Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
27. bře 2009
no já doufám, že lepší než teď, lékárna je prázdná, lidí sem moc nechodí, tak snad to bude lepší
anag
27. bře 2009
Jani určitě. Oni lidi čekají až se nebudou muset platit ty popatky.
janca.k
27. bře 2009
Je to na zabití, pořád si každý stěžuje a přitom kdyby se lidi tak nepřežírali, jedli by zdravě, měli dostatek pohybu, tak by polovinu léků ani nemuseli brát, ale to vidiš, baba má 100kg a strašně se diví kolik doplácí na léky na cholesterol a na srdce, ale já bych ji je dala zaplatit celý... ]-(
anag
27. bře 2009
To máš pravdu.
Já se tady piplám se statistikou dneska, ale vůbec mi to nejde. Nesnáším statistiky ..... :-S :-S :-S
Jsem zahlídka v albíčkách Katku, že si tam dávala novou foteču.
anag
27. bře 2009
To mělo být fotečku... 😃 😃
janca.k
27. bře 2009
Fuj statistiky, to bych neděla...pomalu ani nevím co to je 😃 jo má novou fotku, musím hodit oko a sem nedojde...dostane na zadek....
anag
27. bře 2009
Dneska se ten den tak strašně vleče.
Ještě, že mám dneska jen do půl druhé..... 😃
janca.k
27. bře 2009
Peti jsem tě málem nenašla 😃 krapet jsem si protáhla obídek, nejdřív jsem stála půl hodiny v kantýně, abych si koupila dvě jablka a lučinu, pak jsem si chystala chlebík, byla tu bývalá kolegyně a od půl dvanácté vstřebávám info o tom, že moje o půl roku starší kolegyně, je dost neplánovaně těhotná 😃 😃 😃
anag
27. bře 2009
Já jsem si říkala, kde asi můžeš bejt....
To je stejně nespravedlivé. Ti co to neplánují tak otěhotní a Ti co se snaží tak nic. To je nespravedlivost na tom světě.....
krejculka
27. bře 2009
Ahojky holky,tak se jdu za váma podívat...
To teda nespravedlivé je |-| ..já mám zase depky 😞 a nevím,jak z nich ven 8-(
janca.k
27. bře 2009
že,taky jsem říkala, ale ona je z toho chudina tak hotová, zvlášť když jsme spolu asi před dvěma měsíci řešily, že to u nás s těma dětma vypadá dost bledě, tak mi říkala, že je to blbý a to nevěděla, že už je těhotná 😃
krejculka
27. bře 2009
MM mě říkal,že třeba to pak v tom červenci půjde samo...že když už tento cyklus mě bolelo břicho jako při OVU,tak že se to třeba rozhýbe...má pravdu,třeba jo,ale vysvětli to dusičce :-N
janca.k
27. bře 2009
Jo Leni, to je fakt, já ještě ke všemu mám od pondělí tichou domácnost, tak ani nevím jestli u nás na nějaké plození bude nálada, ale ještě je 14 dní čas 🙂
janca.k
27. bře 2009
Aha, jsem slepá, já si vůbec nevšimla, že jsi psala ještě před tím...a co se stalo???
anag
27. bře 2009
Ahoj Leni.... 🙂
Opožděni přeji k narozeninám všechno nej,nej nejlepší..... 😃

Ja myslím, že do příští ovulky budu už po tiché domácnosti. To by jste tak dlouho ani nevydrželi.
krejculka
27. bře 2009
ale pořád dokola....však víš....
krejculka
27. bře 2009
a můj muž je věčně v práci,tak to mě taky moc nepřidává...
janca.k
27. bře 2009
no Peti, Martin má výdrž, ale dneska už mi řekl, že má večer akci a v autě jsem mu mohla dát pusu na pusu a ne na tvář jako ve středu 😃 😃
janca.k
27. bře 2009
Ten můj tam jel včera zrovna když jsem s ním chtěla mluvit...a dojel asi za dvě hodiny...
krejculka
27. bře 2009
já vím,že penízky jsou potřeba,ale všeho s mírou
janca.k
27. bře 2009
no přesně jak říkáš, ale to bych mu mohla říkat dokola, krom toho je naštvaný, protože má v práci problémy a já se ho celý týden nezeptala co v práci,a le jak se ho mám zeptat když mi pořádně neodpoví ani na pozdrav???
anag
27. bře 2009
Jani tak to už vypadá dobře. Já se vydržím nebavit max. jeden den. Nemám na to nervy.

Leni můj je taky věčně v práci. To asi většina chlapů.
krejculka
27. bře 2009
Ten můj je občas taky na ranu,sotva vleze do futer 8-(
anag
27. bře 2009
Holky jak to čtu, tak je to všude stejné......
krejculka
27. bře 2009
Já nesnáším situaci,kdy se se mnou nebaví :-| ...já nesnáším tichou domácnost 8-( ..ale MM je takovej beran,stejně jako já 😃 ,akorát já teda umím hodně rychlo odpouštět,za to MM je nafrčenej vždycky pěkně dlouho 8-(
janca.k
27. bře 2009
jo Leni, to je u nás stejný, když jsem naštvaná já, tak on si z toho dělá srandu, ale když se naštve on,t ak je pan důležitý a člověk musí přilézt pomalu po kolínkách, aby s tebou mluvil... ]-( ]-( ]-(
anag
27. bře 2009
Leni já tyhle situace taky nesnáším. Můj se taky umí pěkně naštvat a nemluvit se mnou, ale vydrží to max. dva dny. Naštěstí to nebylo zatím nikdy delší dobu.
anag
27. bře 2009
Jani to jsi napsala perfektně. Tak nějak je to u nás....
anag
27. bře 2009
To je krásný .....
Jak se pěkně šklebí....

Začni psát odpověď...

Odešli