29. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus buřt jelito tlačenka Jani :grinning: Jé zabijačka,ovárek.To bych si dala. .Jani v ip budeš mít adresu,aby jsi věděla kam poslat výslužku :grinning: :wink:
29. led 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek