• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
no já doufám, že lepší než teď, lékárna je prázdná, lidí sem moc nechodí, tak snad to bude lepší
27. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani určitě. Oni lidi čekají až se nebudou muset platit ty popatky.
27. bře 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to na zabití, pořád si každý stěžuje a přitom kdyby se lidi tak nepřežírali, jedli by zdravě, měli dostatek pohybu, tak by polovinu léků ani nemuseli brát, ale to vidiš, baba má 100kg a strašně se diví kolik doplácí na léky na cholesterol a na srdce, ale já bych ji je dala zaplatit celý... :angry:
27. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu.
Já se tady piplám se statistikou dneska, ale vůbec mi to nejde. Nesnáším statistiky ..... :confounded: :confounded: :confounded:
Jsem zahlídka v albíčkách Katku, že si tam dávala novou foteču.
27. bře 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mělo být fotečku... :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj statistiky, to bych neděla...pomalu ani nevím co to je :grinning: jo má novou fotku, musím hodit oko a sem nedojde...dostane na zadek....
27. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se ten den tak strašně vleče.
Ještě, že mám dneska jen do půl druhé..... :grinning:
27. bře 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jsem tě málem nenašla :grinning: krapet jsem si protáhla obídek, nejdřív jsem stála půl hodiny v kantýně, abych si koupila dvě jablka a lučinu, pak jsem si chystala chlebík, byla tu bývalá kolegyně a od půl dvanácté vstřebávám info o tom, že moje o půl roku starší kolegyně, je dost neplánovaně těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si říkala, kde asi můžeš bejt....
To je stejně nespravedlivé. Ti co to neplánují tak otěhotní a Ti co se snaží tak nic. To je nespravedlivost na tom světě.....
27. bře 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak se jdu za váma podívat...
To teda nespravedlivé je :pensive: ..já mám zase depky :frowning2: a nevím,jak z nich ven :rolling_eyes:
27. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
že,taky jsem říkala, ale ona je z toho chudina tak hotová, zvlášť když jsme spolu asi před dvěma měsíci řešily, že to u nás s těma dětma vypadá dost bledě, tak mi říkala, že je to blbý a to nevěděla, že už je těhotná :grinning:
27. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM mě říkal,že třeba to pak v tom červenci půjde samo...že když už tento cyklus mě bolelo břicho jako při OVU,tak že se to třeba rozhýbe...má pravdu,třeba jo,ale vysvětli to dusičce :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni, to je fakt, já ještě ke všemu mám od pondělí tichou domácnost, tak ani nevím jestli u nás na nějaké plození bude nálada, ale ještě je 14 dní čas :slight_smile:
27. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, jsem slepá, já si vůbec nevšimla, že jsi psala ještě před tím...a co se stalo???
27. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni.... :slight_smile:
Opožděni přeji k narozeninám všechno nej,nej nejlepší..... :grinning:

Ja myslím, že do příští ovulky budu už po tiché domácnosti. To by jste tak dlouho ani nevydrželi.
27. bře 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pořád dokola....však víš....
27. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můj muž je věčně v práci,tak to mě taky moc nepřidává...
27. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Peti, Martin má výdrž, ale dneska už mi řekl, že má večer akci a v autě jsem mu mohla dát pusu na pusu a ne na tvář jako ve středu :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten můj tam jel včera zrovna když jsem s ním chtěla mluvit...a dojel asi za dvě hodiny...
27. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím,že penízky jsou potřeba,ale všeho s mírou
27. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně jak říkáš, ale to bych mu mohla říkat dokola, krom toho je naštvaný, protože má v práci problémy a já se ho celý týden nezeptala co v práci,a le jak se ho mám zeptat když mi pořádně neodpoví ani na pozdrav???
27. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to už vypadá dobře. Já se vydržím nebavit max. jeden den. Nemám na to nervy.

Leni můj je taky věčně v práci. To asi většina chlapů.
27. bře 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten můj je občas taky na ranu,sotva vleze do futer :rolling_eyes:
27. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to čtu, tak je to všude stejné......
27. bře 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nesnáším situaci,kdy se se mnou nebaví :unamused: ...já nesnáším tichou domácnost :rolling_eyes: ..ale MM je takovej beran,stejně jako já :grinning: ,akorát já teda umím hodně rychlo odpouštět,za to MM je nafrčenej vždycky pěkně dlouho :rolling_eyes:
27. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Leni, to je u nás stejný, když jsem naštvaná já, tak on si z toho dělá srandu, ale když se naštve on,t ak je pan důležitý a člověk musí přilézt pomalu po kolínkách, aby s tebou mluvil... :angry: :angry: :angry:
27. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já tyhle situace taky nesnáším. Můj se taky umí pěkně naštvat a nemluvit se mnou, ale vydrží to max. dva dny. Naštěstí to nebylo zatím nikdy delší dobu.
27. bře 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to jsi napsala perfektně. Tak nějak je to u nás....
27. bře 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krásný .....
Jak se pěkně šklebí....
27. bře 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek