• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
ti chlapi jsou fakt někdy na tečku....
27. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to říkám taky.
Tak se mi to pěkně krátí dneska. Za dvacet minut už jdu domů. To je super.
27. bře 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se loučím. Přeji krásný víkend. Pá,pá,páááááááááá
27. bře 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ty už jdeš domů, se máš. já bych šla taky...tak pěknou svatbu...paaaaaaaaaaaaa
27. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , omlouvám se,že jsem se dlouho neukázala,ale mám dobrou omluvenku.minulý pátek jsem začala špinit,takže jsem v sobotu vyrazila do nemocnice,ale mimčo je v úplným pořádku :wink: V úterý mě pustili,ale musím ležet,takže se mám jako král, jídlo mi nosí ze všech stran, mamča chodí uklízet.Si na to asi zvyknu :grinning: Byli jsme s Jirkou na utz a bylo to úžasný,jak se to tam mrská :dizzy_face: Dnes měli být výsledky s NT screeningu ,ale dr má dovolenou,tak mám zavolat až v pondělí.Vůbec jsem vás nedočítala,takže nevím co je novýho.
27. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mažu do pelíšku.Krásný víkend.Papa :slight_smile:
27. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny, teda, tak je to blbý, ale omluvenku bereme, doufám, že Káťu taky něco takovýho nepostihlo, když se tak dlouho neozvala.
Tady novýho není nic, my s Peťou budeme těhulíkovat až v dubnu a Krejcul-Lenča v létě...takže jsi vlastně o nic nepřišla :grinning:
a co jinak? Do práce už teda nepůjdeš předpokládám??
27. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsem zase nestihla :grinning:
27. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, jak si užíváte víkend? Bylo krásně co? Já doma dělala totální jarní úklid, jsem ráda že nejsem alergik, jinak bych tu už nebyla :grinning: pod postelí byla taková vrstva prachu, že bych potřebovala masku :grinning: ale pohoda...mám to z krku, Martin stříhal stromky, tak byl celý den na nohou tak teď leží ve vaně a jdeme lehnout k telce...paaaaaa
28. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůů 4000 :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lekarnikova, Bobule jsem ti chtela poslat leteckaposta.cz ,ale maximalni velikost je 161 MB a Bobule maji 650 MB...

Takze, Jani....

Tyto odkazy si zkopiruj jeden po druhem do noveho okna a odentruj....

Nejprve JEDNICKU...

http://rapidshare.com/files/160410036/bobule-lmr.part1.rar
http://rapidshare.com/files/160410369/bobule-lmr.part2.rar
http://rapidshare.com/files/160411359/bobule-lmr.part3.rar
http://rapidshare.com/files/160412316/bobule-lmr.part4.rar
http://rapidshare.com/files/160412551/bobule-lmr.part5.rar
http://rapidshare.com/files/160414688/bobule-lmr.part6.rar
http://rapidshare.com/files/160414656/bobule-lmr.part7.rar

Naskoci ti stranka... Kliknes na FREE USER a zacne odpocitavani.... vetsinou od 50... Az tam bude nula, naskoci ti DOWNLOAD... Zmacknes to a vyskoci ti okno s nabidkou OTEVRIT POMOCI anebo ULOZIT SOUBOR... Das ULOZIT SOUBOR a OK..
Zacne stahovani... Az se to stahne (ta prvni cast), musis pockat 15 minut, abys mohla stahovat tu dalsi... Takhle stahnes vsechny casti (SEDM) a otevres si ve STARTU slozku DOWNLOADS... Tam si najdes pod B ty BOBULE a dvojkliknes na prvni cast..

Vyskoci ti dve mala okynka ZAKUPTE SI LICENCI WINRAR (to zavres) a pak OBNOVTE SI SVA REGISTRACNI DATA (to das OK)..

A dostavas se k samotnemu filmu... Mas tam ikonku a k ni nazev filmu... Kliknes pravym tlacitkem na mysi a das EXTRAHOVAT DO URCENE SLOZKY.. Vyberes si jednotku D nebo C na pocitaci a das OK.. A uz ti jede zeleny prouzek, jak se to nacita do tveho PC....
Az to bude hotove, najedes si na jednotku D v pocitaci a normalne si spustis film... Za dve hodinky se muzes koukat na BOBULE.... :grinning:
29. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte náhodou někdo něco o tom, že je dnes oficiální zahájení sezony na zámku v lednici spojený s jarmarkem?
29. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malovani, to teda nevim, ale koukni se na stranky zamku - urcite to tam bude.... :wink:

http://www.zamek-lednice.com/index.htm
29. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko, ted to ctu.... :unamused:

Je dobre, ze jste v poradku... Opatruj vas... :wink:
29. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a ty jso OK????? :confused:
29. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsu zase tady po delsi dobe a jsu v poradku, byla jsem a snad i budu - tedy jak se to vezme - nekdy si myslim, ze jsu totalne neschopna! Temer cele dny jsu doma a nic neudelam, ani sem se nepodivam, jen lezim, pospavam a jim, sem tam jdu se psama ven, uklidim, vyperu a tak.. a to me tak sebere silu, ze zase jen lezim a spim!
Asi to bude hodne i tim pocasim, uz se neskutecne mooooooooc tesim na poradne jaro, slunicko!!! Potrebuji to jako sul, potrebuji z neceho nacerpat ztracenou a tolik potrebnou energii!
29. bře 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny taky jsi porad tak ospana a unavena?
29. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny jinak preji hodne zdravicka, at jste zdravi a vsechno je jak ma byt! Opatruj se holka!
29. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky je to neuveritelne jak ten cas leti, dnes zaciname 16tt, ve ctvrtek jdu na tripple testy a pokud bude pan Dr. delat UTZ a bude hoooodne sikovny, tak uz by jsme se i mohli dozvedet kdo se nam to v brisku schovava! Celou dobu jsem byla a nejvic ostatni presvedcena o klukovi, ale posledni 2 tydny verim v holku, protoze jsu skareda jak noc! Kazdy ranni pohled do zrcadla me desi, pripadam si nepekna!
Takze bud to bude holka, nebo kluk, ale jen 3% - gay :grinning: :grinning: :grinning: Tak si z toho delam srandu :grinning: :grinning:
Nastesti dobra nalada a smysl pro humor me neopustily :wink: :sunglasses:
29. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak u nás končí oslavovací víkend :wink: a můžu říct,že mě to nějak zmohlo....

Iny,moc se opatruj!!!!!!!

Katu,jj,letí to!!!!Užívejte holky těhulínkování!Co já bych za něj dala :wink:

Jani,s tím manžou jsi to vystihla úplně...
29. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Zdeni ty jsi zlato :slight_smile:
Katu ahoj, jak se vede, ty jo to strašně letí, vždyť je to pár dní, co jsi nám psala, že jsi našla dvě čárky na testu :grinning:
29. bře 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tehu si zatim uzivam jak se jen da. I Ferio me podporuje, vzdy rekne.. spi co muzes, jak bude prcek, uz se tak dobre nevyspis :frowning2: A ma pravdu...Tak spim a spim :wink:
29. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani uvidis, prijde poradne jaro a co nevidet se nam zacnes i ty kulatit :slight_smile: A ne jen ty, ale vsechny tady!!!

Preci nas v tom s Inkou nenechate samotne !!!! :grinning:
29. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vas samotne teda klidne necham.... :grinning:
29. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, stejne nic nenaspis dopredu..... :sweat_smile:
29. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
CO jmena? Jak se to formuje? Predpokladam, ze Matej a Ella zustavaji.... :wink:
29. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty uz sji zase fuc.... Tak nic...
29. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ospale a unavene jste prave proto, ze porad spite a nevykonavate zadnou pravidelnou cinnost...
29. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ty jsi nejaka chytra :grinning:
Je mi jasne, ze nikdy nikdy nemuze nic naspat dopredu, to bylo jen tak recene :slight_smile: a proc nespat, kdyz je moznost.
A hodne ted dela to pocasi... kdyz uz vykuklo slunicko, tak je hned lepe a chce se delat vic veci, zvlast na byte - to je sileneeee! Neni tady poradne co delat :angry:
29. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni utekla jsem na zpravy, potom vymena manzelek a nakonec slovenska MISS. Byla tam od Ferove tety, tak dcera od sestry.. no proste cislo 9 :wink: Bohuzel nevyhrala, ale i nase Miss ji tipovala mezi viteze. Skoda, byla moooc krasna!

A vubec skoro vsechny ty slovenky byly nadherne!
29. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek